|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  11 12 [13] 14 15   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Opadanje kose
2.1.2015 11:13:50   
Trcosava
Taj i ja nađoh ovde u Slo.

Queen hvala za info, pribeleženo.

Meni osetno manje opada kosa, ali to je zbog trudnoće. Strah me da pomislim šta će biti posle porođaja. Pribeleženn i šampon i ampule - da si uzmem kad se porodim.user posted image

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 301
   RE: Opadanje kose
2.1.2015 11:15:26   
QueenJ
Nema na čemu. user posted image

_____________________________

Shvatio je da mu je ona ne samo bliska, već da sada ne zna gde prestaje ona, a počinje on.

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 302
   RE: Opadanje kose
18.1.2015 20:12:24   
QueenJ
Slabo se vidi, ali da se pohvalim svojom novom kosicom.
user posted image

_____________________________

Shvatio je da mu je ona ne samo bliska, već da sada ne zna gde prestaje ona, a počinje on.

(odgovor članu QueenJ)
Direktna veza do poruke: 303
   RE: Opadanje kose
18.1.2015 20:15:15   
Trcosava
user posted image user posted image Moje se jedva naziru, a imala sam nekada kao ti...

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu QueenJ)
Direktna veza do poruke: 304
   RE: Opadanje kose
18.1.2015 20:21:07   
choopa choops
Ja moraam da kažem da mi mnogo manje opada kosa otkad koristim obični šampon od koprive. Ne sjećam se ko mi ga je preporučio bubu, branki? Stvarno mi je dobar, naročito jer mi se tjeme jako mastilo u zadnje vrijeme, a on mi je to sve rješio. user posted image Za sad ga ne mijenjam.

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 305
   RE: Opadanje kose
18.1.2015 20:27:21   
Trcosava
Prestala sam da koristim koprivu jer pored toga što mi kosa opadala, bila je užasno suva i krta. Perut sam iskorenila, a masnoća se sredi tako što makar mesec dana perem kosu na nedelju dana. Kritično je prve dve nedelje, zamasti se brzo, pa bude grozno, ali kasnije se skalp prilagodii onda nema mašćenja. Osim kad imam kratku kosu, onda pranje mnogo češće jer su ruke mnogo češće u kosi user posted image

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 306
   RE: Opadanje kose
18.1.2015 20:40:51   
choopa choops
Ma ja sam imala suvu kosu baš, mislim od pramenova. Ali zadnjih godinu kako sam pustala moju prirodnu boju počela da mi se masti strašno. Ali sam se nešto u posljednje vvrijeme primila na njegu kose,čitam tako razne forume i svašta nešto user posted image I kaže n jednom forumu da kad se pere kosa, ne treba šamponirat cijelu dužinu, nego samo tjeme, a da će se kad se ispira kosa isprati i taj donji dio. user posted image Kao treba jednom, dvaput mjesečno oprat i taj dio utrljavanjem, ali inače daa treba ovako. Nakupovah se u zadnje vrijeme preparata za njegu kose ko za čitav život user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 307
   RE: Opadanje kose
24.3.2015 11:51:46   
wivern
Godinama nisam imala duzu kosu i ne secam se da li je normalno da ovoliko opada kosa u ovom periodu. Svuda po kuci moje dlacurde, dodje mi da se olindram na keca.

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 308
   RE: Opadanje kose
24.3.2015 12:12:57   
World
sasvim normalno.. iz iskustva, lakse je odrzavati duzu dok opada, mozes je vezati, a kad je kratka ne mozes joj nista, a i dalje opada.. prestace jos za koji mjesec..

_____________________________

Kakva bi tišina nastala kad bi ljudi govorili samo ono što znaju.

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 309
   RE: Opadanje kose
4.6.2015 8:06:36   
eca89
Znači samo da se prijavim da za koji dan postajem ćelava, strašnooooooooooooouser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu World)
Direktna veza do poruke: 310
   RE: Opadanje kose
4.6.2015 8:35:19   
mila83
joj draga,razumem te potpuno.Meni tako sva tri puta,to nije normalno koliko opada.Ja imam puno kose,necu ostati celavauser posted image ali me jako nervira to opadanje i dlake svuda user posted image i koliko god se cesljala,uvek ih ima posvuda !

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 311
   RE: Opadanje kose
4.6.2015 8:39:54   
dijana1*
Ponovo sam trudna i tako sam resila opadanje kose za sadauser posted image
A sledece godine cu ponovo kukati kako mi opadauser posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 312
   RE: Opadanje kose
4.6.2015 8:42:01   
mila83
i eto reeeeesenja ! Zene,ostanite trudne ponovo ! user posted image

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 313
   RE: Opadanje kose
4.6.2015 10:32:20   
wivern
Opada i dalje ali dosta manje. Frizerka me pohvalila da sam i super, njenoj snaji je toliko opala da je dobila zaliske.

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 314
   RE: Opadanje kose
4.6.2015 11:02:20   
eca89

IZVORNA PORUKA: mila83

joj draga,razumem te potpuno.Meni tako sva tri puta,to nije normalno koliko opada.Ja imam puno kose,necu ostati celavauser posted image ali me jako nervira to opadanje i dlake svuda user posted image i koliko god se cesljala,uvek ih ima posvuda !


Ja kucu usisavam svaki dan, jos cu počti i 2x dnevno, haos najgore mi je zbog bebe, a tek kad je operem, to je strašno!

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 315
   RE: Opadanje kose
4.6.2015 11:02:45   
dijana1*

IZVORNA PORUKA: mila83

i eto reeeeesenja ! Zene,ostanite trudne ponovo ! user posted image

Al onda se ugojeuser posted image
Pa ko ce nama zenama ugoditi user posted image


_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 316
   RE: Opadanje kose
4.6.2015 12:33:31   
mila83

IZVORNA PORUKA: dijana1 RR


IZVORNA PORUKA: mila83

i eto reeeeesenja ! Zene,ostanite trudne ponovo ! user posted image

Al onda se ugojeuser posted image
Pa ko ce nama zenama ugoditi user posted image



user posted image ne zna se sta je gore ! user posted image

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 317
   RE: Opadanje kose
4.6.2015 13:03:45   
Kata90
Da em sto opada kosa,a jos me i bebac pored toga cupa.......cudim se da jos imam kose na glaviuser posted image

_____________________________

*****Svako dete je neprocenjivo vredno*****
*****Svako je Božije stvorenje*****


(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 318
   RE: Opadanje kose
4.6.2015 13:28:06   
Bibilib
Meni se hvala Bogu stabilizovalo stanje po ovom pitanju....sada mnogo manje opadauser posted image

_____________________________

***Deca su najvece blago !!! ***

(odgovor članu Kata90)
Direktna veza do poruke: 319
   RE: Opadanje kose
4.6.2015 13:44:33   
QueenJ
I kod mene je stanje sada mnogo bolje. Opada i dalje, ali neznatno. Prestala sam i onaj šampon da koristim. Skoro sam pozrošila 3. ili 4. pakovanje i vratila se na stari.

_____________________________

Shvatio je da mu je ona ne samo bliska, već da sada ne zna gde prestaje ona, a počinje on.

(odgovor članu Bibilib)
Direktna veza do poruke: 320
   RE: Opadanje kose
4.6.2015 13:48:57   
Bibilib
Queen sad sam videla tvoju novu kosu i meni je tako iznikla kao mlada travauser posted image user posted image

< Poruku je uredio Bibilib -- 4.6.2015 13:49:25 >


_____________________________

***Deca su najvece blago !!! ***

(odgovor članu QueenJ)
Direktna veza do poruke: 321
   RE: Opadanje kose
24.6.2015 21:38:08   
SunFlower
Ovo je propast, strahota koliko opada. Zavezem u rep, pa jos udarim pletenicu, inace su moje dla
ke svud po deciuser posted image Uzela sam i ja taj Yves Rocher, plus malo vitamincica, pa videcemo. Gore od ovoga ne moze biti.

_____________________________

"I don't insult, I diagnose."

(odgovor članu Bibilib)
Direktna veza do poruke: 322
   RE: Opadanje kose
24.6.2015 22:44:25   
branki*
Kod mene isto kao kod sunflower,tuga jedna!svud moje dlake.u cetki mi ostane pola sake dlaka.a,iovako je slaba.duzina ajde i nekako,ali gustina,,nista,rep tanak,nigde ga nema..nikako da uzmem onaj sampon sto mi von rekla..

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu SunFlower)
Direktna veza do poruke: 323
   RE: Opadanje kose
24.6.2015 22:50:41   
QueenJ
IZVORNA PORUKA: Bibilib

Queen sad sam videla tvoju novu kosu i meni je tako iznikla kao mlada travauser posted image user posted image


Haha, podseti me na Severinu i pesmu "Raste trava zeeleeeena, zelenaaa, zeeeleeenaaaa..." user posted image

_____________________________

Shvatio je da mu je ona ne samo bliska, već da sada ne zna gde prestaje ona, a počinje on.

(odgovor članu Bibilib)
Direktna veza do poruke: 324
   RE: Opadanje kose
6.12.2015 15:28:52   
dddaca
I kod mene dlake na sve strane, ne znam kad ce vise da prestane sa opadanjem. A tako je bila lepa u trudnoci

(odgovor članu QueenJ)
Direktna veza do poruke: 325
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  11 12 [13] 14 15   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  11 12 [13] 14 15   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







KAKO DA ODGOJITE SREĆNU BEBU
Vaša beba je srećna beba? Naučite ključne elemente osnovnih potreba, stimulacije i prilagođavanja. Otkrijte kako da podi...
Tata "podojio" bebu dok se mama op...
POROĐAJ ponekad ne prolazi kako žene planiraju.



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here