|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  47 48 [49] 50 51   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kakva kolica?
5.9.2010 11:25:11   
dacica
koja tara-graco-ili-per per.user posted image

_____________________________

kakve su nam misli.......takav nam je zivot....!!!!!!!!!!

(odgovor članu Tara)
Direktna veza do poruke: 1201
   RE: Kakva kolica?
6.9.2010 9:21:29   
Tara
Per perego , bas su mi teska user posted image O tome nisam razmisljala kad sam kupovala kolica

(odgovor članu dacica)
Direktna veza do poruke: 1202
   RE: Kakva kolica?
6.9.2010 10:49:24   
dacica
ma ja vise nisam pametna sa kolicima,ispade citava filozofija-kad nemam pare za stoki-njih bi bez razmisljanja kupila!!!te su uska,te glomazna,te dete nece imati dugo mesta...uhhh...kad poludim ima da odem i kupim prva koja mi se dopadnu...a dopadnu mi se sve neka skuuuupauser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

kakve su nam misli.......takav nam je zivot....!!!!!!!!!!

(odgovor članu Tara)
Direktna veza do poruke: 1203
   RE: Kakva kolica?
6.9.2010 20:39:15   
ivaj
Draga moja,opusti se,ne resavas stambeno pitanje svom detetu nego joj kupujes kolica u kojima ce vozikati jednu ili dve godineuser posted image
Nece ona provoditi u kolicima 16 sati dnevno pa da je toliko bitno da li nesto steze ili sta vec jer za sve to prvi put cujem.Razumem da je bitno da imaju rucku koja se pomera napred nazad i da je bitno koliko su teska kolica iz prakticnih razloga,ali sve drugo...Samo opusteno.Kupi neka koja ti se svidjaju,da nisu ni najjeftinija ni najskuplja i uzivajuser posted image
Eto i BubaMira kupila kolicauser posted image  Samo si jos ti ostala.

(odgovor članu dacica)
Direktna veza do poruke: 1204
   RE: Kakva kolica?
6.9.2010 21:46:20   
ivaj
user posted image
Evo ovo su nas kolica-teska su 7kg. sto mi odgovara jer zivim na drugom spratu a vuci cu ih sama,imaju tri polozaja,veliku korpu,nekako su mala i slatka.Jedina mana je to sto se rucka ne pomera ali Boze moj,za te pare ne mogu da trazim nista vise.
Nadam se da vam se svidjaju.Ja sam za sad zadovoljna ali nije iskljuceno da cu videti i neka lepsa pa se pokajati.
U ona prva koja smo kupili,Janu nismo stavili ukupno pet puta jer nije htela,nadam se da cemo sad imati vise sreceuser posted image

(odgovor članu ivaj)
Direktna veza do poruke: 1205
   RE: Kakva kolica?
6.9.2010 21:51:22   
Anoniman
Ivaj , super su ti kolica .user posted image Slična su onim mojim . Koliko parica ?? user posted image

(odgovor članu ivaj)
  Direktna veza do poruke: 1206
   RE: Kakva kolica?
6.9.2010 21:56:31   
ivaj
Cena je prava sitnica- 4.900! Htela sam prvo da ih narucim preko justclicka,ali sam slucajno videla da ih ima u Tempu i to na snjizenju i odmah smo uzeli.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 1207
   RE: Kakva kolica?
6.9.2010 21:58:51   
Anoniman
Pa to je EXTRA keš !!! Ali EXTRAA user posted image user posted image user posted image . Ja sam dosad X puta bila u Tempu u NS i nikad nisam videla da imaju dečja kolica user posted image

(odgovor članu ivaj)
  Direktna veza do poruke: 1208
   RE: Kakva kolica?
6.9.2010 22:11:16   
bojanica7
da, ivaj, super su kolica. user posted image i ne mogu da verujem da si toliko samo platila. ja gde god sam gledala, nisam videla ispod deset, a kamoli toliko. mi smo na kraju na limundu izlicitirali za 7.200. i bas nam se svidjaju. samo sto su teska. al dobro, nismo na spratu.

_____________________________

Panta rei

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 1209
   RE: Kakva kolica?
6.9.2010 23:40:31   
dacica
super ivajuser posted image user posted image user posted image user posted image bas su slatka..ja neverujem da si kupila za te pareuser posted image user posted image user posted image u cudu samuser posted image user posted image ja sam debil,zasta god da se uhvatim-boli me glava od ceneuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ma nije problem u kolicima-nego u nama-mislim meni i muzu-ocigledno da nismo normalni-ili je to sindrom prvog deteta-pa zelis sve najlepse i najbolje!!!za drugo sigurno necemo...a,sad....ufff bas smo optereceni...ludaci!!!

_____________________________

kakve su nam misli.......takav nam je zivot....!!!!!!!!!!

(odgovor članu bojanica7)
Direktna veza do poruke: 1210
   RE: Kakva kolica?
7.9.2010 8:44:58   
mirks
ivaj bas su ti lepa kolicauser posted image ..a jesi li sigurna da rucka ne moze da se pomera...vidim ono crveno dugme gore na vrh rucke to pritisnes valjda i prebacis rucku...tako bar kod mojih kolica funkcionise....a mozda nisam u pravuuser posted image ...jel si isprobala?

(odgovor članu dacica)
Direktna veza do poruke: 1211
   RE: Kakva kolica?
7.9.2010 10:36:58   
pundja
Kolica su prelepa!!!! Verovatno su i udobna tako da ce bebica da uzivauser posted image !!!  A i nisu teskauser posted image ....

(odgovor članu ivaj)
Direktna veza do poruke: 1212
   RE: Kakva kolica?
7.9.2010 10:38:12   
pundja
Ne mogu da verujem sa su tako jeftina!!! Znaci pun pogodakuser posted image user posted image user posted image ....

(odgovor članu ivaj)
Direktna veza do poruke: 1213
   RE: Kakva kolica?
7.9.2010 12:52:07   
ivaj
E pa bas ste me obradovale zato sto vam se dopadajuuser posted image

mirks,ono crveno dugme je za sklapanje kolicauser posted image  Stisnes i ona se samo spuste na dole i to je to.

(odgovor članu pundja)
Direktna veza do poruke: 1214
   RE: Kakva kolica?
8.9.2010 1:43:25   
dacica
svaka cast,mislim da si kupila najjeftinija kolica za koja sam ja cula-a lepa,neverovatno...opasna si ti,cutis...pa pravo na snizenjeuser posted image user posted image

_____________________________

kakve su nam misli.......takav nam je zivot....!!!!!!!!!!

(odgovor članu ivaj)
Direktna veza do poruke: 1215
   RE: Kakva kolica?
8.9.2010 15:15:48   
ivaj
Nisam cutala,postavljala sam sliku jos ranije samo u ljubicastoj boji,ali ti slabo citas prethodne postoveuser posted image  Znas da te uvek kritikujem zbog togauser posted image

(odgovor članu dacica)
Direktna veza do poruke: 1216
   RE: Kakva kolica?
9.9.2010 0:31:09   
dacica
ma citam sve,sto je najgore....ali nisi bas rekla da ces ih kupiti,nego da ti se svidjaju...user posted image user posted image

_____________________________

kakve su nam misli.......takav nam je zivot....!!!!!!!!!!

(odgovor članu ivaj)
Direktna veza do poruke: 1217
   RE: Kakva kolica?
9.9.2010 9:08:18   
mirks
IZVORNA PORUKA: ivaj

E pa bas ste me obradovale zato sto vam se dopadajuuser posted image

mirks,ono crveno dugme je za sklapanje kolicauser posted image  Stisnes i ona se samo spuste na dole i to je to.


covece mm kaze da je i kod nasih kolica to dugme za sklapanje a da se drugacije prebacuje....al sam glupaaaaauser posted image ....ja mislila to je to za prebacivanje...nisam pratila fabulu radnje kad nam je objasnjavala ona prodavacica za kolicauser posted image user posted image user posted image

evo i nasih kolica

http://www.letoshop.gr/default.asp?pid=40&ct=10403&colID=1675&itmid=2988125

< Poruku je uredio mirks -- 9.9.2010 9:10:13 >

(odgovor članu ivaj)
Direktna veza do poruke: 1218
   RE: Kakva kolica?
9.9.2010 9:49:38   
Anoniman
Jaoj sto su lepa,ja jos uvek necu da trazim,tek na prolece,a zelela bih da izgledaju ovako.user posted image

(odgovor članu mirks)
  Direktna veza do poruke: 1219
   RE: Kakva kolica?
9.9.2010 10:08:42   
ivaj
mirks,bas su lepauser posted image  A koja su ovo,nista ne vidim i ne razumem se u grcka slovauser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 1220
   RE: Kakva kolica?
9.9.2010 10:09:49   
mirks
tek na prolece???onda imas ti vremena da promenis misljenje do proleca jos 10 puta za kolicauser posted image ...svidja mi se sto je skroz neutralna boja pa moze i za decake i za devojcice...jesu li to chicco?


(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 1221
   RE: Kakva kolica?
9.9.2010 10:18:22   
mirks
to su neka kiddo incity...kao prilagodjena za gradsku voznju, laka kolica imaju samo 9 kg...meni je bilo bitno da imaju sve sto je potrebno da moze od 0 meseca pa nadalje....da moze da se prilagodjava drska zbog vetra i vremena i ono da gleda beba mamu prvih meseci.....inace su jedna od jevtinijih kolica...nije neka marka ali sluze svrsi....ovde ladno idu cene do 1500 evra za neke munje sa spojlerima i glupostima...mm se bio ske...o posto kad smo isli da gledamo kolica pre nekoliko meseci ta bila prva koja je video 1500e, 900euser posted image ....alo bre kazem ja - naci cu ja kolica kako valjauser posted image ...i nadjem vidis za 119 evra.....nista se ne sekiraj CE DA BUDE SREDJENO!

(odgovor članu mirks)
Direktna veza do poruke: 1222
   RE: Kakva kolica?
9.9.2010 10:24:59   
Anoniman
Valjda user posted image ,za sada samo obracam paznju na izgleduser posted image
Pa ne zelim da uzimam sada jer garant do proleca bebu necu nigde u setnju,a ako mi prdne na pamet,tu je nosiljkauser posted image Pa gledam neutralna bar kolica,jer nameravam dvoje dece,pa ako drugo bude zensko da je ne setam u plavim kolicima,ili da kupujem druga.Ovako je bolje.

(odgovor članu mirks)
  Direktna veza do poruke: 1223
   RE: Kakva kolica?
9.9.2010 10:29:29   
dacica
i moj muz kaze-netrebaju ti sad kolica,u nov,dec,jan. sigurno neces da setas dete po snegu-osim kolima!!!

_____________________________

kakve su nam misli.......takav nam je zivot....!!!!!!!!!!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 1224
   RE: Kakva kolica?
9.9.2010 10:31:06   
Anoniman
Pa dobro,ko voli nek' izvoli,user posted image

(odgovor članu dacica)
  Direktna veza do poruke: 1225
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  47 48 [49] 50 51   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  47 48 [49] 50 51   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Pol deteta na osnovu oblika stomaka i drugog?
Može li se na osnovu oblika trudničkog stomaka ili nečeg drugog odrediti pol deteta? Imate stomak u obliku lopte, gadne ...
Uobičajeni pregledi i analize u trudnoći
Pred vama je spisak svih uobičajenih pregleda i analiza koje se rade u trudnoći i približni period kada se oni rade.



Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here