|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Opadanje kose
16.10.2014 23:39:54   
Mala Elena

IZVORNA PORUKA: dijana1 RR

Secam se da je i posle prvog porodjaja opadala ali ne mogu da se setim koliko dugo. A ovo vec duze vreme traje i izludjuje me.



Meni traje skoro dva meseca user posted image

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 276
   RE: Opadanje kose
16.10.2014 23:40:44   
dijana1*
Bibi javi mi sutra pa da probam.

_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 277
   RE: Opadanje kose
16.10.2014 23:44:54   
mati
Bibi javi obavezno... Ma i meni opadala i posle prvog porodjaja, ali sigurno ne ovoliko... Sad se bas oduzilo. A frizerka mi rekla da se kao tolerise do desetog meseca...user posted image

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 278
   RE: Opadanje kose
17.10.2014 16:41:22   
Bibilib
Evo i sampona koji ja koristim Follisan meni je pomogao a mozda pomigne i vama...

_____________________________

***Deca su najvece blago !!! ***

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 279
   RE: Opadanje kose
27.10.2014 18:15:06   
Kata90
Meni je prilicno pre trudnoca bas opadala kosa,pa sam prestala da se farbam da mi dodje kosa malo sebi,jer vec nisam znala sta da radim....sad mi neopada tako strasno,tako da sam zadovoljna.....

_____________________________

*****Svako dete je neprocenjivo vredno*****
*****Svako je Božije stvorenje*****


(odgovor članu Bibilib)
Direktna veza do poruke: 280
   RE: Opadanje kose
28.10.2014 17:21:33   
QueenJ
Počelo je... user posted image Dlake svuda po kući, na jastuku... Posle pranja kose u kadi kao da se neko šišao. Tuga. A inače imam, kako to moja mama kažee-retko lepu kosu (prevod: retka i tanka). Frizerka mi je preporučila šampon, koji sam naručila, kao i ampule i penu za kosu koja ima efekat zagrevanja kože glave, čime pojačava cirkulaciju. Baš prija. Jedva čekam da stignu da počnem da koristim.

_____________________________

Shvatio je da mu je ona ne samo bliska, već da sada ne zna gde prestaje ona, a počinje on.

(odgovor članu Kata90)
Direktna veza do poruke: 281
   RE: Opadanje kose
23.11.2014 0:33:26   
Klarita
A mm me udavi da pitam vas, navikao jadan da sve znateuser posted image kako da spreci celavost...utripovao jadan da ce da ocelavi brzo, pa da pokusa da spreci. Jeste da mu se napravili zalisci i proredilamkosa, ali nista strasno...sad, da li se zaljubio u neku mlajanu, da li ce ga drmati ili ga vec drma kriza srednjih godina, ali eto da pitam....u iskusenju je da kupi ervamatin, a ne veruje mom receptu sa samponom koprive i pantenolom i AD kapimauser posted image
Je l' ima neko iskustva sa ervamatinom?

(odgovor članu QueenJ)
Direktna veza do poruke: 282
   RE: Opadanje kose
23.11.2014 11:06:19   
emicaa
E Klarita i mene zanima neki receptić,hoću da ovaj moj zadrži kosu bar dok T krene u školuuser posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 283
   RE: Opadanje kose
25.11.2014 9:39:46   
Klarita
Emicee, mrzi me da trazim knjigu, haos mi na potkrovlju, vecina stvari iz plakara je van, pravio mm ramestaj i sad na nikuduser posted image Ali cim se malo sredi sve, napisacu taj recept...znam da se pravi sa samponom od koprive, pantenolom i AD kapima, jos nesto bese ide a , sta koliko, uskorouser posted image

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 284
   RE: Opadanje kose
25.11.2014 11:28:12   
isidora88
ide sampon od koprive ili kosili deciji, ricinusovo ulje 50 ml, kapi koprive jedna bocica, jedna bocica ad kapi, bocica pantenol rastvora.
ima i da se kupi gotov sampon, zovu ga alin sampon, tako pise na etiketi.

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 285
   RE: Opadanje kose
25.11.2014 12:12:23   
Mala Elena
Ja koristim Pantene protiv opadanja kose i evo napred mi raste nova kosa user posted image mozda se nakon prestanka opadanja to desava samo od sebe, ne znam.

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 286
   RE: Opadanje kose
25.11.2014 12:18:53   
Klarita

IZVORNA PORUKA: isidora88

ide sampon od koprive ili kosili deciji, ricinusovo ulje 50 ml, kapi koprive jedna bocica, jedna bocica ad kapi, bocica pantenol rastvora.
ima i da se kupi gotov sampon, zovu ga alin sampon, tako pise na etiketi.

Kosili nije dobar vec 7-8 godina, od kako su Bugari kupili Nevenuuser posted image izbacili su jedan od glavnih sastojaka koji je neutralisao sta je trebao da neutralise jer je skup i prodaju ga tako...bezobrazluk ali proverena info 100%user posted image Tako da nemojte uzimati kosili

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 287
   RE: Opadanje kose
25.11.2014 13:06:59   
emicaa
Jednom sam na fb pročitala super recept ali naravno sad nemam pojma šta sve ide.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 288
   RE: Opadanje kose
22.12.2014 13:37:32   
MakiJ
ja cu uskoro biti celava user posted image

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 289
   RE: Opadanje kose
22.12.2014 22:22:23   
Bibilib
Neces ostati celava uzmi koristi FOLISAN sampon...

_____________________________

***Deca su najvece blago !!! ***

(odgovor članu MakiJ)
Direktna veza do poruke: 290
   RE: Opadanje kose
22.12.2014 22:25:07   
madre
maki, ne brini, to je ono klasicno opadanje kose posle porodjaja, prodju kroz to skoro sve porodilje... ono krece 3-4 meseca posle porodjaja!

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu MakiJ)
Direktna veza do poruke: 291
   RE: Opadanje kose
22.12.2014 22:34:03   
Maraj
Ja kad perem kosu to je strasno koliko opada. Zapusim kadu totalno. Nekad pomislim dobro i i mam kose na glavi koliko opada...

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 292
   RE: Opadanje kose
24.12.2014 20:01:11   
QueenJ
Kao što sam obećala, javljam se posle skoro mesec dana korišćena šampona. Ja sam odušeljena!!! Preporođena! Nakon pranja samo par dlaka u kadi. Sve je normalno, kao i pre. Ja prosto ne mogu da verujem! U pitanju je YVES ROCHER šampon protiv opadanja kose. Proizvodi se u Francuskoj. Nisam sigurna da li ga ima kod nas. Moja frizerka ga naručuje. Koga interesuje, možete potražiti u drogerijama, apotekama... Najtoplije preporučujem. Ako neko želi, ja mogu naručiti kod frizerke, pa poslati brzom poštom. Nije mi teško. Cena je 480 din.

_____________________________

Shvatio je da mu je ona ne samo bliska, već da sada ne zna gde prestaje ona, a počinje on.

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 293
   RE: Opadanje kose
1.1.2015 21:59:40   
dddaca
Ja se jos nisam porodila a moja "retko lepa kosa" sto bi QueenJ rekla vec opada. Ne smem ni da pomislim sta me ceka nakon porodjaja. QueenJ kad si se ti porodila? Interesuje me da znam nakon kog vremena od porodjaja je pocela da ti se oporavlja kosa

(odgovor članu QueenJ)
Direktna veza do poruke: 294
   RE: Opadanje kose
1.1.2015 22:11:20   
QueenJ
Porodila sam se 2. avgusta. Posle par meseci počinje opadanje kose kod mene. Krajem decembra sam primetila poboljšanje, ali mislim da je to od šampona. Još uvek dojim, da naglasim.

_____________________________

Shvatio je da mu je ona ne samo bliska, već da sada ne zna gde prestaje ona, a počinje on.

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 295
   RE: Opadanje kose
1.1.2015 22:15:48   
dddaca
A koristila si samo sampon ili i ampule, posto vidim da si gore pisala da si porucila i ampule?

(odgovor članu QueenJ)
Direktna veza do poruke: 296
   RE: Opadanje kose
1.1.2015 22:18:03   
QueenJ
Ampula nije bilo, tako da je stigao samo šampon. I pena za kosu. Mada nju često zaboraim da nanesem jer nemam naviku... Šampon user posted image

_____________________________

Shvatio je da mu je ona ne samo bliska, već da sada ne zna gde prestaje ona, a počinje on.

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 297
   RE: Opadanje kose
1.1.2015 22:21:03   
dddaca
Ok, onda da pribelezim i taj sampon user posted image
A da li je neko koristio Merz Special (ili tako nesto) vitamine? Kazu da su odlicni za kosu, ali ne znam da li smeju da se uzimaju tokom dojenja.

(odgovor članu QueenJ)
Direktna veza do poruke: 298
   RE: Opadanje kose
2.1.2015 11:04:49   
choopa choops
QueenJ da li je to ovaj?
KLIK

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 299
   RE: Opadanje kose
2.1.2015 11:11:18   
QueenJ
Da, to je taj!

_____________________________

Shvatio je da mu je ona ne samo bliska, već da sada ne zna gde prestaje ona, a počinje on.

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 300
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Prepucijum - šta roditelji dečaka treba da...
Gotovo svi dečaci su rođeni sa uskim prepucijumom koji je spojen s glavićem. To je normalno fiziološko stanje i nije raz...
Tata "podojio" bebu dok se mama op...
POROĐAJ ponekad ne prolazi kako žene planiraju.



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here