|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  74 75 [76] 77 78   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Znaci trudnoće
1.8.2010 15:02:25   
maja/mne
meni jos uvjek ide kafeno, stomak me ponekad zaboli i grudi me bole i dalje... jel moguce da su ti simptomi jos prisutni ??user posted image sjutra sam kod gin pa cu sve da vidim al rekoh da ne zna koja od vas sl

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 1876
   RE: Znaci trudnoće
1.8.2010 23:30:02   
smeško
Majo, materica mora da se ocisti. Potpuno je normalno da jos uvek ide braon krv. To su ostaci krvi koja se cisti. Drugo, ne boli te stomak, nego materica, jer se grci. Grcenjem izbacuje zaostalu krv. A grudi bole od disbalansa hormona. Trenutno ti je organizam malo zbunjen. Ne brini, sve je to normalno.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu maja/mne)
Direktna veza do poruke: 1877
   RE: Znaci trudnoće
2.8.2010 23:15:42   
anuksunamun
ovo je cista paranoja ali ajde...danas mi je 29 dc pojavio mi se neki masni lepljivi sekret a user posted image nigde...toliko je lepljiv da ga jedva skidam .....ima li ko ovakvu pojavu...btw pre neki dan sam dobila rezultate i nemam nikakve pecurke ni bakterijestine....

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 1878
   RE: Znaci trudnoće
3.8.2010 11:05:37   
Maza82
Ne znam anuk šta bih ti rekla, a koje je boje?

_____________________________

svako zašto, ima svoje zato......

(odgovor članu anuksunamun)
Direktna veza do poruke: 1879
   RE: Znaci trudnoće
3.8.2010 11:25:51   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: anuksunamun

ovo je cista paranoja ali ajde...danas mi je 29 dc pojavio mi se neki masni lepljivi sekret a user posted image nigde...toliko je lepljiv da ga jedva skidam .....ima li ko ovakvu pojavu...btw pre neki dan sam dobila rezultate i nemam nikakve pecurke ni bakterijestine....


Ja navijamuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu anuksunamun)
  Direktna veza do poruke: 1880
   RE: Znaci trudnoće
3.8.2010 11:29:13   
mickybap
jel moze tako rano biti simptom trudnoce da piskam stalno....?danas mi je 21 dc

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 1881
   RE: Znaci trudnoće
3.8.2010 11:30:19   
Maza82
Ja mislim da je rano. Da se nisi prehladila?

_____________________________

svako zašto, ima svoje zato......

(odgovor članu mickybap)
Direktna veza do poruke: 1882
   RE: Znaci trudnoće
3.8.2010 11:49:26   
eni26
meni je samo jedan znak trudnoce bio , a to je kad su me bolele grudi pre 2 veceri .

Sve se upalilo ..kazem vam nisam mogla da spavam ..

da,boleo me je manje stomak ,nego kad treba user posted image  da stigne ,ali me ponekad zigne jajnik

(odgovor članu Maza82)
Direktna veza do poruke: 1883
   RE: Znaci trudnoće
4.8.2010 15:47:07   
mickybap
isla sam kod dr i dao mi je palitreks,jel to moze da utice ako sam kojim slucajom trudna,kazem ako,jer imam upalu neku....

(odgovor članu eni26)
Direktna veza do poruke: 1884
   RE: Znaci trudnoće
5.8.2010 4:00:42   
smeško
IZVORNA PORUKA: mickybap

isla sam kod dr i dao mi je palitreks,jel to moze da utice ako sam kojim slucajom trudna,kazem ako,jer imam upalu neku....


Ne moze, ne brini.user posted image

(odgovor članu mickybap)
Direktna veza do poruke: 1885
   RE: Znaci trudnoće
19.8.2010 12:53:30   
Schmu
Pozdrav svima :-) Ja sam nova ovdje, i vec nekih par dana citam vase post-ove. U sustini nemam iskustva u simptomima trudnoce, ali zato se iskreno nadam da cu ih uskoro imati ;-)

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 1886
   RE: Znaci trudnoće
19.8.2010 13:01:05   
mickybap
jel nekog moze jako stomak da zaboli ,svakome je drugacije....kasni mi 4 dana,jutros povratila,a test negativan

(odgovor članu Schmu)
Direktna veza do poruke: 1887
   RE: Znaci trudnoće
19.8.2010 13:19:59   
Nensi*

IZVORNA PORUKA: mickybap

jel nekog moze jako stomak da zaboli ,svakome je drugacije....kasni mi 4 dana,jutros povratila,a test negativan

Sacekaj jos koji dan,mozda je rano za test ako ti je ovulacija bila kasnije...

_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

(odgovor članu mickybap)
Direktna veza do poruke: 1888
   RE: Znaci trudnoće
19.8.2010 13:47:19   
ivanakrsmanovic
Mene poslednja dva dana cudno bolucka stomak... a imala sam user posted image  2.8.

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 1889
   RE: Znaci trudnoće
19.8.2010 14:42:32   
Schmu
uh, mene ubi ovo iscekivanje user posted image , i nadanje da nece doci pa da cu raditi test i vidjeti user posted image

(odgovor članu ivanakrsmanovic)
Direktna veza do poruke: 1890
   RE: Znaci trudnoće
19.8.2010 14:44:37   
Nensi*

IZVORNA PORUKA: ivanakrsmanovic

Mene poslednja dva dana cudno bolucka stomak... a imala sam user posted image  2.8.

Verovatno ti je ovulacija..

_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

(odgovor članu ivanakrsmanovic)
Direktna veza do poruke: 1891
   RE: Znaci trudnoće
19.8.2010 17:54:13   
mickybap
znam,doktor mi je rekao ako ti kasni 7-10 dana,e tad moze da se vidi...

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 1892
   RE: Znaci trudnoće
21.8.2010 12:50:51   
mickybap
devojke danas idem kod dr,kasni mi sest dana,frudi natecene i bole,muka,...ne znam sta moze biti :) sta vi mislite?? :)))))

(odgovor članu mickybap)
Direktna veza do poruke: 1893
   RE: Znaci trudnoće
21.8.2010 16:19:12   
ksenija81
Ih :)))))) Pa verovatno si user posted image javljaj obavezno kad se vratis!!!

(odgovor članu mickybap)
Direktna veza do poruke: 1894
   RE: Znaci trudnoće
21.8.2010 23:37:21   
mickybap
Bila sam i ne ma nista,kao ne moze na ultrazvuku da vidi,vadila sam beta hcg,pa cemo videti,a sto se tak oosecam onda.....???

(odgovor članu ksenija81)
Direktna veza do poruke: 1895
   RE: Znaci trudnoće
22.8.2010 0:04:51   
Suncicabg
Kad su rezultati bete? user posted image

(odgovor članu mickybap)
Direktna veza do poruke: 1896
   RE: Znaci trudnoće
22.8.2010 10:52:15   
mickybap
u ponedeljak :)

(odgovor članu Suncicabg)
Direktna veza do poruke: 1897
   RE: Znaci trudnoće
22.8.2010 14:42:36   
Misica 3
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mickybap)
Direktna veza do poruke: 1898
   RE: Znaci trudnoće
23.8.2010 10:10:34   
dejana007
Pošto sam ja po testovima i beti trudna, dr jos uvek nije ustanovio ultrazvucno jer je jos rano, mogu ipak pricati o simptomima :)

Ovako, povisena BT, nemam mucnine, niti posebno zelju da jedem jednu vrstu hrane. Imala sam bolove u materici i jajnicima odmah nakon ovulacije i to jos uvek traje. Pošto sam mislila da sam jaka nisam mirovala i nakon puta i jakog pozitivnog stresa prokrvarila, ne mnogo ali dovoljno. Dr mi prepisao utrogestan 3*2 i to mi je pomoglo. Drugi dan imala manje krvarenje, treci dan jos manje - ako se karamel sekret koji se pojavio jednom u toku dana moze smatrati krvarenjem , a za danas videcemo. Bolove i dalje imam ali ne toliko jake i intenzivne, iskreno plasim se pobacaja ili da nesto nije u redu ali cutim i lezim dok ne vide plod na ultrazvuk i to je to. Mirujem, ne idem na posao. Ponovicu betu za koji dan da vidimo dal uredno raste. zadnja vrednost bete je bila 221 sto se poklopilo sa drugom odnosno cetvrtom nedeljom trudnoce ( kako dr racunaju) A da, spavam non stop i imam bolove u ledjima ujutru kad ustanem. Ali sve ima izdrzim samo da je plod o.k. Veliki pozdrav :)

_____________________________

Ponovo sam se rodila kad sam Nikolu rodila :)
A preporodila se kad sam Luku rodila :)

(odgovor članu Misica 3)
Direktna veza do poruke: 1899
   RE: Znaci trudnoće
23.8.2010 10:18:42   
ksenija81
Dejana user posted image miruj i uzivaj!

Micky ajd po rezultat, cekamo user posted image

(odgovor članu dejana007)
Direktna veza do poruke: 1900
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  74 75 [76] 77 78   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  74 75 [76] 77 78   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Ringerajina tabela za praćenje plodnih dana
Želite da zatrudnite, a ne znate kad vam je ovulacija? Volite prirodni metod kontracepcije? Pratite plodne dane pomoću R...
Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here