|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  12 13 [14] 15 16   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Znaci trudnoće
24.7.2009 15:03:31   
dacica
ma bukvalno nema pravila,i sve je individualno-ja kad sam radila insemin.sve simptome sam imala,kako koji procitam,ja ga --umislim--psiha je cudo---cak sam imala ukus metala u ustima,strasno,pa mi i kasni na psihickoj bazi dan,dva,a inace je tacna u dan.....
e,sad kad sam digla ruke,dva meseca necu da pratim folikul.da dizem noge,pijem cajeve...i u semptembru idem na vestacku....ona kasni,ja test jedna,ma boli me uvo,posle 5 dana,nema je,simptomi--vise nista neverujem--jer umisljam,uradim betu kad 53-ja u soku,jedino sto me glava bolela kao luda,a to pre nikad nisam umisljala...sad ubi...i malo mi belo pred ocima-ja mislila od vrucine...kad...eto,nema pravila...

_____________________________

kakve su nam misli.......takav nam je zivot....!!!!!!!!!!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 326
   RE: Znaci trudnoće
24.7.2009 17:10:03   
Kiki BG
IZVORNA PORUKA: Tasha RR

Nešto razmišljam, ako mi se i lice očistilo na psihološkoj bazi, možda da se istripujem i za rast dlaka na nogama... user posted image


KRALJICEuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 327
   RE: Znaci trudnoće
24.7.2009 17:19:40   
Delijagirl
IZVORNA PORUKA: Tasha RR

Nešto razmišljam, ako mi se i lice očistilo na psihološkoj bazi, možda da se istripujem i za rast dlaka na nogama... user posted image




user posted image


_____________________________

Glasajte za nasu Greti

http://jazsem.nikonsvet.si/gallery/47/item/12871/narobe-obrnjena.html

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 328
   RE: Znaci trudnoće
24.7.2009 22:06:59   
Anoniman
user posted image

(odgovor članu Delijagirl)
  Direktna veza do poruke: 329
   RE: Znaci trudnoće
1.8.2009 13:49:21   
Anoniman
Ja sam mislila da simptoma nema do drugog meseca...devojke! Posle 10 dana: gorusica, grudi bolo kao lude, umor kad podignem nesto tesko, zelja za seksom velika, pojedem nesto i onda mi se vraca hrana kroz stomak (ne kao muka)...)Odem na more....i pre ocekivane menstruacije....test ...trudna

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 330
   RE: Znaci trudnoće
1.8.2009 14:26:56   
Debeljuca
CESTITAMO OTI user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 331
   RE: Znaci trudnoće
10.8.2009 15:20:14   
Anoniman
HVALA user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Debeljuca)
  Direktna veza do poruke: 332
   RE: Znaci trudnoće
10.8.2009 15:29:42   
Anoniman
Juhu tek sada vidim! Jesi se prijavila na Spisak RR trudnica?

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 333
   RE: Znaci trudnoće
13.8.2009 20:13:26   
Shishica
Pa pisite nam nove trudnice kako vam je....

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 334
   RE: Znaci trudnoće
13.8.2009 20:17:20   
indy_25
IZVORNA PORUKA: Shishica

Pa pisite nam nove trudnice kako vam je....


Sishice ja ti sad napisa u temi dvije crtice pa da ne pisem ponovo. Danas mi je treci dan ili cetvrti od kako nije stigla i nece narednih 9 mjeseci pa ces vidjeti moje trenutne simptome.

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 335
   RE: Znaci trudnoće
13.8.2009 22:01:55   
leptir
Moji simptomi isti kao kad trebam dobit,osim ovaj mjesec grudi su me prije počele da bole.

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 336
   RE: Znaci trudnoće
16.8.2009 20:47:47   
Shishica
Sve se nesto pitam ako je ovulacija bila osmog dana ciklusa da li u trecoj nedelji vec moze da se oseti nesto..
Jao ocajna sam.. Sve se kao nadam da je beba, a ne cista opet.. tako me strah..
Kao da imam balon u stomaku i kad sam trucnula u kolima, trucnula mi i materica i desni jajnik..
Ja cu u ocaj pasti ako imam opet cistu.. user posted image

Lupam gluposti za znake trudnoce, ali moooram malo da se lagim..

(odgovor članu leptir)
Direktna veza do poruke: 337
   RE: Znaci trudnoće
16.8.2009 21:04:53   
leptir
Draga Shishica,moram ti reći da sam i ja imala ovulaciju odmah poslije vještice i mutila sam nekoliko dana jer sam morala voditi djecu na more(posao gdje radim).Tamo sam bila devet dana i samo su me grudi bolile.Kad sam se vratila počele su da me bole noge noćima,pitala sam se zašto me bole.MM kaže ti ćeš biti prvi slučaj da nekog noge bole kao znak trudnoće user posted image ,stalno me zezao i govorio kao nema šanse.Nakon toga simptomi kao pms.
Mislim da je svaka žena jedinstvena i da njen organizam drugačije reaguje pa možda je i kod tebe tako.Ne bi da ti dajem lažnu nadu ali ništa nije isključeno.Moja radna kolegica mi je rekla da sam bila jaako nervozna ja to nisam primjetila ali eto drugi vide što mi ne.Držim ti figeuser posted image

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 338
   RE: Znaci trudnoće
16.8.2009 21:19:30   
Shishica
Hvala Leptiricu user posted image Svesna sam ja da malo umisljam i tako to.. Ali zene su cudo.. Tako i ja trazim reci vase.. Znace mi..makar me hrabrile u mom ludilu user posted image

(odgovor članu leptir)
Direktna veza do poruke: 339
   RE: Znaci trudnoće
23.8.2009 12:21:00   
Suncicabg
Pozdrav svima! Kad je moguce osetiti najranije znake trudnoce? I posle koliko vremena od odnosa treba kupiti test?user posted image Hvala

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 340
   RE: Znaci trudnoće
23.8.2009 12:59:18   
Nensi*
Suncice dobrodosla user posted image user posted image user posted image
Znaci trudnoce su kod svake zene razliciti,neka ih uopste nema...
Moj ti je savet samo da ne razmisljas mnogo o tome,ja sam se prosli mesec toliko opteretila sa tim,da sam sve znake imala,cak sam i povracala,a trudnoce nije bilo...Psiha je cudo...

(odgovor članu Suncicabg)
Direktna veza do poruke: 341
   RE: Znaci trudnoće
23.8.2009 18:31:28   
Suncicabg
U pravu si, ali tesko je ne misliti na to, sigurno razumete!

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 342
   RE: Znaci trudnoće
23.8.2009 18:33:39   
Nensi*
Naravno da razumemo,sve prolazimo kroz to,ja pokusavam da skrenem misli,nekad uspe,nekad ne...Sad renoviramo stan,pa ne stizem da razmisljam i mnogo mi je lakse...

(odgovor članu Suncicabg)
Direktna veza do poruke: 343
   RE: Znaci trudnoće
23.8.2009 22:57:14   
magnetic
Ja sam se izgleda skroz rasteretila od tih razmisljanja,pa sad nemam ni simprome pms-auser posted image ,a inace me grudi nenormalno bole pred m.Treba da dobijem za dva dana,a grudi me ni malo ne bole

_____________________________

Dunja 27.07.2010.
Visnja 23.01.2012.

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 344
   RE: Znaci trudnoće
23.8.2009 23:02:37   
Nensi*
Pa mozda je bas to to,i to zbog toga sto nisi razmisljala user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu magnetic)
Direktna veza do poruke: 345
   RE: Znaci trudnoće
23.8.2009 23:04:56   
magnetic
Hvala ti sto navijas,ali ipak mislim da cu uci u septembar kao trudilica

_____________________________

Dunja 27.07.2010.
Visnja 23.01.2012.

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 346
   RE: Znaci trudnoće
23.8.2009 23:11:02   
tamaramarko
Ja sam mislila da imam upalu jajnika ili nesto slicno tome..U pocetku sam piskila svaka 2min.,kao sad u 7.mesecu

(odgovor članu magnetic)
Direktna veza do poruke: 347
   RE: Znaci trudnoće
24.8.2009 0:43:25   
Verus
Hvala sanji!!!

Maya!  Nisam od onda imala krvarenje, ali koristim progesteron, 2x200 vaginalno, tako da mozda i to pomaze.  Cudno mi je jer nemam neke simptome, pa malo brinem, a ko zna, mozda ce biti laka trudnoca!  Mojoj mami isto nije bilo muka sa mnom....Mislim, desi mi se onako, nesto cudno u zelucu, kao da mi pozli na sekund, ali nije ona mucnina sto sam ja kontala da ce biti.  I grudi su mi dosta vece i nekada mi bride bradaviceuser posted image , a najizrazeniji simptom je spavaaanjeee.  A radim, pa nemam vremena za to, dodjem kuci oko 16h pa nekada odvalim do 19:30, ne mogu da se uzdrzim!

(odgovor članu tamaramarko)
Direktna veza do poruke: 348
   RE: Znaci trudnoće
24.8.2009 0:49:39   
Maya21
super! meni je bilo jaaakoooo muka oba puta. A svaki put sam znala da sam trudna po tome sto nisam mogla da sastavim 2,3 sata a da mi se ne spava 

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 349
   RE: Znaci trudnoće
24.8.2009 7:45:32   
AtenA
Verus ja sam u prvoj trudnoci imala neko krvarenje nedelju dana pre ocekivanog ciklusa,tako da sam mislila da je to poranilo!I da sam trudna sam saznala tek kada mi je drugi ciklus izostao!
tako da nemoj da brines!Organizam je cudo!i desavaju se svakakve stvari!
Opusti se i budi pozitivna!
user posted image user posted image

(odgovor članu Maya21)
Direktna veza do poruke: 350
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  12 13 [14] 15 16   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  12 13 [14] 15 16   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Pitali smo doktor-ginekologa: Utvrđivanje ...
Ringeraja vam je dala priliku da pitate lekara sve što vas zanima u vezi ovulacije kao i rešenja problema sa njom. Farma...
Svima vama koje pitaju - kad će beba ili š...
Koliko god bili veliki podrška okoline i poverenje u lekare, jednako je važno da vi sami celim svojim srcem verujete da ...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here