|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Crveni zdravac (lat. geranium robertianum)
11.2.2010 12:26:54   
Suncicabg
Da li zdravac sme da se pije posle O? Odnosno kad nismo sigurne da li smo user posted image ?

(odgovor članu Mari86)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Crveni zdravac (lat. geranium robertianum)
11.2.2010 12:32:45   
Mari86
IZVORNA PORUKA: Suncicabg

Da li zdravac sme da se pije posle O? Odnosno kad nismo sigurne da li smo user posted image ?


Draga koliko ja znam sme,ja ga pijem stalno po jedan na dan,zajedno sa mm-om...user posted image


_____________________________

Dobro se dobrim vraća :)

(odgovor članu Suncicabg)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Crveni zdravac (lat. geranium robertianum)
11.2.2010 12:34:52   
bluka
ja ga pijem bez obzira na faze u ciklusu, znači svaki dan ali ne više od jedne šolje, upravo zbog tog radijuma kojeg sadrži. doduše, moje su šolje od 3,3 dcl. i u malim gutljajima. pijemo oboje, nešto više od mjesec dana. 

(odgovor članu Suncicabg)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Crveni zdravac (lat. geranium robertianum)
11.2.2010 12:38:19   
Suncicabg
Kupicu i njega user posted image  Boze koliko cu ja cajeva da pijem user posted image

(odgovor članu bluka)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Crveni zdravac (lat. geranium robertianum)
11.2.2010 12:43:24   
bluka
ja pijem samo zdravac. user posted image
mislim od ovih 'ginekoloških' čajeva. pijem i ostale, mentu, brusnicu, hibiskus i sl, al' samo kad mi se piju.

< Poruku je uredio bluka -- 11.2.2010 12:44:09 >

(odgovor članu Suncicabg)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Crveni zdravac (lat. geranium robertianum)
11.2.2010 13:07:53   
Suncicabg
Koliko dugo ga pijes?

(odgovor članu bluka)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Crveni zdravac (lat. geranium robertianum)
12.2.2010 16:10:16   
Suncicabg
Zadrzacu se na Virku i Zdravcu. Jel se tesko nalazi? Ja sam Virak bas dugo trazila, sad znam travara

(odgovor članu Suncicabg)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Crveni zdravac (lat. geranium robertianum)
12.2.2010 21:13:44   
Suncicabg
Nisam uspela sa nadjemuser posted image

(odgovor članu Suncicabg)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Crveni zdravac (lat. geranium robertianum)
12.2.2010 21:22:56   
bluka
i ja sam ga malo teže našla. samo jedan štand sa ljekovitim travama i čajevima na pijaci kod nas ga ima. pitaj neku od djevojaka iz bg da ti kažu gdje su one kupile.

(odgovor članu Suncicabg)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Crveni zdravac (lat. geranium robertianum)
12.2.2010 21:30:46   
Mrvicabg
A koji caj nemozes da nadjes Suncice,i stvarno pretvorices se u buckurisuser posted image

(odgovor članu bluka)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Crveni zdravac (lat. geranium robertianum)
12.2.2010 21:32:47   
cipiripi
IZVORNA PORUKA: Suncicabg

Nisam uspela sa nadjemuser posted image


jel si bila u Pancicu na Dorcolu?


_____________________________

saljem ti bebi prasinu draga! Nek uspe!!! ... by Verus ! :D

A sad Ivona kaze "Verus..al si mi zaprasnjavilaaaa mamuuuu" !!!!

:D :*:*:*





(odgovor članu Suncicabg)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Crveni zdravac (lat. geranium robertianum)
12.2.2010 21:50:37   
Suncicabg
Bila sam u par radnji zdrave hrane na Zelenom vencu  i Terazijama.

(odgovor članu cipiripi)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Crveni zdravac (lat. geranium robertianum)
18.2.2010 9:32:33   
Suncicabg
Nasla kod travara na pijaci Zeleni venac!

(odgovor članu Suncicabg)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Crveni zdravac (lat. geranium robertianum)
25.5.2010 22:58:33   
suzeto
zdravo jas sum nova i sum makedonka ,se izvinuvam sto pisuvam makedonski ........kaj majkami go ima ovaj zdravec: http://www.herbateka.eu/zdravac........... ova ne e istiot zdravac dali moze toj da se koristi za terapijata od tesic bidejci kaj nas ne mozam da go pronajdam Geranii robertiani

(odgovor članu Suncicabg)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Crveni zdravac (lat. geranium robertianum)
27.6.2010 11:34:49   
ishler
Zdravo devojke,
interesuje me da li znate,da li crveni zdravac deluje na rast folikula,posto je to moj pr
oblem?
Hvala u napreduser posted image

(odgovor članu Suncicabg)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Crveni zdravac (lat. geranium robertianum)
31.10.2010 22:56:39   
villa
Svima sam vam beskrajno zahvalna za sve savete, predloge. Nikada ranije nisam cula za crveni zdravac, niti za dejstva koja ima. Posle citanja ovog foruma, kuila sam pomenuti caj, pila ga svaki dan nekih mesec dana (nepunih) sa svojim suprugom i sada, posle godinu dana gledanja u kalendar i nadanja, 99% cekamo user posted image . Jos uvek je rano za 100%, ali mislimo da je to - to. Svima ga preporucujem. Ne gubite nadu! Beskrajno hvala!

(odgovor članu Suncicabg)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Crveni zdravac (lat. geranium robertianum)
2.11.2010 12:05:15   
majared
Zdravac pijem po Tešićevoj terapiji jednom dnevno - popodne.

(odgovor članu villa)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Crveni zdravac (lat. geranium robertianum)
20.1.2011 22:45:31   
hemsedal
Cao svima ! Ja sam ovde nova user posted image  pa ne znam bas sve kako funkcionise sa ovim stranicama user posted image  i kako vi to kopirate neciji tekst user posted image ?
Majared kako si prosla sa Tesicevom terapijom? (vidim da si poslednji put ovde pisala 12.07.2010. Ja takodje pijem taj caj (po Tesicevoj terapijii). Neznam kakvo delovanje ima? Zna li neko mozda

_____________________________

Zivot je sve ono sto se desava, dok mi cekamo da se nesto desi....

(odgovor članu majared)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Crveni zdravac (lat. geranium robertianum)
20.1.2011 22:48:54   
hemsedal
user posted image  user posted image  user posted image  malo sam pobrkala loncice user posted image  Majared ti si ovde uclanjena od 12.07.2010.  bzzzzzzz malo sam se z.....Izvinjavam se..user posted image  Vidi se da sam nova...iz prilozenoguser posted image

_____________________________

Zivot je sve ono sto se desava, dok mi cekamo da se nesto desi....

(odgovor članu hemsedal)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Crveni zdravac (lat. geranium robertianum)
21.1.2011 12:19:53   
nina26
IZVORNA PORUKA: hemsedal

Cao svima ! Ja sam ovde nova user posted image  pa ne znam bas sve kako funkcionise sa ovim stranicama user posted image  i kako vi to kopirate neciji tekst user posted image ?
Majared kako si prosla sa Tesicevom terapijom? (vidim da si poslednji put ovde pisala 12.07.2010. Ja takodje pijem taj caj (po Tesicevoj terapijii). Neznam kakvo delovanje ima? Zna li neko mozda


Hemsedal, samo kliknes na CITIRAJ na poruku koju hoces.

(odgovor članu hemsedal)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Crveni zdravac (lat. geranium robertianum)
21.1.2011 12:57:45   
majared
IZVORNA PORUKA: hemsedal

user posted image  user posted image  user posted image  malo sam pobrkala loncice user posted image  Majared ti si ovde uclanjena od 12.07.2010.  bzzzzzzz malo sam se z.....Izvinjavam se..user posted image  Vidi se da sam nova...iz prilozenoguser posted image


Prvo sam pila Zlatnu maku pa jedno dva meseca Tesicev caj i za to vreme mi se ciklis nije poboljsao (posle pobacaja). Sad pijem Femisan A, videcemo da li ce upaliti. Iskreno ni sa jednom terapijom nisam istrajala tako da i nisam neki parametar

(odgovor članu hemsedal)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Crveni zdravac (lat. geranium robertianum)
24.1.2011 21:54:13   
Suncicabg
IZVORNA PORUKA: villa

Svima sam vam beskrajno zahvalna za sve savete, predloge. Nikada ranije nisam cula za crveni zdravac, niti za dejstva koja ima. Posle citanja ovog foruma, kuila sam pomenuti caj, pila ga svaki dan nekih mesec dana (nepunih) sa svojim suprugom i sada, posle godinu dana gledanja u kalendar i nadanja, 99% cekamo user posted image . Jos uvek je rano za 100%, ali mislimo da je to - to. Svima ga preporucujem. Ne gubite nadu! Beskrajno hvala!


Villo jel da cestitamo? user posted image

(odgovor članu villa)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Crveni zdravac (lat. geranium robertianum)
2.8.2011 10:18:49   
mickybap
Devojke jel ima jos nekog sa rezultatima posle koriscenja ovog caja???MM i ja smo poceli da ga pijemo pa cemo videti.....

(odgovor članu Suncicabg)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Crveni zdravac (lat. geranium robertianum)
2.8.2011 10:25:15   
mickybap
jos jedno pitanje,da li sme sme piti tokov menstruacije,posto su nama rekli da pijemo 40 dana..

(odgovor članu mickybap)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Crveni zdravac (lat. geranium robertianum)
2.8.2011 12:54:02   
Anoniman
Ja sam pila crveni zdravac, ali ne dovoljno dugo da proverim efekte, ali mi je prijao u svakom slucaju. Pila sam uz ocajnicu, malo sam ih kombinovala.

(odgovor članu mickybap)
  Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kako izgleda zdrava i plodna sperma?
Ako u ejakulatu muškarca ima manje od deset miliona spermatozoida po mililitru sperme, to se smatra niskim brojem sperma...
Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here