|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kombinacija namirnica u procesu mrsavljenja
11.7.2010 21:16:01   
Anoniman
ja otprilike ovako(naravno da ovo nije svaki dan ovako ali...primer)
kafa
dorucak: musli i vocni jogurt (moram vocni, obozavam ga)
uzina: maznem neko voce
rucak: meso i nesto
- riba i krompir salata
- teleci biftek i tikvice sa sargarepom
- piletina i kukuruz(sad vidim da ne moze)
- piletina i krompir (pogresno vidim)
- piletina i varivo od sargarepe
i sl

popodne: voce
vecera: kako kad...nemam pojma..

a sta je sa mlecnim prozivodima???ja bih mogla da zivim na krem siru, ma svakom siru...

joj, meni je sve ovo komplikovano...

(odgovor članu minavb)
  Direktna veza do poruke: 101
   RE: Kombinacija namirnica u procesu mrsavljenja
11.7.2010 21:18:16   
Anoniman
Sve vreme dok sam bila na dijeti, krompir i grasak sam jela same, nisam ih kombinovala sa drugim namirnicama, i jela sam ih pre 15h.
Salate+meso
meso+sargarepa, karfiol, tikvica
jaja+salata

recimo takouser posted image

(odgovor članu minavb)
  Direktna veza do poruke: 102
   RE: Kombinacija namirnica u procesu mrsavljenja
11.7.2010 21:23:27   
Anoniman
a sta je sa supama?
pogotovu onim iz kesice?
je l to OK?

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 103
   RE: Kombinacija namirnica u procesu mrsavljenja
11.7.2010 21:31:27   
Anoniman
Te inace ne jedem, pa ne znam. Jela sam samo bistru pilecu ili junecu supu bez rezanaca, sa malo sargarepe i karfiola. Nisam jela krem corbe,ni sa pavlakom ni sa zaprskom.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 104
   RE: Kombinacija namirnica u procesu mrsavljenja
11.7.2010 21:37:50   
Anoniman
ove krem ne jedem ni ja
ali jedem one iz kesice: pilece, jagnjece i slicno...

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 105
   RE: Kombinacija namirnica u procesu mrsavljenja
11.7.2010 22:17:50   
minavb
OTI,musli izbaci. Obicno ga natrpaju suvisnim ugljenim hidratima. Ako mozes, uzmi ovsene ili neke druge pahuljice. Ukusne su a vrlo korisne.
Krompir ni sa ribom nemoj kombinovati, jedi ga uvek samog, sa nekom salatom. To se odnosi i na sve leguminoze (grasak, boranija, pasulj, socivo, soja...)
Ako hoces na redukcionu dijetu, zaboravi sireve. Mozes da jedes samo onaj mladi, najposniji, a sumnjam da ga volis. Ja najvise od svega volim sireve, i to one budjave, ali sam se zarekla da ih vise necu okusiti i tu je kraj.
SUpe su  suvisne, narocito te industrijske, iz kesice. Obogacuju ih mastima pa mogu samo da stete, a pri tom nemaju neku zasicujucu moc. Ako bas volis da jedes corbasto, predji na corbice od povrca, ali neka ti tanjir corbe uz salatu bude glavno jelo.

< Poruku je uredio minavb -- 11.7.2010 22:18:18 >


_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 106
   RE: Kombinacija namirnica u procesu mrsavljenja
11.7.2010 22:21:36   
Anoniman
znala sam da ces da se vratis da me dokrajcis...samo sam cekala user posted image user posted image user posted image user posted image

salim se naravno...

a gde bre da kupim te ovsene pahuljice...ja inace volim sve te gluposti..
ja budjavi sir ne volim ...

thanks.

(odgovor članu minavb)
  Direktna veza do poruke: 107
   RE: Kombinacija namirnica u procesu mrsavljenja
11.7.2010 22:25:01   
minavb
Ovsene imas gde god hoces. Kupi u Maxiju ili biloj kojoj prodavnici, upakovane u kesu. Ne kupuj takve stvari u prodavnicama zdrave hrane posto im dugo stoje otvoreni dzakovi, a i ko zna gde nabavljaju robu.

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 108
   RE: Kombinacija namirnica u procesu mrsavljenja
11.7.2010 22:27:40   
Anoniman
aaaaaaaaa znam...
ne bih ja jos na neke dijete nego nije lose poceti voditi racuna u ovom smislu...


(odgovor članu minavb)
  Direktna veza do poruke: 109
   RE: Kombinacija namirnica u procesu mrsavljenja
11.7.2010 22:30:45   
minavb
Javi kad budes htela , sve cu lepo da ti skockam.user posted image

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 110
   RE: Kombinacija namirnica u procesu mrsavljenja
11.7.2010 22:37:59   
Anoniman
doci ce i taj dan...
ja osecam po odeci da silaze ovi kilogrami ali stomak...nikako..
mada, ja se porodila a mm ostao u devetom mesecu user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu minavb)
  Direktna veza do poruke: 111
   RE: Kombinacija namirnica u procesu mrsavljenja
13.7.2010 22:04:35   
Suncicabg
Mina ne znam da li se secas , ti si meni vec jednom pisala ove kombinacije...pa ja se trudim da se pridrzavam...user posted image
St se vode tice - popijem za vreme treninga 1,5 l, nesto mi to puno deluje..user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 112
   RE: Kombinacija namirnica u procesu mrsavljenja
13.7.2010 22:07:42   
cipiripi
Popij za vreme treninga koliko mozes ali ne manje od pola l user posted image user posted image

_____________________________

saljem ti bebi prasinu draga! Nek uspe!!! ... by Verus ! :D

A sad Ivona kaze "Verus..al si mi zaprasnjavilaaaa mamuuuu" !!!!

:D :*:*:*





(odgovor članu Suncicabg)
Direktna veza do poruke: 113
   RE: Kombinacija namirnica u procesu mrsavljenja
13.7.2010 22:09:16   
cipiripi
IZVORNA PORUKA: minavb


Ako hoces na redukcionu dijetu, zaboravi sireve. Mozes da jedes samo onaj mladi, najposniji, a sumnjam da ga volis.


Imas u Maxiju taj sir zove se Ella sir.. probaj njega, ja ga volim..malo davi ali je ok user posted image


_____________________________

saljem ti bebi prasinu draga! Nek uspe!!! ... by Verus ! :D

A sad Ivona kaze "Verus..al si mi zaprasnjavilaaaa mamuuuu" !!!!

:D :*:*:*





(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 114
   RE: Kombinacija namirnica u procesu mrsavljenja
13.7.2010 22:13:34   
Suncicabg
IZVORNA PORUKA: cipiripi

Popij za vreme treninga koliko mozes ali ne manje od pola l user posted image user posted image


Ufff dobro je user posted image , ja sam se bas nesto istripovala da je to puno

(odgovor članu cipiripi)
Direktna veza do poruke: 115
   RE: Kombinacija namirnica u procesu mrsavljenja
13.7.2010 22:43:46   
Verus
Otkada sam na dijeti bez mlecnih proizvoda (pisala sam, jer Helena ima alergiju na mleko), skinula sam 3kg prve nedelje...sada je opet usporilo. Mina-trebace mi pomoc....dok dojim ne mogu puno na dijetu, ali posle...

Ovako: jedem voce, povrce, meso, ribu, pijem sojino mleko, slatkise ne jedem osim domaceg pekmeza...slabost mi je hleb, a i to sada mama mesi bez mleka, tako da je sve prakticno posno...kako da kombinujem to malo bede sto jedem??
IZVORNA PORUKA: minavb

OTI,musli izbaci. Obicno ga natrpaju suvisnim ugljenim hidratima. Ako mozes, uzmi ovsene ili neke druge pahuljice. Ukusne su a vrlo korisne.
Krompir ni sa ribom nemoj kombinovati, jedi ga uvek samog, sa nekom salatom. To se odnosi i na sve leguminoze (grasak, boranija, pasulj, socivo, soja...)
Ako hoces na redukcionu dijetu, zaboravi sireve. Mozes da jedes samo onaj mladi, najposniji, a sumnjam da ga volis. Ja najvise od svega volim sireve, i to one budjave, ali sam se zarekla da ih vise necu okusiti i tu je kraj.
SUpe su  suvisne, narocito te industrijske, iz kesice. Obogacuju ih mastima pa mogu samo da stete, a pri tom nemaju neku zasicujucu moc. Ako bas volis da jedes corbasto, predji na corbice od povrca, ali neka ti tanjir corbe uz salatu bude glavno jelo.

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 116
   RE: Kombinacija namirnica u procesu mrsavljenja
13.7.2010 22:55:35   
minavb
Uh, pekmaez i hleb! Prvo, pekmez izbaci, zaboravi na njega. Hleb smanji. Nema veze sto ga mama pravi bez mleka, hleb je hleb, pravi se od brasna i trebalo bi da ga jedes sto manje. Mlecne masti i ugljeni hidrati su najveci krivci za nase mehuravo salce. user posted image
Evo sta bih ja uradila na tvom mestu:
Za dorucak jedi hleb, ako bas moras. Neka ti ga mama pravi od integralnog brasna i naravno ,nemoj puno da ga pojedes. Ako mozes da ne jedes mamin hleb, za dorucak jedi pahuljice sa sojinim mlekom. Uzinaj voce, a za rucak i veceru jedi izvore proteina i povrce.
B\Ne brini za mleko, ako se produkcija regulisala, ne moze ti se tek tako zaustaviti zato sto si malo redukovala ishranu. Znam zene koje nisu stizale da jedu po ceo dan, a mleka su imale za izvoz.

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 117
   RE: Kombinacija namirnica u procesu mrsavljenja
14.7.2010 0:23:29   
Verus
mina duso hvala ti puno! Helena me preokupirala pa evo, tek 2 sata kasnije sedam nazad za komp!  Mama pravi hleb od crnog brasna i od razanog-jel razani ok?  Doruckujem cesto kuvani oats (sto ja mislim da je ovas?), sa malo mleka, nekada ubacim malo borovnica ako imam u kuci.  Uzinam bananu ili jabuku (ili i jedno i drugo jer sam gladna), a rucam sta ima kuvano.  Danas je su to bile dve cuftice u sosu od paradajza sa testom (znam testo mi nije trebalo!).  Za veceru oni uzimaju picu, a ja ne smem zbog sira pa cu sama da je napravim-sa biljnim sirom.  Mislim da e moram aktivirati fizicki, tipa vezbanje...na poslu se penjem gore dole 3 puta na dan 3 sprata, ali to nije dosta...problem je sto me zadesila upala petnih zila, pa jedva koracam....uf pisacu vise kasnije, ljubim tebe i bebca..

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 118
   RE: Kombinacija namirnica u procesu mrsavljenja
4.2.2011 10:16:09   
*Alexx*
Dižem temu. user posted image


_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 119
   RE: Kombinacija namirnica u procesu mrsavljenja
4.2.2011 10:27:41   
minavb
Super temauser posted image

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 120
   RE: Kombinacija namirnica u procesu mrsavljenja
4.2.2011 10:34:47   
*Alexx*
IZVORNA PORUKA: minavb

Super temauser posted image


user posted image
Koliko sam skapirala:
  • meso + salata
  • boranija, grašak, pasulj + salata
  • krompir, pirinač + salata
NE:
  • meso + krompir,pirinač
  • meso + grašak, boranija
Tako nekako? Znam da pojednostavljujem, ali moram da počnem negde.



_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 121
   RE: Kombinacija namirnica u procesu mrsavljenja
4.2.2011 10:38:12   
minavb
Bravo. I voce iskljucivo jesti samo.user posted image

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 122
   RE: Kombinacija namirnica u procesu mrsavljenja
4.2.2011 10:44:16   
*Alexx*
Bravo ja user posted image
Ja ću da počnem sa ovim, trudiću se koliko mogu, pa šta bude. Ja znam da se loše hranim, i prvenstveno želim da promenim navike u ishrani. I da, nema voća popodne.
Probaću ovako: žitarice sa jogurtom, pa voće, pa ručak, e sad jedino ne znam šta za večeru, ali to ću smisliti - verovatno neka salata sa tunjevinom ili mladim sirom, tako nekako.

Nedja će mi pomoći, ona je apsolvirala ovu temu user posted image
Hvala, Mina user posted image

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 123
   RE: Kombinacija namirnica u procesu mrsavljenja
4.2.2011 10:44:42   
Jeca*
i ujutru, nikako uvece!!!! ovo sam toliko puta ovde napisala, ali ko se jednom o vrelo mleko opeče i u jogurt duva user posted image

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 124
   RE: Kombinacija namirnica u procesu mrsavljenja
4.2.2011 10:45:54   
Anoniman
Moj savet: krompir, grašak, pirinač jesti samo, za doručak (jeste malo neobično, ali ako se UH jedu do 15h, a ti ručaš u 16 kad dođeš sa posla, nemaš kad da ih ubaciš nego za doručak). Što mi je drago što neko kreće sa ovom dijetomuser posted image user posted image user posted image

Alexx, šta god ti treba, pitajuser posted image


< Poruku je uredio Nedja -- 4.2.2011 10:46:52 >

(odgovor članu minavb)
  Direktna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here