|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  15 16 17 [18] 19   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Školica za roditelje
12.11.2013 23:13:00   
viking
Da, trebalo bi jer je bitna tema.
Onda se vidimo sutra :)

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 426
   RE: Školica za roditelje
4.12.2013 9:49:53   
lesica
Devojke, sutra se u Beogradu u hotelu Zira održava besplatna radionica FIT I ZDRAVA MAMA
Program podrazumeva pet simultanih radionica koje se smenjuju na svakih pola sata a drže ih ginekolog, pedijatar, psiholog, babica i nutricionista.

PROČITAJTE VIŠE >>

Prošetajte, i učestvujte, ne sumnjamo da ćete mnogo toga korisnog saznati!!!

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 427
   RE: Školica za roditelje
5.2.2014 18:42:20   
New Mom
Novosadjanke (i okolina), u februaru krecu u skolicu za trudnice one kojima je termin u maju (i one koje su zakasnile).

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 428
   RE: Školica za roditelje
27.2.2014 18:50:13   
dunja RR
Evo i ja se prijavih za ovu školicu. Ići ćemo Pari i ja user posted image Nezgodno mi je malo zbog fraxija koji moram sebi dati u 21, ali su mi rekli da mogu tamo, a ako bude stručno lice tu, daće mi oni.
IZVORNA PORUKA: Irin@

U januaru smo mm i ja pohadjali skolu roditeljstva i odusevljeni smo. Skolica je na Senjaku, nekada je bila u frontu, traje mesec dana i besplatna je. Skolicu vodi Nada Lazic, predavanja su ponedeljkom, sredom i petkom od 19-21h. Sve detalje mozete naci na sajtu www.skolaroditeljstva.com. Pre toga sam u decembru isla u skolicu DZ Rakovica, koja traje tri vezana cetvrtka po sat vremena i to je nesto sto je odvojeno od priprema za porodjaj, gde se vezba i uci disanje, nauci se dosta korisnih stvari. Nazalost, nemaju svi domovi zdravlja predavanja i ono sto imaju od predavanja je veoma sturo... Tako da skola roditeljstva i priprema za porodjaj su dve razlicite stvari, obe veoma korisne. U mom DZ na Banovom Brdu sa vezbama se krece od 26 nedelje, tako su bar meni rekli, a vidim da svaki DZ daje razlicite informacije. user posted image

Osim predavanja u skolici upoznas i puno zena sa kojima razmenjujes iskustva i lepo se druzis. Preporucujem svima.



_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Irin@)
Direktna veza do poruke: 429
   RE: Školica za roditelje
4.3.2014 8:55:14   
dunja RR


Prvi dan u školici Nade Lazić na Senjaku - prvi čas, svih dva sata predavao dr. Živanić (on recimo važi za najboljeg stručnjaka za 4D u Beogradu).

Pričao je o fiziologiji trudnoće kroz simestre i o porođaju, detaljno sve. Mislim da je sledeći čas tema "Pravilna ishrana u trudnoći", pa zatim ide Nega kože u trudnoći. One teme koje mene interesuju dolaze nešto kasnije -motorni razvoj deteta od rođenja do prve godine, komunikacija i način stimulisanja govora itd.

Jedino što mi je smetalo što smo svi zbijeni, ja sam se bila ukočila poslednjih pola sata (sedimo na nekim plastičnim stolicama). A bebac je svo vreme udarao, kao da je oset_io da je puno beba oko njega u stomacima user posted image . Ima nas puno, a dosta je i tata, koje se smaraju, mm sigurno neće dolaziti. Obradovao me prevoz, stigla sam do tamo i nazad i nazad za sat (po pola sata), bilo bi super kada bi uvek bilo tako brzo. Doduše do i od stanice u odnosu na stan, imam po nekih 10 minuta pešaka.


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu bea83)
Direktna veza do poruke: 430
   RE: Školica za roditelje
4.3.2014 10:09:02   
pari
evo i ja da dodam par reči o školi Nade Lazić...
svidelo mi se prvo predavanje, videćemo kakva će biti sledeća...koncept je takav da svako predavanje drži neki stručnjak iz te oblasti...
mene interesuje i dojenje o kojem će biti reči tako da sam sigurna da ću svašta naučiti...

pošto je juče bilo prvo predavanje, verujem da je zato bila gužva...mislim da će biti manje ljudi ubuduće pa da će nam biti lakše za sedenje i kretanje user posted image

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 431
   RE: Školica za roditelje
11.3.2014 22:12:21   
dunja RR
IZVORNA PORUKA: pari

mene interesuje i dojenje o kojem će biti reči tako da sam sigurna da ću svašta naučiti...



U pravu si, meni je današnji čas najviše prijao, i dva sata mi je proletelo. Dobili smo i neke Aventove poklončiće.
Sutra opet imamo čas o dojenju, sa pedijatrom a u petak će nam ja mislim pregledati dojke (ako sam dobro razumela Pari?) i objasniti nam kako da ih masiramo.


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 432
   RE: Školica za roditelje
12.3.2014 8:05:29   
pari
i meni je bilo zanimljivo...ova nedelja će biti posvećena tome...
u petak je pregled grudi, jeste, dobro si razumela...

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 433
   RE: Školica za roditelje
12.3.2014 15:45:08   
moja ciklama
ja sam se prijavila za april..pa ako hoće neka user posted image samnom, Klik.

_____________________________

Ko ne doživi to na svojoj koži onda ne može ni da zamisli kako to ume da boli i koliko to ume da te promeni.

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 434
   RE: Školica za roditelje
12.3.2014 16:07:40   
viking
Ja sam išla u tu školu, nije bilo pregleda grudi :) Ali super je školica, stvarno ćete svašta naučiti.

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu moja ciklama)
Direktna veza do poruke: 435
   RE: Školica za roditelje
18.3.2014 18:47:27   
MakiJ
Kada treba da se krene u skolicu?

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 436
   RE: Školica za roditelje
18.3.2014 20:37:17   
viking
Kreće se svakog prvog ponedeljka u mesecu, ispravite me ako grešim.

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu MakiJ)
Direktna veza do poruke: 437
   RE: Školica za roditelje
18.3.2014 23:03:00   
Sanjalicaaa
Da, kod Nade Lazic svakog prvog ponedeljka u mesecu. Vik, bio je pregled grudi kod nas u grupi kada i predavanje o dojenju. user posted image

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 438
   RE: Školica za roditelje
19.3.2014 8:26:47   
pari
aprilska školica počinje 7og...
Stvarno je super, za preporuku!

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 439
   RE: Školica za roditelje
2.9.2014 13:50:07   
wivern
I ja sam zavrsila skolicu kod Nade u Avgustu, i bilo je super. Gomila sjajnih informacija na jednom mestu. Jedino sto mi nismo imale pregled grudi i sad ga jurim u ovom mesecu user posted image
A od sledeceg utorka krecem na psihofizicke pripreme u dz. user posted image

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 440
   RE: Školica za roditelje
2.9.2014 18:35:00   
plačljiva
Drage moje,gde je školica u Beogradu?Hoću i ja da idem?Bilo gde da je u gradu ja stižem,samo kažite kada i gde da se prijavim?user posted image

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 441
   RE: Školica za roditelje
2.9.2014 19:05:17   
wivern
Placljiva imas PP

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu plačljiva)
Direktna veza do poruke: 442
   RE: Školica za roditelje
3.9.2014 7:01:40   
Misha i Ljisha
Ja podrzavam sve skolice. Mi smo isto imale pregled grudi, predavanja o dojenju, uvodjenju hrane, grcevima, kupanju, porodjaju ma sve sve.Tate su cini mi se bili pozvani samo dva put na predavanje da i oni cuju kako sve to nije lakouser posted image

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 443
   RE: Školica za roditelje
3.9.2014 14:19:58   
Mala Elena
Pla;ljiva, ja sam krenula u osmom mesecu u gradsku na Zvezdari pa kasnije na Crvenom Krstu. Moram da pohvalim i jedno i drugo mesto. U pitanju su prihofizicke pripreme za porodjaj.user posted image

(odgovor članu plačljiva)
Direktna veza do poruke: 444
   RE: Školica za roditelje
3.9.2014 14:22:58   
Mala Elena
Da li neko moze da mi kaze gde je ta skolica Nade Lazic? Ulica? I koliko pre se vrse prijave ?

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 445
   RE: Školica za roditelje
3.9.2014 14:56:26   
dunja RR
Kozjačka 3-5
Beograd, Srbija
Telefon: + 381 64 16-82-777

Ja sam se svojevremeno, kada sam ja išla, prijavila par dana ranije online, ali ne znam kako sada ide.

Evo i linka na sajt KLIK

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 446
   RE: Školica za roditelje
3.9.2014 15:05:06   
wivern
Prijave su od 15-og u mesecu za sledeci mesec. Znaci sad je za oktobar.

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 447
   RE: Školica za roditelje
31.5.2015 14:17:02   
jess021
Trudnice moje, hocete li ici u skolicu?
Meni patronazna rece od 28. nedelje, jedva cekam.
Inace, dz u kome je skolica mi je na 100m od zgrade.

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 448
   RE: Školica za roditelje
1.6.2015 19:46:14   
jess021
Niko nece ici?!
Ja se danas prijavila, krecem od 25.06.user posted image

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 449
   RE: Školica za roditelje
1.6.2015 20:42:59   
wivern
Jess meni je skolica bila super, svasta nesto sam cula.

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 450
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  15 16 17 [18] 19   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  15 16 17 [18] 19   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Dobijanje na težini po nedeljama trudnoće
Koliko je preporučljivo ugojiti se u trudnoći i zbog čega kilogrami tako naglo rastu?
Engimengi: Moja porođajna priča
photo
Ctg je pokazao velike kontrakcije, doktor je rekao da me spremaju za 5 min u salu na carski rez! Ja sam samo stigla da j...



image
AnaTamara
Preporuka budućim mamama!
Porođaj je sve bliže, pripremaju se stvarčice, između ostalog i Fitolat, koji mi je mnogo pomogao sa prvim detetom, uspeli smo da uspostavimo laktaciju!  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here