|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Opadanje kose
14.4.2014 12:20:58   
mati
Ja sam se od sve muke osisala, skratila kosu 20cm, ona frizerka se cudi, ali sta cu. Bilo joj zao da osisa, taman mogu da zavezem rep.

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 251
   RE: Opadanje kose
14.4.2014 12:27:00   
adulence
ja sam prosle nedelje pocela da koristim mikoseb sampon po preporuci moje frizerke jer mi je jako opadala kosa,pojavila mi se i perut koju nikada nisam imala,bolesno mi je opadala kosa i evo u petak sam oprala kosu,vec vidim debelu promenu i presrecna sam zbog toga,danas je opet perem sa tim samponom cini mi se da kod mene bas lepo deluje...

_____________________________

...u srcu moje mame i moje srce kuca...<3

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 252
   RE: Opadanje kose
28.5.2014 16:35:36   
emicaa
nemam bas vremena citati sve iz pocetka ali ako nekom nije problem neka mi odgovori,prije pola godine sam se porodila a prije neka dva mjeseca mi je pocela strasno opadati,prvo sam mislila da mi treba sisanje pa sam bas dosta skratila kosu i bilo se malo smirilo ali sada je opet pocelo,ne znam dal ima veze sa porodom jer nije odma pocelo ili je onako nesto,da nemam ovoliko kose do sad bih bila polu celava user posted image

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 253
   RE: Opadanje kose
28.5.2014 16:48:44   
anci kv
ja jedino da ti pozajmim kose,jer ne znam šta ću više sa njomuser posted image ne znam drugačije da ti pomognem jer nisam imala problema
Javiće se neko

_____________________________

"Osmehneš li se deci, ona uzvrate osmehom. Osmehneš li se odraslima, oni se pitaju: “Zašto se ovaj smeje?”Momo Kapor

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 254
   RE: Opadanje kose
28.5.2014 17:40:42   
emicaa
jos nije doslo do toga da mi trebas dati imam je i ja previse ali me ovo sad brine sto ovoliko opada...

(odgovor članu anci kv)
Direktna veza do poruke: 255
   RE: Opadanje kose
28.5.2014 18:48:19   
Biserce
Emice, isti slucaj, ja sam se pre 5mes porodila, a zadnjih mes dana kosa mi bas dosta opada i to vise posle sisanja.

_____________________________

Ako si bogat samo onim sto lopovi mogu ukrasti i moljci pojesti....sa cim ces ostati ako lopovi zbilja ukradu i moljci pojedu???

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 256
   RE: Opadanje kose
28.5.2014 18:59:49   
vikiveki
Evo ja se javljam...ja sam posle svakog porođaja imala problema sa opadanjem kose...i nekada jako gusta kosa koju sam više puta tanjila sada je retka, a bujne lokne i kovrdže sada se jedva naziru.Najgore mi je bilo posle trećeg porođaja kada mi je kosa toliko opadala da sam počela na zaliscima da ćelavimuser posted image Bio je to strašan period za mene,a bilo me strah da odem kod dr. strah me bilo da mi ne potvrdi ono što sam ja mislila da se događa.Da skratim priču ,posle jedno mesec dana ,kada mi je bebac imao jedno 7 ili 8 meseci meni počela kosa da raste i sada kao da se ništa nije ni desilo.a mislim da je to opadanje povezano sa sisanjem i stresom.U početku sam bila pod velikim stresom kako ću i šta ću uraditi tj. kako ću se organizovati jer ćerka mi je u tom periodu polazila u 1 razred i kako ću sa srednjim sinom i malom bebom

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu Biserce)
Direktna veza do poruke: 257
   RE: Opadanje kose
29.5.2014 15:10:23   
emicaa
Ja razmišljam da odem do doktorice da mi prekontroliše hormone ili da u apoteci pitam za neki šampon,jer koliko god da kukam što imam puno kose draže mi je da ostane ovako nego da hodam sa tri dlake na glavi ..

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 258
   RE: Opadanje kose
29.5.2014 15:40:30   
Trcosava
Emice, prekontroliši sve. Meni je enormno opadala kosa posle prvog porođaja, ali je na kraju stalo. Usledio je pakao pole pobačaja, kada sam mislila da su vitamini, hormoni da mi je sve u disbalansu. Evo sad sam trudna, ošišala sam se, a kosa mi se od tada prepolovila. Svakako ću napomenuti to mojoj ginekologinji, ako ona ništa ne uradi (a mislim da neće), onda ću lepo kod lekara opšte prakse pa da me uputi kod dermatologa.

Kosa posle porođaja ne krene odmah da opada. Pisano je ovde negde sigurno. Kosa nam tokom trudnoće zbog hormnona ne opada (ili u znatno manjoj količini opada), te onda nakon porođaja kada hormoni dođu sebi - krene da opada. Sećam se koliko sam se linjala posle porođaja. Pričekaj još malo pa otiđi.

Znam kako ti je, imala sam kose nenormalno, ali ovo sad... jad i tuga i beda. Zamisli kad svaki put kad prođem rukom kroz kosu, meni ostane makar 10 dlaka. O pranju i češljanju da ne govorim.

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 259
   RE: Opadanje kose
29.5.2014 15:43:26   
dijana1*
Mislim da je to normalno. I meni je posle prvog porodjaja opadala kosa a i sada. Treba vremena da se sve u organizmu vrati na staro. Ali zato mi u trudnoci bude lepa i gusca koliko je to moguce posto mi je inace kosa bas tanka.

_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 260
   RE: Opadanje kose
29.5.2014 16:03:04   
emicaa
hvala vam zene user posted image

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 261
   RE: Opadanje kose
28.6.2014 22:36:24   
gorda_m
Pozdrav.
Ja sam se porodila pre godinu dana.I takodje mi je uzasno opadala kosa a i nije mi nesto bas gusta.Preplasila sam se na sta cu liciti nakon toga.
Probala sam nekoliko preparata.I jedna apotekarka mi je dala proizvod iz njihove apoteke za sprecavanje opadanja kose i garantovala mi da ce mi to spreciti.Kada sam probala nisam mogla da verujem kad sam videla dobre rezultate.Samo zato vam se i javljam da vam pomognem.Jer nakon svog slucaja ovo bih preporucila svima.Medjutim ne znam da li smem ovde da ostavljam naziv tog proizvoda ali ako vas zanima slobodno mi pisite i ja cu vam poslati.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 262
   RE: Opadanje kose
29.6.2014 13:00:05   
indy_25
Kada sam imala probleme sa stitnom zlijezdom nenormalno mi je opadala kosa( uvijek sam imala bujnu kosu). Ispadali su mi pramenovi kad god bih se pocesljala. Ja sam koristila ricinusovo ulje jednom sedmicno navece bi ga ugrijala u mikrovalnoj pa masirala tijeme 10 minuta. I onda legnem na krevet a zabacim glavu da mi visi isto 10 min. Onda sve zamotam u peskir i prespavam tako. Sutradan operem samponom od koprive i to je to. Kasnije mi je pocela rasti nova kosa i brzo se vratila na staro. Ja ne volim da kupujem gotove proizvode uvijek pravim neke maske od onoga sto imam u kuci. Nekako mi i jeftinije a i efikasnije.

(odgovor članu gorda_m)
Direktna veza do poruke: 263
   RE: Opadanje kose
29.6.2014 22:33:31   
gorda_m
Evo broja apoteke koji ima najbolji preparat protiv opadanja kose.To je neki njihov recept. I mislim da bi vam poslali i postom ukoliko niste iz njihovog mesta.

Ukoliko neko zeli broj apoteke moze da se javi preko pp.

< Poruku je uredio dijana1 RR -- 2.9.2014 23:15:36 >

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 264
   RE: Opadanje kose
2.9.2014 21:06:04   
Mala Elena
021 je NS ... pa dobro hvala. Ima u apoteci bilo kojoj da se kupi nesto protiv opadanja. Ima neki sampon sa koprivom , ricinusovim uljem, ad kapima itd ali ne znam koliko je efikasan .

(odgovor članu gorda_m)
Direktna veza do poruke: 265
   RE: Opadanje kose
2.9.2014 21:10:16   
branki*
elena,imas ovde na poslednjoj strani recept za taj sampon,pisale su zenezdrava i lepa kosa

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 266
   RE: Opadanje kose
2.9.2014 23:17:03   
dijana1*
U poslednjih mesec dana mi nenormalno opada kosauser posted image


_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 267
   RE: Opadanje kose
16.10.2014 22:44:08   
dunja RR
Meni opada u poslednjih 20 dana užasno, izluđuju me opale dlake po telu (golicaju stalno), kući ...

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 268
   RE: Opadanje kose
16.10.2014 22:46:42   
dijana1*
I meni jos uvek opada, Ostacu celava sto postouser posted image samo se borim sa dlakama a to mrzimuser posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 269
   RE: Opadanje kose
16.10.2014 22:48:58   
Sanjica26 RR
Mm ide za mnom i cisti koliko mi opada. Mozda bih trebala malo da je osvezim.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 270
   RE: Opadanje kose
16.10.2014 22:51:08   
Mala Elena
I meniuser posted image zadnja dva dana je ima manje po posteljini ...

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 271
   RE: Opadanje kose
16.10.2014 22:53:02   
mati

IZVORNA PORUKA: dijana1 RR

I meni jos uvek opada, Ostacu celava sto postouser posted image samo se borim sa dlakama a to mrzimuser posted image

Potpisujem...
Ja kazem,da sam ih skupljala do sad bi napravila najmanje dve kvalitetne perike.

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 272
   RE: Opadanje kose
16.10.2014 22:55:00   
dijana1*
Secam se da je i posle prvog porodjaja opadala ali ne mogu da se setim koliko dugo. A ovo vec duze vreme traje i izludjuje me.

_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 273
   RE: Opadanje kose
16.10.2014 23:10:06   
Bibilib
Dijana ne znam tacno pravi naziv sampona koji ja koristim javicu ti sutra probaj sa njim jer je meeni stvarno pomogao i koristim ga vec tri meseca i znatno se smanjilo opadanje hvala Bogu... A inace skracivanje kose nece biti od velike koeusti....

_____________________________

***Deca su najvece blago !!! ***

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 274
   RE: Opadanje kose
16.10.2014 23:39:04   
Mala Elena
Pored onog sampona o kome se pricalo , dobre su kapi od koprive i da se kosa ispira prvo vodom u koju je nacedjen limun, to jaca kosu...

(odgovor članu Bibilib)
Direktna veza do poruke: 275
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







MOTORNI RAZVOJ DETETA - ENIGMA DO DANAŠNJI...
U potrazi za odgovorom gde je istina i kako odbraniti sebe kao roditelja i svoje dete koje je jedinstveno u onom najlepš...
Popularna ruska imena za bebe i njihovo zn...
Jedan od najuzbudljivijih delova iščekivanja bebe je odabir imena. Ako ste trudni, a razmišljate o ruskom imenu za bebu,...



image
Aleksandra*
Definitivno ih preporučujem svakoj trudnici i porodilji.
Pre dve godine i tri meseca na svet je došla moja devojčica, prvo dete. Dojenje je bilo nešto oko čega se uopšte nisam razmišljala. Težak porođaj, zbunjenost, bol su doveli do toga da uopšte nisam sigurna da li i koliko imam mleka. Beba je plakala, a ja sam došla u iskušenje da posegnem za adaptiranim mlekom. Drugarica koja je za Fitolat saznala na ovom forumu mi je poslala link. Iskreno, bila sam skeptična, ali bih sve uradila da imam što više mleka. Suprug je kupio isti dan ove divne tablete. Nisam verovala, ali sam uredno pila. Posle par dana sam imala osećaj da beba manje plače i da mleko više ide! Od tog trenutka kreće i uživanje u dojenju. Mogu slobodno napisati da od tog trenutka sam i ja mnogo srećnija i zadovoljnija bila. Nekoliko meseci sam ih redovno pila. A moja bebica je sisala punih godinu dana. Sada to više nije bebica nego devojčica koja će uskoro dobiti batu, a mama ovog puta ne ide u porodilište bez ovih fantastičnih tableta.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here