|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  13 14 [15] 16 17   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Opadanje kose
14.7.2016 8:36:18   
IvanaSK RR
Ne moras kosili, mozes bilo koji bebi sampon, a mozes i da stavljas sve to u sampon od koprive ili fitoval ili u taj nerileks.
Ja ubacim i ampule vitamina b :).

E da, i bočicu ricinusovog ulja mozes da stavis.

< Poruku je uredio IvanaSK -- 14.7.2016 8:38:48 >

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 351
   RE: Opadanje kose
14.7.2016 8:36:56   
Trcosava
Nema potrebe da ti donosi iz Holandije, ima i u Srb. Sad sam gledala cene i vidimd a su malo poskupeli ali je i dalje jeftiniji od fitovala, a više ga ima.
Fitoval ima 200ml i košta ovde 7€, a Yves Rocher je 6.5 i ima ga 300ml.

Yves Rocher šampon protiv opadanja kose mu je tačno ime. Mislim da imaju i neki tretmani koji se koriste na mesec dana, ali to već ne znam. Sve sam gledala u očaju, na kraju ništa nisam kupila user posted image

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 352
   RE: Opadanje kose
14.7.2016 12:14:31   
Sanjalicaaa
Ja juce kupila kapsule Fitoval. I meni uzasno opada kosa. Grozno izgleda. Frizerka mi je skoro rekla da cu za par godina imati ozbiljan problem ako ne krenem da resavam to.

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 353
   RE: Opadanje kose
14.7.2016 12:48:28   
vocicana
E hvala Trco, hajde da vidim domaca radinost sta ce uraditi, pa da predjem na gotov proizvod.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 354
   RE: Opadanje kose
14.7.2016 12:59:51   
Khaleesi
Ne znam koliko ce da ti koristi, ja sm neko vreme utrljavala tinkturu koprive u koren kose, mozda pola godine... Dve bocice sam potrosila,ima u svakom Liliju da se kupi, a cena je oko 200 din... Od te tinkture mi je tako ojacala kosa i prolepsala se, bas mi je manje opadala... Nisam ni svako vece stavljala, kad se setim...

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 355
   RE: Opadanje kose
22.7.2016 9:04:23   
vocicana

IZVORNA PORUKA: Khaleesi

Ne znam koliko ce da ti koristi, ja sm neko vreme utrljavala tinkturu koprive u koren kose, mozda pola godine... Dve bocice sam potrosila,ima u svakom Liliju da se kupi, a cena je oko 200 din... Od te tinkture mi je tako ojacala kosa i prolepsala se, bas mi je manje opadala... Nisam ni svako vece stavljala, kad se setim...


Khaleesi, danas idem da ih kupim, ali definitivno moram skratiti kosu, sva sam drhtala kada sam videla kolicinu kose u slivniku tus kabine, otpalo mi je kose za vise od pramena. Toliko sam tuzna, ali moram je skratiti, nema svrhe da je ovako retku i glupu drzim jos na glavi. Uzasno izgledam, moram da je skinem, da je bar ne kidam vise. Kako provucem ruke kroz kosu, tacno se vidi folikul kose, kada ispadne izmedju prstiju.
Bas sam tuzna jer znam da cu pizdeti mesecima zbog toga, ali moram.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 356
   RE: Opadanje kose
1.8.2016 0:01:26   
muzicarka
Kosu sam skratila, ali i dalje opada, nenormalno....po kuci je svuda ima a stalno je skupljamo, kada god provucem rukom kroz kosu, puna saka bude kose, ocajna sam.... Muz mi je rekao da njemu opada toliko,on bi ocelavio....Palo mi je na pamet da je jos vise skratim, ali problem je iznutra, ili hormonski ili mi nedostaju neki vitamini, minerali... Pocecu da utrljavam tinkturu koprive.... Bude li kosa masna od toga i morali da se pere cesce

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 357
   RE: Opadanje kose
1.8.2016 0:31:39   
gagana83
Meni je u jednom periodu toliko opadala kosa da sam se uplasila. Probala Fitoval - nista. A onda sam uzela Rigenforte sampon i kapsule (vitamini i minerali) i za 10ak dana se sve sredilo. Ispila sam 2 kutije kapsula a sampon i dalje koristim (ne za svako pranje, uvek imam po dva sampona pa rotiram) jer moze da ga koristi i ko nema problem sa opadanjem, nezan je, bez parabena, sulfata i ostalih stetnih sastojaka.

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu muzicarka)
Direktna veza do poruke: 358
   RE: Opadanje kose
1.8.2016 0:41:03   
choopa choops
gago a gdje se uzima taj šampon, u apoteci ili kozmetičkim radnjama, i koliko je para otpilike?

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 359
   RE: Opadanje kose
1.8.2016 1:00:57   
gagana83
U apoteci, mislim da ima i u Liliju, oko 6-7e je cena.

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 360
   RE: Opadanje kose
1.8.2016 1:06:02   
choopa choops
Hvala :-) Pogledaću onda prvo po apotekama kod nas. user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 361
   RE: Opadanje kose
1.8.2016 1:27:58   
muzicarka
A smeju li kapsule da koriste žene koje doje?

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 362
   RE: Opadanje kose
1.8.2016 1:29:32   
dunja RR
Meni ovih dana, od kako dođosmo sa mora, jako opada, ali mislim da je to period (nadam se):

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 363
   RE: Opadanje kose
1.8.2016 8:04:33   
nikiteki
Meni bas opada kosa kad je perem puna saka kose, a i ovako kad je suva dal je period naisao ili sta ne znam.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 364
   RE: Opadanje kose
1.8.2016 9:03:11   
Khaleesi
Meni nesto kad se ocesljam puna cetka...user posted image

(odgovor članu nikiteki)
Direktna veza do poruke: 365
   RE: Opadanje kose
1.8.2016 9:49:42   
muzicarka
Ja, kad perem, ne mogu da očistim od dlaka, po nekoliko puta vadim dlake, kao da mi bude lakše, a ustvari sam baš zabrinuta user posted image

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 366
   RE: Opadanje kose
1.8.2016 9:50:15   
Mala Elena
Meni vec prestaje opadanje, opadala je u pramenovima od 4 do 5. meseca od porodjaja.

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 367
   RE: Opadanje kose
1.8.2016 9:54:06   
muzicarka
Mala Elena, ja sam sad u tom periodu, beba nema još 5 meseci... Lakše mi je kad pročitah tvoje iskustvo... Mislim, ako ovako nastavi, oćelaviću user posted image

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 368
   RE: Opadanje kose
1.8.2016 21:15:46   
serpica
Meni jos uvek opada kosa i ti bas puno u pramenovima a evo ima 14 meseci od porodjaja. Pre neki dan sam se osisala bas sam skratila kosu,danas je operem i opet opada,ne znam ima li to veze s dojenjem,jos uvek siskamo pa se mozda hormoni nisu vratili u normalu.
Sreca imam jaku i gustu kosu pa se ne vidi toliko..

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu muzicarka)
Direktna veza do poruke: 369
   RE: Opadanje kose
1.8.2016 21:41:47   
Khaleesi
Meni se posle svakog pranja cini gotovo celava sam kad ono ima jos...user posted image Moracu opet da kupim tinkturu koprive....

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 370
   RE: Opadanje kose
1.8.2016 21:50:17   
vocicana
O pranju danas necu ni da govorim, gde je u rukama, gde iz slivnika, jedva sam ga otpusila, a cetka...rekla sam sveki da kao da primam hemioterapiju, toliko je to strasno.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 371
   RE: Opadanje kose
2.8.2016 23:19:20   
Khaleesi
U bre Voci ne brini porasce... jel ima neki vitamini da se piju za kosu, da li zna neko... ali dok dojis

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 372
   RE: Opadanje kose
2.8.2016 23:24:33   
IvanaSK RR
Khaleesi, voci ne doji. Mada, ti vitamini (recimo b kompleks) mogu i dok se doji.
Voci, ja mislim da je to od trudnoće, porodjaja. Veruj mi i kod mene je slicna situacija. Muz se čudi kako nisam celava koliko opadauser posted image

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 373
   RE: Opadanje kose
2.8.2016 23:28:12   
Khaleesi
Znam da ne doji, mislila sam zbog mene :-) ja bih takodje kupila neke vitamine zbog kose...user posted image

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 374
   RE: Opadanje kose
2.8.2016 23:34:22   
muzicarka
Danas sam bila u apoteci da se raspitam oko vitamina zbog opadanja kose dok dojim, dobila sam preporuku da koristim kompleks b vitamina (Beviplex) ili pivski kvasac u prahu.... Nisam ništa kupila, dok razmislim...

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 375
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  13 14 [15] 16 17   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  13 14 [15] 16 17   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kalendar vakcinacije
Vaše dete trebate vakcinisati kako bi njegov organizam stekao imunitet na neke od težih zaraznih bolesti. Vakcina je pre...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here