|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  21 22 [23] 24 25   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Amniocenteza?
25.3.2011 13:21:41   
SanjaRuška

Radila AC pre tačno dve nedelje u Dečjoj bolnici u Novom Sadu. Danas sam išla da uzmem rezultate - sve ok, zdrava devojčica user posted image

(odgovor članu zoća)
Direktna veza do poruke: 551
   RE: Amniocenteza?
25.3.2011 13:28:04   
New Mom
Čestitam, SanjaRuška!user posted image  I dobrodošla!user posted image
Ubaci ticker, da odbrojavamo svi. -> KLIK
I ima puno tema da se pridružiš - Spisak rr trudnica i Trudnice II tromesečje (pretpostavljam da si sada u tom).

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu SanjaRuška)
Direktna veza do poruke: 552
   RE: Amniocenteza?
25.3.2011 13:30:07   
Verus
Dobro dosla Sanja Ruska! Cestitam ti na zdravoj devojcici!!  New mom ti je vec stavila linkove do dobrih tema.  Hvala NMuser posted image

(odgovor članu SanjaRuška)
Direktna veza do poruke: 553
   RE: Amniocenteza?
25.3.2011 13:57:45   
SanjaRuška
Hvala na dobrodošlici! user posted image

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 554
   RE: Amniocenteza?
27.3.2011 14:12:55   
zmajeva
Zanimljivo da nema tema o horionskim cupicama. Radila sam ih u 10 nedelji kod privatnog ginekologa i pravo da vam kazem laknulo mi je i sva strepnja i briga je nestala, te sam od tad stvarno bezbrizna trudnica. Amniocenteza mi se nekako mnogo kasno radi.


_____________________________

www.kreirajzivot.com

(odgovor članu SanjaRuška)
Direktna veza do poruke: 555
   RE: Amniocenteza?
27.3.2011 14:15:12   
New Mom

IZVORNA PORUKA: zmajeva

Zanimljivo da nema tema o horionskim cupicama.

Ima.user posted image -> KLIK


_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu zmajeva)
Direktna veza do poruke: 556
   RE: Amniocenteza?
31.3.2011 13:27:38   
PoisonEve
Ja sam razmisljala da li da uradim amniocintezu,jer sam prvih par nedelja trudnoce bila na jakim antidepresivima (nisam znala da sam trudna) i sad se jako plasim da li ce sve biti u redu user posted image
Dr me je za sad poslala samo na doble a to su mi zakazali tek za 11. april, a ja sam sad u 11. nedelji....

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 557
   RE: Amniocenteza?
31.3.2011 13:46:52   
New Mom
Prvo, dobrodošla, nisam te primetila do sada!user posted image
Stavi ticker da zajedno odbrojavamo -> KLIK
Ima i tema trudnica u prvom tromesečju -> VIDI

A tada ćeš biti 13.nedelja ako se ne varam, što je OK. Ne paniči unapred!
Ima tema o Double testu <- KLIK, pogledaj malo tuđa iskustva.

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu PoisonEve)
Direktna veza do poruke: 558
   RE: Amniocenteza?
4.4.2011 9:33:21   
Mima1707
Cao svima, ja sam radila amnio 30.03., odn.prosle nedelje u Betaniji, pa smo nosili u Deciju bolnicu plodovu, rekli su da zovem za 3 nedelje.

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 559
   RE: Amniocenteza?
7.4.2011 12:15:36   
majared
Imam pitanje u vezi procedure. U Palmotićevoj su mi rekli da mogu da zakažem kod njih sa ultrazvukom, uputom i zdravstvenom knjižicom. Moje pitanje je da li oni samo analiziraju plodovu vodu i gde će mi raditi samu intrevenciju.

(odgovor članu Mima1707)
Direktna veza do poruke: 560
   RE: Amniocenteza?
16.4.2011 10:03:32   
Anck Su Nmaun
U sredu sam imala zakazano savetovaliste u cetvrtak odradjena Amnio, u betaniji kod Belopavlovica.Sve proslo dobro,  nalazi za 3 nedelje.
Boze vise sam se nacekala po cekaonicama  satima nego sto je sve trajalo user posted image

(odgovor članu majared)
Direktna veza do poruke: 561
   RE: Amniocenteza?
16.4.2011 10:14:59   
eni26
Bice to sve ok Anck user posted image

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 562
   RE: Amniocenteza?
16.4.2011 11:11:43   
Dada81
Biće dobro ,Anck user posted image I svim mamama što je sve dobro prošlo ,nek tako bude do kraja i posle user posted image

_____________________________

U trenutku,ceo svet je stao,kada me je gledalo lice malo ..I moj ceo svet u jednom trenu što sam baš ja majka njemu!

(odgovor članu eni26)
Direktna veza do poruke: 563
   RE: Amniocenteza?
16.4.2011 13:51:38   
New Mom
Anck user posted image

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu Dada81)
Direktna veza do poruke: 564
   RE: Amniocenteza?
16.4.2011 13:56:20   
anajid
Anck,navijam da vse bude u redu.user posted image user posted image

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 565
   RE: Amniocenteza?
16.4.2011 14:00:22   
Verus
anck, bas jutros mislim na tebe dok sam vozila na posao, htedoh da ti posaljem porukicu!  Bice sve super, aaaa saznaces sta je bebicauser posted image
IZVORNA PORUKA: Anck Su Nmaun

U sredu sam imala zakazano savetovaliste u cetvrtak odradjena Amnio, u betaniji kod Belopavlovica.Sve proslo dobro,  nalazi za 3 nedelje.
Boze vise sam se nacekala po cekaonicama  satima nego sto je sve trajalo user posted image


(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 566
   RE: Amniocenteza?
27.4.2011 15:38:52   
Mima1707
Cao svima, jutros sam isla u Deciju bolnicu u NS po rezultate amniocenteze i dr. mi je rekla da muz i ja moramo da iyvadiomo krv, tj. da uradimo kariotip, jer nam se ne slazu neki hromozomi,pa ce kad komletiraju rezultate dati konacne rezultate. Jako mi je frka. Da li je neko imao takvo iskustvo? Unapred hvala.

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 567
   RE: Amniocenteza?
27.4.2011 15:40:10   
lanajelena
Mima ja sam imala jer je doslo do obrnutog hromozoma 9,sta je tebi rekla sta je razlog

(odgovor članu Mima1707)
Direktna veza do poruke: 568
   RE: Amniocenteza?
27.4.2011 15:47:39   
Mima1707
Nije mi nista rekla, samo da se ne nerviram, da se neki hromozomi ne poklapaju i da treba da izvadimo krv, izvestaj je ostao kod nje, tako da ne znam sta je u pitanju, a vadjenje krvi nam zakazali za 06.05. zbog praznika.

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 569
   RE: Amniocenteza?
27.4.2011 15:55:31   
Mima1707
Izvini ako sam dosadna, a sta si ti uradila?

(odgovor članu Mima1707)
Direktna veza do poruke: 570
   RE: Amniocenteza?
27.4.2011 15:59:28   
lanajelena
Nisi dosadna ja te skroz razumem najgori period u mom zivotu
Izvadite krv,ceka se jos jedno dve nedelje i onda odes tamo da bi ti rekli da su oni to morali da odrade zbog njih a ne zbog tebe i da je sve ok

(odgovor članu Mima1707)
Direktna veza do poruke: 571
   RE: Amniocenteza?
27.4.2011 16:03:22   
lanajelena
Receno mi je da proveravaju od koga je dete nasledilo taj hromozom i na kraju je ispalo da i ja imam takav hromozom,sve u svemu nemoj da brines da nesto ne valja sigurno bi bio drugaciji rezultat

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 572
   RE: Amniocenteza?
27.4.2011 17:30:25   
Mima1707
Hvala ti puno, ja ne znam kako cu preziveti taj period.

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 573
   RE: Amniocenteza?
28.4.2011 15:30:45   
oxy7
Ja sam drugi put trudna i radiću amnio, jer sam prvi put imala super iskustvo. Doduše, radio je dr Ljubić iz Bgd-a, u privatnoj klinici u Podgorici i rezultate sam dobila za 48 sati. E sad, pošto sam to zadovoljstvo platila 500 eura, ovog puta ipak razmišljam o KBC-u, mada se duuuugo čeka...

(odgovor članu Mima1707)
Direktna veza do poruke: 574
   RE: Amniocenteza?
28.4.2011 16:57:35   
Anck Su Nmaun
Oxy prvo da cestitaaaaam user posted image

Ja sam evo  na tom duuugom cekanju od 3 nedelje, pa nije toliko strasno, manje boli nego da sam dala 500e za nestrpljenje user posted image   nasi rezultati su gotovi posle 1 maja, jedva cekam user posted image

(odgovor članu oxy7)
Direktna veza do poruke: 575
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  21 22 [23] 24 25   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  21 22 [23] 24 25   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Uloga placente (video)
video
Nakon implantacije, iz perifernih ćelija blastocista, razvija se deo strukture zvan placenta, koji služi kao veza između...
Pregledi u trudnoći i njihov redosled
photo
Od trenutka kada se na testu za trudnoću pojavi druga crtica, posete ginekologu postaju mnogo češće.



image
Aleksandra*
Definitivno ih preporučujem svakoj trudnici i porodilji.
Pre dve godine i tri meseca na svet je došla moja devojčica, prvo dete. Dojenje je bilo nešto oko čega se uopšte nisam razmišljala. Težak porođaj, zbunjenost, bol su doveli do toga da uopšte nisam sigurna da li i koliko imam mleka. Beba je plakala, a ja sam došla u iskušenje da posegnem za adaptiranim mlekom. Drugarica koja je za Fitolat saznala na ovom forumu mi je poslala link. Iskreno, bila sam skeptična, ali bih sve uradila da imam što više mleka. Suprug je kupio isti dan ove divne tablete. Nisam verovala, ali sam uredno pila. Posle par dana sam imala osećaj da beba manje plače i da mleko više ide! Od tog trenutka kreće i uživanje u dojenju. Mogu slobodno napisati da od tog trenutka sam i ja mnogo srećnija i zadovoljnija bila. Nekoliko meseci sam ih redovno pila. A moja bebica je sisala punih godinu dana. Sada to više nije bebica nego devojčica koja će uskoro dobiti batu, a mama ovog puta ne ide u porodilište bez ovih fantastičnih tableta.  Više >>
image

Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here