|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kombinacija namirnica u procesu mrsavljenja
1.2.2010 23:16:23   
Trcosava
cipi draga moja, ja samo prenosim šta su mi ranije rekli mojne me streljaš

a ja sam mršavila uz neku sasvim 5 dijetu + nešto što se zvalo pilates a nije bio pilates...al je bio zato dobar instruktor user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu cipiripi)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Kombinacija namirnica u procesu mrsavljenja
1.2.2010 23:19:18   
Anoniman
Ja sam se odlucila za najrigorozniju varijantu. Ustajem oko 7, kafa. Dorucak oko 11-bareni krompir ili pirinac-malo. Rucak oko 14h-bareno meso+neka vlaknasta namirnica, barena, plus sveza salata. Oko 16h neka vocka, ne bananauser posted image , oko 18h vecera-tunjevina sa lukomuser posted image ili komadic barenog belog mesa sa nekim povrcem koje nisam jela za rucak, i naravno salata. Trudim se da jedem dosta cvekle, da ne upropastim krvnu sliku, ali sto se tice namirnica, napravila sam jaaako mali izbor onih koje mi zaista prijaju, i koje su najmanje kaloricne. I jako se dobro osecamuser posted image Pijem odvratnu vodu po ceo dan, izbacila sam sokove i slatko.

(odgovor članu cipiripi)
  Direktna veza do poruke: 27
   RE: Kombinacija namirnica u procesu mrsavljenja
1.2.2010 23:23:16   
cipiripi
to je odlican pocetak Nedjo user posted image superuser posted image

_____________________________

saljem ti bebi prasinu draga! Nek uspe!!! ... by Verus ! :D

A sad Ivona kaze "Verus..al si mi zaprasnjavilaaaa mamuuuu" !!!!

:D :*:*:*





(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Kombinacija namirnica u procesu mrsavljenja
1.2.2010 23:26:16   
cicko
Meni su prilikom mrsavljenja najvise pomogli odlasci 3x nedeljno na spining. Nisam nesto puno menjala ishranu, mozda sam pila vise vode i nisam jela posle 20h.
Ovo sam verovatno trebala u drugoj temi...user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Kombinacija namirnica u procesu mrsavljenja
1.2.2010 23:27:19   
cicko
Nista HLEB, Nedjice?


IZVORNA PORUKA: Nedja

Ja sam se odlucila za najrigorozniju varijantu. Ustajem oko 7, kafa. Dorucak oko 11-bareni krompir ili pirinac-malo. Rucak oko 14h-bareno meso+neka vlaknasta namirnica, barena, plus sveza salata. Oko 16h neka vocka, ne bananauser posted image , oko 18h vecera-tunjevina sa lukomuser posted image ili komadic barenog belog mesa sa nekim povrcem koje nisam jela za rucak, i naravno salata. Trudim se da jedem dosta cvekle, da ne upropastim krvnu sliku, ali sto se tice namirnica, napravila sam jaaako mali izbor onih koje mi zaista prijaju, i koje su najmanje kaloricne. I jako se dobro osecamuser posted image Pijem odvratnu vodu po ceo dan, izbacila sam sokove i slatko.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Kombinacija namirnica u procesu mrsavljenja
2.2.2010 18:35:15   
Anitaaa
Ovaj...ja jedem šta spremam malom i lepo mi ide he he.Znači uglavnom sveže i bareno voće,povrće i meso,bez hleba,sokova i sl.Puno vode i eto.Kad jedem nešto drugo trudim se da poštujem ovo kombinovanje namirnica uz manje prekršaje i za sada lepo napredujemuser posted image

_____________________________

"Before you were conceived I wanted you. Before you were born I loved you. Before you were an hour old I would die for you. This is the miracle of life."

(odgovor članu cicko)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Kombinacija namirnica u procesu mrsavljenja
2.2.2010 20:25:02   
Anoniman
cicko, hleb, brasno...ni na slici. Ono sto sam napisala gore, bukvalno samo to jedem. Barena piletina, sargarepa, karfiol, celer, krompir, pirinac, paradajz corba, svez kupus i  cvekla iz tegle, tunjevina od 75g i crni luk. To je bukvalno sve.

(odgovor članu Anitaaa)
  Direktna veza do poruke: 32
   RE: Kombinacija namirnica u procesu mrsavljenja
2.2.2010 20:46:47   
gaganica
IZVORNA PORUKA: cicko

Meni su prilikom mrsavljenja najvise pomogli odlasci 3x nedeljno na spining. Nisam nesto puno menjala ishranu, mozda sam pila vise vode i nisam jela posle 20h.
Ovo sam verovatno trebala u drugoj temi...user posted image


...ako znam sta je spining user posted image


_____________________________

nista nije tako crno kao sto je nebo plavo

(odgovor članu cicko)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Kombinacija namirnica u procesu mrsavljenja
2.2.2010 20:52:13   
cipiripi
to ti je grupni biciklisticki trening user posted image ukucaj na youtube "spinning" da vidis user posted image

_____________________________

saljem ti bebi prasinu draga! Nek uspe!!! ... by Verus ! :D

A sad Ivona kaze "Verus..al si mi zaprasnjavilaaaa mamuuuu" !!!!

:D :*:*:*





(odgovor članu gaganica)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Kombinacija namirnica u procesu mrsavljenja
2.2.2010 20:56:26   
gaganica
user posted image to mora da je dobra stvar!! taj spinning user posted image hehe 

_____________________________

nista nije tako crno kao sto je nebo plavo

(odgovor članu cipiripi)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Kombinacija namirnica u procesu mrsavljenja
2.2.2010 20:59:33   
cipiripi
ja ga licno ne volem...malokrvna sam i ne prija mi takva vrsta treninga user posted image

_____________________________

saljem ti bebi prasinu draga! Nek uspe!!! ... by Verus ! :D

A sad Ivona kaze "Verus..al si mi zaprasnjavilaaaa mamuuuu" !!!!

:D :*:*:*





(odgovor članu gaganica)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Kombinacija namirnica u procesu mrsavljenja
2.2.2010 21:11:15   
usamljena
Ej drge, garant cu fuliti ali moram ovo reci, ovo sam posudila od Lu RR:
user posted image

Nekad sam i ja "ovo" nosila!!!! Ali blizu sam cilja, jos 2 kg


_____________________________

Hvala Vam
Sve ce jednom biti juce




(odgovor članu cipiripi)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Kombinacija namirnica u procesu mrsavljenja
18.2.2010 12:20:53   
Anoniman
Koliko cesto smem da pojedem parcence fete, jedem je sa paradajzom, krastavcem i svezom paprikom, bez zacina-kriska debljine malog prsta? Nikad je pre nisam jela, sad mi bas prija, jel ona moze da bude za veceru, umesto mesa, ili je bolje da je jedem pre podne?

(odgovor članu cipiripi)
  Direktna veza do poruke: 38
   RE: Kombinacija namirnica u procesu mrsavljenja
18.2.2010 12:29:00   
cipiripi
Mozes kad god hoces jer to tebi ne predstavlja problem, dosta toga - ako ne i sve- si korigovala.. user posted image
Feta jeste masnjikava ali tebi u ovom slucaju ne moze da skodi.

user posted image


_____________________________

saljem ti bebi prasinu draga! Nek uspe!!! ... by Verus ! :D

A sad Ivona kaze "Verus..al si mi zaprasnjavilaaaa mamuuuu" !!!!

:D :*:*:*





(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Kombinacija namirnica u procesu mrsavljenja
18.2.2010 12:31:06   
Anoniman
Hvala puno draga, to je ustvari onda jedina masnoca koju unosim u sebeuser posted image Hvala i na ovom savetu, i na celoj temi, cak mi je i mama rekla da sam smrsala, a to mi nije rekla nikad u zivotu, ni kad sam bila 10 kg mrsavija nego saduser posted image

(odgovor članu cipiripi)
  Direktna veza do poruke: 40
   RE: Kombinacija namirnica u procesu mrsavljenja
18.2.2010 12:46:07   
minavb
Neđo, ako ti se jede sir, trudi se da izbegavaš fetu jer ima visok sadržaj zasićenih masnih kiselina. Uzmi posan mladi sir, srećom na tržištu ih ima dosta. Inače, treba ti više izvora masti, naravno onih nezasićenih. Dodaj salati po malo maslinovog ulja ili pečenog susama, i povremeno gricni po koji badem. user posted image

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Kombinacija namirnica u procesu mrsavljenja
18.2.2010 13:01:26   
Anoniman
Hvala puno mina, nisam planirala da je jedem svaki dan, nego onako, ponekad, kad me bas uhvati. Problem je sto mladi sir ne mogu da podnesem, bljutav mi je i bas ga ne volim. I pocecu sa maslinovim uljem u salati user posted image

(odgovor članu minavb)
  Direktna veza do poruke: 42
   RE: Kombinacija namirnica u procesu mrsavljenja
18.2.2010 13:06:16   
minavb
Imam isti problem sa mladim sirom.user posted image Malo fete u salatici s vremena na vreme, neće ti poremetiti ništa, samo nemoj da je svakodnevno imaš na jelovniku. Super što si uspela da smršaš na zdrav način, svaka ti čast. Samo tako nastavi!user posted image

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Kombinacija namirnica u procesu mrsavljenja
18.2.2010 13:07:48   
bebironcic
 A ko ne voli mladi siruser posted image

_____________________________

Ako problem moze da se resi,nema svrhe nervirati se,a ako ne moze,nerviranje nece pomoci!!!

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Kombinacija namirnica u procesu mrsavljenja
18.2.2010 13:07:56   
Anoniman
Stvarno bih ovo sve preporucila svima, toliko je lako, sve je ukusno, a kg se tope. Sve mi je lakse i lakse, zeludac mi se smanjio, a i imam dodatnu motivaciju kad vidim kako lepo ide. Hvala ti punouser posted image

(odgovor članu minavb)
  Direktna veza do poruke: 45
   RE: Kombinacija namirnica u procesu mrsavljenja
18.2.2010 13:09:07   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: bebironcic

A ko ne voli mladi siruser posted image


Pa ja ga ne volim, bljutav mi je i vodenast, bas mi je bljak. A fetu-nju cu 1-2 puta nedeljno za dorucakuser posted image

(odgovor članu bebironcic)
  Direktna veza do poruke: 46
   RE: Kombinacija namirnica u procesu mrsavljenja
18.2.2010 13:10:26   
bebironcic
Ja ga ne volim,na samu pomisao user posted image ...samo da znas Nedjo da ja crkoh gladna!

_____________________________

Ako problem moze da se resi,nema svrhe nervirati se,a ako ne moze,nerviranje nece pomoci!!!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Kombinacija namirnica u procesu mrsavljenja
18.2.2010 13:11:37   
ksenija81
IZVORNA PORUKA: gaganica

user posted image to mora da je dobra stvar!! taj spinning user posted image hehe 


Spining je super stvar, bar meni, prezojim se jako, jako!

(odgovor članu gaganica)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Kombinacija namirnica u procesu mrsavljenja
18.2.2010 13:12:59   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: bebironcic

Ja ga ne volim,na samu pomisao user posted image ...samo da znas Nedjo da ja crkoh gladna!


Pa nemoj da gladujes!To nikako ne valja, onda ces u jednom momentu puci i prejesti se, sto je najgore sto mozes da uradis za sebe. Ja nekad imam 2 a nekad 5 obroka na dan, NIKAD nisam gladna, osim uvece, ali i to je zanemarljivo, i prolazi, bitno je samo da procitas sta sa cim i kada da jedes. Ja sam prvih par dana pocela sa nekom improvizovanom dijetom, da bi mi se skupio zeludac, pa sam onda krenula sa strogom.

(odgovor članu bebironcic)
  Direktna veza do poruke: 49
   RE: Kombinacija namirnica u procesu mrsavljenja
18.2.2010 13:15:59   
bebironcic
Ne znam...jedem ali me kolje sto ne mogu hleb...mislim da je to najveci problem...izguracu valjda nekako...user posted image

_____________________________

Ako problem moze da se resi,nema svrhe nervirati se,a ako ne moze,nerviranje nece pomoci!!!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here