|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  33 34 [35] 36 37   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Mašina za sušenje veša
29.4.2020 14:00:18   
ivaMark
Nemam iakustva sa Candy, ali da pohvalim Indesit. Imamo u Bosni kombinovanu, odliiicna, ni jedan kvar a voda je tamo katastrofa, puna kamenca, uzasna...nije ni za pice.



_____________________________

Nema veće sreće, od ljubavi bebeće :)

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 851
   RE: Mašina za sušenje veša
29.4.2020 14:36:03   
Maraj
Ana i mm je za LG. Imaju prijatelji, obicnu masinu, samo za pranje, kad odemo kod njih, jedva je cujemo da radi.
Mi sada imamo Beko. Nikad vise. Jako je bucna. Plocice nam po podu izlomila od centrifuge

(odgovor članu ivaMark)
Direktna veza do poruke: 852
   RE: Mašina za sušenje veša
29.4.2020 14:50:52   
Sanjica26 RR
Maraj, Ivana ima kombinovanu. I prezadovoljna je. Idi nekoliko stranica unazad. 



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 853
   RE: Mašina za sušenje veša
29.4.2020 14:54:12   
flamingos
Nova mi je mašina,tako da super pere,nakon nje kupujem kombinovanu koja i pere i suši veš-to je zakon.


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 854
   RE: Mašina za sušenje veša
29.4.2020 14:54:21   
Maraj
Gledala sam candy. Citala sam umazad, i Ivana, Rosi, suzi kju imaju candy. Sada su cene oko 55 000 za candy, 5 god garancije.
LG su oko 75 000. 10god garancija Bas mnooogouser posted image

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 855
   RE: Mašina za sušenje veša
29.4.2020 15:13:00   
vocicana
Maraj mi iammo Candz susaru, odlicna je! Candy Grand Vita, odlicna. Bucna, pa sve su malo bucne koje suse, za pranje isto Candy, evo 6 godina robuje, ne gasi se. Jos je za pranje vesa slim varijanta zbog prostora u malom kupatilu u starom stanu. Ali odlicna!

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 856
   RE: Mašina za sušenje veša
29.4.2020 18:14:18   
IvanaSK RR
Ja sam vec pisala da mi je ova skroz ok. Za sada je sve u redu. Nije previse bucna al nije ni skroz tiha. Mada,eto,svi imamo različita iskustva.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 857
   RE: Mašina za sušenje veša
29.4.2020 19:16:05   
lesli
Masina koju moji imaju je sad vec oko 10godina stara. Ali brzo su poceli delovi da otkazuju i grejac i nesto vezano za centrifugu (da li neki lezajevi, pa je skakala nenormalno), pa programator - ti okrenes na 40 onaj tockic a ono pocne da iskuvava...Pre toga smo imali gorenje masinu otkad ja znam za sebe. Radila je preko 20 godina uz neke sitnije popravke bolje nego sto ova upola manje stara radi sada.
Ja bih odabrala LG, za njih sam cula da su odlicne. Ja sam gledala i neku Whirpool koja izgleda kao svemirski brod i cak je bila baaas snizena svojevremeno u emmezeti, ali nije mogla zbog dimenzija cak ni da udje u kupatilo (treba nam slim masina). I onda sam se malo ohladila od kombinovane masine. Ali povremeno i dalje razmisljjam o tim lg kombinovanim (oni imaju slim varijantu 7/4)

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 858
   RE: Mašina za sušenje veša
29.4.2020 19:45:55   
Maraj
Lesli i nama treba slim varijanta user posted image . Stoji nam u wc-u pa je prostor manji nego u kupoatilu.
Prodavac nam.preporucio whirlpool masinu ili lg.
Ja mesto nisam za whirlpool...otkud znam. Lg je ok...al su im cene bas wooow

(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 859
   RE: Mašina za sušenje veša
29.4.2020 20:50:46   
Filadendronka

Maraj, imam Candy Grand Vita ves masinu i susaru. Za pranje je slim varijanta i odlicna je, a susaru koristim uglavnom zimi. Peskiri budu mekani kao hotelski, posteljinu mnogo izguzva. Ostali ves mora da se razvrsta i onda dosta toga ne mora da se pegla. Medjutim posto nemam vremena za ta sortiranja, ja uglavnom gotovo sve iz ves masine naguram u susaru. Tako sam upropastila puno pantalona ( citaj smanjile su se) posto su u bubnju bile sa dosta debljim stvarima kojima treba i vise vremena za susenje. Osnovno je da upoznamo programe koje masine nude i da se pridrzavamo uputstva.

IZVORNA PORUKA: Maraj

Gledala sam candy. Citala sam umazad, i Ivana, Rosi, suzi kju imaju candy. Sada su cene oko 55 000 za candy, 5 god garancije.
LG su oko 75 000. 10god garancija Bas mnooogouser posted image



(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 860
   RE: Mašina za sušenje veša
29.4.2020 21:11:55   
Maraj
Hvala fil na iskustvu

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 861
   RE: Mašina za sušenje veša
29.4.2020 21:16:28   
IvanaSK RR
Meni se ni jedna stvar nije smanjila.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 862
   RE: Mašina za sušenje veša
29.4.2020 21:39:11   
Filadendronka

A koji program/e koristis? Ja uvek ukljucujem neki automatski koji se gasi kad je sav ves suv, tako mi je najlakse. Ali to povlaci smanjivanje tanjih stvari kad ih npr. ubacim sa pantalonama sa dzepovima od mm koje su jako debele. Mrzi me da se nesto udubljujem u sve programe koje nudi moja susara. Inace se lako cisti mali filter, a veliki moze na par meseci. 

IZVORNA PORUKA: IvanaSK RR

Meni se ni jedna stvar nije smanjila.



(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 863
   RE: Mašina za sušenje veša
29.4.2020 21:43:50   
Ivanka 75
I ja uvek sortiram mokro pre stavljanja u susaru.
Mada... Ja i kad perem sortiram tanje i deblje, perem po 2x ali kraci program za manje vesa.

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 864
   RE: Mašina za sušenje veša
30.4.2020 0:38:52   
lesli
Maraj moja greska, ne whirpool nego electrolux. Ta koja se meni svidela je kao neki polu slim. Znaci 54-55 cm, a ne standardnih 60+. I ja se ponadah da moze. Jos bila snizena nekih 20.000 u tom trenutku. Dodjemo kuci, muz premeri vrata od kupatila i ispostavi se da ne moze kroz vrata da udje. Meni doslo da placem. Tada sam se ohladila. Razmisljala sam posle jos o tim LG, ali taj elektrolux ostaje moja neprezaljena ljubav 😅

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 865
   RE: Mašina za sušenje veša
30.4.2020 9:29:37   
IvanaSK RR
Fil,uglavnom ukljucujem program za ves koji ide odmah na slaganje u ormar 😀 mislim da mi on i najmanje gužva.  Ubacim nesto vise od pola masine na pranje posto mi je 6+9 i automatski ukljucim i taj program.  Ima raznih opcija zato i treba dobro prostudirati uputstvo 🤣 da se susi na 120,90,60...svasta nesto moze da se namesti. Mada kažem ja uglavnom koristim taj program.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 866
   RE: Mašina za sušenje veša
1.5.2020 17:04:21   
physio70
Beko masina za susenje vesa radi besprekorno. 

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 867
   RE: Mašina za sušenje veša
22.6.2020 13:01:27   
bikicaV
Lesli , meni se svidela elektrolux ali je bila skupa. Imam njihov usisivac.
Na kraju beko masinu smo uzeli.

(odgovor članu physio70)
Direktna veza do poruke: 868
   RE: Mašina za sušenje veša
22.6.2020 19:57:49   
mama Jo
Ja je nemam, nesto ni ne osecam potrebu za njom user posted image

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu bikicaV)
Direktna veza do poruke: 869
   RE: Mašina za sušenje veša
22.6.2020 23:53:13   
Filadendronka
Peskiri iz susare su kao u hotelu, mekani, vazdusasti. Uvek ih tako susim i leti i zimi. 

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 870
   RE: Mašina za sušenje veša
7.9.2020 15:50:01   
mikica88
Fill, ko ne voli takve peskire.
Masinu za susenje nemamo.

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 871
   RE: Mašina za sušenje veša
7.9.2020 21:58:16   
BubaBubica
I ja odavno priželjkujej mašinu za sušenje veša, pogotovo zimi, ovako leti je za čas suvo, a zimi ne stiže da se osuši. Unutra ako bih sve sušila ugušili bi smo se od vlage. Možda prodam moj fotoaparat i uzmem mašinu, ionako nemam kad da fotografišem njime (a velika je ljubav, još uvek razmišljam jer ako ga prodam, ne verujem da ću ikada ponovo kupiti, jedva sam i njega priuštila). Dosta hvale Gorenje sa kondenzacionom fiokom, a imamo i Gorenje i mašinu za veš i mašinu za posuđe, ova za posuđe se više kvarila za ove tri godine nego za veš za 10 godina koliko je imamo.



_____________________________

*2009*
*2011*
*2016*
*2019*
*2021*

(odgovor članu mikica88)
Direktna veza do poruke: 872
   RE: Mašina za sušenje veša
8.9.2020 7:57:57   
jess021
Joj Bubice nemoj prodavati, vidi se iz posta koliko ti znaci.


Ja u kupatilu nemam mesta za suilicu, ali sl godine kad ga renoviramo, bice. 

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu BubaBubica)
Direktna veza do poruke: 873
   RE: Mašina za sušenje veša
8.9.2020 9:17:38   
nata11
Bubice moja je sa fiokom i u kupatilu je 300C. Tako da nam se opet vlaga javlja i pored otvorenog prozora. Ali i da je celo kupatilo crno ne dam je.



_____________________________





(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 874
   RE: Mašina za sušenje veša
8.9.2020 9:23:44   
remix
Ni ja moju masina je zakon. Ne kacis i ne mucis se sa vesom narocito zimi.

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 875
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  33 34 [35] 36 37   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  33 34 [35] 36 37   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here