|
Korisnici na ovoj temi: niko
|
|
Korisnik | |
|
|
RE: Rinas program mršavljenja 4.3.2009 12:59:31
|
|
|
|
Anoniman
|
Ništa onda. Možeš da skineš isključivo 18, i ni grama gore, ni dole. Šalim se malo... nemam pojma. Mei je ta dijeta... ja ne mogu toliko hrane da pojedem.
|
|
|
|
|
RE: Rinas program mršavljenja 4.3.2009 13:01:27
|
|
|
|
Modessty
|
Ma i meni se kao i Kaći svidja onaj deo gde se jede čokolada
_____________________________
Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.
|
|
|
|
|
RE: Rinas program mršavljenja 4.3.2009 13:03:37
|
|
|
|
Anoniman
|
Mislim da svako ko skida ispod 15 - 20 (i više kg) treba samo da izbaci večeru i da pije puno vode, da ide često u šetnje (minimum jednom dnevno) i kile odu. Tako sam ja nakon porođaja.
|
|
|
|
|
RE: Rinas program mršavljenja 4.3.2009 13:12:57
|
|
|
|
Modessty
|
Ma neće Tasha!!! Ja ne večeram, u pokretu sam, šetamo dosta, vodim treninge tri puta nedeljno..... možda je ova dijeta rešenje za mene? sad još da naručim knjigu da stigne ovde na poslu, jer bi me muž streljao što "bacam pare"
_____________________________
Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.
|
|
|
|
|
RE: Rinas program mršavljenja 5.3.2009 22:39:39
|
|
|
|
orhideja
|
Joj,evo me.Nikako nisam stigla ranije da se javim.Trenutno sam skinula 8kg i par dana to stagnira. Vidim da imaš link za dijetu. Stvarno će ti pomoći ako se budeš pridržavala.Ja trenutno nemam šta da obučem.Sve mi je ogromno. Kada dobiješ knjigu,u njoj ti je sve do detalja objašnjeno.Samo iščitaj od samog početka.Meni uopšte nije teško za držanje i odlično se osećam.
|
|
|
|
|
RE: Rinas program mršavljenja 15.5.2009 23:37:37
|
|
|
|
orhideja
|
Ima već dve nedelje kako sam prestala sa dijetom,oslabila sam 13kg,a nisam se do sada još ugojila ni gram,dobro se osećam i lako sam izgurala tri meseca dijete.
|
|
|
|
|
RE: Rinas program mršavljenja 11.6.2009 14:29:54
|
|
|
|
ljubičica
|
Stigao mi je poštom Rinas priručnik za mršavljenje! Mm ga je podigao i jedva čekam da vidim šta ima unutra
_____________________________
The day I will stop lovin you is the day I will close my eyes 4 ever!
|
|
|
|
Anketa
Вртић.
пеперутка16
Да ли је ваше дете почело много чешће да се разбољева након што је кренуло у вртић?