|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  21 22 [23] 24 25   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Znaci trudnoće
5.11.2009 21:43:10   
Nensi*

IZVORNA PORUKA: Katjica

Pitam jer svi pričaju o grudima kao skoro obaveznom simptomu trudnoće, a mene nikada nisu bolele pa ni kada su rasle (možda zato što mi nisu ni porasle user posted image )

Nensi, draga user posted image , baš sam tužna što se tako retko viđamo user posted image Čitam sve što pišeš, ali se nekako mimoilazimo. Ja sam dobro, previše sam pozitivna (tako kažu u crticama) user posted image , kako ste mi ti i smokić? Ljubim vas puno user posted image


I ja uvek citam sve sto ti pises,ali sada radim stalno popodne,i za kompom sam uglavnom posle posla ako ne zaspim rano...Kad budem na bolovanju,onda cemo se cesce sretati,a to ce biti za neke 2 nedelje...
Smoki i ja smo dobro,rastemo,mioma nema i mnogo mi je laknulo,ovih dana treba da zakazem double test...

Ljubim te puno,i evo malo da te povucem za nosic user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 551
   RE: Znaci trudnoće
5.11.2009 21:49:52   
Anoniman
Puno mi je srce što ste oboje dobro user posted image Viđaćemo se češće za 2 nedelje, taman ćeš mi tada najviše trebati jer će mi se približiti M user posted image Samo ti vuci za nosić svaki put kada me vidiš user posted image Otišle smo u off, prebiće nam prstiće user posted image

(odgovor članu Nensi*)
  Direktna veza do poruke: 552
   RE: Znaci trudnoće
5.11.2009 21:52:46   
Nensi*
Vucem,vucem user posted image user posted image user posted image
Odoh sad da veceram,skapacu od gladi user posted image Pocela sam normalnije da jedem,popustile su mucnine...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 553
   RE: Znaci trudnoće
12.11.2009 16:59:42   
jasnicak
Mene grudi pocinju da bole uglavnom 10 dana pre user posted image a sad su pocele nesto kasnijeuser posted image , bol je isti jedino sto osecam neko probadanje kroz grudi onako jako. Ovog meseca nema ni bubuljice zleuser posted image to sam se tak sad setila....namam mucninu jos, sve ostalo mi je ok. Desavalo mi se u par navrata da mi neka muka obuzme ceo organizam i tad pozelim da umrem ali me to popusti za minut i opet ko nova....i nisu mi neki simptomiuser posted image ali za sad boljih nemamuser posted image

< Poruku je uredio jasnicak -- 12.11.2009 17:00:37 >


_____________________________

Ono sto vidim ovde ranjava srce moje i zato trazim.....Ono sto trazim srce moje ovde ne vidi i zato VERUJEM!!!!!!!

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 554
   RE: Znaci trudnoće
12.11.2009 17:03:07   
bebuska
Samo mi se spaaaaaaaaaaaava user posted image

_____________________________

Pre nego sto krenete da trazite srecu, proverite - mozda ste vec srecni. Sreca je mala, obicna i neupadljiva i mnogi ne umeju da je vide!

(odgovor članu jasnicak)
Direktna veza do poruke: 555
   RE: Znaci trudnoće
12.11.2009 17:03:57   
She Ra
Ja sam mucnine dobila tek u 5. nedelji i nisu trajale duze od 10. nedelje.. user posted image

Je l imas vecu potrebu za snom?
Ja bas nisam mislila da sam trudna, mm i ja pokusali mesec dana ranije - nista, drugog meseca smo pripremali svadbu, pa nismo ni obracali paznju na "pravljenje" bebe - pa napravili user posted image

Meni su mucnina i san bili jedino sumnjivo, jer mi grudi i inace porastu pred ciklus, a imala sam neko slabo probadanje kao pred menstruaciju (cak sam i trckala u wc da vidim da li je krenulo) user posted image




_____________________________

"Deca se prave od mame
i ne prave se od rode..
Ne veruj. To su priče!
Prave se od gotovih beba
da sama na sebe liče."
M. Antić

(odgovor članu jasnicak)
Direktna veza do poruke: 556
   RE: Znaci trudnoće
12.11.2009 17:04:12   
zvezdica009
bebuska a kad si primetila da je pocelo da ti se spava, koji dan od O ? ako mozes da se setis user posted image  

(odgovor članu bebuska)
Direktna veza do poruke: 557
   RE: Znaci trudnoće
12.11.2009 17:06:04   
Anoniman
Samo vi nastavite da piskarate, nama će još malo i svinjski grip biti simptom trudnoće user posted image I meni se jako spava, spavam popodne po sat, dva i noću po 10-11 sati user posted image

< Poruku je uredio Katjica -- 12.11.2009 17:09:04 >

(odgovor članu bebuska)
  Direktna veza do poruke: 558
   RE: Znaci trudnoće
12.11.2009 17:07:43   
She Ra
A neeee, to cemo da preskocimo user posted image

Ja sam i inace puno spavala, ali u prvom tromesecju je bio show.. Niko nikad nije mogao da me dobije na telefon, jer ja vecito spavam user posted image
Sada mi se san vraca u normalu user posted image


_____________________________

"Deca se prave od mame
i ne prave se od rode..
Ne veruj. To su priče!
Prave se od gotovih beba
da sama na sebe liče."
M. Antić

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 559
   RE: Znaci trudnoće
12.11.2009 17:07:56   
Anoniman
Meni se pochelo spavati tek u 6-toj nedelji.....krajem....i isto onda su mi pochele i muchnine.... to mi nikako nije bio prvi simptom trudnoce....user posted image

(odgovor članu zvezdica009)
  Direktna veza do poruke: 560
   RE: Znaci trudnoće
12.11.2009 17:09:23   
bebuska
Danas user posted image user posted image user posted image a u 6. sam nedelji.
Salim se, ja stvarno nemam nikakvih simptoma sem juce i danas sto mi se strasno spava (a inace nisam neka spavalica). Mozda to i nema veze s trudnocom al eto to je jedino sto je drugacije nego inace.

_____________________________

Pre nego sto krenete da trazite srecu, proverite - mozda ste vec srecni. Sreca je mala, obicna i neupadljiva i mnogi ne umeju da je vide!

(odgovor članu zvezdica009)
Direktna veza do poruke: 561
   RE: Znaci trudnoće
12.11.2009 17:10:34   
zvezdica009
IZVORNA PORUKA: Katjica

Samo vi nastavite da piskarate, nama će još malo i svinjski grip biti simptom trudnoće user posted image I meni se jako spava, spavam popodne po sat, dva i noću po 10-11 sati user posted image


katjice ja te samo jurim po temama i umirem od smeha user posted image  mozda je i to neki simptom user posted image  user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 562
   RE: Znaci trudnoće
12.11.2009 17:10:49   
She Ra
Meni jeste, jer sam tek tada shvatila da mi puno kasni i da mi se desavaju "cudne stvari", pa sam kupila testic user posted image

Inace, nama je tad tek prosla svadba, psihicki i fizicki sam se oporavljala, nisam ni mislila da sam mozda trudna.. Ali jesaaaaam i iako su me docekale mucnine divno je sve user posted image


_____________________________

"Deca se prave od mame
i ne prave se od rode..
Ne veruj. To su priče!
Prave se od gotovih beba
da sama na sebe liče."
M. Antić

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 563
   RE: Znaci trudnoće
12.11.2009 17:11:15   
Anoniman
Onda i spavanje otpisujemo kao rani simptom trudnoće user posted image

(odgovor članu bebuska)
  Direktna veza do poruke: 564
   RE: Znaci trudnoće
12.11.2009 17:12:00   
She Ra
IZVORNA PORUKA: bebuska

Danas user posted image user posted image user posted image a u 6. sam nedelji.
Salim se, ja stvarno nemam nikakvih simptoma sem juce i danas sto mi se strasno spava (a inace nisam neka spavalica). Mozda to i nema veze s trudnocom al eto to je jedino sto je drugacije nego inace.


Ima veze i bitno je spavati kada ti se spava. Prija i mami i bebi user posted image


_____________________________

"Deca se prave od mame
i ne prave se od rode..
Ne veruj. To su priče!
Prave se od gotovih beba
da sama na sebe liče."
M. Antić

(odgovor članu bebuska)
Direktna veza do poruke: 565
   RE: Znaci trudnoće
12.11.2009 17:13:08   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: zvezdica009

IZVORNA PORUKA: Katjica

Samo vi nastavite da piskarate, nama će još malo i svinjski grip biti simptom trudnoće user posted image I meni se jako spava, spavam popodne po sat, dva i noću po 10-11 sati user posted image


katjice ja te samo jurim po temama i umirem od smeha user posted image  mozda je i to neki simptom user posted image  user posted image user posted image


A tako znači - ja sam ti smešna user posted image Šalim se draga, tu sam negde, lako me je naći user posted image

A cure (trudne) da li imate potrebe da više pijete tečnost?

(odgovor članu zvezdica009)
  Direktna veza do poruke: 566
   RE: Znaci trudnoće
12.11.2009 17:14:29   
bebuska
Sha Ra onda cu morat i tu stavku popravit posto sam vec napisala da nisam neka spavalica spavam svega nekih 6 sati nocu user posted image

_____________________________

Pre nego sto krenete da trazite srecu, proverite - mozda ste vec srecni. Sreca je mala, obicna i neupadljiva i mnogi ne umeju da je vide!

(odgovor članu She Ra)
Direktna veza do poruke: 567
   RE: Znaci trudnoće
12.11.2009 17:14:33   
She Ra
U pocetku sam imala, sada vise ne.. ali mi je Dr svakako preporucio min 2 l tecnosti na dan.

_____________________________

"Deca se prave od mame
i ne prave se od rode..
Ne veruj. To su priče!
Prave se od gotovih beba
da sama na sebe liče."
M. Antić

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 568
   RE: Znaci trudnoće
12.11.2009 17:15:39   
She Ra
IZVORNA PORUKA: bebuska

Sha Ra onda cu morat i tu stavku popravit posto sam vec napisala da nisam neka spavalica spavam svega nekih 6 sati nocu user posted image


Samo slusaj svoje telo i kada ti se spava, spavaj..

Zamisli onda mene koja sam i pre trudnoce mogla da "zveknem" 12h u kontinuitetu user posted image


_____________________________

"Deca se prave od mame
i ne prave se od rode..
Ne veruj. To su priče!
Prave se od gotovih beba
da sama na sebe liče."
M. Antić

(odgovor članu bebuska)
Direktna veza do poruke: 569
   RE: Znaci trudnoće
12.11.2009 17:17:14   
Anoniman
Meni se mnogo pije voda, pijem po 2l i ne mogu se napiti dovoljno user posted image Ipak meni je mnogo rano za bilo kakve simptome, ali pitam pošto sam čitala da neke devojke to prvo primete, pa će možda nekoj od trudilica biti od koristi vaša iskustva user posted image

(odgovor članu She Ra)
  Direktna veza do poruke: 570
   RE: Znaci trudnoće
12.11.2009 17:19:09   
bebuska

A cure (trudne) da li imate potrebe da više pijete tečnost?

Joj i tu sam slaba ne pijem ni 1/2l vode dnevno a sad su mi dr. rekli da popijem dnevno 3l vode jer jedino tako cu izbacit visak hormona (zbog VTO, da se ne pitate odakle mi visak hormona user posted image )

_____________________________

Pre nego sto krenete da trazite srecu, proverite - mozda ste vec srecni. Sreca je mala, obicna i neupadljiva i mnogi ne umeju da je vide!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 571
   RE: Znaci trudnoće
12.11.2009 17:20:56   
Anoniman
Ti si naša trudnica tako da ti je unapred oprošteno svako ludovanje zbog hormona user posted image

(odgovor članu bebuska)
  Direktna veza do poruke: 572
   RE: Znaci trudnoće
12.11.2009 17:21:51   
bebuska

IZVORNA PORUKA: Katjica

Ti si naša trudnica tako da ti je unapred oprošteno svako ludovanje zbog hormona user posted image


user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Pre nego sto krenete da trazite srecu, proverite - mozda ste vec srecni. Sreca je mala, obicna i neupadljiva i mnogi ne umeju da je vide!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 573
   RE: Znaci trudnoće
12.11.2009 17:24:41   
minavb
Ja uopste nisam imala uobicajene znake trudnoce koje sam ocekivala. Dok jos nismo utvrdili trudnocu, bolele su me grudi ali sam bila i cudnog raspolozenja. Plakala sam za svaku sitnicu, zbog usamljenog maceta na ulici, bake koja sporo prelazi ulicu a nervozni vozaci trube, procitala vest da je decko u odbrani majke ubio oca, i ubila se od jecanja...pored toga, nenormalno mi se spavalo. Kako se na satu pojavi 20:00, ja po komandi grlim jastuk i spavam pa makar i gosti sedeli pored mene. Tek mnoooogo kasnije je pocela mucnina i kiselina.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 574
   RE: Znaci trudnoće
12.11.2009 17:28:01   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Katjica


IZVORNA PORUKA: zvezdica009

IZVORNA PORUKA: Katjica

Samo vi nastavite da piskarate, nama će još malo i svinjski grip biti simptom trudnoće user posted image I meni se jako spava, spavam popodne po sat, dva i noću po 10-11 sati user posted image


katjice ja te samo jurim po temama i umirem od smeha user posted image  mozda je i to neki simptom user posted image  user posted image user posted image


A tako znači - ja sam ti smešna user posted image Šalim se draga, tu sam negde, lako me je naći user posted image

A cure (trudne) da li imate potrebe da više pijete tečnost?


Ja nemam user posted image U zadnja 2 dana teram sebe da pijem technost user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 575
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  21 22 [23] 24 25   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  21 22 [23] 24 25   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kako se ponašati nakon embriotransfera?
Prokrvite svoje krvne sudove kretanjem i svežim vazduhom. Šetnja definitivno oslobađa od stresa. Takođe je značajno i sk...
Kada je šansa da ostanem u drugom stanju n...
Do ovulacije dođe kad se jajna ćelija koja je sazrevala u jajniku odvoji i započne svoj put jajovodom u matericu.



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here