|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  35 36 [37] 38 39   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kakva kolica?
9.8.2010 12:37:02   
Anoniman
Jeste , ta nijansa se zove Gasha user posted image . Ma naći ću ih ja ... Na kraju krajeva - uzećemo žuta , i vozi user posted image

(odgovor članu Jele)
  Direktna veza do poruke: 901
   RE: Kakva kolica?
9.8.2010 12:39:23   
nala
Ma kupices ti najlepsa kolica, vidim ja. user posted image

Imas pp, neznam da li si ih procitala.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 902
   RE: Kakva kolica?
9.8.2010 12:43:55   
Anoniman
Videla i odgovorila user posted image

(odgovor članu nala)
  Direktna veza do poruke: 903
   RE: Kakva kolica?
9.8.2010 18:06:12   
choopa choops
IZVORNA PORUKA: BubaMira

a juče mi dečko u prodavnici kaže - to je stara nijansa i nekad smo je imali , sad je više ni nema ... user posted image Jes , pa baš su pametni , nema TE nijanse , a sive kol''ko ''očeš user posted image . I to ona siva za koju garantujem da će izbledeti posle prvog pranja .


tako ti je sa vecinom proizvodjaca user posted image Nisu mi jasni..pa ljudi vole kad ima iazbora, ne mora bas sve da bude sivo i bez user posted image

Inace meni su se dopadala od te stare kolekcije boja Graco trekko i ova kolica (zelena naravno user posted image ).
KLIK

Dacice cisto sumnjam da ces naci Stokke po jeftinijoj cjeni*ukoliko mislis na xplory*. To im je standard u skoro svim zemljama. A naravno moje je skromno misljenje da se ne isplati uzimat ta kolica. Previse novaca samo za brand, a ne i za isplativost. Mada svako od nas zna sa kojom sumom raspolaze i koliko moze da ulozi u nesto a da to ne osjeti.

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 904
   RE: Kakva kolica?
9.8.2010 20:25:48   
Anoniman
Posle 4 godine korišćenja, oprana, i spremna za dalju upotrebu... kao nova user posted image


user posted image

< Poruku je uredio Tashke -- 9.8.2010 20:26:10 >

(odgovor članu choopa choops)
  Direktna veza do poruke: 905
   RE: Kakva kolica?
9.8.2010 20:29:25   
lenaa
Bas dobro izgledaju user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 906
   RE: Kakva kolica?
9.8.2010 20:42:13   
Anoniman
Mhm, i ne škripe više. Valjda je bilo prašine u točkovima, pa su zato škripala. user posted image

(odgovor članu lenaa)
  Direktna veza do poruke: 907
   RE: Kakva kolica?
10.8.2010 0:04:56   
choopa choops
Tashke user posted image user posted image Kao nova user posted image Znaci isplatilo se pranje i montiranje user posted image A  torba se super uklopila user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 908
   RE: Kakva kolica?
10.8.2010 6:54:51   
Anoniman
Joj, ljudi....pomagajte...treba mi suncobran za kolica....ali neznam dal mi trebaju dva suncobrana...ili tje mi biti dovoljan i jedan? user posted image
Ako mi treba jedan....naruchivala bi chipolinov rozle boje...on je 1200 din.... ali ako mi trebaju dva uzela bi bertoni, koji na netu koshta 800 din i nema ga nigde u roze boji...a kod nas u radnji je 1500 din... shta da radim? user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu choopa choops)
  Direktna veza do poruke: 909
   RE: Kakva kolica?
10.8.2010 12:30:57   
Anoniman
Jedino na šta treba da obratiš pažnju, kao što sam ti i u sms napisala, jeste da, ako kupuješ suncobran koji nije originalan uz kolica, moraš proveriti da li može da se montira na tvoja kolica. Moj suncobran može da se montira na letnja Chicco kolica, a ne može na velika PegPerego, jer je drška gde bi se trebalo montirati deblja. Inače sam ga kupila u Turbolimaču, za smešne pare, pre 3godine. Pre koji dan sam videla da imaju nekakvih suncobrana u Baby Sara, ali nisam zagledala. 

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 910
   RE: Kakva kolica?
10.8.2010 12:48:49   
Anoniman
Naruchila sam jedan suncobran, chipolino marka,tj isto kao kolica.......verovatno sutra stize...user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 911
   RE: Kakva kolica?
10.8.2010 12:50:23   
Anoniman
Pa super! Bolje da naručiš i skuplje a da ti valja, nego da uzmeš jeftinije a ne možeš da ga montiraš! 

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 912
   RE: Kakva kolica?
10.8.2010 12:52:21   
Anoniman
Inache...na jednom drugom shopu sam nashla isto chipolino po ceni od 820 din... 400 din razlike...a bash mi svejedno odakle cu naruchiti....svuda je 300 din poshtarina...

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 913
   RE: Kakva kolica?
10.8.2010 12:53:07   
Anoniman
user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 914
   RE: Kakva kolica?
10.8.2010 12:56:13   
Anoniman
E da nema ovog interneta...naplacala bih se za medalju....ovako sam na nekim stvarima ushtedela...i taman skupila da kupim neshto drugo, ili vishe komada... 

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 915
   RE: Kakva kolica?
11.8.2010 14:22:09   
Jele
Ovo su naša:

user posted image

plus

user posted image

Dobra su zaista, kvalitetna i što kažu kao terensko vozilo, znači idealna za teške terene user posted image , ali su isto tako teška k'o tuč, mislim da imaju oko 17 kg i znam da mi je problem predstavljao i jedan jedini stepenik preko kog je trebalo da ih popnem. U principu za grad nisu potrebna takva kolica, tamo je sve ravno, nema rupa i kamenja, nema peska, itd. I kada se sklope baš zauzimaju dosta prostora u gepeku...
Sad furamo laganu kišobran varijantu Čipolino Omnia.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 916
   RE: Kakva kolica?
11.8.2010 18:08:26   
Anoniman
Jele , nešto ti je zapelo sa slikama , nema ništa kad kliknem user posted image Ili je do mene ?

(odgovor članu Jele)
  Direktna veza do poruke: 917
   RE: Kakva kolica?
11.8.2010 19:30:07   
Anoniman
Do mene je , definitivno user posted image . Crk'o adobe fleš plejer user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 918
   RE: Kakva kolica?
13.8.2010 19:15:50   
lenaa
user posted image

user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 919
   RE: Kakva kolica?
13.8.2010 19:18:14   
lenaa
user posted image

(odgovor članu lenaa)
Direktna veza do poruke: 920
   RE: Kakva kolica?
13.8.2010 19:19:56   
lenaa
morala sam da vam pokazem ova kolica , prvi put vidim takva , nemam nameruu da ih kupujem (cena je 2080 evra) , neobicna su

(odgovor članu lenaa)
Direktna veza do poruke: 921
   RE: Kakva kolica?
13.8.2010 19:23:56   
Ana RR
Lenaa, prelepa su user posted image ja sam zaljubljena u te "stare" modele user posted image

Videla sam prelepa u TC Ušće, na taj fazon samo su malo više kockasta, 80 hiljada cena..

Dok zabebim, pa dok se porodim.. ima vremena da skupim parice user posted image


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu lenaa)
Direktna veza do poruke: 922
   RE: Kakva kolica?
13.8.2010 19:24:31   
Anoniman
Izvini , je l' dobiješ i blizance gratis uz tu cifru ??? user posted image

(odgovor članu lenaa)
  Direktna veza do poruke: 923
   RE: Kakva kolica?
13.8.2010 19:25:40   
Ana RR
user posted image može biti user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 924
   RE: Kakva kolica?
13.8.2010 19:36:47   
Anoniman
Jao, jesu to Inglesinina? Prelepa su! 

(odgovor članu Ana RR)
  Direktna veza do poruke: 925
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  35 36 [37] 38 39   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  35 36 [37] 38 39   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Krvarenje u drugom i trećem tromesečju tru...
Pročitajte koji su najčešći razlozi zbog kojih u drugom i trećem tromesečju dolazi do krvarenja u trudnoći.
Uloga placente (video)
video
Nakon implantacije, iz perifernih ćelija blastocista, razvija se deo strukture zvan placenta, koji služi kao veza između...



Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here