|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  29 30 [31] 32 33   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Mašina za sušenje veša
4.4.2018 11:10:49   
Misha i Ljisha
upravo tu cu i ja da uzmem. user posted image znaci sluzi te jupiiii

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 751
   RE: Mašina za sušenje veša
4.4.2018 11:15:08   
emicaa
mi u Doboju imamo i za ves i za sudje gorenje.Sudomasina jos radi kao da je nova,ima joj 9 godina.Jedino sto je ne koristimo stalno.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 752
   RE: Mašina za sušenje veša
4.4.2018 11:16:51   
Sanjica26 RR
Ja koja sam pedanterija stavila sam je u kuhuinju. Uopste se ne uklapa jer je tu i dnevna soba. Boli me uvo. Da sam ranije kupila bilo bi pametnije. A sve mislimo precicemo u nas neki stan. Svakako kad predjemo u stan leti na terasu koju cemo da zastaklimo. Sve sam dobro smislila . Samo da se ostvariuser posted image

< Poruku je uredio Sanjica26 RR -- 4.4.2018 11:17:29 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 753
   RE: Mašina za sušenje veša
4.4.2018 11:24:31   
Misha i Ljisha
Ma bice i masina za sudove. MAda to moram nekako na rate. Smislicu vec nesto. Nego da se prebacim u temu za masinu za sudove hehe il da pitam jel imas za 6 9 ili 12 kompleta? Koju uzeti?

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 754
   RE: Mašina za sušenje veša
4.4.2018 11:25:17   
Sanjica26 RR
Imam za 12 kompletauser posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 755
   RE: Mašina za sušenje veša
4.4.2018 11:28:13   
Misha i Ljisha

IZVORNA PORUKA: Sanjica26 RR

Imam za 12 kompletauser posted image

a vas je 4 mislim nije ti velika? Ja sve nesto volim mini da uzimam a mm sve grande user posted image evo da prostis s.re mi non stop sto nisam uzeli veci frizider. A nisam uzela onaj mali user posted image

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 756
   RE: Mašina za sušenje veša
4.4.2018 22:02:49   
choopa choops
Što se tiče Gorenja...Najjeftiniji - najdostupniji servis, ali se jako često vare. Bar ove moje. Svekrva kaže njoj traje deset godina bez kvara, ali ona ima jednu mašinu u 10 dana, a ja 10 mašoina u jednom danu user posted image Šalim se ali svaki dan uključujem mašinu, najmanje jedan put. Gorenje se toliko puta kvarila da smo na kraju odustali od svake dalje opravke i kupili novu. Ista stvar je i sa sušilicom, nju još nismo kupili novu, ali evo već godinu dana širim veš na štriku, jer me mrzi da opet zovem majstora za sušilicu po sedamdeseti put. Pukli smo para za porpavke tih mašina, mogli smo i nove kupit. Što se mene tiče, Gorenje neću kupiti više nikad.

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 757
   RE: Mašina za sušenje veša
4.4.2018 23:04:39   
Sanjica26 RR
Eto i ti imas loseg iskustva. Bas se cudim kad tako pisete. user posted image Meni su ok svi gorenje aparati.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 758
   RE: Mašina za sušenje veša
4.4.2018 23:05:43   
Sanjica26 RR
IZVORNA PORUKA: Misha i Ljisha


IZVORNA PORUKA: Sanjica26 RR

Imam za 12 kompletauser posted image

a vas je 4 mislim nije ti velika? Ja sve nesto volim mini da uzimam a mm sve grande user posted image evo da prostis s.re mi non stop sto nisam uzeli veci frizider. A nisam uzela onaj mali user posted image

Ma, gde je velika Ljiso kad uvece bude puna. Uvek napravim gomilu sudova posebno ako i mesim. Odosmo off o sudovima pisemo u temi sušenjauser posted image

< Poruku je uredio Sanjica26 RR -- 4.4.2018 23:07:30 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 759
   RE: Mašina za sušenje veša
5.4.2018 6:18:56   
Misha i Ljisha
Odluka je pala. Uzimam gorenje. Ima u toj klasi i po toj ceni i indesit i beko. Kazem indesit mi se kvarila odmah prve godine morala sam zvati servisere. Trajala je samo 5 godina. Vise se zale na gorenje za sudomasine nego za susilice.
Nego sinoc mi nudi covek candy od 50 000. Super haj tek racunam ne dao bog da se pokvari. Sa sve displejem kolko do kraja od 9 kg i td i td. Zamalo al to je 20 000 vise no sto sam planirala a to mi skoro pa dodje kao masina za sudove. Tako da ne.

Inace nisam.uzela sinoc u tehnomaniji jer je jeftinija ako porucim preko sajta. Tako da cekam da se otvori korisnicki servis danas da porucim

< Poruku je uredio Misha i Ljisha -- 5.4.2018 6:19:58 >

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 760
   RE: Mašina za sušenje veša
5.4.2018 8:29:19   
nata11
Ljiso vodi racuna ako narucujes preko Tehnomanije uzasan im je kvalitet i sve i svasta podvaljuju kupcima. Skoro je Ministrastvo i Zastita potrosaca objavila zvaicno upozorenje da ako ne koriguju poslovanje podnece prijave preko njih. Ja sam narucila 2 proizvoda: jedan su poslali zalepljen super lepkom a jedan nije radio. Prvi mi zamenili a za drugi trazila nazad novac i rekla nikad vise preko njih. Pregledaj detaljno proizvod, svaki sraf.

_____________________________





(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 761
   RE: Mašina za sušenje veša
5.4.2018 8:31:53   
vocicana
Ju nisam znala da su katastrofa! Pre par dana sam kupila fixni telefon kod njih, za sada nije lose.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 762
   RE: Mašina za sušenje veša
5.4.2018 8:42:56   
IvanaSK RR
Ja nisam imala lose iskustvo sa narucivanjem iz Tehnomanije. Narucivala sam sokovnik, sporet, frižider, rucni blender, klimu... Mada, poslednji put sam narucila blender pre dve godine. Ne znam kakva je situacija sada.

< Poruku je uredio IvanaSK RR -- 5.4.2018 8:43:30 >


_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 763
   RE: Mašina za sušenje veša
5.4.2018 8:52:33   
Misha i Ljisha

IZVORNA PORUKA: nata11

Ljiso vodi racuna ako narucujes preko Tehnomanije uzasan im je kvalitet i sve i svasta podvaljuju kupcima. Skoro je Ministrastvo i Zastita potrosaca objavila zvaicno upozorenje da ako ne koriguju poslovanje podnece prijave preko njih. Ja sam narucila 2 proizvoda: jedan su poslali zalepljen super lepkom a jedan nije radio. Prvi mi zamenili a za drugi trazila nazad novac i rekla nikad vise preko njih. Pregledaj detaljno proizvod, svaki sraf.

user posted image Rekla mi je ova u kol centru da otpakujem na licu mesta proverim sve i ukljucim da vidim da li radi i tek onda da se potpisem i platim. Tako da cu pustiti mm na njih user posted image on je detaljista. On ce videti i ako neki sraf nedostaje

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 764
   RE: Mašina za sušenje veša
5.4.2018 9:14:16   
vonavoj
Ju.ja sam bas uvek imala dobro iskustvouser posted image

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 765
   RE: Mašina za sušenje veša
5.4.2018 9:48:33   
Maraj
Ja nisam znala to za Tehnomaniju. Mi smo kupili tv kod njih pre nesto vise od mesec dana. Ok je. Radi. Mada smo ga uzeli na licu mesta. Nisam nikad tehniku porucivala on line.

Sto se masine za susenje tice. Dodje mi da prodam ovu moju za ves i da kupjm kombinovanu. Muka mi je od peglanja. Zimus nisam mnogo peglala. Al sad kako ide lepo vreme moram bas sve da peglam. Vidi se kad je neispeglano. Ako stvarno garderoba iole izadje iz masine ne izguzvana , definitivno bi je kupila. Samo jos da ukombinujem prodaju ove za pranje vesa i kupovinu te kombinovane

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 766
   RE: Mašina za sušenje veša
5.4.2018 9:51:00   
Maraj

IZVORNA PORUKA: Misha i Ljisha


IZVORNA PORUKA: Sanjica26 RR

Imam za 12 kompletauser posted image

a vas je 4 mislim nije ti velika? Ja sve nesto volim mini da uzimam a mm sve grande user posted image evo da prostis s.re mi non stop sto nisam uzeli veci frizider. A nisam uzela onaj mali user posted image

Ljiso samo za 12 kompleta. Nikako manje. Mislim da ima i za 13 da se kupi. U ivim manjim ne moze nista da stane. Par tanjirica. U ove od 12 stavis i serpu. Poslusaj me neces pogresiti.

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 767
   RE: Mašina za sušenje veša
5.4.2018 9:52:17   
Sanjica26 RR

IZVORNA PORUKA: IvanaSK RR

Ja nisam imala lose iskustvo sa narucivanjem iz Tehnomanije. Narucivala sam sokovnik, sporet, frižider, rucni blender, klimu... Mada, poslednji put sam narucila blender pre dve godine. Ne znam kakva je situacija sada.


Takodje. Sve smo preko njih narucivali i nikakvih problema nije bilo.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 768
   RE: Mašina za sušenje veša
12.4.2018 23:28:37   
Sanjica26 RR
Da ovde nastavim.
Ja ni mm ove kosulje ne peglam. Cim zavrsi masina sa susenjem stavim na stolicu. Nema za tim potrebe. A i on obuce preko mantiju. Ne da se ispravi nego bude kao ispeglano.user posted image

Aj sad cik Ljiso sad da peglas kad nije guzvavo.user posted image

< Poruku je uredio Sanjica26 RR -- 12.4.2018 23:29:34 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 769
   RE: Mašina za sušenje veša
12.4.2018 23:38:10   
Misha i Ljisha
user posted image hahah jeste stvarno manje je izguzvano nego sa indesit susilicom ali moram priznati Sanjice da sam ipak ostavila sve za peglanje user posted image Mrzim peglanje al eto...jace je od mene. Mozda "pokusam" da ne peglam hahah..Evo vrti masina za pranje ujutru taman u 6 ukljucim susilicu i do 8 ce osusiti. Ma sve je super. Ja sam inace do sad peglala i mm dzempere. Da da...A sad ipak sa gorenjem necu. Stvarno je susilica super. Jedino imam zamerku za tehnomaniju sto mi nisu dostavili racun i ugovor na daljinu. To mi sad naknadno salju jer sam ih zvala ne mogu da sredim garanciju zbog toga.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 770
   RE: Mašina za sušenje veša
12.4.2018 23:42:29   
Sanjica26 RR
Ljiso, samo bebece stvari peglaj. Ovo ostalo no no. Nego, sad kad stigne beba sigurno neces imati vremena da peglas sve. Moras malo sa time da olabavis. Ako sam ja olabavila koja sam sve zivo peglala mozes i ti.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 771
   RE: Mašina za sušenje veša
12.4.2018 23:45:04   
Misha i Ljisha
da pa verovatno cu olabaviti zbog bebe i obaveza. Ma sigurno cu. No dobro neka ajd da se pravim da sam prava domacica jos nedelju danauser posted image

Nego reci mi koji model si masine za sudje uzela. Ili ajd pisi u temi

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 772
   RE: Mašina za sušenje veša
13.4.2018 7:59:34   
Maraj
Ljiso super user posted image bas ti zavidim
Ja nemam mesta gde da je stavim a bas bi je kupila

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 773
   RE: Mašina za sušenje veša
14.4.2018 9:04:25   
gagana83
Moja Gorenje susilica vec 8-9 godina radi kao sat.
I masina za pranje je Gorenje, ona ima sigurno blizu 15 godina. Kvarila se par puta ali se ne dauser posted image


_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 774
   RE: Mašina za sušenje veša
14.4.2018 10:25:43   
Sanjica26 RR
Gagana, konacno da neko hvali gorenje.user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 775
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  29 30 [31] 32 33   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  29 30 [31] 32 33   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here