|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kako ste ostale trudne?
15.7.2010 11:00:42   
majared
NEPLANIRANOuser posted image

Štitili smo se računajući plodne i neplodne dane. Pre par meseci odlučili smo da se ne pazimo pa ako se desi desilo se. E onda moj dragi počeo da mudruje i par dana pred ovulaciju  vrlo ''taktično''  predloži da sačekamo još koji mesec pa da krenemo da pravimo bebu. Zaštitili se jesmo kondomom ali je ovulacija bila par dana kasnije tako da smo se malo ''prešli''user posted image

(odgovor članu Mayablue82)
Direktna veza do poruke: 126
   RE: Kako ste ostale trudne?
19.7.2010 12:17:01   
Podrum Š.
Prvo dete smo pravili 2 godine. Već sam bila utripovala svašta... I onda odjednom: mučnina, glavobolja, osetljive grudi i eto user posted image ....
Ovaj drugi put... bilo je hoćemo-nećemo u početku. Onda je bilo JAKO HOĆEMO a ono neće...  i tako mesecima. A biološki sat otkucava tika-taka.
Elem,  moje korisničko ime je Podrum Š.(ijački)  zahvaljući čijem belom vinu imamo ponovo user posted image  (ili moždauser posted image )...
U svakom slučaju ne sećam se baš događaja od te večeri ali 100% znam da je tada bilo - mozak mi je bio ko zna sa čim zaokupljen a ne sa dve crtice.

(odgovor članu majared)
Direktna veza do poruke: 127
   RE: Kako ste ostale trudne?
19.7.2010 12:21:23   
lanajelena
user posted image user posted image user posted image ...sad mi je jasan tvoj nick user posted image

(odgovor članu Podrum Š.)
Direktna veza do poruke: 128
   RE: Kako ste ostale trudne?
19.7.2010 12:23:41   
Podrum Š.
Najsmešnije je što sam "recept" dala i doktoru koji mi je radio ekspertni uv, žalio mi se kako ne može gospođu da nagovori na 3. dete user posted image user posted image

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 129
   RE: Kako ste ostale trudne?
19.7.2010 12:42:49   
lanajelena
ti mozda ides kod mog dr to je i on meni pre govorio user posted image

(odgovor članu Podrum Š.)
Direktna veza do poruke: 130
   RE: Kako ste ostale trudne?
19.7.2010 13:29:41   
Nena81
IZVORNA PORUKA: Podrum Š.

Elem,  moje korisničko ime je Podrum Š.(ijački)  zahvaljući čijem belom vinu imamo ponovo user posted image  (ili moždauser posted image )...
U svakom slučaju ne sećam se baš događaja od te večeri ali 100% znam da je tada bilo - mozak mi je bio ko zna sa čim zaokupljen a ne sa dve crtice.


nista bolje nego malo podmazati alkoholom, zivi dokaz da uspeva user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

bravo bravo user posted image


_____________________________

Love me, Hate me, either way you are thinking of me !!

(odgovor članu Podrum Š.)
Direktna veza do poruke: 131
   RE: Kako ste ostale trudne?
19.7.2010 13:46:44   
dacica
ja prvi put nisam bila opterecena bebom-imali smo drugih problema...i etouser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

kakve su nam misli.......takav nam je zivot....!!!!!!!!!!

(odgovor članu Nena81)
Direktna veza do poruke: 132
   RE: Kako ste ostale trudne?
20.7.2010 14:22:37   
Jele
IZVORNA PORUKA: Lisica

mm i ja smo pokusavali godinu dana i nista...
nema sta nismo radili i probali, i svakog dana i nekoliko puta na dan i samo onda kad je ovulacija i svaki drugi dan , ali nista
dok nismo otisli kod drugarice na selo na rodjendan, napili se kao guzice ( sorry na recniku ) i svratili u njive i sljive u povratku kuci
e to je urodilo plodom user posted image


user posted image   E baš sam se slatko nasmejala  user posted image , super pričica...

Mm i ja smo stvarno imali sreće, hvala Bogu, 2 od 2.

(odgovor članu Lisica)
Direktna veza do poruke: 133
   RE: Kako ste ostale trudne?
6.9.2010 14:00:47   
dejana007
ja ostala trudna posle godinu i mesec dana muvanja po lekarima, ali je tarapija urodila plodom user posted image
i naravno merenje bazalne temperature user posted image

< Poruku je uredio dejana007 -- 6.9.2010 14:01:22 >


_____________________________

Ponovo sam se rodila kad sam Nikolu rodila :)
A preporodila se kad sam Luku rodila :)

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 134
   RE: Kako ste ostale trudne?
9.9.2010 15:31:38   
Anoniman
Ostala sam trudna posle 1 ciklusa pokusavanja.user posted image Bili smo na vikendu...kraj februara.

(odgovor članu dejana007)
  Direktna veza do poruke: 135
   RE: Kako ste ostale trudne?
19.9.2010 17:07:00   
mtajcica83
MM i ja smo za mjesec dana napravili bebu...Svaki dan smo vodili ljubav po nekoliko puta, pijuckali vince, kuvano naravno...zima bila pa mi se bas zagrijavali user posted image user posted image ...A na Zlatiboru smo bili na odmoru kad sam uradila test...i saznala da sam trudna...user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 136
   RE: Kako ste ostale trudne?
19.9.2010 18:11:05   
isidora88
posle godinu dana truda i saznanja da imam problem sa stitnom zlezdom i da ce mi dugo trebati da zatrudnim kupila sam lh trakice za ovulaciju i sexali se svaki dan od 10-20 dana ciklusa i urodilo plodom,i naravno na dan ovulacije noge uza zid user posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu mtajcica83)
Direktna veza do poruke: 137
   RE: Kako ste ostale trudne?
19.9.2010 18:14:25   
isidora88
taj mesec sam narucila jos 40 kom.trakica i 10 testova za trudnocu jer sam bila uverena da cemo mesecima jos morati da se trudimo ali ispalo je da sam dzaba kupovala user posted image testove za trudnocu sam piskila 8 ili 9 dpo i videla user posted image a piskila sam i lh trakice jer se i lh hormon poveca u trudnoci i svaki dan mi je pokazivao da imam ovulaciju user posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 138
   RE: Kako ste ostale trudne?
21.9.2010 20:26:25   
morena
Mi smo se vjenčali u listopadu prošle godine. I rekli smo: nećemo odmah radit bebicu, malo ćemo sami uživat. Onda su meni javili iz bolnice da će mi uskoro operirati nogu, pa smo rekli da ćemo čekati da to prođe. Kako su prolazili mjeseci, a mene nikako nisu zvali da sam na redu za operaciju, odlučili smo se prestati štititi. I prestali smo se štititi u 3.mj. U 6.mj. su me napokon zvali za operaciju. Kad sam se vratila iz bolnice, rekli smo: ajmo sad na bebu, ja kupila lh trakice, svaku smo večer posvetili sebi, pijuckanju, večerama i vođenju ljubavi. Na 25 dc ja sam osjetila da je nešto drugačije, odmah sam iskoristila jednu lh trakicu koja je pokazala slabu drugu liniju. Juhuhuihuhu!!!! Bebica nam stiže! Poludili smo od sreće. I sada smo 4 mjeseca trudni. user posted image

_____________________________

Stigao nam je nas Jakov! :)

(odgovor članu majared)
Direktna veza do poruke: 139
   RE: Kako ste ostale trudne?
23.9.2010 14:17:25   
boje
posle 4 godine truda, lekara, operacija i teske agonije smo uspeli spontano da napravimo bebicu. taman smo poceli sa pripremama za vto....kad user posted image .nasoj sreci nema krajauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu morena)
Direktna veza do poruke: 140
   RE: Kako ste ostale trudne?
23.9.2010 14:35:24   
NadaR
   Cestitam Bojeuser posted image

  Bas se radujem zbog vas!user posted image


_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu boje)
Direktna veza do poruke: 141
   RE: Kako ste ostale trudne?
23.9.2010 14:56:26   
janajana
neplanorano planirano user posted image
posle 6 meseci pokusavanja sedmi sam odustala od svega, nisam visila u vazduhu user posted image , non-stop se vozala na motoru, bancili do kasnih sati... ma sve i svasta user posted image
jos u planu bio put od nekih 150km na motoru user posted image i ja da budem sigurna da li je pametno tako putovati posle 2 dana izostanka user posted image ja uradim testic i naravno pozitivan


_____________________________

*Every saint has a past and every sinner has a future.
(Oscar Wilde)

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 142
   RE: Kako ste ostale trudne?
23.9.2010 14:58:41   
Jeca*
IZVORNA PORUKA: boje

posle 4 godine truda, lekara, operacija i teske agonije smo uspeli spontano da napravimo bebicu. taman smo poceli sa pripremama za vto....kad user posted image .nasoj sreci nema krajauser posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu boje)
Direktna veza do poruke: 143
   RE: Kako ste ostale trudne?
23.9.2010 15:01:05   
dejana007
Boje, tako mi je drago za tebe. user posted image user posted image user posted image

sad se cuvaj user posted image

_____________________________

Ponovo sam se rodila kad sam Nikolu rodila :)
A preporodila se kad sam Luku rodila :)

(odgovor članu janajana)
Direktna veza do poruke: 144
   RE: Kako ste ostale trudne?
23.9.2010 15:33:37   
Jeca*
IZVORNA PORUKA: Jeca RR

ja sam htela da se vratim da i tebi cestitam trudnocu, jer sam videla tvoju poruku tek kad sam cestitala Boji, ali me zeznuo jedan poslovni mejl koji je iskocio. Evo me sad nazad....cestitam i zelim ti srecnu i lepu trudnocu...i nisi invisible user posted image


za janujanu user posted image

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu dejana007)
Direktna veza do poruke: 145
   RE: Kako ste ostale trudne?
8.10.2010 13:49:57   
LouLou76
pozdrav svim trudnicama i onima koje će to uskoro bitiuser posted image .

ja sam od ovih prvih......6 mesecuser posted image

u mom slučaju(godinu i po) mislim da su bile ključne 2 stvari...pa možda nekom pomogne:
prvo, kad sam digla ruke od svega i prestala da iščekujem i
drugo, kad smo mm i ja prestali da pušimo( posle 2 meseca ostala trudna)

pozz

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 146
   RE: Kako ste ostale trudne?
8.10.2010 14:07:02   
Crvenkapa85
mi smo iz prve prvi put,a sad nikako da se nakaci......

(odgovor članu LouLou76)
Direktna veza do poruke: 147
   RE: Kako ste ostale trudne?
8.10.2010 17:35:03   
jovana13
mm i ja smo planirali da se uzmemo cim zavrsim srednju skolu, ali kad sam bila na kraju trece god bio njegov rodjendan....i mi smo pijuckali malo.... i svasta nestouser posted image user posted image user posted image ....i zaboravili na zastituuser posted image user posted image user posted image ...i op user posted image !!!! i sada smo najsrecnija porodica na svetu!!!

(odgovor članu Crvenkapa85)
Direktna veza do poruke: 148
   RE: Kako ste ostale trudne?
8.10.2010 17:36:06   
jovana13
znaci bez razmisljanja o trudnoci i garantovano stize user posted imageuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Crvenkapa85)
Direktna veza do poruke: 149
   RE: Kako ste ostale trudne?
9.10.2010 0:22:57   
Modessty
Bilo smo nešto više od 10 godina zajedno i rešili da položim za crni pojas i onda da krenemo u akciju. Ostala trudna odmah nakon polaganja. Medjutim nije išlo kako treba i usledio je spontani na samom početku 4. meseca.
Sledi 5 godina nadanja, mučenja, deprtesije, lupanja glavom o zid..... Na kraju smo maltene počeli da bežimo jedan od drugog u periodu kad su plodni dani.  Naravno dr kažu nije nam ništa. Nemaju pojma što ne zatrudnim. user posted image Kažu da se uradi HSG jer to jedino nismo još radili pa da se vidi. Na snimku sve ok. Mi digli ruke od nerviranja. Rešili smo da odmorimo od svega preko leta, pa na jesen VTO, a ako ni to ne uspe usvojićemo dete.
Dakle prošao HSG, ja išla na razne seminare, trenirala ko luda, selila se, povredila nogu na treningu... Ma tog meseca haos od obaveza. Seksnuli se dva puta u toku meseca. Test sam uradila zezanja radi. Da pokažem kako mi ciklus opet otišo u aut - kad ono user posted image . Ja trudna! Pokažem mm test a on me pogleda i kaže:"Nemoguće! Pa nismo se namučili!" user posted image user posted image


_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu jovana13)
Direktna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







13 znakova da očekujete dečaka
Da li je moguće da postoje očigledni znaci koji nam mogu reći da ćemo biti ponosni roditelji malog dečaka? Čitajte dalje...
Krvarenje u prvom tromesečju trudnoće
Krvarenje u prvom tromesečju trudnoće je znak da postoji mogući problem.



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here