|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  43 44 [45] 46 47   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kakva kolica?
24.8.2010 12:45:59   
Anoniman
Juče mi se javila tetka koja za par dana stiže iz Engleske i kaže da mi je kupila SVE za bebu user posted image . Od nosiljke pa na dalje , kaže samo onih štramplica je uzela preko 30 !! Tako da meni ostaju novci za neke druge stvari , a sve i da kupujem po Srbiji - neću naći tako lepe stvari kao što su iz Engleske .

Kažite mi za ova kolica - gore sam postavila karakteristike , meni se čini da imaju sve što treba user posted image Od rotirajuće ručke , korpi , točkova ... Eee, što mi nije sad Čupa tu , ona je supervizor za kolica , ako kolica imaju manu - ona bi je našla za sekund !!! user posted image

Čuppooooo , ostale mamikeeeeee , da čujem procenu na temelju iskustvaaaaaaaaa !!!!

(odgovor članu ivaj)
  Direktna veza do poruke: 1101
   RE: Kakva kolica?
24.8.2010 12:49:56   
lenaa
BubaMiro ja se ne razumem inace bih ti rado pomoglauser posted image
p.s.
nadam se da sam ti bar malo olaksala sto sam ti rekla da bih pomogla da znam , cisto da ne mislis da nece niko da pomogne user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ivaj)
Direktna veza do poruke: 1102
   RE: Kakva kolica?
24.8.2010 12:56:26   
Anoniman
Ma znam , dušo draga user posted image

Ma , meni je onaj osećaj : šta ako sad kupim ova kolica , a onda za mesec dana nađem lepša ??? Pa dupe ću svoje pojesti user posted image . Jako sam se "ložila" na Graco kolica , ali njima se ručka ne rotira , nemaju boju koju želim i teška su oko 13, 5 kg . Ova Chipolino kolica su 15 700 , ručka se rotira, dobijam vreću nosiljku-vreću za zimu , kabanicu za kišu , torbu za mamu , a kolica su teška 11, 2, znači lakša dosta od Graco . I naravno , momci iz te firme su bili extra ljubazni , doneće mi ih ako treba i kući DA IH VIDIM pa ako mi se ne dopadaju ne moram da kupim .

(odgovor članu lenaa)
  Direktna veza do poruke: 1103
   RE: Kakva kolica?
24.8.2010 20:34:52   
Anoniman
Nema nikog da mi kaže za Chipolino ultra ??? user posted image (pogledati prethodnu stranu)

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 1104
   RE: Kakva kolica?
24.8.2010 20:49:00   
Anoniman
Bubo,ja ti savetujam da kupis ta kolica i da dalje ne gledas!U potpunosti ti odgovaraju i mislim da sve to za manje novce neces nigde dobiti pa ni kod Kineza user posted image user posted image user posted image !

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 1105
   RE: Kakva kolica?
24.8.2010 20:55:46   
Anoniman
Bubice, ja samo mogu da kazem da sam prezadovoljna chipolino kolicima, tako da na osnovu iskustva sa chipolinom...preporuchujem.....a taj model koji si postavila se i meni svidja...ali ja sam luda za ljubichastom,....user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 1106
   RE: Kakva kolica?
24.8.2010 21:17:51   
Anoniman
Znači , valjaju Chipolinke ??? Joj , sad sam nešto sva euforična user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 1107
   RE: Kakva kolica?
24.8.2010 21:23:16   
Lu
IZVORNA PORUKA: BubaMira


Ma , meni je onaj osećaj : šta ako sad kupim ova kolica , a onda za mesec dana nađem lepša ??? Pa dupe ću svoje pojesti user posted image .


E pa draga od toga ne možeš pobjeći, to ti je tako ... ALI imaćeš ti većih briga pa nećeš toliko o tome mislitiuser posted image
Izaberi prije svega za svoje potrebe praktična kolica i na prvi pogled (što se tiče estetike, boje), lijepa i nećeš pogriješiti!

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 1108
   RE: Kakva kolica?
25.8.2010 0:25:46   
dacica
jel ima neko iskustva sa graco symbio kolicima....
http://www.preciouslittleone.com/product-information/20/8119/graco-symbio-3-in-1-stroller---moon/to su ta

_____________________________

kakve su nam misli.......takav nam je zivot....!!!!!!!!!!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 1109
   RE: Kakva kolica?
25.8.2010 0:27:38   
Anoniman
Draga , nešto ne valja link user posted image

(odgovor članu dacica)
  Direktna veza do poruke: 1110
   RE: Kakva kolica?
25.8.2010 0:33:40   
dacica
http://www.preciouslittleone.com/product-information/20/8119/graco-symbio-3-in-1-stroller---moon/to su ta

_____________________________

kakve su nam misli.......takav nam je zivot....!!!!!!!!!!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 1111
   RE: Kakva kolica?
25.8.2010 0:34:28   
dacica
evo stavilauser posted image user posted image
pa ako neko ima iskustva-pomagajte!!!

_____________________________

kakve su nam misli.......takav nam je zivot....!!!!!!!!!!

(odgovor članu dacica)
Direktna veza do poruke: 1112
   RE: Kakva kolica?
25.8.2010 8:18:00   
Lu
Dacica ne radi ti  link user posted image
GRACO SYMBIO 3-IN-1

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu dacica)
Direktna veza do poruke: 1113
   RE: Kakva kolica?
25.8.2010 8:26:57   
Trcosava
Ja nemam iskustva, ali sva ta nova spejs kolica koliko sam primetila se sklapaju na pola, onako, preklope se i zauzimaju mnogo prostora u gepeku.

Moj savet - dobro pogledaj kako se sklapaju


_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 1114
   RE: Kakva kolica?
25.8.2010 10:24:49   
Jele
Trco, baš me zanima, kakva su tvoja kolica? Onako mi deluješ kao neki sportski, avanturistički tip, pa me zanima, verovatno su lagana i interesantna, a i čini mi se da imamo sličan ukus za te stvari user posted image

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 1115
   RE: Kakva kolica?
25.8.2010 10:31:47   
dacica
trkosava-glomazna su kad se sklope,ali imamo veliki gepek,a zivimo u prizemlju,pa mi nije problem..bitnije mi je da su lagana,i pokretna...a,to jesu..nego sam mislila mozda ih neko ima,pa iz prve ruke da kaze iskustvauser posted image user posted image

_____________________________

kakve su nam misli.......takav nam je zivot....!!!!!!!!!!

(odgovor članu Jele)
Direktna veza do poruke: 1116
   RE: Kakva kolica?
25.8.2010 10:33:18   
Anoniman
Dacice , koliko para iskaju ta kolica , ako nije problem da napišeš i u kojim bojama ih ima , čisto me zanima sve što je Gracovo user posted image

(odgovor članu dacica)
  Direktna veza do poruke: 1117
   RE: Kakva kolica?
25.8.2010 15:22:54   
New Mom
Pih, ne mogu Bubi nikakav savet da ti dam sem - kupi i ne razmišljaj više. Tako možeš do veka.
Mi imamo Peg perego PlikoSwich i prezadovoljna sam. Možda sam posle viđala i lepša, nije mi bilo briga, kupili smo tamo negde u 8.mesecu (prvo to, pa sve ostalo, sve obrnutouser posted image ). Presudilo je što su imala takve karakteristike kakve i ti tražiš: da mogu da se rotiraju da i gledaš u bebu i obrnuto (ovde se ne rotitaju ručke, već korpa) i sve ostalo što si pobrojala.
Te ljubičaste koje si postavila su mi ekstra! A kupovala sam preko justclik-a svašta, korektni su, pa za to ne brini.

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 1118
   RE: Kakva kolica?
25.8.2010 15:25:05   
Anoniman
user posted image user posted image user posted image Hvala , dragolino !!! 

(odgovor članu New Mom)
  Direktna veza do poruke: 1119
   RE: Kakva kolica?
25.8.2010 22:00:08   
Lu
user posted image

user posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 1120
   RE: Kakva kolica?
25.8.2010 23:44:26   
nala
IZVORNA PORUKA: Lu RR

user posted image

user posted image


E, slatko me nasmeja. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 1121
   RE: Kakva kolica?
26.8.2010 7:21:15   
choopa choops
BubaMiro ja strucnjak za kolica?user posted image Sestro slatka nasmija me na sabajle user posted image

Na zalost ne znam ti nista za ta kolica, jer ih nisam gledala uzivo. Kod nas je slabo zastupljena ta marka, ali vidim da ih mamike iz Sr dosta vozaju, i cula sam da su kvalitetna. Nadam se da ce ti biti dobra. Bas su najs user posted image

Lu user posted image Ova slika mora da je na racun Maclaren kolica...s njima je bila neka frka da su povucene iz prodaje u Americi jer su prilikom sklapanja kolica cesto znala ustinuti djecu? user posted image Nije mi to bilo jasno, ali ova slika objasnjava sve user posted image


_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu nala)
Direktna veza do poruke: 1122
   RE: Kakva kolica?
26.8.2010 15:12:27   
Lu
IZVORNA PORUKA: choopa choops


Lu user posted image Ova slika mora da je na racun Maclaren kolica...s njima je bila neka frka da su povucene iz prodaje u Americi jer su prilikom sklapanja kolica cesto znala ustinuti djecu? user posted image Nije mi to bilo jasno, ali ova slika objasnjava sve user posted image


Vidiš da ovo nije šalauser posted image
I još treba jedno upozorenje, da se ne izvrću dok je dijete u njimauser posted image
Ako si čitala gore ja sam pitala kako će se pobogu prevrnuti kolica sa djetetom, jer se neka kolica eto prevrćuuser posted image
I istina je, dobila sam objašnjenjauser posted image



_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 1123
   RE: Kakva kolica?
26.8.2010 15:23:11   
nala
IZVORNA PORUKA: Lu RR

Vidiš da ovo nije šalauser posted image
I još treba jedno upozorenje, da se ne izvrću dok je dijete u njimauser posted image
Ako si čitala gore ja sam pitala kako će se pobogu prevrnuti kolica sa djetetom, jer se neka kolica eto prevrćuuser posted image
I istina je, dobila sam objašnjenjauser posted image


Pa, Lu, zavisi od toga ko vozi dete u kolicima. Ako decu voze Ameri (kojima treba i uputstvo za viljuske, kasike i sl.), onda me nista ne cudi. user posted image

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 1124
   RE: Kakva kolica?
28.8.2010 15:06:35   
Anoniman
user posted image

user posted image

user posted image

(odgovor članu nala)
  Direktna veza do poruke: 1125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  43 44 [45] 46 47   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  43 44 [45] 46 47   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Pol deteta na osnovu oblika stomaka i drugog?
Može li se na osnovu oblika trudničkog stomaka ili nečeg drugog odrediti pol deteta? Imate stomak u obliku lopte, gadne ...
13 znakova da očekujete dečaka
Da li je moguće da postoje očigledni znaci koji nam mogu reći da ćemo biti ponosni roditelji malog dečaka? Čitajte dalje...



image
pamaja
Fitolat je obavezni deo moje torbe za porodilište.
Fitolat sam otkrila u prvoj trudnoći. Pošto imam blizance, veoma mi je bilo važno da uspostavim pravilnu laktaciju. Još dok sam bila u porodilištu suprug mi je doneo Fitolat. Ja sam bila oduševljena. Mleko je pravilno nadolazilo, nisam imala mastitis niti bilo kakvih tegoba. Koristila sam ga tokom čitavog perioda dojenja. Moji blizanci su dojene bebe, bez adaptiranih mleka zahvaljujući Fitolatu. Sada su to zdravi sedmogodišnji dečaci. Uskoro nam stiže i seka, tako da će Fitolat biti obavezni deo moje torbe za porodiliste.  Više >>
image

Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here