|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  35 36 [37] 38 39   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Mašina za sušenje veša
10.12.2020 14:13:53   
Ivanka 75
Sanjice, da li cistis donji filter?


Na mojoj se dosta i dole skupi vremenom pa cistim iza filtera. 

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 901
   RE: Mašina za sušenje veša
10.12.2020 14:21:30   
Ana RR
Mislim da bi trebalo čistiti nakon svakog sušenja.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 902
   RE: Mašina za sušenje veša
10.12.2020 14:30:49   
Animsaj9
Ja filter na vratima posle svakog susenja, a donji filter perem posle svakog 5,6 tako mi pise u uputstvu. U pitanju je Gorenje


(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 903
   RE: Mašina za sušenje veša
10.12.2020 14:36:44   
Ivanka 75
I ja cistim posle skoro svakog susenja. Moja drugarica ga nikad nine ocistila pa joj masina pregorela posle nepunih 2 godine.


Pa kad se pruzim po podu da ocistim  😂😂😂

(odgovor članu Animsaj9)
Direktna veza do poruke: 904
   RE: Mašina za sušenje veša
10.12.2020 14:54:52   
Bojana95
I ja filter na vratima cistim odmah, donji nakon 5 upotreba. Zanima me koje programe koristite i za koji ves, ja se jos uvek nisam usudila da stavim farmerke i dzempere, i ako se nista nije desilo sa stvarima koje sam susila, sta vise odusevljena sam. Sta koristite za miris vesa? 

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 905
   RE: Mašina za sušenje veša
10.12.2020 14:55:51   
Bojana95
Takodje imam gorenje.

(odgovor članu Bojana95)
Direktna veza do poruke: 906
   RE: Mašina za sušenje veša
10.12.2020 14:55:54   
Bojana95
Takodje imam gorenje.

(odgovor članu Bojana95)
Direktna veza do poruke: 907
   RE: Mašina za sušenje veša
10.12.2020 15:25:29   
Ivanka 75
Moja je Gorenje ali bez programa za susenje, ipak je stara 12 godina 😊


Susim i farmerke i dzempere ali na nizoj temperaturi. Farmerke susim same, prevrnute na unutra da bi se dzepovi osusili, zakopcane i zatvoren zip. 
Dzempere susim samo ako bas moram. 

(odgovor članu Bojana95)
Direktna veza do poruke: 908
   RE: Mašina za sušenje veša
10.12.2020 15:26:25   
vonavoj
Ja sve cistim posle svakog susenja,tj.onaj donji,mesecno.

Ne susim farmerke i dzempere i ovako jedva nadjem velicinu,jos da mi se skupe,ne daj Boze 

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 909
   RE: Mašina za sušenje veša
10.12.2020 15:27:07   
emicaa
Koliko je pametna kombinovana.Ja bih uzela samsung,nasla sam vec i koju.Dvoumim se jer sam cula dosta negativnog o kombinovanim



_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Bojana95)
Direktna veza do poruke: 910
   RE: Mašina za sušenje veša
10.12.2020 15:32:24   
Ivanka 75
Mm kaze ovako, nije isto da isti grejac i greje vodu, tj da prvo bude u vodi a onda da susi na suvom.


Eto... Ja mu poverovala 😊

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 911
   RE: Mašina za sušenje veša
10.12.2020 15:32:54   
Sanjica26 RR


IZVORNA PORUKA: Ivanka 75

Sanjice, da li cistis donji filter?


Na mojoj se dosta i dole skupi vremenom pa cistim iza filtera. 



С времена на време да. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 912
   RE: Mašina za sušenje veša
10.12.2020 15:35:05   
Sanjica26 RR
У вратима пре сваког сушења очистим и испразним фиоку са водом. Све сушим, осим џемпера. Машина га не осуши потпуно. 



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 913
   RE: Mašina za sušenje veša
10.12.2020 15:35:37   
Sanjica26 RR
Вон, ја не видих да се скупило. 



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 914
   RE: Mašina za sušenje veša
10.12.2020 17:26:25   
emicaa


IZVORNA PORUKA: Ivanka 75

Mm kaze ovako, nije isto da isti grejac i greje vodu, tj da prvo bude u vodi a onda da susi na suvom.


Eto... Ja mu poverovala 😊


Uglavnom slicno tome cujem,a nemam mjesta za susilicu posebno.Zimi onda moram kozu(zica za susenje) drzati u spavacoj.A ne znam ni to koliko je pametno

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 915
   RE: Mašina za sušenje veša
10.12.2020 17:46:18   
Ana RR
Emice, ne možeš jednu na drugu? Ovde uglavnom tako rade.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 916
   RE: Mašina za sušenje veša
10.12.2020 17:53:08   
emicaa
Ne mogu,na jednom zidu ima neka polica,na drugom cijeli zid radijator.Znaci ili samo masina za ves ili kombinovana



_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 917
   RE: Mašina za sušenje veša
10.12.2020 18:10:52   
Ivanka 75
Moja, sestra je drzi u šupi. Ne mrzne. 


(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 918
   RE: Mašina za sušenje veša
10.12.2020 18:49:05   
Ana RR
Moja drugarica ima kombinovanu, čini mi se LG. Zadovoljna je skroz. Mislim da Ivana isto ima kombinovanu.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 919
   RE: Mašina za sušenje veša
10.12.2020 19:37:04   
IvanaSK RR
Emice,ja sam vec par puta pisala. Moja je kombinovana. Mislim da je imam četiri godine. Candy.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 920
   RE: Mašina za sušenje veša
10.12.2020 20:51:57   
Ivanka 75


IZVORNA PORUKA: Ana RR

Moja drugarica ima kombinovanu, čini mi se LG. Zadovoljna je skroz. Mislim da Ivana isto ima kombinovanu.

Ima logike, odlican i pouzdan proizvodjac. 

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 921
   RE: Mašina za sušenje veša
10.12.2020 20:54:55   
Animsaj9


IZVORNA PORUKA: Bojana95

I ja filter na vratima cistim odmah, donji nakon 5 upotreba. Zanima me koje programe koristite i za koji ves, ja se jos uvek nisam usudila da stavim farmerke i dzempere, i ako se nista nije desilo sa stvarima koje sam susila, sta vise odusevljena sam. Sta koristite za miris vesa? 
 

Bojana za sareni ves koristim Mix standard Za beli cotton standard Farmerke susim na mix, ali mi se desavalo da nove trenerke i duks skupi tako da trenerke i dukseve dok su novi izbegavam da ih susim. Dzempere susim na vuni kao klupko nacrtano. Sto se tiče mirisa omekšivač redovno kad se pere. Nisam stavljala ni jedan od onih sto ide u masinu za sušenje

(odgovor članu Bojana95)
Direktna veza do poruke: 922
   RE: Mašina za sušenje veša
10.12.2020 21:35:29   
emicaa
Nesto razmiljam i ako uzmem kombinovanu da je notistim samo zimi.Kad je toplo i ne treba mi,na balkonu se osisi za 3 sata



_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Animsaj9)
Direktna veza do poruke: 923
   RE: Mašina za sušenje veša
10.12.2020 21:54:40   
Ana RR
Emi, pa možeš i tako. Zimi će ti mnogo značiti, pogotovo za krupne stvari tipa posteljina, prekrivači, jakne...

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 924
   RE: Mašina za sušenje veša
10.12.2020 21:57:48   
Ivanka 75
IZVORNA PORUKA: emicaa RR
Nesto razmiljam i ako uzmem kombinovanu da je notistim samo zimi.Kad je toplo i ne treba mi,na balkonu se osisi za 3 sata





Ja tako radim, koristim je samo zimi. 

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 925
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  35 36 [37] 38 39   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  35 36 [37] 38 39   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Majka, ovo ništa ne valja. Shvatite ozbilj...
I onda prestanem da pitam ili bar manje to činim. I onda i za najmanju sitnicu pokušavam sama da nađem odgovor.
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here