|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Vakcina u trudnoci
14.10.2009 19:50:32   
bek_ica
Zanima me da li se neko vakcinisao u trudnoci protiv gripa i da li nesto zna o tome?
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Vakcina u trudnoci
14.10.2009 19:52:43   
Anck Su Nmaun
Vec postoji tema... klikni ovde 

(odgovor članu bek_ica)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Vakcina u trudnoci
14.10.2009 22:13:14   
Anoniman
Običnog gripa ili svinjskog?

O svinjskom sam ja danas pisala u temi Novi grip.

(odgovor članu bek_ica)
  Direktna veza do poruke: 3
   RE: Vakcina u trudnoci
23.9.2015 9:38:10   
branaV
Molim vas za savet !!!
Trudna sam a nisam prelezala boginje, imam cerku koja ide u vrtic pa se bojim da ne dobije tamo boginje,a pisali su o epidemiji. Da li je neka od vas imala slican problem? Sta je pametno da radim? Posavetovacu se sa dr-om ali cula bih i vase misljenje. Hvala!!!

(odgovor članu bek_ica)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Vakcina u trudnoci
23.9.2015 10:34:46   
choopa choops
Ima tema Trudnoća i boginje pitaj tamo user posted image

Ne znam šta da radiš user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu branaV)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Vakcina u trudnoci
23.9.2015 13:43:02   
Anoniman
Brana moja U nije prelezala boginje, ali zbog bolnice u kojoj smo bili u novembru morali smo da pauziramo 10 meseci, tako da je ispalo super sto se moje trudnoce tice, moja mama kaze da sam ih ja prelezala, morbile su zabelezene u katronu, a ovcije nisu, iako mama tvrdi da jesam, ja nisam htela da ide, da rizikujemo, i evo trebala je da krene sada kada ja udjem u 9 pocetkom oktobra, a mene je strah jer su javili da su se opet pojavile, pa se mislim da sacekamo da se porodim, nisam vise pametnauser posted image

(odgovor članu choopa choops)
  Direktna veza do poruke: 6
   RE: Vakcina u trudnoci
23.9.2015 15:06:08   
branaV
Nisam ni ja pametna sta da radim, videcu sa dr-om, ali sam se bas uplasila kad sam citala sinoc vesti. I ja sam razmišljala da je ispisem ali ne znam kako cu, sama sam sa njom po ceo dan, lepse joj je u drustvu sa decom bar malo u toku dana, zao mi je zbog toga.Hvala vam devojke, uh ovaj forum mi bas znači u trudnoći. Hvala vam!!!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 7
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Uobičajeni pregledi i analize u trudnoći
Pred vama je spisak svih uobičajenih pregleda i analiza koje se rade u trudnoći i približni period kada se oni rade.
13 znakova da očekujete dečaka
Da li je moguće da postoje očigledni znaci koji nam mogu reći da ćemo biti ponosni roditelji malog dečaka? Čitajte dalje...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here