|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  12 13 [14] 15 16   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Opadanje kose
6.12.2015 16:27:10   
mila83
Ja da se javim da se kod mene to opadanje kose smanjilo zadnja dva meseca.Sve je to uticaj hormona valjda ..ne znam da li tu uopste moze da pomogne neki sampon protiv opadanja kose...

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 326
   RE: Opadanje kose
6.12.2015 17:07:09   
amelia
Meni je kosa u zadnje vreme pocela strasno da opada skraatila sam ih skroz ali to nije resene neznam sta da radim znam da je to zbog poradzaja ali kako da se ne brinem bree skoro mije pola moje kose otislo user posted image da li pomaze neki sampon maska za kosu?? user posted image

_____________________________

Ayan <3

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 327
   RE: Opadanje kose
6.12.2015 17:11:03   
serpica
Amelia to je normlno pocinje da se javlja posle 3.meseca od porodjaja,ako dojis bebu onda jos vise,meni opada kosa u pramenovima,napred iznad cela imam pecate gde je otpala kosa,ali vidim da pocinje da raste nova,nema tu nekog leka,ja imam srecu sto imam gustu kosu pa i nije strasno...procice

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu amelia)
Direktna veza do poruke: 328
   RE: Opadanje kose
6.12.2015 17:12:56   
Ivanka 75
Mazite AD kapi na mesta gde je opala kosa, moze i ricinuaovo ulje, oni pospesuju rast.

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 329
   RE: Opadanje kose
6.12.2015 18:47:11   
wivern
Ja ću morati celu glavu da stavim u ad, od ovolikog stresa ću ostati bez i jedne dlake.

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 330
   RE: Opadanje kose
6.12.2015 18:56:29   
adulence
Ja sam mislila da cu ovaj put proci bez opadanja,ali ipak je pocelo sa opadanjem,to je jedina postporodjana stvar koja me izludjuje...

_____________________________

...u srcu moje mame i moje srce kuca...<3

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 331
   RE: Opadanje kose
6.12.2015 19:02:06   
mati
Meni kosa ne prestaje da opada, evo vec dve godine. Frizerka kaze da ima punonove kose, ali sta cu kad ne prestaje nikako da opada.

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 332
   RE: Opadanje kose
6.12.2015 19:04:36   
MAMAMAJ
Isto ovo što je Šerpica napisala, 3-4m posle porođaja mi je otpala kosa da sam imala pečate, bukvalno su mi zalisci bili veći nego muževljevi, a on ih ima prirodno, pa je počelo polako da raste i najgoti mi je period bio letos, jer je ta nova kosica bila oko 5cm dugačka, vežeš rep, a ono iskoči kao antene. Nosila rajf...
Posle prvog potođaja to nisam imala, videćemo sada posle trećeg.

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 333
   RE: Opadanje kose
6.12.2015 19:08:40   
madre
adulence, pa sto se sekiras kad znas da ce prestati i da vecina mama kroz to prodjeuser posted image jedino je smaranje skupljati to!
mati, da kod tebe to nema veze mozda sa anemijom ili hormonima?
mamamaj, bilo bas toliko ozbiljnouser posted image

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu MAMAMAJ)
Direktna veza do poruke: 334
   RE: Opadanje kose
6.12.2015 19:20:09   
Mariya
Meni je počela da opada otprilike 7-8 meseci nakon porođaja i to baš intenzivno, ali samo kad sam prala kosu!!! Nije mi opadala ovako,nisam se,da tako kažem "linjala ",nigde po kući nije bilo moje kose,ali kad je operem...po dve pune šake kose bude. Srećom,sad već polako prestaje,zadnjih mesec dana smo na pola sakeuser posted image Sad ce mesec dana kako sam prestala da dojim,krenuli su i ciklusi pa se nadam da će se regulisati sad već.

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 335
   RE: Opadanje kose
6.12.2015 19:26:05   
veselicaa
I meni je uvek posle porodjaja opadala kosa i to bas dosta ali prestane za 2,3 meseca.Moja zaova i suprug koristili jedan bas dobar sampon protiv opadanja pomogao im posle samo jedne bocice potrosene.Ako nekom treba neka mi pise u pp.
,ne znam da li smem ovako da napisem naziv.

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 336
   RE: Opadanje kose
6.12.2015 20:03:18   
milicicak

IZVORNA PORUKA: mati

Meni kosa ne prestaje da opada, evo vec dve godine. Frizerka kaze da ima punonove kose, ali sta cu kad ne prestaje nikako da opada.

Isto. Samo meni vec 3 godine a poslednjih godinu dana bas bas intezivno. Ima nove kose ali me vec sramota koliko kose ostavljam za sobom...

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 337
   RE: Opadanje kose
6.12.2015 20:24:13   
mati
Veselice pusti meni.
Milicicak, ja se plasim da cu i solju da zapusim, a u kadu ne smem ni da pomislim da ostane neka dlaka.

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 338
   RE: Opadanje kose
6.12.2015 21:01:49   
branki*
Mozes,veselice,slobodno javno naziv samponauser posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 339
   RE: Opadanje kose
6.12.2015 21:06:49   
choopa choops
Protiv opadanja ne znam šta bi pomoglo, ali da napišem da je moja svekrva rješila alopeciju tako što bi uveče namočila domaći česan (Bijeli luk) presješen na pola u domaću lozu i sa time trljala tih par mjesta. Vrlo brzo joj je kosa počela rast i više joj nije otpadala. Tako da ako neko ima problem s tim neka proba, jer stvarno pomaže.

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 340
   RE: Opadanje kose
6.12.2015 21:19:24   
veselicaa
Fitoval sampon je u pitanju,suprugu je bas opadala kosa,imamo bracni krevet koji je presvucen plisom i svako jutro je bilo mnogo opalih dlaka na krevetu iznad njegovog jastuka.A zaovi je toliko opadala kosa da se uplasila da nije nesto zdravstveno u pitanju.

< Poruku je uredio veselica -- 6.12.2015 21:20:05 >

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 341
   RE: Opadanje kose
6.12.2015 21:21:16   
branki*
Fitoval,cini mi se da sam videla u liliju pre neki dan.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 342
   RE: Opadanje kose
6.12.2015 21:47:59   
MAMAMAJ
Madre, jednom kad je bio moj brat kod nas, ja oprala kosu i krenula da se češljam i da vadim dlake iz četke, nikad neću zaboraviti njegovu facu kad je on to video... user posted image
Jedva sam mu posle objasnila da sam zdrava i da je zbog porođaja.
Moja mama kaže da je očuhu kosa jača od tog Fitovala, a on inače ima neku slabu, paperjastu kosu, smešno mekanu.

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 343
   RE: Opadanje kose
6.12.2015 22:11:48   
dddaca
Meni nije ispadala u pramenovima, ali jeste bas puno. Grozno mi je kad ustanem, a jastucnica i posteljina se crni od kose.

(odgovor članu MAMAMAJ)
Direktna veza do poruke: 344
   RE: Opadanje kose
5.7.2016 13:02:35   
muzicarka
Beba mi za koji dan puni 4 meseca, doji...U poslednje vreme kosa mi bas mnogo opada....Ne secam se da je tako bilo prvi put.... Osim sampona, koji hvalite, da li je neko pio neke vitamine ili tako nesto?

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 345
   RE: Opadanje kose
14.7.2016 8:08:18   
vocicana
Od pre 10-tak dana, kosa, morala sam uzeti onu iglu sa kukicenje, da izvadim kosu iz tus kabine. I onako je nemam nista, tanka dlaka, katastrofa, jos sada kao celava pevacica. Dodje mi da odem da se osisam skroz na kratko. Bas sam user posted image , sta vise da joj radim? Koristim neki Nerilex losion, ali nije neka pomoc.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu muzicarka)
Direktna veza do poruke: 346
   RE: Opadanje kose
14.7.2016 8:13:39   
eca89
Voci, to je od hormona, meni je dr rekao da može potrajati 5,6mjeseci. Samo se smirilo.

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 347
   RE: Opadanje kose
14.7.2016 8:15:21   
IvanaSK RR
I meni kosa bas opada. Nisam sigurna da li je zbog trudnoće i porođaja ili zato što mi je vreme za šišanje bilo jos pre tri meseca user posted image
Voci, a da probas da pravis onaj sampon sa pantenolom, ad kapima...?

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 348
   RE: Opadanje kose
14.7.2016 8:21:08   
Trcosava
Voci, to su hormoni, trebalo bi samo da se smiri.

Kosa hoće da opada i zbog neispravne ishrane. Meni je posle pobačaja pre Luke opalo bukvalno polovina kose. Ni po jada što je opala, nego što nova nije rasla. Kad sam krenula na dijetu - tek onda je krenula nova da raste.

Stavljala sam i onaj fitoval na glavu (i šampon i neki losion) ali nije nešto mnogo pomoglo.
Prija mi onaj le petit šmpon sa medom. Sad sam uzela garnier neki isto sa medom.

Jedna ženica je ovde hvalila ives rocher., cena mu je sasvim pristojna. Možeš i to da probaš.

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 349
   RE: Opadanje kose
14.7.2016 8:25:24   
vocicana

IZVORNA PORUKA: IvanaSK

I meni kosa bas opada. Nisam sigurna da li je zbog trudnoće i porođaja ili zato što mi je vreme za šišanje bilo jos pre tri meseca user posted image
Voci, a da probas da pravis onaj sampon sa pantenolom, ad kapima...?

Da zna sda mi je palo na pamet, ad, kosili, pantenol rastvor i ekstrakt koprive? Bas sam se razocarala, ocekivala jesam, ali ovoliko bas nisam.
Trco kako se tacno zove? Ide muz za Holandiju u septembru pa da mu kazem koji tacno da mi uzme. Boze, svasta se desi, ali stvarno mi se teme vidi, sija kao tiganj.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 350
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  12 13 [14] 15 16   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  12 13 [14] 15 16   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







NAJLEPŠA IMENA ZA DEVOJČICE koja ste vi iz...
Napravili smo listu najlepših imena za devojčice prema vašem izboru.
OJED I OSIP: KAKO LEČITI, A KAKO SPREČITI?
Posle nekoliko dana ovog kombinovanog tretmana (pranje, sušenje i mazanje, uz redovno menjanje pelena), kod većine beba ...



image
Aleksandra*
Definitivno ih preporučujem svakoj trudnici i porodilji.
Pre dve godine i tri meseca na svet je došla moja devojčica, prvo dete. Dojenje je bilo nešto oko čega se uopšte nisam razmišljala. Težak porođaj, zbunjenost, bol su doveli do toga da uopšte nisam sigurna da li i koliko imam mleka. Beba je plakala, a ja sam došla u iskušenje da posegnem za adaptiranim mlekom. Drugarica koja je za Fitolat saznala na ovom forumu mi je poslala link. Iskreno, bila sam skeptična, ali bih sve uradila da imam što više mleka. Suprug je kupio isti dan ove divne tablete. Nisam verovala, ali sam uredno pila. Posle par dana sam imala osećaj da beba manje plače i da mleko više ide! Od tog trenutka kreće i uživanje u dojenju. Mogu slobodno napisati da od tog trenutka sam i ja mnogo srećnija i zadovoljnija bila. Nekoliko meseci sam ih redovno pila. A moja bebica je sisala punih godinu dana. Sada to više nije bebica nego devojčica koja će uskoro dobiti batu, a mama ovog puta ne ide u porodilište bez ovih fantastičnih tableta.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here