|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kakva kolica?
20.7.2009 14:15:11   
nina83
IZVORNA PORUKA: Tasha RR

IZVORNA PORUKA: nina83

Krov moze da se rotira, a ne samo sediste.. Moze da se prikaci sa obe strane sedista, tako da beba moze da gleda u mamu, a posle ka ulici. Na to sam mislila..


Ah to, da. Imam ista kolica, pa reko da ti kažem da se celo sedište ne rotira ako su hteli da te zeznu. user posted image  Stavila sam slikice ovog modela na prvoj stranici.


user posted image Nisu, nisu, moja greska..jos ucim kako to sve ideuser posted image  Aha, videla sam. Pa to je to, samo verovatno male izmene.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: Kakva kolica?
20.7.2009 14:18:03   
Anoniman
Kolica se prave da budu udobna za decu, u to nema sumnje. Ali svakako obratiti paznju da budu prakticna i za mamu, da nisu preteska, da imaju prostor za odlaganje svih kesa iz prodavnice i pijace, da imaju navlaku protiv vetra i kise. Bebi ce svakako biti fino, mama je ta kojoj ledja stradaju od cimanja teskih i glomaznih kolica.

(odgovor članu nina83)
  Direktna veza do poruke: 77
   RE: Kakva kolica?
20.7.2009 14:18:13   
Anoniman
Žene, nemojte nositi kolica, čuvajte se. Ja uvek uz stepenice idem u rikverc, i kolica vučem za sobom na zadnjim točkovima, a niz stepenice normalno (unapred), i isto kolica spuštam na zadnjem točku.
Nije naivno, kolica imaju 8-9kg, i kada stavite bebu + 3kog, dok okačite torbu (nisam je merila ali garant još +3 kg... u startu, sa novorođenčetom, to je oko 14-15kg.

Ima tema o auto sedalicama...

(odgovor članu nina83)
  Direktna veza do poruke: 78
   RE: Kakva kolica?
20.7.2009 14:21:01   
Rivana
Jeste bas je tesko.....nije naivno.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: Kakva kolica?
20.7.2009 14:25:21   
nina83
IZVORNA PORUKA: Rivana

Jeste evo moj malecki vec nekako skuceno izgleda u tom sedistu user posted image user posted image user posted image , ma ne znam nekako sada kad treba sve sa bebom da ih pnesem uz stepenice ne mogu sama nikako ili sam smotana user posted image mozda ce pre biti da sam smotanauser posted image moj malecki za 7 dana puni 7 meseci, i kolica su super udobna, ali mi nekako teska user posted image


Joj, i mene to brine, i ja sam smotanauser posted image .. Zivim na 4. spratu, bez liftauser posted image  Ali, sva sreca, pa imamo neku ostavu u zgradi u prizemlju koja se zakljucava..
A bebac jos staje u auto-sediste sa 7m?

(odgovor članu Rivana)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: Kakva kolica?
20.7.2009 14:25:42   
Brand new mama
Mi smo odlucili da ovih dana kupimo kolica, ali nikako da se dogovorimo koja da uzmemo, da li neki travel sistem ili da uzimamo posebno sediste za auto.... Drugi problem je sto je moj dragi stalno u fazi kvalitetne izrade,pa mu smetaju plasticni spojevi itd/imam ja utisak da cu na kraju nosati bebicu u kenguru ) i za koja god se kolica uhvati-imaju najmanje 13 kg.Nikako da mu objasnim da cu ja to sutra trebati da ubacim, prevucem preko stepenica... i da ja nemam 90 kila da bi mi  +20 kg bilo laganica(mogu ja to jednom rukomuser posted image user posted image )

_____________________________

Steh auf, wenn du am Boden bist

https://www.youtube.com/watch?v=I3z-gqLGIKU

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: Kakva kolica?
20.7.2009 14:26:31   
Anoniman
Zavisi koliko će ti biti dete. Moje bi još uvek stalo u tu sedalicu jer ima 3 godine i 12kg. user posted image

(odgovor članu nina83)
  Direktna veza do poruke: 82
   RE: Kakva kolica?
20.7.2009 14:27:45   
Rivana

IZVORNA PORUKA: nina83

IZVORNA PORUKA: Rivana

Jeste evo moj malecki vec nekako skuceno izgleda u tom sedistu user posted image user posted image user posted image , ma ne znam nekako sada kad treba sve sa bebom da ih pnesem uz stepenice ne mogu sama nikako ili sam smotana user posted image mozda ce pre biti da sam smotanauser posted image moj malecki za 7 dana puni 7 meseci, i kolica su super udobna, ali mi nekako teska user posted image


Joj, i mene to brine, i ja sam smotanauser posted image .. Zivim na 4. spratu, bez liftauser posted image Ali, sva sreca, pa imamo neku ostavu u zgradi u prizemlju koja se zakljucava..
A bebac jos staje u auto-sediste sa 7m?


ne stavljamo ga vise mada moze da stane ali je skucen user posted image jos je on krupan i kad ga vezemo sa onim kajasima jedva dise.... moramo neko novo uzeti ali sad se nema para pa ce to sacekati user posted image

(odgovor članu nina83)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: Kakva kolica?
20.7.2009 14:29:39   
Rivana

IZVORNA PORUKA: nina83

IZVORNA PORUKA: Rivana

Jeste evo moj malecki vec nekako skuceno izgleda u tom sedistu user posted image user posted image user posted image , ma ne znam nekako sada kad treba sve sa bebom da ih pnesem uz stepenice ne mogu sama nikako ili sam smotana user posted image mozda ce pre biti da sam smotanauser posted image moj malecki za 7 dana puni 7 meseci, i kolica su super udobna, ali mi nekako teska user posted image


Joj, i mene to brine, i ja sam smotanauser posted image .. Zivim na 4. spratu, bez liftauser posted image Ali, sva sreca, pa imamo neku ostavu u zgradi u prizemlju koja se zakljucava..
A bebac jos staje u auto-sediste sa 7m?


Neka baba kaze svoju unuku sve sa kolicima nosi sa cetvrtog sprata a ja mladja ohoho od bake pa ne mogu e jesam smotana....

(odgovor članu nina83)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: Kakva kolica?
20.7.2009 15:17:44   
nina83
IZVORNA PORUKA: Tasha RR

Zavisi koliko će ti biti dete. Moje bi još uvek stalo u tu sedalicu jer ima 3 godine i 12kg. user posted image


Odlicno!user posted image  Nadam se da ce i moja bebica imati u vidu ekonomicnost kad krene da rasteuser posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: Kakva kolica?
31.7.2009 22:01:49   
gagana83
Mame,je li neka od vas imala iskustva sa kolicima sa 3 tocka? Mi videli neka koja nam odgovaraju ali ne znamo koliko su prakticna ta 3 tocka?user posted image evo ovako izgledaju

(odgovor članu nina83)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: Kakva kolica?
31.7.2009 22:13:19   
božana
Praktičnija su od ovih sa 4 točka, jer je lakše upravljati njima.

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: Kakva kolica?
1.8.2009 3:23:45   
sneza24
Meni se uopste ne svidjaju ta kolica sa tri tocka.

(odgovor članu božana)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: Kakva kolica?
1.8.2009 22:57:25   
Anoniman
Ni meni se baš ne sviđaju mnogo, no, ne znam... Nikada ih nisam čak ni gurala, a ne nešto više. No, što se tiče ovih modernih kolica, bolje i ta sa tri tička, nego ova još modernija, sa četiri točka, ali da su prednja dva manja - to mi, da izvinete, izgleda kao invalidska kolica. user posted image

(odgovor članu sneza24)
  Direktna veza do poruke: 89
   RE: Kakva kolica?
2.8.2009 11:37:46   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: gagana83

Mame,je li neka od vas imala iskustva sa kolicima sa 3 tocka? Mi videli neka koja nam odgovaraju ali ne znamo koliko su prakticna ta 3 tocka?


Mi smo kupili slicna (ali za blizance). Super su. Vrlo su pokretna i laka za manevrisanje. Teska su oko 20 kg. Meni to ne smeta, imamo lift. Odlicna stvar su veliki tockovi, ne oseca se truckanje. Licno, nikad ne bih kupila kolica sa malim tockovima.
Ono na sta treba obratiti paznju je to da li kolica imaju nulti polozaj (za najmladji uzrast), posto nemaju sva kolica.

Evo slikice nasih kolica
user posted image
Pozdrav.

< Poruku je uredio lelaNS -- 2.8.2009 11:39:18 >

(odgovor članu gagana83)
  Direktna veza do poruke: 90
   RE: Kakva kolica?
3.8.2009 21:02:57   
Leki 77
IZVORNA PORUKA: Tasha RR

bolje i ta sa tri tička, nego ova još modernija, sa četiri točka, ali da su prednja dva manja - to mi, da izvinete, izgleda kao invalidska kolica. user posted image


Uh, ne slazem se. Moja drugarica ima kolica sa sva cetiri tocka iste velicine, a ja sa manjim prednjim (peg perego, model uno) i nema prepreke koju moja kolica ne mogu da savladaju, nema tog brda, tih stepenica uz koje mi ne idemo bez problema, a ona se negde uvek zaglavi. Moje iskustvo je izuzetno pozitivno. Ja imam i opciju da se rucka pomera sto se pokazalo savrsenim jer setamo po savskom keju pa nam je sunce cas napred, cas pozadi. Dok ostale mame kace pelene ili se vec nekako dovijaju, ja samo pritisnem dva dugmenceta i promenim polozaj rucke tako da mom mishu sunce ne smeta user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: Kakva kolica?
9.8.2009 14:47:07   
gagana83
Kupili smo kolica,zaprava jos uvek nisu kod nas,svekar i svekrva su u Bugarskoj na odmoru pa smo im narucili kolica,dali im papiric sa podacima o tim kolicima koja su nam se svidela i dali im zadatak da ih nadju. I oni ih prvi dan nasli.
Kolica su Chipolino Gemma,uz njih idu svi moguci dodaci:auto sediste,nosiljka,kabanica,torba,onaj dodatak sto greje noge...Sediste moze da se okrene da beba moze da gleda ka onom ko je vozi.Boja je zuta-jos uvek ne znamo da li je bata ili sekauser posted image .Jedva cekam da dodju sa odmora da ih vidim. Ne znam samo kako ce proci na carini
user posted image
ovako izgledaju
user posted image
a ovako kad im se stavi nosiljka.

(odgovor članu Leki 77)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: Kakva kolica?
9.8.2009 15:41:08   
sneza24
Super su kolica.Mi jos uvek nismo kupili.Imaju samo letnja kolica tj. bez ikakve dodatne opreme.One zimske tek treba da stignu.

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: Kakva kolica?
9.8.2009 16:36:57   
marince1
Gagana jel nije neumesno da pitam koliko kostaju ova kolica?Prosto da bih imala pretstavu user posted image
Meni se dopadaju ova ljubicasta!

_____________________________

Ko zna zasto je to dobro...

Nista u zivotu nije slucajno!

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: Kakva kolica?
9.8.2009 21:34:28   
gagana83
Naravno da nije neumesno,ne znam tacno cenu ali u Bugarskoj je negde izmedju 300 i 350 evra,javicu ti tacno ali sa svim ovim dodacima koje sam nabrojala,tako da verovatno samo kolica kostaju duplo manje. I ljubicasta i zuta su ustvari ista kolica,samo je na zutim skinuto sediste a umesto njega stavljena nosiljka.

(odgovor članu marince1)
Direktna veza do poruke: 95
   RE: Kakva kolica?
9.8.2009 21:38:17   
marince1
Hvala ti!Kapiram da su ista,ali se meni dopada ljubicasta boja user posted image

_____________________________

Ko zna zasto je to dobro...

Nista u zivotu nije slucajno!

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 96
   RE: Kakva kolica?
13.8.2009 0:44:15   
gagana83
Vau

user posted image

Jeste videle ova kolica? Kako vam se svidjaju? Ja sam se odusevila.

(odgovor članu marince1)
Direktna veza do poruke: 97
   RE: Kakva kolica?
13.8.2009 1:07:05   
MERYEN
Nekako su mi cudna,imam osecaj da ce da se polome,da nisu stabilna.

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 98
   RE: Kakva kolica?
13.8.2009 1:16:19   
gagana83
A ja se odusevila kad sam ih videla.
Mada ljubav bese kratkotrajna-dok nisam videla cenu-1000euser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu MERYEN)
Direktna veza do poruke: 99
   RE: Kakva kolica?
13.8.2009 1:20:22   
MERYEN
IZVORNA PORUKA: gagana83

A ja se odusevila kad sam ih videla.
Mada ljubav bese kratkotrajna-dok nisam videla cenu-1000euser posted image user posted image user posted image



1000e user posted image   user posted image

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Dobijanje na težini po nedeljama trudnoće
Koliko je preporučljivo ugojiti se u trudnoći i zbog čega kilogrami tako naglo rastu?
Moćna fotka: kako se pomeraju kosti leđa t...
Ova neverovatna fotografija žene koja se porađa dokazuje koliko je ljudsko telo neverovatno. Pogledajte kako izgleda ana...



Anketa

Дојење.
пеперутка16

Колико дуго сте дојили?

Click Here