|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Svi mi koji propuštamo prilike i ne prati...
17.2.2011 22:45:43   
Brana
ja razmisljam kao i Dora u mnozini.Imala sam mnogo prilika da budem vec uveliko poznata ali sam htela da idem sporije da zavrsim skoli i bas u skoli upoznam buduceg muza pa posle nas dvoje smo imali priliku da pevamo ali odvojeno svaku u drugoj drzavi i to smo propustili jer nismo zeleli da budemo odvojeni ipak previse znacimo jedno drugom,a sada smo oboje nasli posao cak postoji mogucnost u jednoj skoli da zajedno radimo i pevamo,uvek razmisljam ko zna zasto je to dobro i uvek kada se zatvori jedna prilika druga ce se otvoriti, ne kajem se ni zbog jedne propustene prilike jer sam srecna i ispunjena mlada zena ima vremena za sve,samo da je zdravlja i porodice i sve se moze nadoknaditi samo zdravlje ne moze,od kada sam upoznala svog muza sve radimo zajedno i svaku priliku zajedno grabimo i uzivamo zajedno u tome,evo bice jos malo kocerti,i putovanje u Barselonu na takmicenje iz operskog pevanja eto novih prilika da zajedno zapevamo i na velikoj sceni i ako treba sve cu za to zrtvovati samo da smo zajedno.

(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Svi mi koji propuštamo prilike i ne prati...
17.2.2011 22:57:40   
IVA 11
IZVORNA PORUKA: Brana

ja razmisljam kao i Dora u mnozini.Imala sam mnogo prilika da budem vec uveliko poznata ali sam htela da idem sporije da zavrsim skoli i bas u skoli upoznam buduceg muza pa posle nas dvoje smo imali priliku da pevamo ali odvojeno svaku u drugoj drzavi i to smo propustili jer nismo zeleli da budemo odvojeni ipak previse znacimo jedno drugom,a sada smo oboje nasli posao cak postoji mogucnost u jednoj skoli da zajedno radimo i pevamo,uvek razmisljam ko zna zasto je to dobro i uvek kada se zatvori jedna prilika druga ce se otvoriti, ne kajem se ni zbog jedne propustene prilike jer sam srecna i ispunjena mlada zena ima vremena za sve,samo da je zdravlja i porodice i sve se moze nadoknaditi samo zdravlje ne moze,od kada sam upoznala svog muza sve radimo zajedno i svaku priliku zajedno grabimo i uzivamo zajedno u tome,evo bice jos malo kocerti,i putovanje u Barselonu na takmicenje iz operskog pevanja eto novih prilika da zajedno zapevamo i na velikoj sceni i ako treba sve cu za to zrtvovati samo da smo zajedno.


Isto misljenje imam i ja!!! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Brana)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Svi mi koji propuštamo prilike i ne prati...
17.2.2011 23:00:15   
limunada
IZVORNA PORUKA: viking RR

Ja na to ne gledam tako. Ako nešto nisam pokušala, znači da ga nisam dovoljno želela. Ako sam odabrala nešto drugo, to znači sam otvorila neka druga vrata pred kojima se nikada ne bih našla da sam krenula drugim putem. A osim toga za mnoge stvari zapravo nikad nije kasno, što shvatimo tek kasnije. Ne vredi se kajati. Ili uradi nešto ili zaboravi. Kajanje je gubljenje vremena.
potpisujem user posted image


_____________________________

Nikola 25.02.2011 :)

Srecna vam svima 2012 god.neka se radja sto vise bebica :)))

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Svi mi koji propuštamo prilike i ne prati...
17.2.2011 23:00:19   
Brana
user posted image

(odgovor članu IVA 11)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Svi mi koji propuštamo prilike i ne prati...
17.2.2011 23:04:29   
limunada
IZVORNA PORUKA: Brana

ja razmisljam kao i Dora u mnozini.Imala sam mnogo prilika da budem vec uveliko poznata ali sam htela da idem sporije da zavrsim skoli i bas u skoli upoznam buduceg muza pa posle nas dvoje smo imali priliku da pevamo ali odvojeno svaku u drugoj drzavi i to smo propustili jer nismo zeleli da budemo odvojeni ipak previse znacimo jedno drugom,a sada smo oboje nasli posao cak postoji mogucnost u jednoj skoli da zajedno radimo i pevamo,uvek razmisljam ko zna zasto je to dobro i uvek kada se zatvori jedna prilika druga ce se otvoriti, ne kajem se ni zbog jedne propustene prilike jer sam srecna i ispunjena mlada zena ima vremena za sve,samo da je zdravlja i porodice i sve se moze nadoknaditi samo zdravlje ne moze,od kada sam upoznala svog muza sve radimo zajedno i svaku priliku zajedno grabimo i uzivamo zajedno u tome,evo bice jos malo kocerti,i putovanje u Barselonu na takmicenje iz operskog pevanja eto novih prilika da zajedno zapevamo i na velikoj sceni i ako treba sve cu za to zrtvovati samo da smo zajedno.
user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nikola 25.02.2011 :)

Srecna vam svima 2012 god.neka se radja sto vise bebica :)))

(odgovor članu Brana)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Svi mi koji propuštamo prilike i ne prati...
17.2.2011 23:07:54   
Brana
user posted image user posted image

(odgovor članu limunada)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Svi mi koji propuštamo prilike i ne prati...
17.2.2011 23:19:12   
Anoniman
Uf ... Sad ću ja da ispadnem naopaka , ali jbg , ja zaista imam neostvarenih snova i želja koje se nisu ostvarile ne zbog nedostatka želje , već jednostavno nije bilo dovoljno hrabrosti , finansija , vere u sebe u tom momentu , podrške , pameti . A bilo je i onoga da imaš previše malih , slatkih želja i snova , sve te podjednako mame , a to nemaš dovoljno dobro sito da iskusno proseješ i probereš baš one najslađe snove i najmilije želje pa da prioneš na ostvarivanje . Tako je bar u mom slučaju . Bilo je i mnogo želja na korak do ostvarenja , ali su i te želje međusobno previrale , gurkale se , pa sam neke propustila da "isteram" do ostvarenja vijajući se sa nekim drugim . I tako , jednu propustiš , drugu ostvariš , i na kraju ti uvek zbog neke propuštene bude žao ...

(odgovor članu limunada)
  Direktna veza do poruke: 32
   RE: Svi mi koji propuštamo prilike i ne prati...
17.2.2011 23:34:29   
Brana
Bubi nisi naopaka svi mi pomislimo nekad sta bi bilo da se neka zamisljena zelja ostvarila ali ko zna zasto je to dobro.user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Svi mi koji propuštamo prilike i ne prati...
6.1.2013 22:50:43   
boba 11
imam milion zelja ali me ubija moja pesimisticnost i nikako mi se ne da kad nemam veru u sebe

(odgovor članu Brana)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Svi mi koji propuštamo prilike i ne prati...
6.1.2013 23:12:38   
dunja RR
Ja se trudim da koristim prilike, rekla bi da mi ne fali hrabrosti, uglavnom fali para za neke snove ..

< Poruku je uredio dunja RR -- 6.1.2013 23:14:16 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu boba 11)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Svi mi koji propuštamo prilike i ne prati...
6.1.2013 23:17:47   
Olga75
kakve crne prilke user posted image
ako ikad pokapiram da sam imala - imam priliku ja cu da vam javim
za sada smatram za priliku - testament nekog dalekog srecnog rodjaka i neke tamo nekretnine na Novom Zelandu
ali to nema kod nas
i tako niti ima prilika pa niti ima propustanja
i tema je bzvz , ne znam ko je i kada postavio ali eto nikako nije nesto suuuper - duper ova tema
cista faking geografija user posted image

< Poruku je uredio Olga RR -- 6.1.2013 23:18:51 >


_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Svi mi koji propuštamo prilike i ne prati...
6.1.2013 23:22:49   
dunja RR
Ma Olgić i meni se ne dešavaju često, zato grabim kada se nudi user posted image

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Svi mi koji propuštamo prilike i ne prati...
6.1.2013 23:26:47   
Olga75
ma Dunjci samo ti grabi user posted image
a ja cu da tvrdim da je ova tema user posted image , misim daaaj ,ko da ovde pljuste neke prilike pa da moze da ih propustimo
i da , cekacu da mi egzitira neki imaginarni rodjak sa imanjem na Novom Zelandu user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Svi mi koji propuštamo prilike i ne prati...
6.1.2013 23:28:32   
boba 11
ja cekam neku priliku da pobegnem pa cu vam onda javiti jesam je ugrabila

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Svi mi koji propuštamo prilike i ne prati...
7.1.2013 21:25:13   
Verolina

IZVORNA PORUKA: Olga RR

ma Dunjci samo ti grabi user posted image
a ja cu da tvrdim da je ova tema user posted image , misim daaaj ,ko da ovde pljuste neke prilike pa da moze da ih propustimo
i da , cekacu da mi egzitira neki imaginarni rodjak sa imanjem na Novom Zelandu user posted image

E sad sam se posteno ismejalauser posted image user posted image

_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Svi mi koji propuštamo prilike i ne prati...
7.1.2013 21:49:36   
dunja RR
user posted image

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Svi mi koji propuštamo prilike i ne prati...
8.1.2013 17:11:55   
nina26
Ja sam propustila jako dobar posao, zbog tadasnjeg decka, i eto ostalo u zemlji gde sam i studirala.

Ponekad se kajem zbog toga (ne radim vec dugo), ali da nisam to tada odlucila, ne bih upoznala svog sadasnjeg muza i ne bih imala sada svoju princezu. Mozda bih imala karijeru, ali ne bih imala divnu porodicu.

Eh, cudni su zivotni putevi....

_____________________________

Od sada slavim Dan Zaljubljenih :)))))

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Svi mi koji propuštamo prilike i ne prati...
8.1.2013 20:22:53   
Dani.kv
Evo i da se oglasim. Prica me je naterala da je dva puta procitam i zamislim se. Divna je... Ja sam sa osamnaest htela da upisem elekrotehniku ili arheologiju. Nisu mi dali. Arheologija je imala u Skoplju a moj otac je govorio "Zar pored toliko fakulteta u Pristini da studiras tamo??!". Za tehniku bila sam zensko koje treba da zavrsi fakultet i uda se na vreme a tehnika nije laka. I tako. Upisem ekonomiju. Naravno napustim je zbog politicke vec sl godine i pocenem da radim u najomrzenijoj firmi. Poreskoj. Kako zivot pruzi jos po neku sansu po stare dane iz radnog odnosa zavrsim prava a sl godine upisujem magistarski u Mariboru... I nadam se nekom kreativnijem poslu

(odgovor članu Ellenica)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Svi mi koji propuštamo prilike i ne prati...
8.1.2013 20:38:05   
MajaMV
Razmisljam jesam li imala snova, jesam, neke sam propustila, nada jos uvek se nadam, prilike se ne secam da su mi servirane, bude li ih sigurno cu grabiti

(odgovor članu Dani.kv)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Svi mi koji propuštamo prilike i ne prati...
9.1.2013 1:50:14   
vukosava
A ja sam osoba koja napisem na papir spisak snova, sljakam, sljakam i za koju godinu, ostvare se. Doduse uvek imam neke realne snove, nista megalomanski. Ja ih pre zovem planovi.

(odgovor članu MajaMV)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Svi mi koji propuštamo prilike i ne prati...
9.1.2013 7:04:55   
Lu
IZVORNA PORUKA: viking RR

Ja na to ne gledam tako. Ako nešto nisam pokušala, znači da ga nisam dovoljno želela. Ako sam odabrala nešto drugo, to znači sam otvorila neka druga vrata pred kojima se nikada ne bih našla da sam krenula drugim putem. A osim toga za mnoge stvari zapravo nikad nije kasno, što shvatimo tek kasnije. Ne vredi se kajati. Ili uradi nešto ili zaboravi. Kajanje je gubljenje vremena.

user posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Svi mi koji propuštamo prilike i ne prati...
5.11.2017 16:58:12   
Anck Su Nmaun


IZVORNA PORUKA: viking RR

Ja na to ne gledam tako. Ako nešto nisam pokušala, znači da ga nisam dovoljno želela. Ako sam odabrala nešto drugo, to znači sam otvorila neka druga vrata pred kojima se nikada ne bih našla da sam krenula drugim putem. A osim toga za mnoge stvari zapravo nikad nije kasno, što shvatimo tek kasnije. Ne vredi se kajati. Ili uradi nešto ili zaboravi. Kajanje je gubljenje vremena.


Nisam ispratila svoje snove na poslovnom planu, sto zbog sebe sto zbog kockica koje se nisu poklopile. Jednostavno...
da se kajem , ne...slazem se da je gubljenje vremena. Imam nove snove user posted image

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Svi mi koji propuštamo prilike i ne prati...
5.11.2017 19:11:32   
mama Jo
Isto se slazem da se ne treba kajati. Ali isto mislim da, kad se ukaze prilika, treba dobro razmisliti o svim mogucim opcijama i odluciti sta je najbolje u datoj situaciji.

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Svi mi koji propuštamo prilike i ne prati...
23.2.2018 19:40:17   
Dora89
Kajanje je jaka reč, ali sad bih postupila drugačije u prilikama kad sam slušala druge umesto sebe.

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Svi mi koji propuštamo prilike i ne prati...
23.2.2018 20:12:15   
Srecko47E
Zivot treba ziveti punim plucima!Mesta kajanju nema .

(odgovor članu Dora89)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Koje vam je ime lepse
babytaya

Pomozite mi da odaberem ime !!!

Iva (50%)

Taša (16%)

Jana (34%)


Ukupan broj glasova: 172

Hvala za glasove. Glasao/la si za sve aktuelne ankete. Izradi svoju anketu!
Click Here