|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Da li u drugoj trudnoći stomak raste brže...
12.2.2010 13:54:17   
prase

IZVORNA PORUKA: Vučko.ba.

stani ba Prase ...pa ti trudna ???????????????????????


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image   JUHUHUHUHUHUHUHUHUHUHUHUHUHUHUHUHUHUUUUUUUUU



Pa... prijavih se juce na spisak... hehehe

_____________________________

sve ima svoj kraj, samo kobasica ima dva!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Da li u drugoj trudnoći stomak raste brže...
12.2.2010 13:56:08   
Anoniman
čestitam od srca i da ti hairli prođe i trudnoća i porod ako Bog da i da ovaj put bude jedna mala seka user posted image

(odgovor članu prase)
  Direktna veza do poruke: 27
   RE: Da li u drugoj trudnoći stomak raste brže...
12.2.2010 14:19:31   
marince1
Cestitam prase!user posted image

_____________________________

Ko zna zasto je to dobro...

Nista u zivotu nije slucajno!

(odgovor članu prase)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Da li u drugoj trudnoći stomak raste brže...
12.2.2010 23:48:42   
alexis77
Definitivno je odgovor u većini slučajeva-da! Tu nema priče! Ma, u prvoj trudnoći mi se do 5. meseca stomak nije ni video, a sada u 5. mesecu ladno izgledam kao početkom 8. meseca prve trudnoće! Ali, neka je živo i zdravo!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Da li u drugoj trudnoći stomak raste brže...
31.5.2010 17:50:46   
nala
IZVORNA PORUKA: alexis77

Definitivno je odgovor u većini slučajeva-da! Tu nema priče! Ma, u prvoj trudnoći mi se do 5. meseca stomak nije ni video, a sada u 5. mesecu ladno izgledam kao početkom 8. meseca prve trudnoće! Ali, neka je živo i zdravo!


Potpuno se slazem sa tobom. U 4. mesecu izgledam kao u 8.-om u I trudnoci. Pre neki dan kad sam otisla na komisiju za bolovanje ona DR mislila da sam dosla da otvorim zakonsko bolovanje i sokirala se kad sam rekla da sam 16. nedelja.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu alexis77)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Da li u drugoj trudnoći stomak raste brže...
14.6.2010 16:55:26   
Vekilica
Ja sam se porodila prije 17 mjeseci i u toj, prvoj trudnoci, stomak se primjetio tek u 5 mjesecu. Sada ocekujem drugu bebu, trenutno sam u 6. mjesecu i stomak mi je ogroman, kao sto sam izgledala pocetkom 9.mjeseca u prethodnoj trudnoci.


(odgovor članu nala)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Da li u drugoj trudnoći stomak raste brže...
9.2.2011 13:42:23   
Anck Su Nmaun
ja sam trudna mesec i po  i vec imam stomak user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Vekilica)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Da li u drugoj trudnoći stomak raste brže...
10.2.2011 13:35:55   
JMPM
Anck user posted image ,samo neka raste trba user posted image

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Da li u drugoj trudnoći stomak raste brže...
15.2.2011 7:51:17   
strijelac79

IZVORNA PORUKA: Anck Su Nmaun

ja sam trudna mesec i po  i vec imam stomak user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

I kod mene je slično user posted image ! Tek sam saznala da sam trudna i moram otkopčavati dugme na hlačama.Malo sam u čudu user posted image ! Inače,druga mi je trudnoća.Koliko se sjećam(a bilo je prije 10 godina) u prvoj nije bilo tako ! Ma,nema veze ,samo da je sve ok.user posted image

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Da li u drugoj trudnoći stomak raste brže...
6.9.2011 21:19:42   
New Mom
Meni se čini da da. U prvoj se nije video do kraja 4.og meseca, a sada (9 nedelja) ne mogu da zakopčam pantalone koje sam npr. tada nonšalatno nosila.
Mada sada imam problem da kako bilo šta pojedem (ako uspem), jako se stomak naduje. user posted image I odmah "dobijem" 4 meseca pride.user posted image

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu strijelac79)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Da li u drugoj trudnoći stomak raste brže...
21.2.2012 23:00:41   
Bebilina
Meni da, i pored vezbanja i trbusnjaka izmedju trudnoca. Nije toliko do vizuelne predstave vec do orkopcavanja dugmeta na farmerkama. U prvoj to ni sa 20ned nisam morala, u drugoj vec sa 15. I nadimanje u prvom tromesecju je u drugoj meni vece...
Al sto se ostalog tice- u prvoj sam nosila em regularne farmerke do 24ned, sada ulazim u 19-u i nema izgleda da ce biti drugacije. Znaci kukovi su isti, sve isto osim tog donjeg stomaka user posted image

_____________________________

You give them life, they give you more to live for...

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Da li u drugoj trudnoći stomak raste brže...
21.2.2012 23:07:22   
marija32
Ma ne

_____________________________

Ljubav su moja deca, a sve drugo je emotivna reakcija.

(odgovor članu Bebilina)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Da li u drugoj trudnoći stomak raste brže...
22.2.2012 8:00:22   
mamamikka
kod mene uopšte ne, nije rastao brže, nije bio veći niti ga je bilo teže zategnuti posle. neznam, možda samo imam sreće.

(odgovor članu marija32)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Da li u drugoj trudnoći stomak raste brže...
22.2.2012 8:02:01   
New Mom
Uh, meni definitivno da. Pre neke 3 nedelje je već izgledao kakav je bio par dana pred porođaj sa KL.
Ne smem da pomislim do kraja kako će biti.

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu mamamikka)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Da li u drugoj trudnoći stomak raste brže...
22.2.2012 13:00:37   
Anoniman
U drugoj raste brze , u trecoj najbrze user posted image

(odgovor članu New Mom)
  Direktna veza do poruke: 40
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:







Pol deteta na osnovu oblika stomaka i drugog?
Može li se na osnovu oblika trudničkog stomaka ili nečeg drugog odrediti pol deteta? Imate stomak u obliku lopte, gadne ...
Pregledi u trudnoći i njihov redosled
photo
Od trenutka kada se na testu za trudnoću pojavi druga crtica, posete ginekologu postaju mnogo češće.



Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here