|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  73 74 [75] 76 77   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Znaci trudnoće
27.7.2010 19:53:27   
mama2x
Cao svima, srecna sam sto mogu da dijalogiziram sa onima koji imaju iste misli! Zao mi je Majo, znam kako ti je sada. Ipak , najodvratnije recenice su tacne-moras sad da budes najjaca.
Dustvo, je li neko koristio maybe baby za utvrdjivanje dana ovulacije? Je li to pouzdano. Inace mene upravo bole grudi jer treba da dobijem iliuser posted image

(odgovor članu maja/mne)
Direktna veza do poruke: 1851
   RE: Znaci trudnoće
27.7.2010 19:57:15   
Anoniman
Dobrodosla mama2x

KLIKNI OVDE

(odgovor članu mama2x)
  Direktna veza do poruke: 1852
   RE: Znaci trudnoće
27.7.2010 19:57:23   
Anoniman
maš temu o Maybe baby. user posted image KLIK

(odgovor članu mama2x)
  Direktna veza do poruke: 1853
   RE: Znaci trudnoće
27.7.2010 20:34:07   
mama2x
Ovo je sjajno!!!Samo sto nesto pitam , upucujete me na odgovor. Hvaaaaaaaaaaaala!!user posted image user posted image user posted image Nikada
nisam isla na forume zbog nemanja vremena, ali vi ste vrhh!
Kao sto sam cula za taj aparat! Merci pour le bienvenueuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 1854
   RE: Znaci trudnoće
27.7.2010 20:36:55   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: mama2x

Ovo je sjajno!!!Samo sto nesto pitam , upucujete me na odgovor. Hvaaaaaaaaaaaala!!user posted image user posted image user posted image Nikada
nisam isla na forume zbog nemanja vremena, ali vi ste vrhh!
Kao sto sam cula za taj aparat! Merci pour le bienvenueuser posted image
user posted image    Pridruzi nam se i u crticama KLIKNI OVDE

(odgovor članu mama2x)
  Direktna veza do poruke: 1855
   RE: Znaci trudnoće
27.7.2010 21:25:28   
Nensi*
Joj,Majo mnogo mi je zao user posted image user posted image user posted image
To se meni desilo pre 10 godina,i ni dan danas nisam saznala da li je bila trudnoca ili ne...Kasnila mi je M,i par dana kasnije mi je ispao ogroman komad necega,velicine dve pesnice,dr je rekao da nije bila trudnoca,ali ko ce ga znati...Ne znam da li sa uz to moze da se vidi,jer nikakve analize mi nisu radili...
Obavezno promeni doktora user posted image

_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 1856
   RE: Znaci trudnoće
27.7.2010 21:30:45   
smeško
Jao, Majo, jako mi je zaouser posted image ! Ne znam sta da ti napisem, a da bude korisno. Znam da ti nije uteha ni to sto znas da mozes da zatrudnis, ali, to jeste bitna stvar. Daj sebi malo vremena i budi jaka. Obavezno, zbog naredne trudnoce i svog zdravlja, idi kod lekara. Ali, kod drugog! Odmah promeni starog!
I drzi se, valjda svakome od nas neke stvari dolaze na tezi nacin.
Ljubim te.user posted image

(odgovor članu maja/mne)
Direktna veza do poruke: 1857
   RE: Znaci trudnoće
28.7.2010 1:19:19   
maja/mne
nensi nije bio crvene boje samo nego je bio i protkan sivim žilama i bilo je ljigavo da se nije moglo odvojiti a duzina mu je bila kao saka a sirine kao dva prsta... jel tako i tebi bilo ??? mislim da ce mi cure trebati dosta ali bas dosta vremena da se psihicki oporavim od ovoga user posted image

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 1858
   RE: Znaci trudnoće
28.7.2010 17:34:06   
maja/mne
cure evo me sad od doktora user posted image ne znam sto je najgore bilo gledati oko mene jedno 10 ak srecnih trudnica ili mene kojoj je poslo rekao mi je da sam bila trudna i da je to bio plod koji se nije bio dobro zakacio i samo je posao i da je bila mala trudnoca.... kaze da za ubuduce znamo za moje kasne ovulacije i da kad mi prodje dodjem na pregled... same su mi suze krenule niz lice i rekla zasto bas meni ovako nesto da se desi user posted image

(odgovor članu maja/mne)
Direktna veza do poruke: 1859
   RE: Znaci trudnoće
28.7.2010 22:24:13   
lidija 011
Majo ispratila sam to sto ti se desilo...mnogo mi je zaouser posted image ...u kom gradu zivis u Crnoj Gori ?Moj ti je predlog da promijenis ljekara...Ja bih tom tvom opalila samaruser posted image ...vjerovatno znas i zasto, da ti ne stajem na muku dalje...mnogo mi je zaouser posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio lidija 011 -- 28.7.2010 22:25:10 >


_____________________________

When you cry ,I''''ll wipe away all of your tears, when you scream ,I''''ll fight away all of your fears...

(odgovor članu maja/mne)
Direktna veza do poruke: 1860
   RE: Znaci trudnoće
28.7.2010 22:41:13   
Nensi*

IZVORNA PORUKA: maja/mne

nensi nije bio crvene boje samo nego je bio i protkan sivim žilama i bilo je ljigavo da se nije moglo odvojiti a duzina mu je bila kao saka a sirine kao dva prsta... jel tako i tebi bilo ??? mislim da ce mi cure trebati dosta ali bas dosta vremena da se psihicki oporavim od ovoga user posted image


Meni je to izgledalo bas kao ziva dzigerica,i bilo je tamno crveno...Vise se ne secam detalja,to je bilo pre 10 godina...

_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

(odgovor članu maja/mne)
Direktna veza do poruke: 1861
   RE: Znaci trudnoće
29.7.2010 11:33:43   
smeško
Majo, to se dugo pamti, to je tacno. Ali, moras da budes hrabra. Prvo moras da, koliko mozes, izbegavas ordinacije u kojima ima trudnica. To, u prvim danima jaaako tesko pada, znam iz iskustva. Drugo, daj sebi malo vremena, nista ne moze da prodje preko noci. Veruj mi, posle izvesnog vremena, okrenuces se novoj trudnoci, jer smo mi zene stvorene da se borimo. Molim te, ne daj da sada sebi pokvaris zdravlje! Znam da surovo zvuci, ali ja sam se izvukla  tek kad sam sebi rekla, MORAM da pocnem sa brigom o sebi, dok sam ja zdrava - bice i trudnoca, ako nisam...Okreni se dragim ljudima i stvarima koje volis da radis. Ako ti treba razgovor, ja i mnoge druge devojke koje su prosle kroz to, smo ovde. Ljubim te.user posted image

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 1862
   RE: Znaci trudnoće
29.7.2010 12:49:42   
maja/mne

IZVORNA PORUKA: smeško

Majo, to se dugo pamti, to je tacno. Ali, moras da budes hrabra. Prvo moras da, koliko mozes, izbegavas ordinacije u kojima ima trudnica. To, u prvim danima jaaako tesko pada, znam iz iskustva. Drugo, daj sebi malo vremena, nista ne moze da prodje preko noci. Veruj mi, posle izvesnog vremena, okrenuces se novoj trudnoci, jer smo mi zene stvorene da se borimo. Molim te, ne daj da sada sebi pokvaris zdravlje! Znam da surovo zvuci, ali ja sam se izvukla  tek kad sam sebi rekla, MORAM da pocnem sa brigom o sebi, dok sam ja zdrava - bice i trudnoca, ako nisam...Okreni se dragim ljudima i stvarima koje volis da radis. Ako ti treba razgovor, ja i mnoge druge devojke koje su prosle kroz to, smo ovde. Ljubim te.user posted image


pravi si pozitivni smesko user posted image na ovo ne bih imala nista dodati jer sve sto si rekla tacno je....
a lidija iz bara sam... prvu cu poci negdje da se odmorim psihicki a i fizicki, i uzecu te tablete tj vitamine sto mi doktor preporuci a kad se vratim na kontrolu cisto radi sebe...

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 1863
   RE: Znaci trudnoće
29.7.2010 14:15:51   
smeško
Super ideja za odmor. Javi se kad se vratis!
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu maja/mne)
Direktna veza do poruke: 1864
   RE: Znaci trudnoće
29.7.2010 15:01:02   
morena
Majo, tek sam sad vidjela šta ti se sve dogodilo. Užas! Draga, preboli to i idi dalje. Odmori se i po novu bebicu! Glavu gore! A u doktore sam već toliko razočarana da nemam riječi.

_____________________________

Stigao nam je nas Jakov! :)

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 1865
   RE: Znaci trudnoće
30.7.2010 1:30:37   
maja/mne
hocu i super ste cure user posted image sad bih vas nesto pitala... nakon koliko dana su vama nestali simptomi ? mene grudi bole jos uvjek, stomak s vremena na vrijeme i ponekad mi je tvrd i naduvan, i danas sam cesce no obicno isla mokriti....user posted image

< Poruku je uredio maja/mne -- 30.7.2010 1:31:12 >

(odgovor članu morena)
Direktna veza do poruke: 1866
   RE: Znaci trudnoće
30.7.2010 11:42:06   
smeško
Meni je prvi put trebalo tri nedelje da se fizicki oporavim, jer je trudnoca bila veca.  Drugi put, 5 dana, ali sam mirovala desetak, po naredjenju doktora.

(odgovor članu maja/mne)
Direktna veza do poruke: 1867
   RE: Znaci trudnoće
30.7.2010 11:44:08   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: maja/mne

hocu i super ste cure user posted image sad bih vas nesto pitala... nakon koliko dana su vama nestali simptomi ? mene grudi bole jos uvjek, stomak s vremena na vrijeme i ponekad mi je tvrd i naduvan, i danas sam cesce no obicno isla mokriti....user posted image


Ja nisam ni imala simptome..Ali moja kuma je izgubila bebu u drugom mesecu  i jos dve nedelje joj se spavalo i svrbele su je bradavice...To ce da ti traje dok ti se Hcg ne vrati na normalu...

P.S. Dodji kod nas na Crtice...Brze ce ti vreme proci do nove user posted image

(odgovor članu maja/mne)
  Direktna veza do poruke: 1868
   RE: Znaci trudnoće
30.7.2010 13:48:43   
maja/mne
krvarenje je prestalo, sad je bas kao ono zadnjeg dana samo braonkasto.... a kako da nadjem u grupu, slabo se snalazim user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 1869
   RE: Znaci trudnoće
30.7.2010 13:50:06   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: maja/mne

krvarenje je prestalo, sad je bas kao ono zadnjeg dana samo braonkasto.... a kako da nadjem u grupu, slabo se snalazim user posted image
KLIKNI OVDE

(odgovor članu maja/mne)
  Direktna veza do poruke: 1870
   RE: Znaci trudnoće
30.7.2010 13:51:20   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: maja/mne

krvarenje je prestalo, sad je bas kao ono zadnjeg dana samo braonkasto.... a kako da nadjem u grupu, slabo se snalazim user posted image


Koristi pretrazivac u gornjem desnom ugluuser posted image

(odgovor članu maja/mne)
  Direktna veza do poruke: 1871
   RE: Znaci trudnoće
1.8.2010 11:21:41   
mickybap
danas mi je 19 dc,i imala sam blago krvarenje ,zanima me sta bi to moglo biti???

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 1872
   RE: Znaci trudnoće
1.8.2010 11:33:11   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: mickybap

danas mi je 19 dc,i imala sam blago krvarenje ,zanima me sta bi to moglo biti???


Je l' prestalo??Mozze biti ovulacija??user posted image

(odgovor članu mickybap)
  Direktna veza do poruke: 1873
   RE: Znaci trudnoće
1.8.2010 12:07:39   
mickybap
jeste,ja mislim da je prosla ovulacija....

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 1874
   RE: Znaci trudnoće
1.8.2010 12:08:48   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: mickybap

jeste,ja mislim da je prosla ovulacija....

A jesi li sigurna da ti krv izlazi iz vagine? Mozzda je mokracno krvarenje..Imas li problema dok piskis??Pecenje, bol i sl?

(odgovor članu mickybap)
  Direktna veza do poruke: 1875
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  73 74 [75] 76 77   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  73 74 [75] 76 77   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kada je šansa da ostanem u drugom stanju n...
Do ovulacije dođe kad se jajna ćelija koja je sazrevala u jajniku odvoji i započne svoj put jajovodom u matericu.
Praćenje ovulacije - telesna (bazalna) tem...
Kako pratiti prirodni ciklus žene i određivati plodne dane pomoću merenja telesne (bazalne) temperature?



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here