|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  12 13 [14] 15 16   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Vaginalna lučenja (belo pranje) u trudnoći
10.12.2013 12:25:04   
zmajče
Imam pojačan sekret radila sam vaginalni i cervikalni bris i zbog osetljivosti grlića malo sam prokrvarila spolja a grlić je zatvoren trenutno sam u 16 nedelji malo sam se uplašila tj malo više ima li neko savet da li treba mirovati?

_____________________________

maj 2013 vto b=1,7
septembar 2013 prirodni radovi b=1324
čuli i videli naše sunce

(odgovor članu lady_b)
Direktna veza do poruke: 326
   RE: Vaginalna lučenja (belo pranje) u trudnoći
10.12.2013 12:43:39   
Ed83
Napisah poruku i odeeeuser posted image

Sve u svemu, ne moras da se sekiras... Ja sam trenutno u 35. nedelji i imala sam nekoliko puta to krvarenje sa grlica. Moj gin kaze da je to normalno jer u trudnoci je dole sve bolje prokrvavljeno (ne znam kako se kaze na nasem, sustina je u tome da je dole trenutno dobra cirkulacija:D) i da zbog toga dolazi do tog krvarenja a posebno kod uzimanja brisa... Meni npr. on svaki put pre nego uzme bris kaze da moze da dodje do krvi ali da nije nista strasno.... Ja nisam morala zbog toga nikad da lezim...Prosli put je kod mene to npr. trajalo 2 dana i onda proslo... On cak kaze da moze da dodje i od trenja kod hodanja do takvog krvarenja i da to nije nista za uzbudjivanje...
Znaci, opusti se, nemoj da se sekiras :)
Nadam se da ce ova poruka sad otici :)

(odgovor članu zmajče)
Direktna veza do poruke: 327
   RE: Vaginalna lučenja (belo pranje) u trudnoći
10.12.2013 13:19:34   
zmajče
joooj hvala draga Ed smirila si me bila sam se ufrkala reko sta je sad ovo.reci mi na koliko se obično kontroliše vaginalni bris?Meni je stalo za 1 dan evo danas nema ok je ,ali nije prijatno uopšte

_____________________________

maj 2013 vto b=1,7
septembar 2013 prirodni radovi b=1324
čuli i videli naše sunce

(odgovor članu Ed83)
Direktna veza do poruke: 328
   RE: Vaginalna lučenja (belo pranje) u trudnoći
10.12.2013 18:01:16   
Ed83
Ma nema na cemu, znam kako se covek prepadne kad je krvarenje u pitanjuuser posted image ...

Sto se briseva tice, to stvarno ne znam... Ja zivim u inostranstvu i meni je do sad 3 puta uzimao briseve...Jednom na pocetku, jednom na sredini i pre 3 dana jos jednom.. E sad da li je to standardno, ne znam...

Drago mi je da ti je krvarenje stalo... Uzivaj ostatkui user posted image

(odgovor članu zmajče)
Direktna veza do poruke: 329
   RE: Vaginalna lučenja (belo pranje) u trudnoći
29.4.2014 14:03:40   
tijatija
Nisam trudna ali nisam znala gde da postavim ovo pitanje user posted image Od proslog meseca par puta sam videla dok sam se brisala da ima malo sukrvice. Zakazala sam kod dr. tek 16.05 a do tada mogu samo da user posted image . Dali je to alarmantno i da podjem kod privatnika ili pak mogu cekati ( nesto mi se ne daje 50e)

(odgovor članu Ed83)
Direktna veza do poruke: 330
   RE: Vaginalna lučenja (belo pranje) u trudnoći
15.8.2014 12:38:27   
lesica

IZVORNA PORUKA: Ipokrisia

Trudnicice, da li je normalno imati malo jaci sekret u trudnoci?Meni je radjen vaginalni bris na pocetku trudnoce, i nije bilo nekih stetnih bakterija, samo one sto su inace deo vaginalne flore...
Pocetkom septembra radic mi cervikalni i Pappu...U medjuvremenu rekla mi je da stavljam Utrogestan vaginaletu jednom dnevno uvece (ali kontam da one nemaju veze sa lecenjem potencijalnih bakterija). Sutradan ujutru to meni malo iscuri,ali to vidim da je od toga.Medjutim ponekad mi se desi da bude kao ono u ovulaciji skroz providna tecnost ili belo pranje,promenim nekad i 2-3 gacica dnevno...Nekad se cak zabrinem da ne curi plodova voda, jer bas bude mokro :(




IZVORNA PORUKA: Štetica

Ipo normalno je da bude pojacan sekret,sve dok je bez boje i mirisa sve je ok.
Daco javi se....



IZVORNA PORUKA: mika79

Ipokrisia ja sam imala pojačan sekret, sve dok je bez mirisa i ako te ne pecka je normalno. Takođe sam non stop menjala gaćice što od utrogestana koji iscuri a i od sekreta, ako će ti dr raditi bris u septembru znaćeš pravo stanje.




IZVORNA PORUKA: miimiica_28

user posted image veliki pozadrav , tako sam se i ja brinula u vezi sekreta al sve je normalno samo ako je drugacijeg mirisa tj.neprijatog javiti se odmah doktoru . Meni se desilo da mi se sekret jako zgusnuo i razvlacio izvinjavam se na objasnjenu i otisla sam odmah doktoru koji je potvrdio da je to sve normalno zbog povecane tempetarure tjela u trudnoci . Vazno je samo da nesvrbi i pece, da nije neprijatnog mirisa i druge boje...



_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu tijatija)
Direktna veza do poruke: 331
   RE: Vaginalna lučenja (belo pranje) u trudnoći
13.9.2014 17:55:44   
wivern
Ja imam malo cudan problem, brisevi su mi uredni sekreta imam normalno, nista previse nema nikakav miris ali je meni taj sekret najeo gomilu gacica. Ja stalno moram nove da dokupljujem.

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 332
   RE: Vaginalna lučenja (belo pranje) u trudnoći
13.9.2014 18:00:26   
vonavoj
To je valjda normalno..evo meni je danas pojacan..ali zato sto sam pakovala stvari,sve preko stomaka...user posted image
Svaki napor,eto mokrih gaca!

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 333
   RE: Vaginalna lučenja (belo pranje) u trudnoći
13.9.2014 18:19:59   
srculence25
imam gai ja bas pojacano.Neki put pomislim da se nisam upiskila user posted image
Nekad bude beo a od nedavno malo i zuckast ali bez mirisa.
Dr mi je dao da stavljam neke vaginalete zbog neke blaze upale

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 334
   RE: Vaginalna lučenja (belo pranje) u trudnoći
13.9.2014 18:28:29   
Trcosava

IZVORNA PORUKA: vonavoj

To je valjda normalno..evo meni je danas pojacan..ali zato sto sam pakovala stvari,sve preko stomaka...user posted image
Svaki napor,eto mokrih gaca!

buhahahaha Von!!!

Nego meni je isto bio katastrofalan, poplava. PA mi dr dala ginodaktanol i mnogo je manje nego inače. Ali sam isto primetila, bilo koji napor (usisavanje, uz stepenice i sl) meni mokre gaćke

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 335
   RE: Vaginalna lučenja (belo pranje) u trudnoći
13.9.2014 18:30:12   
wivern
Ma na mokre gace sam oguglala, ali ne mogu da oguglam na rupe na gacama user posted image

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 336
   RE: Vaginalna lučenja (belo pranje) u trudnoći
13.9.2014 18:33:10   
vonavoj
Ne od sekreta,nego znoja..debela zena!!user posted image user posted image

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 337
   RE: Vaginalna lučenja (belo pranje) u trudnoći
13.9.2014 18:35:37   
wivern
Pa Von omasila si temu, ovo nije tema o znojavim gacama user posted image

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 338
   RE: Vaginalna lučenja (belo pranje) u trudnoći
13.9.2014 18:35:59   
branki*
wiv,ja ne razumem,kako ti je sekret najeo gaceuser posted image

ja imam sekret kako kad..nije bas da nije bez mirisa,ima neki miris,ali to je moj standardni miris tamo dole,brisevi su uredni i sve drugo..sta znam.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 339
   RE: Vaginalna lučenja (belo pranje) u trudnoći
13.9.2014 18:36:17   
Trcosava

IZVORNA PORUKA: wivern

Ma na mokre gace sam oguglala, ali ne mogu da oguglam na rupe na gacama user posted image

Ajde sad se vadi na acid sekret, lepo brate priznaj da prdneš i napraviš rupu!

Sram te bilo TrcosavaRR ideš OT!

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 340
   RE: Vaginalna lučenja (belo pranje) u trudnoći
13.9.2014 18:40:19   
vonavoj
umrecu od smeha!user posted image user posted image

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 341
   RE: Vaginalna lučenja (belo pranje) u trudnoći
13.9.2014 18:40:45   
wivern

IZVORNA PORUKA: Trcosava RR

Ajde sad se vadi na acid sekret, lepo brate priznaj da prdneš i napraviš rupu!

Sram te bilo TrcosavaRR ideš OT!

Jedino ako gace nosim naopacke user posted image I kome ja sad da se zalim za ovaj mobing user posted image
Branki ne znam, sekret mi je sasvim ok, brisevi uredni kolicina isto nije strasna, ali mi je sav ves istanjen na tom mestu gde se pojavljuje sekret. I logican sled je da se tu i pocepaju.

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 342
   RE: Vaginalna lučenja (belo pranje) u trudnoći
13.9.2014 18:47:47   
vonavoj
Promeni proizvodjaca gacauser posted image

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 343
   RE: Vaginalna lučenja (belo pranje) u trudnoći
13.9.2014 18:51:17   
Trcosava

IZVORNA PORUKA: wivern

Jedino ako gace nosim naopacke user posted image I kome ja sad da se zalim za ovaj mobing user posted image
Branki ne znam, sekret mi je sasvim ok, brisevi uredni kolicina isto nije strasna, ali mi je sav ves istanjen na tom mestu gde se pojavljuje sekret. I logican sled je da se tu i pocepaju.


PA meni, kome hahah možeš i Lesici i Dunji user posted image

Elem, šalu na stranu. MEni ćega nisu imale rupe, ali mi se dešavalo da mi izblede. Uglavnom nosim crni veš i imam par gaćki koje bukvalno imaju svetlu fleku.

p.s. ćega su prane user posted image

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 344
   RE: Vaginalna lučenja (belo pranje) u trudnoći
13.9.2014 18:56:05   
wivern

IZVORNA PORUKA: vonavoj

Promeni proizvodjaca gacauser posted image

Hihihii user posted image
E Trco tako i meni krece, to je to.

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 345
   RE: Vaginalna lučenja (belo pranje) u trudnoći
13.9.2014 18:59:12   
Trcosava
Ali meni se tu zaustavilo. Nije se tanjilo. Kažem, jedino ti ostaje da turaš one mrežaste uloške.

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 346
   RE: Vaginalna lučenja (belo pranje) u trudnoći
13.9.2014 20:27:26   
Sanjalica1980
Joj i ja imam pojacan sekret. Ponekad pomislim da sam se upiskila kako mi gace budu mokre user posted image

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 347
   RE: Vaginalna lučenja (belo pranje) u trudnoći
27.10.2014 19:00:19   
choopa choops

IZVORNA PORUKA: wivern


IZVORNA PORUKA: Trcosava RR

Ajde sad se vadi na acid sekret, lepo brate priznaj da prdneš i napraviš rupu!

Sram te bilo TrcosavaRR ideš OT!

Jedino ako gace nosim naopacke user posted image I kome ja sad da se zalim za ovaj mobing user posted image
Branki ne znam, sekret mi je sasvim ok, brisevi uredni kolicina isto nije strasna, ali mi je sav ves istanjen na tom mestu gde se pojavljuje sekret. I logican sled je da se tu i pocepaju.



Pa vi niste normalne!!!! user posted image user posted image user posted image Ali acid sekret! Suze mi idu user posted image user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 348
   RE: Vaginalna lučenja (belo pranje) u trudnoći
13.2.2015 21:09:59   
Maraj
Evo i mene ovde. Ja kao da sam se upiskila. Danas sam promenila jedno 6 pari gaca. Malo malo iscuri mi vodenasto kao da sam se upiskila. Inace sam u 7.nedelji sada. Jer i kod vas ovakva situacija? Nista me hvala Bogu ne pece i ne svrbi al gace su mi malo malo mokre....

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 349
   RE: Vaginalna lučenja (belo pranje) u trudnoći
20.2.2015 13:39:49   
micaubica83
Ja sam u 11 nedelji i imam problem kao Maraj.Uplasila sam se da nije to plodova voda a kontolu imam tek 9 og marta???

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 350
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  12 13 [14] 15 16   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  12 13 [14] 15 16   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Uobičajeni pregledi i analize u trudnoći
Pred vama je spisak svih uobičajenih pregleda i analiza koje se rade u trudnoći i približni period kada se oni rade.
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here