|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Mašina za sušenje veša
31.8.2010 13:16:06   
Ivanka 75
Imam, znas onog sto mama ima sina za bacanje!!!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 151
   RE: Mašina za sušenje veša
31.8.2010 13:19:56   
*Alexx*
Meni fali terasa. A da se išamaram, mogu i sama user posted image
Ali razmišljam... sve  i da imam terasu, ne bih je stavila na nju. Mašina je bučna, ja ne bih volela da slušam tuđu mašinu, pa zašto bi neko moju?


_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 152
   RE: Mašina za sušenje veša
31.8.2010 13:23:19   
Anoniman
Alexx, postoji li na RR forumu neka tema o zagrađivanju , zastakljivanju terase ili slično ? Moja mama je terasu zagradila nekim rigips pločama + nemampojmačime , za jako male pare , ali to je na selu ... Sve razmišljam - da lepo ja nekako zagradim terasu , u dogovoru sa gazdom , pa kad mi odemo , oni neka razbucaju to ako im se ne dopada ?? Na terasu bi oktet slonova mogla da poređam kolika je , samo da je zagrađena ...

P. S. Sorry za offtopic .

(odgovor članu *Alexx*)
  Direktna veza do poruke: 153
   RE: Mašina za sušenje veša
31.8.2010 13:26:00   
*Alexx*
Terasa KLIK

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 154
   RE: Mašina za sušenje veša
31.8.2010 16:31:43   
Lu
IZVORNA PORUKA: BubaMira

IZVORNA PORUKA: mihajlo78

Idealno za kupatilo, susi ves, greje kupatilo (moze da se sklopi), i neverovatno stedi struju, a moze se montirati iznad ves masine. A sto je najbolje, nema potrebe za peglanjem.

http://www.eldi-nis.co.rs/eldisan.html



Pitala sam za cenu , u Nišu (direktno firmu sam zvala) je oko 17 000 . Isplati li se dati 17 000 za ovo ??


- zauzme prostora kao i sušilica, kad se raskolopi naravno
- ne može da osuši ni pola veša u odnosu na sušilicu
- isparavanje
- ovo za peglanje jednostavno ne vjerujem jer je to kao i sušenje na štriku, prema tome...
- nevjerovtno štedi struju???
- cijena?

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 155
   RE: Mašina za sušenje veša
5.9.2010 11:23:41   
Ivanka 75
Prikljuciju mi masinu za susenje vesaaaaa
Pomerili cev za vodu da ne smeta, jos da izmeste i utikc sa strujom i u poslu smo!!!!!
Jedva cekam da je isprobam!
Javljam da li zadovoljava kriterijume!

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 156
   RE: Mašina za sušenje veša
5.9.2010 14:00:50   
Ivanka 75
A sad me interesuje sledeće!
Ako stavimo mašine jednu na drugu, hoće li pasti mašina za sušenje zbog vibracija mašine za pranje? Obe su Gorenje.
BTW, to se pita mmuser posted image

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 157
   RE: Mašina za sušenje veša
5.9.2010 14:09:26   
Lu
Ivanka, ja sam to isto pitala svoju rodicu koja tako držiuser posted image
Neće sigurno, dosta ljudi tako drži zbog iskorištavanja prostorauser posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 158
   RE: Mašina za sušenje veša
6.9.2010 10:40:49   
Ivanka 75
Poslala sam mejl Gorenju i pitala da li mogu da se stave jedna na drugu (vec smo ih tako postavili) i jutros mi stigao odgovor da moye bey problema i da su predviđene da tako stoje zbog uštede prostora.
Već sam osušila veš od noćas, extra je, samo treba pratiti uputstvo za upotrebu.
Kad sam otvorila vrata od mašine kao kokice da su se napravile (beli veš), sorry za poređenje ali baš tako mi izgledalo.
Sve je bilo meko i nije izgužvano.

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 159
   RE: Mašina za sušenje veša
6.9.2010 10:59:14   
Anoniman
Ivančice , pa čestitam na mašineriji user posted image . Znači , zadovoljna si ??? 

(odgovor članu Ivanka 75)
  Direktna veza do poruke: 160
   RE: Mašina za sušenje veša
6.9.2010 11:00:32   
Vučko.ba.
Ivanka jes mi drago da ne bude da mene gorenje plaća da ih hvalim user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

PENDREK JE ČUDO, MOŽDA ČAK I VEĆE NEGO HEPEK

"Čovjek ti je, bona, teški hajvan i ovo malo duše šejtan mu dade da mu teže bude!"

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 161
   RE: Mašina za sušenje veša
7.9.2010 11:39:49   
Ivanka 75
Ma hvali ih na sva usta slobodno!user posted image
Spasise me nevidjeno!
Pa kad bi se nas petoro u kuci (pod uslovom da svekar i svekrva ne odu u stan preko zime) osusio na jednoj tersi zimus?
Robijauser posted image
Buba, ako budem preeeeezadovoljna, tek cu ti preporuciti, nema tih para koje ce nadoknaditi moj mir kad se ves ne muci 3-4 danauser posted image

(odgovor članu Vučko.ba.)
Direktna veza do poruke: 162
   RE: Mašina za sušenje veša
7.9.2010 11:41:13   
Anoniman
Samo ti nju (mašinu , mislim user posted image ) drndaj , pa ako preživi - da i ja pazarim tak'u istu !! user posted image user posted image

(odgovor članu Ivanka 75)
  Direktna veza do poruke: 163
   RE: Mašina za sušenje veša
7.9.2010 11:42:18   
Ivanka 75
Ima da je izdrndam za sve pare!!!user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 164
   RE: Mašina za sušenje veša
27.9.2010 22:12:11   
Anoniman
Mi danas gledali mašine , izgleda da ćemo pazariti jednu . Wirpool nam zap'o za oko user posted image

(odgovor članu Ivanka 75)
  Direktna veza do poruke: 165
   RE: Mašina za sušenje veša
27.9.2010 22:35:24   
Anoniman
Imam i pitanje : svi hvale Gorenje , i mi danas gledali jednu najobičniju Gorenje (mašinu dobijamo na poklon ali zaista želim da taj poklon košta što manje) .
Postaviću karakteristike te Gorenje i te Whirpool , Gorenje je oko 22 000 a Whirpool oko 26 . Molim za preporuku i analizu , ako vam nije teško ... Obe su ventilacione . Koju bi ste preporučile ?

Gorenje D50110

  • Tip: odvodna
  • Energetski razred C
  • Punjenje: 5 kg
  • Funkcije:
  • Faza rashlađivanja
  • Karakteristike:
  • Velika vrata (Φ 30 cm)
  • Sigurnosni sistemi:
  • Automatski prekid rada kada se vrata otvore
  • Tehničke karakteristike/Dimenzije:
  • Potrošnja energije: 0,67 kWh/cycle/kg
  • Trajanje programa sušenja: 100 min
  • Buka: 64 dB(A)
  • Boja: bela
  • Dimenzije aparata (ŠxVxD): 60 x 85 x 60 cm
  • Garancija: 5 godina
Whirpool AWZ 3303

Energetska klasa C
Kapacitet sušenja:5kg(max 6kg)
Sistem sušenja na bazi odvodnog vazduha
Dijagonalno strujanje vazduha
7 programa
Program za pamuk
Program za sintetiku
Faza protiv gužvanja
Okretanje bubnja unazad
Otvor za ventilator pozadi
Indikator za filter
Dimenzije(ŠxVxD):60x85x54.6cm

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 166
   RE: Mašina za sušenje veša
27.9.2010 22:40:26   
Anoniman
Lično glasam za Whirpool , zbog više programa , a i kvalitetnija je kao marka od Gorenja . Ima jednostavniji način upotrebe - na mašini je sve lepo nacrtano , dok kod Gorenje mašine postoji samo jedan jedini okrugli programator sa temperaturom i to je to . Ipak , želim da pitam i žene , vlasnice Whirpoola , i vlasnice Gorenja da mi kažu šta misle .

Btw , imamo Whirpool mašinu za veš , i zadovoljni smo .

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 167
   RE: Mašina za sušenje veša
27.9.2010 22:45:32   
dacica
dobre su i jedna i druga...mi imamo gorenje-neku namunjenu..ali moja mama ima najobicniju-najjeftiniju gorenje i prezadovoljna je !!!

_____________________________

kakve su nam misli.......takav nam je zivot....!!!!!!!!!!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 168
   RE: Mašina za sušenje veša
27.9.2010 22:48:09   
Cecana
Mi smo kupili masinu za susenje Gorenje pre oko 2 godine i jako sam zadovoljna,jedino morate da pazite sta i kako susite.Meni su se na primer decje hulahopke skupile za jedno dva broja i to na programu za susenje osetljivog vesa na nizoj temperaturi.
Isto tako vunene stvari ni pod razno ne stavljajte na susenje u masinu jer se takodje skupljaju.
Mi imamo masinu sa odvodom i svima bih preporucila tu,posto moj brat ima sa kondezacionom posudom i kaze da susenje traje oko 3 sata i da nikad nije sasvim suv ves.


(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 169
   RE: Mašina za sušenje veša
27.9.2010 22:53:36   
SUPER MAMA
Sve je bilo meko i nije izgužvano.



E vakav komentar sam trazila.user posted image user posted image user posted image user posted image i hvala.
Posto smo mi u fazi razmisljanja da kupimo masinu za susenje vesa, skoro svi u okruzenju su mi govorili d aje toa najgluplja stvar na svetu da je ves izguzvan da cepa ves i sl.
Nisma mogla da verujem a takodze imam jednu drugaricu koja je zadovoljna i nikad nije imala zguzvan ves niti se nesto pocepalo ili da je izbledelo...

Hvala Ivanka 75 takodze i tebi BubaMiro jer i ja bi uzela Gorenje ali gledaci ove karakteristike Virpool su daleko bolji.
Definitivno ce mo kupiti masinu jer stvarno tokom jeseni i zime nemam gde da susim ves sem u sobi a to mi je em glupo em imacu problem sa vlagom.
Hvala vamuser posted image user posted image

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 170
   RE: Mašina za sušenje veša
27.9.2010 22:54:22   
Anoniman
Da , vidim da je dosta vas zadovoljno Gorenjem , mene kod konkretno navedene Gorenje mašine jedino plaši to što mi je taj sistem rukovanja jako zbunjujuć , čini mi se da se neću snaći user posted image . Kao što rekoh , na mašini je jedna jedina stavka - taj programator za podešavanje minutaže sušenja , a otkud ja znam koliko šta vremenski treba da se suši user posted image . Evo slika .

user posted image

(odgovor članu Cecana)
  Direktna veza do poruke: 171
   RE: Mašina za sušenje veša
27.9.2010 22:56:11   
Sanjica26 RR
Bubo, nemam iskustva sa takvom masinom..ali pretpostavljam da ti pise u upustvu koliko treba da podesis da bi se nesto osusilo.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 172
   RE: Mašina za sušenje veša
27.9.2010 23:00:42   
Anoniman
Evo slika Whirpool :

user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 173
   RE: Mašina za sušenje veša
27.9.2010 23:08:51   
dacica
moja gorenje pisti kad je suv ves...i onda po malo vrti-da se ne guzva-dok ne izvadis...odlicna je!!!
ps.i jednostavna je ova za rukovanje-cini ti se!!!

< Poruku je uredio dacica -- 27.9.2010 23:09:59 >


_____________________________

kakve su nam misli.......takav nam je zivot....!!!!!!!!!!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 174
   RE: Mašina za sušenje veša
27.9.2010 23:09:00   
gagana83
Ja imam ovakvu Gorenje

user posted image

i prezadovoljna sam.

Ali izmedju ove dve glasam za Whirpool,najvise zato sto ima onu fazu protiv guzvanja( nakon sto zavrsi susenje bubanj se na svakih par minuta okrene i tako sprecava da se ves izguzva).
Ova Gorenje nema senzor vlaznosti i to joj je mana,sto znaci da ces morati sama da odredis duzinu susenja pa moze da ti se desi da ti ves ostane mokar ili da izgori.

Supermama,slobodno kupi masinu za susenje,meni je ona spas.
Od kad je imam skoro nista ne peglam a ranije sam peglala sve.Bitno je samo da izvadis ves na vreme iz masine i onda nece biti izguzvan.


_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here