|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  28 29 [30] 31 32   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Mašina za sušenje veša
2.4.2018 11:17:29   
isidora88
Ja nisam za candy cula pozitivna iskustva, indesit niko u okruzenju nema. Mi imamo Beko i prezadovoljna sam.

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 726
   RE: Mašina za sušenje veša
2.4.2018 11:23:32   
IvanaSK RR
Ja sam uzela Candy po preporuci Sanjalice i nisam se pokajala user posted image imamo je godinu ipo.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 727
   RE: Mašina za sušenje veša
2.4.2018 17:19:09   
vocicana
Jaa imam Candy I ves I za susenje. Koliko bi se klela u masinu za sudove, tako se kunem u susaru jos svakog danauser posted image , divno, mekano, mirisno, akose na vreme izvadi, ne da se pstavi do jutra, ma ni da se pegla ne mora. sve naravno osim moje sugi uniforme.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 728
   RE: Mašina za sušenje veša
2.4.2018 17:30:37   
Sanjica26 RR
Voci, eto neko da ne pegla posle susenja. user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 729
   RE: Mašina za sušenje veša
2.4.2018 19:11:26   
IvanaSK RR
Ja ne peglam posle sušenja user posted image slozim lepo i u ormar. Eventualno ispeglam ako nesto bude zguzvano kad nam zatreba.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 730
   RE: Mašina za sušenje veša
2.4.2018 19:21:47   
Sanjica26 RR
Ivana, ti si poznata po ne peglanjuuser posted image Ni ja ne peglam od kako sam kupila njeno velicanstvo masinu. user posted image

< Poruku je uredio Sanjica26 RR -- 3.4.2018 9:21:36 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 731
   RE: Mašina za sušenje veša
2.4.2018 19:23:16   
IvanaSK RR
Sta cu, najgora sam domacicauser posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 732
   RE: Mašina za sušenje veša
4.4.2018 7:25:57   
Misha i Ljisha
Ja peglam svejedno ali je cinjenica da ne bude izguzvano kaf se izvadi na vreme. Nego eto ja velEm straftu da vidim da je ispeglano.

Danas kupujem. I po svoj prilici ce to biti gorenje kondenzaciona. Garancika 5 godina. I indesit mi je trajala 5 godina s tim sto je imala garanciju2. Dvoumila sam se izmedju beko i gorenje i bice gorenje

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 733
   RE: Mašina za sušenje veša
4.4.2018 8:04:19   
Sanjica26 RR
Mi imamo gorenje. Zadovoljna sam. Ma, svi su mi aparati gorenje. Evo 10 godina kako ih imam. user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 734
   RE: Mašina za sušenje veša
4.4.2018 9:10:40   
Misha i Ljisha

IZVORNA PORUKA: Sanjica26 RR

Mi imamo gorenje. Zadovoljna sam. Ma, svi su mi aparati gorenje. Evo 10 godina kako ih imam. user posted image

Meni je gorenje najzgodnije zbog servisa. Imam masinu gorenje i uvek zovem ovlasceni servis i oni uvek dodju sa vec delovima i sve bude gotovo u roku od pola sata. A ovi iz indesita te porucuje se deo te ne znam sta. Komplikacija. Racunam i za sve ostale marke da je tako a gorenje servis bas zato sto su na trzistu sto godina imaju super servis, plus garancija. Frizider mi gorenje, pekara za hleb gorenje neka bude i masina za susenje gorenje user posted image Sto ti kazes traje mi sve. Jeste da svi pricaju kako su se "pokvarii" ali su mi iskreno i dalje najzgodniji.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 735
   RE: Mašina za sušenje veša
4.4.2018 9:15:35   
IvanaSK RR
Ja nisam zadovoljna mnogo njihovim sporetom i friziderom. Mada, zavisi i od modela.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 736
   RE: Mašina za sušenje veša
4.4.2018 9:18:29   
Sanjica26 RR

IZVORNA PORUKA: Misha i Ljisha


IZVORNA PORUKA: Sanjica26 RR

Mi imamo gorenje. Zadovoljna sam. Ma, svi su mi aparati gorenje. Evo 10 godina kako ih imam. user posted image

Meni je gorenje najzgodnije zbog servisa. Imam masinu gorenje i uvek zovem ovlasceni servis i oni uvek dodju sa vec delovima i sve bude gotovo u roku od pola sata. A ovi iz indesita te porucuje se deo te ne znam sta. Komplikacija. Racunam i za sve ostale marke da je tako a gorenje servis bas zato sto su na trzistu sto godina imaju super servis, plus garancija. Frizider mi gorenje, pekara za hleb gorenje neka bude i masina za susenje gorenje user posted image Sto ti kazes traje mi sve. Jeste da svi pricaju kako su se "pokvarii" ali su mi iskreno i dalje najzgodniji.

Meni se nista nije pokvarilo. I ako neka sitnica ne valja mm pozove njihov servis i oni to posalju. Mm posle zameni.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 737
   RE: Mašina za sušenje veša
4.4.2018 9:23:25   
Anck Su Nmaun
Gorenje je dobro zbog servisa ali su najgori aparati sto se tice kvaliteta, Sve je Kina A drugo povoljno za nas dzep.
I moji su svi aparati njihovi, kad smo se uzimali sve kupili Gorenje. Ali sad posto radim sa tehnikom...hmmm pet puta bih razmislila pre nego sto bih kupila Gorenje.
Druga stvar i naj kvalitetniji aparati se znaju pokvariti ali opet manje su sanse.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 738
   RE: Mašina za sušenje veša
4.4.2018 9:31:17   
Misha i Ljisha
Anck eto indesit mi se pokvarila za 5 godina, da sam imala garanciju 5 godina taman bih upala u garanciju jer sam je uzela u maju pre pet godina. Ja racunam ovako cu bar imati tu garanciju.
Imam i beko masinu za ves isto je super, a gorenje mi je starija dosta masina i eno je vec 10 godina radi besprekorno, dva puta sam mozda zvala servis jednom u garanciji jednom van. U principu sam zadovoljna iako mi je serviser rekao da mi je ta masina poslednja u generaciji da je dobra. Tako mi rekao serviser. E sad stvarno ne znam. Ja i ovako i onako racunam daj boze bar 5 godina user posted image

a sta bi mi ti preporucila????

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 739
   RE: Mašina za sušenje veša
4.4.2018 9:35:43   
Sanjica26 RR
I ja racunala jedno 5 godina, a evo 10 godina sve besprekorno radi. user posted image Ne moze niko da me ubedi u suprotno.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 740
   RE: Mašina za sušenje veša
4.4.2018 9:40:07   
Anck Su Nmaun
Ne znam... za sebe da uzimam ..zavisi koliko imam para. Boshove, Simensove a na vrhu Miele su ti najskuplje a pokazale se kao najbolje . Mada ja ne bih imala para za tu ekskurziju user posted image
Nekako bih gledala da se uklopim u cenu ali i da vidim sta masina nudi, nisam se bas detaljno raspitivala jer mi jos uvek nemamo gde da je strpamo.
Ja konkretno ne radim sa belom tehnikom al sam se raspitivala malo kod kolega sto me je interesovalo.

Moje iskustvo sa Gorenjem je naj gore sto se tice masine za pranje sudova... jao glava me boli. Masina za pranje vesa evo 9-ta godina jednom nam je bio serviser za neku sitnicu , ajd da kazem zadovoljna sam.

< Poruku je uredio Anck Su Nmaun -- 4.4.2018 9:41:54 >

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 741
   RE: Mašina za sušenje veša
4.4.2018 9:41:32   
Misha i Ljisha
Sanjice bas tako. Eto kao pokvarili su se, a opet traju aparati. Na toj ves masini su bila dva manja kvara i kazem ljudi su dosli isti pazi ISTI dan i popravili. Secam se isto mi D bila beba, ja se istraumirala kako cu da perem ves malo dete bla bla oni ljudi dosli i sve za pola sata bilo gotovo. Tad je vec bila bez garancije ali nije me puno ni izasao servis i plus dosli tamo skroz na salas user posted image (sto je za pohvalu ehheeh)

Inace apsurd. Njihova susilica u njihovoj prodavnici je skuplja nego recimo u tehnomaniji i to 5000 skuplja

Ih pa nemam ni ja para za tu ekskurziju ali znam da je naravno najbolje uzeti nesto od tih marki. U principu meni i rece covek bilo koja od tih jeftinijih je ISTA i otprilike traju 5 godina i to je to. Nema razlike osim eto npr ona od 30 000 ima manje programa nego ona od 36 000 ali su u klasi, tj iste su. Ja ionako koristim bukvalno dva programa na susilici tako da meni to ne igra veliku ulogu. A na svim postoje ti osnovni programi.

A za one sto su duplo skuplje tipa Bosch nemam novaca naravno. Volela bih ja al dzabe

< Poruku je uredio Misha i Ljisha -- 4.4.2018 9:44:26 >

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 742
   RE: Mašina za sušenje veša
4.4.2018 9:44:32   
Anck Su Nmaun
U Tehnomaniji imna cesto velikih popusta pa prati, i na oderedjene marke i crni petak i sl.

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 743
   RE: Mašina za sušenje veša
4.4.2018 9:47:49   
Misha i Ljisha
evo zvala sam i eurotehnu i Brico S i tehnomaniju i raznorazne prodavnice i nazovem na kraju gorenje kod njih najskuplja user posted image ludilo haha...PRosto mi je to nepojmljivo ali super. Idem danas u tehnomaniju pridvece. Rade do 21.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 744
   RE: Mašina za sušenje veša
4.4.2018 9:50:40   
Bunnyca
Mi imamo Indesit, kombinocvanu, staje oko 5kg vesa.
Ono sto je najbitnije je
1. koliko trosi struje
2.kakve programe susenja ima
3. da li guzva ves
4. kako se ponasa sa obojenim vesom
5. koliko je bucna
ja sam zadovoljna ovom mojom, ali stara je9 godina, mislim da je vreme da se polako menja

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 745
   RE: Mašina za sušenje veša
4.4.2018 9:51:10   
Anck Su Nmaun
Ljiso ako ides u Pasicevu imas tamo promotere za svaki brend. Ako naletis na Gorenjca on ce naravno da te nagovara za svoj brend, Beko za svoj itd. tako da raspitaj se za svaki brend sta su mu prednosti i mane. A naj bolje ako se vec odlucis za neki brend da trazis njihovog promotera jer promoter zna naj vise o tom uredjaju, vise od obicnog prodavca, veruj mi.

Eto a postavi i pitanje na koji brend imaju naj vise reklamacija user posted image

< Poruku je uredio Anck Su Nmaun -- 4.4.2018 9:52:56 >

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 746
   RE: Mašina za sušenje veša
4.4.2018 9:53:38   
Misha i Ljisha

IZVORNA PORUKA: Anck Su Nmaun

Ljiso ako ides u Pasicevu imas tamo promotere za svaki brend. Ako naletis na Gorenjca on ce naravno da te nagovara za svoj brend, Beko za svoj itd. tako da raspitaj se za svaki brend sta su mu prednosti i mane. A naj bolje ako se vec odlucis za neki brend da trazis njihovog promotera jer promoter zna naj vise o tom uredjaju, vise od obicnog prodavca, veruj mi.

Eto a postavi i pitanje na koji brend imaju naj vise reklamacija user posted image

OVO uvek ali UVEK pitam pri svakoj kupovini user posted image

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 747
   RE: Mašina za sušenje veša
4.4.2018 10:08:10   
vonavoj
Joj.ne znam..sve je to potrosna roba.lose napravljena..sve su kopije..ali ja sam rekla gorenje vise ne..nama se masina za sudove kvarila 100 puta...

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 748
   RE: Mašina za sušenje veša
4.4.2018 10:26:22   
Anck Su Nmaun
Pa.i meni , ni sad bas ne radi kako treba al za sudove su mi super Wirpool. Tp uzimam drugi put

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 749
   RE: Mašina za sušenje veša
4.4.2018 11:03:43   
Sanjica26 RR
Ljiso, ovu smo mi uzeli KLIK

Masina za pranje sudova. Isto nam je Gorenje. Evo ima godina kako je imamo. Nista nismo menjali.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 750
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  28 29 [30] 31 32   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  28 29 [30] 31 32   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here