|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  49 50 [51] 52 53   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kakva kolica?
27.10.2010 15:03:11   
*Alexx*
Hauck drže u Leto robnoj kući, i u Aksi (pričam za Bgd) user posted image


_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 1251
   RE: Kakva kolica?
27.10.2010 15:05:42   
Anoniman
Eto user posted image .

Joj , otkad ja nisam bila u ovoj temi da gnjavim druge mojim kolicima user posted image . Eh , kako daaaavno to beše user posted image .

(odgovor članu *Alexx*)
  Direktna veza do poruke: 1252
   RE: Kakva kolica?
27.10.2010 15:23:27   
bokicans
Ja mislim da sam se ja odlucila.Ipak cu ova:user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 1253
   RE: Kakva kolica?
27.10.2010 16:47:00   
Barbarica
Hvala Miro i Alexx user posted image

(odgovor članu bokicans)
Direktna veza do poruke: 1254
   RE: Kakva kolica?
27.10.2010 17:02:20   
pepeljuga
IZVORNA PORUKA: happy mama

Peg perego,pliko switch,jeste skuplji model ali je asolutno za savku preporuku.Ja sam prezadovoljna!!!



takodje user posted image


_____________________________

I''m sweet, romantic and traditional. I''m a bit prissy and naive, and I wont set_tle for less than a picture perfect life. (Charlotte York)

(odgovor članu happy mama)
Direktna veza do poruke: 1255
   RE: Kakva kolica?
27.10.2010 17:14:17   
ivaj
bokice najvise mi se svidja bojauser posted image

(odgovor članu pepeljuga)
Direktna veza do poruke: 1256
   RE: Kakva kolica?
29.10.2010 11:44:33   
pundja
Bokicans,prelepa suuser posted image user posted image user posted image   Svidja mi se boja i model i sve ali mi se najvise svidja to sto su dupla user posted image user posted image

(odgovor članu bokicans)
Direktna veza do poruke: 1257
   RE: Kakva kolica?
30.10.2010 23:09:50   
bigmama
Da se i ja ukljucim!!! Mislim da sam iscitala dobar deo ove teme ali i dalje nisam resila dilemu koja kolica user posted image . Trenutno razmisljam o nekom modelu PEGOLINI kolica, nude opcije koje bih ja zelela (prebacivanje rucke, masa do 10kg, lako sklapanje), lepa su, nisu skupa, ali me zanima da li neko ima iskustvo sa tom markom. Svideli si mu se i neki modeli GRACO i HAUCK ali se ne prebacuje rucka, mada bih to nadomestila autosedistem bar u prvim mesecima. Ne znam za koja da se odlucimuser posted image

(odgovor članu pundja)
Direktna veza do poruke: 1258
   RE: Kakva kolica?
2.11.2010 14:38:25   
bokicans
E evo mene opet ipak,sam kupila ova  ,posle cu ih slikati sa svom opremom !
user posted image

< Poruku je uredio Lilly RR -- 2.11.2010 18:26:30 >

(odgovor članu bigmama)
Direktna veza do poruke: 1259
   RE: Kakva kolica?
2.11.2010 22:31:55   
choopa choops
IZVORNA PORUKA: bigmama

Da se i ja ukljucim!!! Mislim da sam iscitala dobar deo ove teme ali i dalje nisam resila dilemu koja kolica user posted image . Trenutno razmisljam o nekom modelu PEGOLINI kolica, nude opcije koje bih ja zelela (prebacivanje rucke, masa do 10kg, lako sklapanje), lepa su, nisu skupa, ali me zanima da li neko ima iskustvo sa tom markom. Svideli si mu se i neki modeli GRACO i HAUCK ali se ne prebacuje rucka, mada bih to nadomestila autosedistem bar u prvim mesecima. Ne znam za koja da se odlucimuser posted image


Autosediste nije predvidjeno za bebu (bebinu kicmu) kao 'trajna' opcija. beba  do 6mj se smije voziti u AS max 2 sata, i to se preporucuje samo u voznji (mimo toga mopze jedino ako je bas frka). Druga je prica to sto mnoge zene to ne znaju, pa voze djecu u AS.

od ponudjenih kolica ja licno bi birala:
Graco
Hauck
Pegolini

Stavi sliku kad kupis user posted image


_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu bigmama)
Direktna veza do poruke: 1260
   RE: Kakva kolica?
3.11.2010 19:05:34   
bigmama
Choopa choops hvala za misljenje i informacije. Nisam to znala za autosediste! I meni se Graco cine naj ali ne mogu da pronadjem model kome moze rucka da se prebacuje da se gleda beba i da nisu previse teska. Kad se odlucim stavljam sliku!  

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 1261
   RE: Kakva kolica?
6.11.2010 13:17:07   
vukosava
IZVORNA PORUKA: Vika

Evo i nasih Graco kolica koja smo dobili nekoriscena, i za koja po broju na etiketi ne mogu da nadjem model ( kupljena u Mercatoru u BG-u). Iskopala sam model na koji najvise lice-Spree, ali imam i pitanje za vas:

Da li na sva kolica mogu da se stave "jaje" bebi sedista ili treba da na njima postoji neki mehanizam na koja se jaje natakne?

Na ovim mojim ne mogu da vidim nikakav mehanizam u koji bi to uslo, a sa druge str. na Justclicku ima Graco sedista za koja kazu da odgovaraju svim njihovim kolicimauser posted image

user posted image

user posted image



Vika ja imam ista ovakva kolica i bas Graco sediste za kola. Ovako izgledaju (sve sa bazom koja se postavlja u auto):
user posted image

Ovako izgledaju kad se namontiraju zajedno:

user posted image



< Poruku je uredio vukosava -- 6.11.2010 13:30:06 >

(odgovor članu Vika)
Direktna veza do poruke: 1262
   RE: Kakva kolica?
6.11.2010 14:35:56   
Barbarica
Ima li neka od vas iskustva sa kolicima marke Loola? I cija je to marka?

(odgovor članu vukosava)
Direktna veza do poruke: 1263
   RE: Kakva kolica?
6.11.2010 22:00:28   
choopa choops
IZVORNA PORUKA: Barbarica

Ima li neka od vas iskustva sa kolicima marke Loola? I cija je to marka?

Loola je model kolica marke koja se zove bebe Confort. Kvalitetna su i dobra, samo mislim da su skupa u odnosu na ono sto nude. Ali svakako imaju super boja, user posted image Inace to su francuska kolica.


_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Barbarica)
Direktna veza do poruke: 1264
   RE: Kakva kolica?
7.11.2010 10:17:13   
Barbarica

IZVORNA PORUKA: choopa choops

IZVORNA PORUKA: Barbarica

Ima li neka od vas iskustva sa kolicima marke Loola? I cija je to marka?

Loola je model kolica marke koja se zove bebe Confort. Kvalitetna su i dobra, samo mislim da su skupa u odnosu na ono sto nude. Ali svakako imaju super boja, user posted image Inace to su francuska kolica.


Hvala :)
Ja sam videla neka crna za 22000, super su, ali su teskaaaaaaa, uzas :)

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 1265
   RE: Kakva kolica?
7.11.2010 10:31:04   
Lu
IZVORNA PORUKA: choopa choops

IZVORNA PORUKA: bigmama

Da se i ja ukljucim!!! Mislim da sam iscitala dobar deo ove teme ali i dalje nisam resila dilemu koja kolica user posted image . Trenutno razmisljam o nekom modelu PEGOLINI kolica, nude opcije koje bih ja zelela (prebacivanje rucke, masa do 10kg, lako sklapanje), lepa su, nisu skupa, ali me zanima da li neko ima iskustvo sa tom markom. Svideli si mu se i neki modeli GRACO i HAUCK ali se ne prebacuje rucka, mada bih to nadomestila autosedistem bar u prvim mesecima. Ne znam za koja da se odlucimuser posted image


Autosediste nije predvidjeno za bebu (bebinu kicmu) kao 'trajna' opcija. beba  do 6mj se smije voziti u AS max 2 sata, i to se preporucuje samo u voznji (mimo toga mopze jedino ako je bas frka). Druga je prica to sto mnoge zene to ne znaju, pa voze djecu u AS.


Da, djecu inače ne treba voziti duže od 2 sata u sjedalici, treba napraviti pauzu od 15-ak min.
Ja sam isto imala graco kolica sa jajetom, u kojem sam vozila bebu na kolicima u šetnju, dok je bio mali i naravno nikad duže od 2 sata, ma nisam nikada ni toliko.
Znači ne treba ti ručka da se prebacuje, a poslije kada beba poraste okrenuta je naprijed, ako se odlučiš za gracouser posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 1266
   RE: Kakva kolica?
7.11.2010 19:36:15   
bigmama
Lu za sad sam najbliza odluci za Graco. Bas danas sam gledala. To je neki model kolica Ultima. Cine mi se Ok, a i posto moja beba stize u decembru u pocetku sigurno nece boraviti vani duze od 2 satauser posted image , a kad dodje lepo vreme i vreme za duge setnje vec ce hteti da gleda svet oko sebeuser posted image . Kakvo je tvoje iskustvo, jesi zadovoljna kolicima? 

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 1267
   RE: Kakva kolica?
11.11.2010 21:07:18   
Lu
IZVORNA PORUKA: ammmra

zna li neko koja su ovo kolica i gdje se mogu nabaviti

http://img507.imageshack.us/img507/7263/slika118042010101288216.jpg




_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu bigmama)
Direktna veza do poruke: 1268
   RE: Kakva kolica?
17.11.2010 21:10:55   
Barbarica
Ja sam se odlucila za ova Chipolino Pooky plava, uzivo su jos lepsa...

http://rs.chipolino.com/#/rs/products_use/01.195/01.195.196/m.267/

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 1269
   RE: Kakva kolica?
18.11.2010 18:20:38   
Anoniman
Jel zna neko pod kojim uglom su klikovi za podizanje naslona kolica na Peg Perego Pliko P3 kolicima? Jesu 30, 45 i 90'? Ili su 45, 60 i 90'? 

(odgovor članu nina83)
  Direktna veza do poruke: 1270
   RE: Kakva kolica?
18.11.2010 18:47:08   
Verus
Konacno nasla kisobran kolica za letouser posted image  super sam srecna:

user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 1271
   RE: Kakva kolica?
18.11.2010 18:57:45   
minnica
IZVORNA PORUKA: Barbarica

Ja sam se odlucila za ova Chipolino Pooky plava, uzivo su jos lepsa...

http://rs.chipolino.com/#/rs/products_use/01.195/01.195.196/m.267/


Mi imamo ista, samo malina boje i prezadovoljni smo. Stvarno su super i lagana i zgodna, a nisu skupa. user posted image

(odgovor članu Barbarica)
Direktna veza do poruke: 1272
   RE: Kakva kolica?
18.11.2010 19:34:45   
Barbarica

IZVORNA PORUKA: minnica

IZVORNA PORUKA: Barbarica

Ja sam se odlucila za ova Chipolino Pooky plava, uzivo su jos lepsa...

http://rs.chipolino.com/#/rs/products_use/01.195/01.195.196/m.267/


Mi imamo ista, samo malina boje i prezadovoljni smo. Stvarno su super i lagana i zgodna, a nisu skupa. user posted image




Jao ta malina su preeeeeeeeeeeelepa, boja je savrsena, da i ja ocekujem curicu i ja bih ta, al ovako moramo plavaaaa :)

(odgovor članu minnica)
Direktna veza do poruke: 1273
   RE: Kakva kolica?
21.11.2010 11:54:23   
dunja RR
Kolica Graco - opasnost!!!

Poznati američki proizvođač opreme za bebe "Graco" dobrovoljno je naložio povlačenje dve vrste dečijih kolica zato što nisu sigurne.

Iz prodaje su povučena kolica "quatro tour", proizvedena pre novembra 2006. godine, i kolica "metrolite", proizvedena pre jula 2007.


pročitajte više....

< Poruku je uredio Lilly RR -- 21.11.2010 12:20:20 >

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 1274
   RE: Kakva kolica?
21.11.2010 23:03:15   
choopa choops
user posted image Pa ovo sto pise se moze desiti na svakim kolicima zar ne? user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 1275
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  49 50 [51] 52 53   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  49 50 [51] 52 53   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Značaj gvožđa tokom trudnoće
Tokom trudnoće, potrebe za gvožđem se povećavaju jer se volumen krvi povećava radi podrške rastućoj bebi. Takođe, gvožđe...
Krvarenje u drugom i trećem tromesečju tru...
Pročitajte koji su najčešći razlozi zbog kojih u drugom i trećem tromesečju dolazi do krvarenja u trudnoći.



image
AnaTamara
Preporuka budućim mamama!
Porođaj je sve bliže, pripremaju se stvarčice, između ostalog i Fitolat, koji mi je mnogo pomogao sa prvim detetom, uspeli smo da uspostavimo laktaciju!  Više >>
image

Anketa

inostranstvo
Lu

gdje biste radije živjeli?

srbija (39%)

inostranstvo (61%)


Ukupan broj glasova: 18

Hvala za glasove. Glasao/la si za sve aktuelne ankete. Izradi svoju anketu!
Click Here