|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  13 14 [15] 16 17   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Vaginalna lučenja (belo pranje) u trudnoći
20.2.2015 13:42:16   
micaubica83
Pomislila sam da je mozda od Utrogestana a mozda i nije

(odgovor članu micaubica83)
Direktna veza do poruke: 351
   RE: Vaginalna lučenja (belo pranje) u trudnoći
18.10.2015 11:17:46   
pipi_coco
Od pocetka trudnoce imam pojacan iscjedak... što je ustvari savršeno normalno i obzirom da su mi brisovi koje sam radila na pocetku bili uredni, nit me ovo svrbi, nit pece nisam se brinula oko toga uopšte. Međutim u srijedu i sinoc mi se desilo da su mi da prostite mokre gace, ko da mi je pobjeglo pi.... a da ništa nisam osjetila, pa sam se malo zabrinula da nije, nedaj Bože, plodna voda procurila.
A kontam sve nešto i prebirem po glavi da li mi se to i prije dešavalo, jer u ponedeljak sam bila na UZ i sve je bilo ok, pa kontam ne curka to stalno, nego eto u razmaku od par dana.

Je li se još nekoj dešavalo tako nešto?

Necu da panicim ali zvala sam svoju dr i nije mi se javila i sad pomalo i blago ludim user posted image

_____________________________

Common sense is so rare....... It should be classified as a superpower!

"Pticu tuge ne možete spriječiti da preleti preko vaše glave, ali možete je spriječiti da na vašoj kosi izgradi gnijezdo."

(odgovor članu micaubica83)
Direktna veza do poruke: 352
   RE: Vaginalna lučenja (belo pranje) u trudnoći
18.10.2015 11:21:59   
Anoniman
Pipi ne verujem da je plodova voda, mozda si nesvesno pustila mokracu, kada je plodova voda kazu da ima neki test da se proveri, ne znam tacno kako bese , ali se secam po neceg stavi se gaza na ves, pa ako je za 15 minuta mokra, i tako nekoliko puta za redom, to je to, ali valjda ce se javiti neko da ti objasni tacno, ali ja mislim da to nije to..

(odgovor članu pipi_coco)
  Direktna veza do poruke: 353
   RE: Vaginalna lučenja (belo pranje) u trudnoći
18.10.2015 11:27:36   
pipi_coco
Hvala Um.. I ja se nadam da to nije to, jer desilo se eto u srjedu navecer i jucer i to je to, inace ništa iscjedak normalan, ili gace suhe, znaci ne curka stalno i nije to puno. Al eto luda glava, isprepadana, svašta covjeku padne na pamet.

_____________________________

Common sense is so rare....... It should be classified as a superpower!

"Pticu tuge ne možete spriječiti da preleti preko vaše glave, ali možete je spriječiti da na vašoj kosi izgradi gnijezdo."

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 354
   RE: Vaginalna lučenja (belo pranje) u trudnoći
18.10.2015 11:30:34   
janabons
Pipi, imas uloske u apoteci koji markiraju plodovu vodu ako izlazi, ali mislim da kod tebe to nije slucaj...opusteno

_____________________________

10.06.2013.- kao poklon mami i tati za godisnjicu rodila se nasa Jana :-))))

(odgovor članu pipi_coco)
Direktna veza do poruke: 355
   RE: Vaginalna lučenja (belo pranje) u trudnoći
18.10.2015 11:34:12   
Anoniman
Da imaju i ti ulosci, mada i ja mislim da kod tebe to nije to, jer se sastav, gutina, boja sekreta, kroz celu trudnocu menja, tako da poveri ako zelis, ali mislim da je najbolje da se posavetujes sa dr..tako ces biti mirnauser posted image

(odgovor članu janabons)
  Direktna veza do poruke: 356
   RE: Vaginalna lučenja (belo pranje) u trudnoći
18.10.2015 11:42:34   
pipi_coco
Hvala vam žene drage, lakše mi je kad ovo imam da podjelim s nekim ko me baš razumije user posted image

_____________________________

Common sense is so rare....... It should be classified as a superpower!

"Pticu tuge ne možete spriječiti da preleti preko vaše glave, ali možete je spriječiti da na vašoj kosi izgradi gnijezdo."

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 357
   RE: Vaginalna lučenja (belo pranje) u trudnoći
18.10.2015 12:07:39   
vocicana
Kod mene slicna situacija, ali ne sekiram se, msm da nije plodova voda, ma kakvi! Ja sam dala briseve u petak, pa da vidimo sutra bi trebalo da stignu I nadam se da su dobri.
Pisala sam u trudnickih temi, jesi li osetila bebicu, sigurno jesi.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu pipi_coco)
Direktna veza do poruke: 358
   RE: Vaginalna lučenja (belo pranje) u trudnoći
23.10.2015 15:48:44   
Animsaj9
Pojacan vodenast sekret u trudnoći je normalna stvar .. I ja ga imam, kao sto ste pisale zene kao da ste se upi... Sve je to ok, jedino ako ima cudan miris ili boju trebalo bi obratiti pažnju

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 359
   RE: Vaginalna lučenja (belo pranje) u trudnoći
25.12.2015 22:33:27   
MAMAMAJ
U ovoj, trećoj trudnoći, dr mi je dala Canesten vaginalete sada pred kraj, i ništa mi nisu pomogle.
Moj dr koji je otišao u penziju, u prošloj trudnoći mi je davao Lomexin i to mi je bilo super, a evo i sada mi je bolje od njega.
Inače, ja imam problem s kandidom....
Pančićevim čajem sam uspevala da je 'primirim'...

(odgovor članu Animsaj9)
Direktna veza do poruke: 360
   RE: Vaginalna lučenja (belo pranje) u trudnoći
25.12.2015 23:14:14   
MakiJ
mene isto muci belo pranje, trenutno nepecka ali me nervira sto ga ima. Kad sam saznala da sam trudna peckalo me ali kandida negativ .
Inace mucim se i ja sa kandidom.

(odgovor članu MAMAMAJ)
Direktna veza do poruke: 361
   RE: Vaginalna lučenja (belo pranje) u trudnoći
26.12.2015 9:57:34   
borica
Imam pojačan sekret u ovoj trudnoći, takođe mi se desava da osetim da su mi gaćice skroz mokre kao da sam se upiškila. Bas se uplašim, jer mi ovako nije bilo u prvoj trudnoći. Inace dr. mi je rekla da koristim macmiror, meni ništa bolje od njih. Da stvar bude josš gora, od silnog sekreta, poremetila se ph vagine i počinje peckanje, ufff. Ne znam da li možemo neki čaj da pijemo u trudnoći za sekretuser posted image

_____________________________

Majčino srce je duboka provalija na čijem dnu ćeš uvijek naći oprostaj.

(odgovor članu MakiJ)
Direktna veza do poruke: 362
   RE: Vaginalna lučenja (belo pranje) u trudnoći
26.12.2015 12:40:30   
Animsaj9
Ja sam negde početkom 9. počela da koristim Macmiror Complex tako mi je dr rekla 2x nedeljno da se očistim, mada ih ja stavljam na svaki drugi dan, pošto ga bas imam puuuno nekada kao da sam se upiškila, i to me jako nervira, a i moram da pazim jer sam imala upalu pre trudnoće koja je dovela do ranice, oslabljen imunitet i eto.

(odgovor članu borica)
Direktna veza do poruke: 363
   RE: Vaginalna lučenja (belo pranje) u trudnoći
26.12.2015 22:30:53   
MAMAMAJ
Uh, sve vas razumem... user posted image
U ove moje tri trudnoće sam koristila Macmiror, Lomexin, Canesten, Lomexin i samo mi Lomexin pomaže.
Takođe, u drugoj trudnoći mi je bilo najgore, tada sam pila i Pančićev čaj i onaj od Apoteke Beograd, pa u kombinaciji sa Lomexinom, pobedila sam.


< Poruku je uredio MAMAMAJ -- 26.12.2015 22:33:01 >

(odgovor članu Animsaj9)
Direktna veza do poruke: 364
   RE: Vaginalna lučenja (belo pranje) u trudnoći
6.2.2017 0:28:20   
Skockica
Joj ja tokom cele trudnoce a narocito sad na kraju imam belicasti ili zuckasti sekret. Uz to mi i curka voda. Ipak dr je na pregledu rekao da ima dovoljno plodove vode. A par puta su me pitali za sekret i ja kazem imam i kako izgleda i na tome se zavrsi. Sledeci pregled kad bidem imala, tad cu biti 37 nedelja i trazicu da me doktor pregleda ako se sami ne sete, da se ne desi na imam nesto sto moze bebi naskoditi. Ovako kad niko ne pominje pregled, ja ga nisam ni tražila vec mi to dovoljno neugodno. Secam se da su me u Srbiji svaki cas ginekoloski pregledali i posle toga sam se uzasno osecala. A i u prvoj sam imala svrab tokom cele trudnoce a sad nemam takvih problema, samo sto neki djavo non stop nesto curi user posted image

_____________________________

Moja sreca nosi dva imena: Vasilije i Marc-Gabriel <3 <3

(odgovor članu bojanica7)
Direktna veza do poruke: 365
   RE: Vaginalna lučenja (belo pranje) u trudnoći
6.2.2017 11:24:42   
krin 40
Skockice možda je bešika?Moj sekret je normalan,ali bešika mi je non stop pod pritiskom.Noću bar jednom ustajem.Dešava mi se to curkanje vodeno o kome
pišeš ali sam sigurna da popušta bešika.I to uglavnom predveče kada sam naduvena kao balon

< Poruku je uredio krin 40 -- 6.2.2017 11:26:42 >


_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu Skockica)
Direktna veza do poruke: 366
   RE: Vaginalna lučenja (belo pranje) u trudnoći
6.2.2017 11:40:54   
Skockica
Krin to je moguce jer ako plodove vode ima dovoljno onda ne znam sta bi curkalo. A i malisa propisno pritiska sve organe tako da ni besika nije bezbedna user posted image . Eto nevezano za temu i apetit mi se poslednjih dana smanjio zato sto je za želudac sve manje mesta.

_____________________________

Moja sreca nosi dva imena: Vasilije i Marc-Gabriel <3 <3

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 367
   RE: Vaginalna lučenja (belo pranje) u trudnoći
28.10.2017 18:48:38   
mama Jo
Da li taj pojacan sekret moze da utice na plod, pri porodjaju ili ovako u trudnoci?
Meni se bas pojacao, u smislu da mi samo tsko u toku dana curne nesto, i 2-3 puta nekada moram da promenim ves... nema drugaciji izgled, ni miris, i rekla mi je dr ds je to normalno (sve dok ne promeni izgled i miris), ali opet nekako mise cini da sad to traje dugo - mesec i po dana sigurno

(odgovor članu Skockica)
Direktna veza do poruke: 368
   RE: Vaginalna lučenja (belo pranje) u trudnoći
28.10.2017 19:14:04   
Mala Elena
Imam i ja ono curkanje vode o cemu je pisala Skockica (ili kako vec). I to u sve tri trudnoce. Ali isto imam dovoljne kolicine plodove vode. Nije mokraca, bas prava bezbojna voda.
Imam i sekret , i belkasti -cremy, i onaj zuckasti na vesu. Ali candidu nemam, mislim da se radi jos neki bris na neku bakteriju koja se moze preneti na bebu tokom peririodnog porodjaja, mozda se to moze videti iz vb ili cb , ne znam.

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 369
   RE: Vaginalna lučenja (belo pranje) u trudnoći
1.11.2017 13:32:24   
MamaNecaVo
To je normalno.
Uz dnevni ulozak nema problema. :)

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 370
   RE: Vaginalna lučenja (belo pranje) u trudnoći
1.11.2017 13:37:28   
Anck Su Nmaun

IZVORNA PORUKA: mama Jo

Da li taj pojacan sekret moze da utice na plod, pri porodjaju ili ovako u trudnoci?
Meni se bas pojacao, u smislu da mi samo tsko u toku dana curne nesto, i 2-3 puta nekada moram da promenim ves... nema drugaciji izgled, ni miris, i rekla mi je dr ds je to normalno (sve dok ne promeni izgled i miris), ali opet nekako mise cini da sad to traje dugo - mesec i po dana sigurno

U trudnoci smo sklonije infekcijama nego inace, pa treba pripaziti al ako ne menja boju i miris ostalo je ok, Normalno je da je pojacan.

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 371
   RE: Vaginalna lučenja (belo pranje) u trudnoći
1.11.2017 16:17:28   
Mala Elena
Da, slazem se, pojacan je sekret, ali ako nema posebnih tegoba ne treba ni pominjati doktoru. Tu su i brisevi koji ce reci svoje.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 372
   RE: Vaginalna lučenja (belo pranje) u trudnoći
17.11.2017 8:35:12   
mama Jo
Sad mi je samo prepisala Macmiror vaginalete za pojacano belo pranje... najpre svaki dan da stavljam a potom dva puta nedeljno...
Jeste vi nesto koristile za pojacano belo pranje?

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 373
   RE: Vaginalna lučenja (belo pranje) u trudnoći
17.11.2017 10:33:51   
MamaNecaVo
Nista.
Receno mi je od strane doktora da je to normalno.

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 374
   RE: Vaginalna lučenja (belo pranje) u trudnoći
17.11.2017 15:45:21   
mama Jo
NAm prerpostavljam da su brisevi uvek bili u redu, pa onda nista nisi morala da koristis, zar ne?
Meni je zato i dala najpre ove vaginalete pa tek onda da odradimo briseve. Po analizi urina je videla da je dosta pojacano belo pranje, briseve cu tek da radim.

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu MamaNecaVo)
Direktna veza do poruke: 375
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  13 14 [15] 16 17   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  13 14 [15] 16 17   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Uobičajeni pregledi i analize u trudnoći
Pred vama je spisak svih uobičajenih pregleda i analiza koje se rade u trudnoći i približni period kada se oni rade.
13 znakova da očekujete dečaka
Da li je moguće da postoje očigledni znaci koji nam mogu reći da ćemo biti ponosni roditelji malog dečaka? Čitajte dalje...



image
pamaja
Fitolat je obavezni deo moje torbe za porodilište.
Fitolat sam otkrila u prvoj trudnoći. Pošto imam blizance, veoma mi je bilo važno da uspostavim pravilnu laktaciju. Još dok sam bila u porodilištu suprug mi je doneo Fitolat. Ja sam bila oduševljena. Mleko je pravilno nadolazilo, nisam imala mastitis niti bilo kakvih tegoba. Koristila sam ga tokom čitavog perioda dojenja. Moji blizanci su dojene bebe, bez adaptiranih mleka zahvaljujući Fitolatu. Sada su to zdravi sedmogodišnji dečaci. Uskoro nam stiže i seka, tako da će Fitolat biti obavezni deo moje torbe za porodiliste.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here