|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  55 56 [57] 58 59   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Higijena dečakove piše...
13.6.2016 21:49:59   
branki*
Kupi elokom mast Ili didermal i prevlaci mu 2 puta dnevno tokom deset dana,pa vidi ima li boljitka.moj b ima blagu.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu superm)
Direktna veza do poruke: 1401
   RE: Higijena dečakove piše...
13.6.2016 22:09:37   
Maraj
Nama je didermal resio stavar. Ali didermal krema. L se skroz prevlaci
Alu sad kada smo bili na pregledu kod hirurga(urologa) on je rekao da ne diramo nista na dalje.

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 1402
   RE: Higijena dečakove piše...
13.6.2016 23:55:21   
choopa choops
superm a je li mu skroz prevučena kožica? Možeš li imalo da povučeš? Naravno prvo ideš na pregled, pa će oni ja mislimprobati prvo sa tim kortikosteroinim kremama da omekšaju i povuku, a tek onda ako ne ide onda skidaju. Držim fige da uspjete bez op.

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu superm)
Direktna veza do poruke: 1403
   RE: Higijena dečakove piše...
14.6.2016 14:13:59   
superm
Može malo da se navuče, tek se vrh vidi...
Hvala žene na predlozima

_____________________________

3 je moj srećan broj!!!

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 1404
   RE: Higijena dečakove piše...
16.6.2016 21:31:46   
Maraj
Superm da li prevlacis pravilno. Mi smo gresili jel smo kretali od vrha a u stvari treba od korena da se krene sa prevlačenjem

(odgovor članu superm)
Direktna veza do poruke: 1405
   RE: Higijena dečakove piše...
25.6.2016 7:29:53   
Naciika
user posted image Zdravo svimaaaa.... Imam jedan problemcic... Imam decaka 3.5 meseci, za 10 dana puni 4.... malo ces kada sam ga presvlacila primetila sam na pampersu neke crvene tragove (kao od krvi) to mu se do sad deslo samo jednom, ali tada sam mislila da nesto nije uredu sa pampersom. Da li je do sada neko imao takvo iskustvo? Sta bi to moglo biti? Hvalaaaa....

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 1406
   RE: Higijena dečakove piše...
17.8.2016 17:36:53   
Maraj
Mame , vec neko vreme primecujem crvenilo na testisima kod L. Tacnije crvena je ona linija koja razdvaja levi testis od desnog. I to negde po sredini. Dakle nije cela linija crvena , vec negde sredisnji deo. Ostatak je normalne braonkaste boje. Sta bi to moglo biti?

(odgovor članu Naciika)
Direktna veza do poruke: 1407
   RE: Higijena dečakove piše...
17.8.2016 17:54:18   
Sanjalicaaa
Maraj, mozda se zacrveni od pelena. Iki se isto ponekad zacrvene testisi, neki put ga ostavim malo bez pelene da se proluftira i namazem sudokrem. Obicno kad ga sl put prepovijem ne budu crveni.

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 1408
   RE: Higijena dečakove piše...
17.8.2016 18:50:48   
vocicana
Sanjalice, pravo zboris!
Maraj tako uradi, upalilo se dete od te najlon kese na guzi.
Mi poceli sa prevlacenjem kozice sa punih 3 meseca, pa je sinoc mm malo vise nategao maloje kozica od sirenja napukla, crvena je. A li krvi nema.
A mnama koja je primetila krv u peleni, mozda beba ima infekciju urin trakta, uradite urinokulturu

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 1409
   RE: Higijena dečakove piše...
17.8.2016 18:58:10   
Maraj
Hvala drage. Nisam pametna. Samo jedan deo te linije koja treba da je braon je crvene boje. Mm misli da nije to L iziritirao jel cim mu skinemo pelenu on rukom krene po pisi. Al ima vec 10dana da mu je tako crveno. Dakle linija ispod pise je braon pa prelazi u crvenu i opet na kraju je braon.
Voci mi vise ne prevlacimo pisu. Kada smo bili kod urologa rekao je da to ne radimo do 2-3 godine. A pedijatar je prethodno rekla da prevlacimo. Uglavnom mi to vise ne radimo iako smo je skroz prevlacili

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 1410
   RE: Higijena dečakove piše...
3.10.2016 21:23:54   
Animsaj9
Mi svako vece prevlacimo kozicu koliko moze jos je nismo prevukli , e sad ...kad je prevucem na vrhu kozice na samoj ivici mu se pojavi kao bela tackica( kao zrela bubuljica ) nije ni upaljeno , ne boli ga kad pipnem , u nivou koze je , to je sitno ali primetno je jer je sluzokoza rozikasta , a to je bas belo , ne znam jel neko se susreo sa tim od vas mama . mi sutra idemo na savetovaliste pa cemo pokazati

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 1411
   RE: Higijena dečakove piše...
4.10.2016 14:06:07   
Animsaj9
Bili danas u savetovalistu, dr kaze da je normalno da se to pojavi na pisi, moze se desi i da to pukne ali nista nije uglavnom user posted image

(odgovor članu Animsaj9)
Direktna veza do poruke: 1412
   RE: Higijena dečakove piše...
5.10.2016 22:59:25   
Anck Su Nmaun
Nemam sad zivaca iscitavati citavu temu..sutra. kad treba kozica skroz da predje? V se malo nazire

(odgovor članu Animsaj9)
Direktna veza do poruke: 1413
   RE: Higijena dečakove piše...
5.10.2016 23:00:28   
Animsaj9
oko godinu dana ja pitala sad na savetovalostu dr

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 1414
   RE: Higijena dečakove piše...
5.10.2016 23:02:40   
isidora88
Mateji negde oko 6 meseca, bebcu sa neka 3 meseca

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Animsaj9)
Direktna veza do poruke: 1415
   RE: Higijena dečakove piše...
5.10.2016 23:04:21   
Anck Su Nmaun
A jel se desava da popuca koza kad nategnete malo. Meni dr. rece da budem malo grublja slibodno.

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 1416
   RE: Higijena dečakove piše...
5.10.2016 23:04:34   
dijana1*
Anck , Uros je sa 5 meseci dobio eserihiju i zaglavili smo u bolnici. Sestre su mu odmah prevukle. A ja sam nastavila redovno da prevlacim posle kupanja i ocistim sa acidi borici.

_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Animsaj9)
Direktna veza do poruke: 1417
   RE: Higijena dečakove piše...
6.10.2016 10:31:10   
Sandricak
Ja kao da nisam imala prvog sina... sa koliko ste pocele da povlacite kozicu? Mi smo napunili dva meseca pa ne znsm jel da pocnemo ili kada se pocinje?

_____________________________

,,Život guta one koji se boje!``

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 1418
   RE: Higijena dečakove piše...
6.10.2016 10:45:08   
emicaa
Nevjerovatno koliko se sve razlikuje.Ja pitala ovde dr kad trebam poceti prevlaciti kozicu i on me gleda kao da sam pala sa marsa.Kaze to se jos ne radi bas zbog tog pucanja.To su mi rekla tri pedijtra user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Sandricak)
Direktna veza do poruke: 1419
   RE: Higijena dečakove piše...
6.10.2016 10:46:01   
Animsaj9
Mi smo poceli sa u drugom mesecu, tako nam je rekla patronazna, i moze da se desi da popucka kozica, treba biti malo grublji, i naravno raditi to u toku kupanja kada kozica omeksa. Mi kad smo sa 6 meseci bili kod dr ona mu je jos malo rasirila rupicu i sad kad smo bili kaze oko godine treba da se prevuce ja sam rekla nista necu da silim, kad se prevuce prevuce se ako ne posle 2 godine oticemo da nam "nameste"

(odgovor članu Sandricak)
Direktna veza do poruke: 1420
   RE: Higijena dečakove piše...
6.10.2016 11:24:07   
Anck Su Nmaun

IZVORNA PORUKA: Sandricak

Ja kao da nisam imala prvog sina... sa koliko ste pocele da povlacite kozicu? Mi smo napunili dva meseca pa ne znsm jel da pocnemo ili kada se pocinje?

Nama su rekli od prvog dana to da radim kad se kupa , pa dokle moze da ne silim , i sa dva i po meseca odemo na kontrolu Dr. kaze pa ovo je slabo slobodno jace i prevuce mu onako i popuca koza. Ali ocigledno ga nije bolelo jer nije ni zaplakao, nista. I ja pre neki dan malko kad opet puce, on nista. Sad se nazire vrh.

(odgovor članu Sandricak)
Direktna veza do poruke: 1421
   RE: Higijena dečakove piše...
6.10.2016 12:33:53   
dijana1*
Nemojte vuci jako, samo po malo i to pesle kupanja. Ako popuca moze da ih pecka dok piske.
Emice slobodno prevuci malo i ocisti. Ja mu skroz prevucem i sa acidi borici ocistim bele naslage ako ih ima. Zna se desiti da pisa poraste pa ne mogu kozicu da vratim, jednom je mm vracao ja se usfrkisalauser posted image

< Poruku je uredio dijana1 RR -- 6.10.2016 12:34:19 >


_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 1422
   RE: Higijena dečakove piše...
8.10.2016 16:06:12   
Animsaj9
Da napise sinoc dok smo se kupali i prevlacili kozicu ona bela kuglica bukvalno je izasla napolje , malo jace nategnuli i ona probila , niti je bilo krvi , ni upaljeno , ocistili octaniseptom i kao da nista nije bilo

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 1423
   RE: Higijena dečakove piše...
9.10.2016 9:17:58   
isidora88
Od rodjenja prevlacim, nikad ne silim da ne bi koza popucala jer ako popuca moze doci do infekcija, ja nisam za grublje prevlacenje, samo svaki put po malo i brzo ce se prevuci. Ja sam povlacila po malo dok se ne zategne jako koza i ne pocrveni, nisam jace da ne bi popucala koza.

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Animsaj9)
Direktna veza do poruke: 1424
   RE: Higijena dečakove piše...
19.10.2016 7:18:09   
Maraj
Nama je dr pedijatar rwkla da prwvlacimo posle kupanja. Onda nam je dala didermal kremu da mazemo 2-3 × dnevno. Cini mi se da smo mazali 5-7 dana i onda kada je ona dosla , malo ke grublje prevukla ali je uspela skroz da je prevuce. Koliko sam razumela , taj didermal omeksa kozicu. E sad L je malo zaplakao , sigurno ga je zabolelo al krvi nije bilo. Tako smo mi posle mozda 2 put nedeljno prevlacili kozicu skroz dok nismo otisli u Tirsovu kod dr urologa-hirurga . Ogromnim slovima mi je napisao u izvestaju da nikako ne prevlacim kozicu jos me i izgrdio sto to radimo. Od tad viae ne prevlacimo kozicu iakobsmo je prevlacili skroz. Stvarno je malo nehumano raditi to bebi. Jos sto neko kaze , hoce i pisa da poraste e onda su muke vratiti kozicu na staro a mora se vratiti jel mi mm rece da valjda ih pece kad piske il sta vec....nesto mi je rekao al sam zaboravila.... uglavnom mi vise ne prevlacimo kozicu , jos od letos

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 1425
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  55 56 [57] 58 59   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  55 56 [57] 58 59   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Tata "podojio" bebu dok se mama op...
POROĐAJ ponekad ne prolazi kako žene planiraju.
NAJLEPŠA IMENA ZA DEVOJČICE koja ste vi iz...
Napravili smo listu najlepših imena za devojčice prema vašem izboru.



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here