|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  72 73 [74] 75 76   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Znaci trudnoće
26.7.2010 17:32:46   
Damajante
Devojke, ja sam nova u smislu da sam se tek sada učlanila, ali vas čitam dosta dugo.
Da počnem od ove teme.
Uvek imam jako izražene PMS simptome...grudi me bole upravo katastrofa. Sutra bih trebala da dobijem, priželjkujem da ne bude tako.
Nikakv drugi simptom nemam.
Značui Pms simptomi su identični najranijim znacima trudnoće, da se ne nadam onda?

(odgovor članu maja/mne)
Direktna veza do poruke: 1826
   RE: Znaci trudnoće
26.7.2010 19:45:06   
Misica 3
Damajante, dobro nam dosla!
Ja nisam nikada bila trudna, ali svi kazu da su simptomi isti ili slicni, tako da je moguce da si trudna.user posted image  za user posted image
Inace, koliko pokusavate?
Pridruzi nam se i u ostalim temamauser posted image

(odgovor članu Damajante)
Direktna veza do poruke: 1827
   RE: Znaci trudnoće
27.7.2010 10:26:55   
Damajante
Hvala lepo na dobrodošliciuser posted image

Pokušavamo nekih 6 meseci, i dalje ćemo po svemu sudeći.
Juče me je strašno bolela glava, kod mene je nekako to natempirano kao siguran simptom da meca dolazi sledeći dan.
Tako da je danas očekujem.
Idem ja na druge teme, za ovu po svoj prilici do sledećeg ciklusa moram da čekamuser posted image
Sviđa mi se ovaj forum, svi su jako gostoljubivi da tako kažem, pa novom članu nije problem da se uklopi.

(odgovor članu Misica 3)
Direktna veza do poruke: 1828
   RE: Znaci trudnoće
27.7.2010 11:36:38   
Nensi*
Damajante,dobrodosla user posted image user posted image user posted image

Majo,jel si radila betu?

_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

(odgovor članu Damajante)
Direktna veza do poruke: 1829
   RE: Znaci trudnoće
27.7.2010 13:13:30   
smeško
Damajante, welcome user posted image

Svi simptomi pred menstruaciju odgovaraju ranim znacima trudnoce, cak i glavobolja i temperatura do 37,5. Opusti se i sve ce doci na svoje.

Sad procitala Majine postove. Majo, vadila krv? Slazem se sa ostalim devojkama za betaHcg.  Cekamo te da se javis.

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 1830
   RE: Znaci trudnoće
27.7.2010 13:15:59   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Damajante

Hvala lepo na dobrodošliciuser posted image

Pokušavamo nekih 6 meseci, i dalje ćemo po svemu sudeći.
Juče me je strašno bolela glava, kod mene je nekako to natempirano kao siguran simptom da meca dolazi sledeći dan.
Tako da je danas očekujem.
Idem ja na druge teme, za ovu po svoj prilici do sledećeg ciklusa moram da čekamuser posted image
Sviđa mi se ovaj forum, svi su jako gostoljubivi da tako kažem, pa novom članu nije problem da se uklopi.


Dajamante dobrodosla...Pridruzi nam se na crticamauser posted image

(odgovor članu Damajante)
  Direktna veza do poruke: 1831
   RE: Znaci trudnoće
27.7.2010 16:05:00   
Anoniman
citam vec sto godina ringeraju i uglavnom vezano za zatrudnjivanje, kao i porodjajne price :)... posto sam do sada vec nekoliko puta umisljala razne simptome trudnoce i razmisljala kakvi li ce biti moji i da li cu uopste znati kada budem :), rekoh da vam ispricam sada kad jesam trudna :), jer sam sad sigurna da ne umisljam :)... mozda nekom nesto pomogne... mi smo se 'trudili' mesec dana, a pre toga dva, tri meseca onako 'neobavezno' :)... oboje smo potpuno zdravi, sve po pravilima- mene su boluckali jajnici kad mi je ovulacija, ciklusi na 28, 30 dana, grudi pocnu da bole par dana nakon ovulacije i tako sve do dan, dva pre menstruacije... cak sam u pmsu imala i mucnine, preosetljivost na mirise, piskila sam svako malo itd i sve sam to uvek uzimala kao znakove trudnoce... tako je bilo i ovaj put, s tim sto su grudi nastavile da me boluckaju i nisu ni prestale (zbog toga sam prvo posumnjala da sam trudna), iako je dan za menstruaciju dosao i prosao... jajnici su me pomalo zigali po par puta u toku dana 4, 5 dana pre nego sto je trebalo da dobijem i ponekad zabole onako kao 'evo gotovo dobila sam' i to je sve... nemam mucnine, nemam preosetljive bradavice, nemam vene na grudima (mozda samo mrvicu se naziru)- samo su mi grudi malo tvrdje nego inace, nisam imala krvarenja zbog implantacije, malo cesce nego inace idem da piskim, ne pije mi se kafa (to je jedino alarmantno :)), malo mi je stomak naduven... to je bukvalno to... cekala sam nekoliko dana da mi kasni da bih uradila test, pa ujutru jos jedan... i eto... od silnog zamisljanja svega i svacega ja prodjoh potpuno bez simptoma i skroz uverena da cu dobiti... samo sto ispade trudnoca :)
tako da, nemojte da se smorite ako i vama izostanu 'tradicionalni' simptomi, jer nikad se ne zna :)

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 1832
   RE: Znaci trudnoće
27.7.2010 18:06:06   
maja/mne
cureeeee user posted image kako sam dobila..... ne znam odakle da pocnem user posted image user posted image user posted image ja jutros u kupatilo vidim oce da mi prcuri da izvinete i uzmem lavor da vidim sto ce ispasti kad ono imam sto vidjeti... duzina moje sake ispalo i ne moram vam reci sta je to bilo user posted image ne mogu doci sebi od plakanja i toga koliko se tresem ! jedno 15 min sam stojala nad tim i samo plakala.... eto doktori koliko znaju a rekli nisam trudna user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 1833
   RE: Znaci trudnoće
27.7.2010 18:07:50   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: maja/mne

cureeeee user posted image kako sam dobila..... ne znam odakle da pocnem user posted image user posted image user posted image ja jutros u kupatilo vidim oce da mi prcuri da izvinete i uzmem lavor da vidim sto ce ispasti kad ono imam sto vidjeti... duzina moje sake ispalo i ne moram vam reci sta je to bilo user posted image ne mogu doci sebi od plakanja i toga koliko se tresem ! jedno 15 min sam stojala nad tim i samo plakala.... eto doktori koliko znaju a rekli nisam trudna user posted image
Joj Boze dragi, sta da ti kazem stvarno nemam reci user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu maja/mne)
  Direktna veza do poruke: 1834
   RE: Znaci trudnoće
27.7.2010 18:08:20   
Ana RR
user posted image pa jesi li bila kod lekara???? uh....user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu maja/mne)
Direktna veza do poruke: 1835
   RE: Znaci trudnoće
27.7.2010 18:08:22   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: maja/mne

cureeeee user posted image kako sam dobila..... ne znam odakle da pocnem user posted image user posted image user posted image ja jutros u kupatilo vidim oce da mi prcuri da izvinete i uzmem lavor da vidim sto ce ispasti kad ono imam sto vidjeti... duzina moje sake ispalo i ne moram vam reci sta je to bilo user posted image ne mogu doci sebi od plakanja i toga koliko se tresem ! jedno 15 min sam stojala nad tim i samo plakala.... eto doktori koliko znaju a rekli nisam trudna user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Kako je moguce da nisu videli?/Jako mi je zao majo...Nedaj seuser posted image user posted image

(odgovor članu maja/mne)
  Direktna veza do poruke: 1836
   RE: Znaci trudnoće
27.7.2010 18:09:39   
dobro bice iz bajke
Joj Majo,draga znam da ti je tesko prosla sam kroz sve to!!!Moras da budes jaka,i da promenis lekara,moras da ispitas razlog svog spontanog..Drzi se duso,nemoj da places,bitno je da mozes da user posted image ,doci ce user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu maja/mne)
Direktna veza do poruke: 1837
   RE: Znaci trudnoće
27.7.2010 18:09:50   
Sanjica26 RR
Zato ja ne volim lekare. Jos sam pod danasnjim utiskom, a jos sad kad sam procitala majin slucaj...stvarno su gnjide.

Majo, moras sad da budes jakauser posted image user posted image

< Poruku je uredio Sanjica26 -- 27.7.2010 18:10:32 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 1838
   RE: Znaci trudnoće
27.7.2010 18:11:02   
maja/mne
izgleda sam imala kasnu ovulaciju jer imam i kasne cikluse.... tri poz testa, vecinu simptoma i rekli nisam a imala sam sto vidjeti danas.... jako je esko to vidjeti user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 1839
   RE: Znaci trudnoće
27.7.2010 18:12:36   
anuksunamun
maki samo hrabro....znas da mozes da zatrudnis i to je lepo u tome ruznom sto ti se desilo.....svi se borimo ovde zajedno...user posted image

(odgovor članu maja/mne)
Direktna veza do poruke: 1840
   RE: Znaci trudnoće
27.7.2010 18:13:50   
Ana RR
Majo, obavezno idi kod lekara na pregled!

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu maja/mne)
Direktna veza do poruke: 1841
   RE: Znaci trudnoće
27.7.2010 18:16:26   
maja/mne
rekao mi je da dodjem cim mi prodje krvarenje.... bijesna sam na doktore posle ove sit jer me ubjedjivao da sam umislila simptome... jaka bol me prvo uhvatila u stomaku a noge mi se tresle a zatim sam potrcala u kupatilo i imala sta vidjeti user posted image user posted image

(odgovor članu anuksunamun)
Direktna veza do poruke: 1842
   RE: Znaci trudnoće
27.7.2010 18:18:10   
anuksunamun
a kako znas da je bila trudnoca??meni se desavalo da mi ispadaju "komadi"na pocetku menstruacije...to je zid materice....

(odgovor članu maja/mne)
Direktna veza do poruke: 1843
   RE: Znaci trudnoće
27.7.2010 18:18:32   
diamond
o Bože user posted image

Majo draga user posted image user posted image user posted image ...ne znam šta bi ti drugo rekla...

(odgovor članu maja/mne)
Direktna veza do poruke: 1844
   RE: Znaci trudnoće
27.7.2010 18:19:15   
diamond
IZVORNA PORUKA: anuksunamun

meni se desavalo da mi ispadaju "komadi"na pocetku menstruacije...to je zid materice....


i meni

(odgovor članu anuksunamun)
Direktna veza do poruke: 1845
   RE: Znaci trudnoće
27.7.2010 18:21:10   
Ana RR
I meni.. i tad imam nepodnošljive bolove user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu diamond)
Direktna veza do poruke: 1846
   RE: Znaci trudnoće
27.7.2010 18:21:26   
maja/mne
zato sto nisu bili komadici nego veliki komad duzine sake a s obzirom da sam vec imala jedan spontani prije koju god znam sto je user posted image samo molim Boga da to vec jednom prestane i da to ne bih pozeljela nijednoj jer je mnogo tesko to vidjeti... user posted image

(odgovor članu anuksunamun)
Direktna veza do poruke: 1847
   RE: Znaci trudnoće
27.7.2010 18:22:53   
anuksunamun
to je ipak tema za lekare draga majche....mada ja se ne bih igrala sa nagadjanjem...najbolje je promeni dr.pa se posavetuj sa njim

(odgovor članu maja/mne)
Direktna veza do poruke: 1848
   RE: Znaci trudnoće
27.7.2010 18:23:22   
Sanjica26 RR
Mislim da se svima to desava. Pre trudnoce mi se desilo kad sam dobila da su ispadali veliki komadi, da sam se toliko uplasila. Nisam znala sta je u pitanju. A, naravno za bolove da ne pricam.

< Poruku je uredio Sanjica26 -- 27.7.2010 18:24:54 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1849
   RE: Znaci trudnoće
27.7.2010 18:24:26   
maja/mne
znam... kad mi prodje idem vidjeti i provjeriti sve i zasto je doslo do toga ali bilo koja cura li je imala takav problem nikad saznala nije

(odgovor članu anuksunamun)
Direktna veza do poruke: 1850
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  72 73 [74] 75 76   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  72 73 [74] 75 76   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Retke bolesti deca češće nasleđuju od oca
Greške u očevoj DNK mogu biti uzročnici retkih bolesti kod dece, jer se upravo od očeva nasleđuje četiri puta više novih...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here