|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  13 14 [15] 16 17   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Znaci trudnoće
26.8.2009 22:47:31   
Suncicabg
Posle koliko vremena mogu da uradim test?

(odgovor članu AtenA)
Direktna veza do poruke: 351
   RE: Znaci trudnoće
26.8.2009 22:53:22   
Nensi*
Testovi su osetljivi i pise da moze 7-10 dana od zaceca da potvrde trudnocu...Kad ne trebas da dobijes?

(odgovor članu Suncicabg)
Direktna veza do poruke: 352
   RE: Znaci trudnoće
26.8.2009 22:56:22   
gagana83
Ja sam radila dva dana pre (ne)ocekivane user posted image i bio je tacan-user posted image samo sto je druga crtica bila puno svetlija

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 353
   RE: Znaci trudnoće
26.8.2009 22:57:47   
Nensi*
Bitno je da je bila tu,kakva god da je user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 354
   RE: Znaci trudnoće
26.8.2009 22:58:39   
Nensi*
A inace,na slici testa i jeste ta druga svetlija od kontrolne...

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 355
   RE: Znaci trudnoće
26.8.2009 23:00:11   
gagana83
Bas tako,samo sto meni to nije bilo dovoljno pa sam odmah uradila drugi test i opet isto,pa u narednih par dana jos nekoliko. I sve ih jos cuvamuser posted image

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 356
   RE: Znaci trudnoće
26.8.2009 23:02:08   
Nensi*
Ja jedva cekam da ih ugledam,pa mak r morala i lupom da gledam user posted image
A cula sam da testovi vremenom blede,pa ih uslikaj da sacuvas za uspomenu...

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 357
   RE: Znaci trudnoće
26.8.2009 23:09:59   
gagana83
IZVORNA PORUKA: nensi27

Ja jedva cekam da ih ugledam,pa mak r morala i lupom da gledam user posted image

Razumem te u potpunosti,i ja sam bila u takvoj situaciji,skoro svakog meseca u toku dve godine sam ih kupovala,morao je jedan da bude i pozitivan.
Drzim palceve da ih i ti uskoro ugledasuser posted image i ostale trudilice sa RR
Sad odoh iz ove teme da ne dobijem ukor razrednog staresine sto sam promasila temuuser posted image


(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 358
   RE: Znaci trudnoće
27.8.2009 9:39:53   
minavb
Evo novog člana!
Pošto prvi put "mutimo", do sad nisam razmišljala o prvim znacima trudnoće. Jutros čitam ovu temu, i uhvatim sebe kako prepipavam grudi u potrazi za nekim fantomskim bolom. user posted image  Naravno,  još je rano za prve znake.

(odgovor članu Suncicabg)
Direktna veza do poruke: 359
   RE: Znaci trudnoće
27.8.2009 9:44:37   
Shishica
Dobrodosla u klub ludara user posted image

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 360
   RE: Znaci trudnoće
27.8.2009 9:49:14   
minavb
Biće mi drago da ludimo zajedno ovdeuser posted image
Negooo, pošto pipam grudi već sat vremena, primetih da me boluckaju oko bradavica. Mora da je to prvi znak!user posted image

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 361
   RE: Znaci trudnoće
27.8.2009 10:04:17   
tixy1
mina, poslala sam ti pp, proveri u svojoj ringeraji

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 362
   RE: Znaci trudnoće
27.8.2009 20:24:26   
Suncicabg
Treba da ne dobijem tek 05.09. Znam da je jos rano za bilo kakve znake i test , ali bas sam nestrpljiva...user posted image

(odgovor članu tixy1)
Direktna veza do poruke: 363
   RE: Znaci trudnoće
27.8.2009 20:33:17   
Suncicabg
Isti slucaj je i kod mene!user posted image
IZVORNA PORUKA: minavb

Evo novog člana!
Pošto prvi put "mutimo", do sad nisam razmišljala o prvim znacima trudnoće. Jutros čitam ovu temu, i uhvatim sebe kako prepipavam grudi u potrazi za nekim fantomskim bolom. user posted image  Naravno,  još je rano za prve znake.

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 364
   RE: Znaci trudnoće
30.8.2009 22:23:54   
Anoniman
Devojke ja napisah moje znake na temi Cekamo dve ctice -avgust 2009, pre nego sto sam ugledala user posted image i sada kad ih cuvam u dnevnoj sobi user posted image user posted image user posted image . Sto na nekom forumu devojka napisa: ''Kad budem trudna radicu test svaki dan i lepiti ih po zidovima''. Probacu da iskopiram ovde, ako se snadjem.

(odgovor članu Suncicabg)
  Direktna veza do poruke: 365
   RE: Znaci trudnoće
30.8.2009 22:27:29   
Anoniman
Uspela da kopiramuser posted image :
KONACNO !
Mene dugo nije bilo, mada sam se na kratko samo i ukljucivala u julu, cini mi se! Posle dve godine, konacno sam je ugledala! Nismo mogli da verujemo i jos uvek smo u soku!
Inace htela sam da podelim iskustvo sa ostalima, jer znam kako su dragoceni meni bili saveti i simptomi ostalih.
Simptome ''trudnoce'' sam imala svakoga meseca, da bi se na kraju ispostavilo da je bio pms. Prvi mesec da nisam imala nikakav simptom, cak se ni grudima nista nije desavalo, posle 7 dana kasnjenja, uradim test, sve po propisu prva jutarnja, i on NEGATIVAN. Zakljucim da imama hormonski poremecaj i da idem sledece nedelje kod Dr-a.
Sinoc mi dune da odem do dezurne apoteke, uradim test i pojavi se malo svetlija, ali ipak DRUGA crtica! Joooj, kako smo plakali...
Po kalendaru je to vec 7.nedelja , jedva cekam da odem na UZ.
Inace, ne mogu reci da smo konstantno pokusavali u ovom periodu, ali nismo ni pazili. Prosli mesec sam bila na folikulometriji i osim sto mi je sve ok, saznala sam da ovulaciju imam 19. a ne 14.dan. Imali ciljane odnose i nista. Mada sto moj doca kaze , dosta toga je u glavi. On nam rekao: ''Sa vama je sve ok, zena ne moze svakog meseca da ostane trudna, samo 3-4 puta godinje, tako da ja sada idem na odmor, dajte sebi fore i naredna 2 meseca, pa dodjite da krenemo sa analizom hormona itd''
Inace, ono sa specijalnom hranom mi je mnogo izrazenije nego sada u pms-u.

Mislila sam da cu povracati od prvog dana, jer taj problem imam maltene i kada imam kijavicu, ali sada je potpuno drugacije.
Imam samo lude vrtoglavice, kao na brodu , blago povisenu temperaturu i povremeno probadanje, kao kad treba da dobijes.

E da, a sto se grudi tice, nisu mi u pms-u cvste, nego skroz mekane, a pocele su da se uvecavaju tek kada je user posted image zakasnila par dana.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 366
   RE: Znaci trudnoće
30.8.2009 22:37:13   
Suncicabg
Cestitam Tamaraa!! Sve najbolje tebi i user posted image !

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 367
   RE: Znaci trudnoće
31.8.2009 19:57:45   
mamce
Devojke,
da li Vam je. bilo kojoj poznato da pred trudnocu hoce zeludac da boli i da se pojacava sekret.
Ja ocekujemuser posted image , ali dozvoljavam sebi da pomislim i da nece doci, jer vec par dana eludac me ubi a za sekret da i ne pricam a jos imam par dana douser posted image

(odgovor članu Suncicabg)
Direktna veza do poruke: 368
   RE: Znaci trudnoće
31.8.2009 21:31:14   
Suncicabg
Mamce, kad treba da dobijes?

(odgovor članu mamce)
Direktna veza do poruke: 369
   RE: Znaci trudnoće
31.8.2009 21:35:21   
mamce
Ne bi trebalo 05.09., a sve me ovo od cetvrtka 28.08 drzi i ne pusta, ne znam stvarno, moze da bude i jedno i drugo.

(odgovor članu Suncicabg)
Direktna veza do poruke: 370
   RE: Znaci trudnoće
31.8.2009 21:59:49   
Suncicabg
Pa kad ces da radis test? Ja sam strasno nedstrpljiva, vec sam ga kupila...user posted image , ali znam da je jos rano

(odgovor članu mamce)
Direktna veza do poruke: 371
   RE: Znaci trudnoće
1.9.2009 19:12:07   
Ana RR
IZVORNA PORUKA: mamce

Devojke,
da li Vam je. bilo kojoj poznato da pred trudnocu hoce zeludac da boli i da se pojacava sekret.
Ja ocekujemuser posted image , ali dozvoljavam sebi da pomislim i da nece doci, jer vec par dana eludac me ubi a za sekret da i ne pricam a jos imam par dana douser posted image



Meni je ovako kad treba da dobijem.. user posted image


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu mamce)
Direktna veza do poruke: 372
   RE: Znaci trudnoće
1.9.2009 21:59:59   
mamce
I meni je ali ne ovoliko dana pre nego stouser posted image , a nema je hvala Bogu, pa se zato nadam da je...ono sto cekam.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 373
   RE: Znaci trudnoće
2.9.2009 9:36:15   
Anck Su Nmaun
Koliko su pouzdani .. npr.baby rapid plocica? 

(odgovor članu mamce)
Direktna veza do poruke: 374
   RE: Znaci trudnoće
2.9.2009 10:42:02   
Anoniman
Hm. Ja sam pre trudnoce kupovala test kao luda...pre user posted image . Cekajuci user posted image . Muz me je zezao da kupujem testove kao da su nagradna igra pa grebem za mercedes..user posted image user posted image
I onda....Sedam dana pred user posted image  kupim test, uradim...ono negativno. Ali sam znala da je mnogo rano i da nema sanse da pokaze sve i da jesam trudna.
A sve vreme neki cudni simptomi...Otisla na more. Tri dana pred ocekivanu user posted image
DVE CRTICE i ja trudna.
Testovi su vrlo pouzdani ali ne kada se rade 10 dana pred user posted image  kao sto sam ja budala radila...POuzdaniji su ujutru, to je takodje tacno.

KUPITE TEST!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
  Direktna veza do poruke: 375
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  13 14 [15] 16 17   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  13 14 [15] 16 17   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







7 slavnih žena koje su se izborile sa nepl...
Mnoge holivudske glumice i pevačice su se takođe borile sa neplodnošću, pobedile je i sada uživaju u majčinstvu.
Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here