|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  96 97 [98] 99 100   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Znaci trudnoće
28.1.2011 11:46:51   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: slavica.

E mukice moja! Proci ce i to,a i dok se mucis,znaj da sve to ima svoj razlog,i da je vredno toga user posted image
i da,nismo naredile,nego zamolile user posted image


Pa morala sam da napisem tako da bi izgledalo malo sadomazohisticno user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu slavica.)
  Direktna veza do poruke: 2426
   RE: Znaci trudnoće
28.1.2011 17:03:12   
maslackic
da vas pitam cure,te mucnine,kakve su? kao i muka kad ste bolesne iiiliii?? mene evo muci vec drugi dan,mogu da jedem sve ali pomalo,nisam sklona povracanju...pa ne znam,ali imam i temperaturu i sevanje oba jajnika....

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2427
   RE: Znaci trudnoće
28.1.2011 17:05:25   
Volta
E,maslackic ja ne znam,nisam još to iskusila...želim ti da je oduser posted image user posted image

_____________________________

NAGRADE NE POSTOJE ZA PROSEČNE REZULTATE! LJUDIMA TREBA SUPROTSTAVITI DIPLOMATIJU,ZBIVANJIMA VEŠTINU!

(odgovor članu maslackic)
Direktna veza do poruke: 2428
   RE: Znaci trudnoće
28.1.2011 18:46:27   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: maslackic

da vas pitam cure,te mucnine,kakve su? kao i muka kad ste bolesne iiiliii?? mene evo muci vec drugi dan,mogu da jedem sve ali pomalo,nisam sklona povracanju...pa ne znam,ali imam i temperaturu i sevanje oba jajnika....


Pa bas tako nesto mi gadno pa ne mogu ni da ga vidim. Jedem po malo ali vise puta. Meni bar nisu tako jake mucnine da bih morala da povratim. Nije mi se jos to desilo.

(odgovor članu maslackic)
  Direktna veza do poruke: 2429
   RE: Znaci trudnoće
30.1.2011 19:01:21   
*Maki*
Preksinoc sam na gacicama videla tragove krvi...bila je bas crvena...mozda par kapi
Obicno kada treba da dobijem bude prvo braonkasto-crvena... Pomislila sam, o ne, evo je, tacna ko svajcarski sat i stavila ulozak...ali vise niceg nije bilo...
Nije me uopste boleo stomak, niti me boli stomak a to je kod mene siguran znak par dana pre user posted image
Inace, radila sam pocetkom ciklusa HSG, ko zna mozda je i zbog toga nesto...

Sutra kupujem test, definitivno ne mogu vise da izdrzim....user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2430
   RE: Znaci trudnoće
30.1.2011 19:13:12   
iva80
Kupi test i proveri ujutru, da znaš na čemu si.
Meni se sada poslednji put desilo, po prvi put u životu, da nemam nijednu jedinu naznaku da ću dobiti, i stigla veštica ko Švajcarac, samo uveče, onako podmuklo. Neću da ti obaram raspoloženje i želim ti da ja ne budem u pravu i da sutra ugledaš user posted image , ali ako imaš kapi sveže krvi to je obično pred user posted image .
Javi obavezno šta se dešava!   user posted image


_____________________________

you try-you fail,
you try-you fail,
but the only true failure is when you stop trying!
So, YOU MUST WIN!!!

(odgovor članu *Maki*)
Direktna veza do poruke: 2431
   RE: Znaci trudnoće
30.1.2011 19:19:07   
*Maki*
Hvala Iva! Samo da napomenem da se meni nikada nije desilo da imam krvi pa da dobijem posle nekoliko dana, odmah krene... sad nista...
Kupicu test ujutruuser posted image

(odgovor članu iva80)
Direktna veza do poruke: 2432
   RE: Znaci trudnoće
31.1.2011 10:45:44   
*Maki*
Stigla user posted image jutros

Izgleda da su tragovi krvi zbog caja kojeg pijem ili zbog HSGa koji mi je skoro radjen... u svakom slucaju, nisam se puno ni nadala trudnoci.

(odgovor članu *Maki*)
Direktna veza do poruke: 2433
   RE: Znaci trudnoće
31.1.2011 10:48:01   
Anoniman
maki user posted image

(odgovor članu *Maki*)
  Direktna veza do poruke: 2434
   RE: Znaci trudnoće
31.1.2011 10:49:45   
*Maki*
user posted image Ksenauser posted image

Idem ja na drugu turu caja + klomifen, ona ce videti onauser posted image
user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2435
   RE: Znaci trudnoće
31.1.2011 12:15:26   
iva80
Makiiiiiiii   user posted image
Ma ja sam rešena da sve mi zajedni sl meseca tj u februaru jedna po jedna user posted image !!!!!!!
BIĆE BIĆE, MORA BITIIIIIII!!!  user posted image


_____________________________

you try-you fail,
you try-you fail,
but the only true failure is when you stop trying!
So, YOU MUST WIN!!!

(odgovor članu *Maki*)
Direktna veza do poruke: 2436
   RE: Znaci trudnoće
31.1.2011 22:42:22   
Inica
Ja sam u prvoj trudnoci kao prvi znak trudnoce imala nepodnosljiv napad gladi. Bukvalno se tresla. Ali to je bilo pre ocekivane M, i nisam imala pojma da je u pitanju trudnoca. A inace sam posle imala utisak sve kao da cu da dobijem. Posle su pocele mucnine i povracanje.. I to je kod mene malo duze trajalo

(odgovor članu iva80)
Direktna veza do poruke: 2437
   RE: Znaci trudnoće
31.1.2011 23:29:43   
vonavoj
hm,mozda sam i ja user posted image ..a ni ne znam!user posted image user posted image kasni,a imam osecaj da samo sto nije stigla!user posted image user posted image

(odgovor članu Inica)
Direktna veza do poruke: 2438
   RE: Znaci trudnoće
1.2.2011 10:16:10   
*helena*
Meni je jos rano da pricam o znacima trudnoce,ima jos 15ak dana... A pravo da vam kazem,ne znam ni da li cu da primetim razliku izmedju trudnoce i pms-a.. Posto svakog meseca od 7 do 10 dana pre vestice,imam bolne otecene grudi,napade gladi,mucninu,povracanje,nekad i temperaturu,a nervozna sam ubi boze,i jako negativna u tom periodu,ujedam... Tako da,to je moj pms,a mnogima su ovi simptomi znak trudnoce..Tako da stvarno ne znam koja je razlika...
Mogu samo da vam kazem,da mojoj drugarici,koja je ostala u drugom stanju i to saznala prosle nedelje kaze da nije nista primetila osim izostanka mece i to 15 dana nije joj palo na pamet da uradi test!user posted image  I jedino je piskili cesto,pa je mislila da se prehladila..A od kako je saznala da je trudna,odjednom je gladna stalno,spava joj se,i povracala je dva puta..Mislim da je to u glavi sve..user posted image

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 2439
   RE: Znaci trudnoće
1.2.2011 10:22:03   
sandrina 85
Dobro jutro cekalice user posted image user posted image
I ja mogu da kazem da necu primetiti kada ostanem trudna, jer imam takodje sve simptome u PMS-u kao i neke trudnice, cak i mucnine user posted image
E sad ne trebam da dobijem 6-og. I osim uobicajenih simptoma, postala sam osetljiva, jako,! Inace sam razdrazljiva u PMS-u a sada sam tuzna, pogadja me i najmanja sitnica, zaplacem kao dete. (???)
Zelim vam svima umesto PMS-a simptome T user posted image user posted image

(odgovor članu *helena*)
Direktna veza do poruke: 2440
   RE: Znaci trudnoće
1.2.2011 10:22:48   
sandrina 85

IZVORNA PORUKA: vonavoj

hm,mozda sam i ja user posted image ..a ni ne znam!user posted image user posted image kasni,a imam osecaj da samo sto nije stigla!user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image Navijam user posted image

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 2441
   RE: Znaci trudnoće
1.2.2011 10:25:35   
*helena*
IZVORNA PORUKA: sandrina 85

Dobro jutro cekalice user posted image user posted image
I ja mogu da kazem da necu primetiti kada ostanem trudna, jer imam takodje sve simptome u PMS-u kao i neke trudnice, cak i mucnine user posted image
E sad ne trebam da dobijem 6-og. I osim uobicajenih simptoma, postala sam osetljiva, jako,! Inace sam razdrazljiva u PMS-u a sada sam tuzna, pogadja me i najmanja sitnica, zaplacem kao dete. (???)
Zelim vam svima umesto PMS-a simptome T user posted image user posted image


Meni se cak i to desava,da placem zbog svake gluposti,ali posto to kod tebe nije slucaj,nadam se da jeuser posted image  user posted image  Drzim fige!!! Ja treba da dobijem tj. ne dobijem tek oko 12og..Tako da ima vremena za moje simptome...

(odgovor članu sandrina 85)
Direktna veza do poruke: 2442
   RE: Znaci trudnoće
1.2.2011 10:27:39   
morena
IZVORNA PORUKA: sandrina 85

Dobro jutro cekalice user posted image user posted image
I ja mogu da kazem da necu primetiti kada ostanem trudna, jer imam takodje sve simptome u PMS-u kao i neke trudnice, cak i mucnine user posted image
E sad ne trebam da dobijem 6-og. I osim uobicajenih simptoma, postala sam osetljiva, jako,! Inace sam razdrazljiva u PMS-u a sada sam tuzna, pogadja me i najmanja sitnica, zaplacem kao dete. (???)
Zelim vam svima umesto PMS-a simptome T user posted image user posted image


Sandrić, i meni je sve bilo isto, svi simptomi. Držim fige svima!!! user posted image user posted image


_____________________________

Stigao nam je nas Jakov! :)

(odgovor članu sandrina 85)
Direktna veza do poruke: 2443
   RE: Znaci trudnoće
1.2.2011 10:28:04   
Anoniman
vec sam pisala pre nego sto sam saznala da sam user posted image nisam imala bas nikakve simptome pms-a.
Imala sam povicenu temp 6 dana 37 sa 4, stalno mi se piskilo. Da i glava me je bolela 3 dana. Tako da je kod svakog razlicito, ali ako nekom moze da pomogne to su moji simptomi user posted image

(odgovor članu *helena*)
  Direktna veza do poruke: 2444
   RE: Znaci trudnoće
1.2.2011 10:29:39   
sandrina 85
Hehe, za tih 12 dana ce pristizati jedan po jedan simptom i na kraju user posted image user posted image user posted image
Ma... ja se nadam da sam user posted image a verovatno ce nastupiti jos jedno razocarenje, kao i unazad skoro 2 godine user posted image . Lakse mi je kad se ne nadam i kada je sve uobicajeno...

(odgovor članu *helena*)
Direktna veza do poruke: 2445
   RE: Znaci trudnoće
1.2.2011 10:32:25   
sandrina 85
IZVORNA PORUKA: morena

IZVORNA PORUKA: sandrina 85

Dobro jutro cekalice user posted image user posted image
I ja mogu da kazem da necu primetiti kada ostanem trudna, jer imam takodje sve simptome u PMS-u kao i neke trudnice, cak i mucnine user posted image
E sad ne trebam da dobijem 6-og. I osim uobicajenih simptoma, postala sam oset_ljiva, jako,! Inace sam razdrazljiva u PMS-u a sada sam tuzna, pogadja me i najmanja sitnica, zaplacem kao dete. (???)
Zelim vam svima umesto PMS-a simptome T user posted image user posted image

Ej Morenche user posted image Ja pricala sa mamom, i jos nekim zenama, sve su imale iste simptome, ocekivale M user posted image
Sandrić, i meni je sve bilo isto, svi simptomi. Držim fige svima!!! user posted image user posted image


< Poruku je uredio sandrina 85 -- 1.2.2011 10:33:06 >

(odgovor članu morena)
Direktna veza do poruke: 2446
   RE: Znaci trudnoće
1.2.2011 10:33:08   
Inica
Helena, i ja treba da ne 'ne dobijem' isto tu negde, tj 14og.. tako nesto.. zajedno cemo da cekamo simptome  user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2447
   RE: Znaci trudnoće
1.2.2011 10:34:58   
morena
Ma tih dana kad očekuješ M ni ne možeš imati neke druge simptome, jer je rano. Jedino da pustiš da ti kasni neko vrijeme, onda s epočnu pojavljivati čudni simptomi. Mene su, npr.počela bolit leđa, što mi je bilo čudno, ostalo sve isto. Meni je uvijek u PMS-u bilo muka. E i da, imala sam temp oko 37 cijelo vrijeme tih dana, to je to. Mjerite temp, to vam je najbolji pokazatelj.

_____________________________

Stigao nam je nas Jakov! :)

(odgovor članu sandrina 85)
Direktna veza do poruke: 2448
   RE: Znaci trudnoće
1.2.2011 10:35:14   
sandrina 85
Ja opet "sredjujem" ove poruke user posted image
Ma dobro, razumemo se, valjda user posted image
Popadijo Maro i mene boli glava ovih dana, i to ujutru kad ustanem, pa uvece pred spavanje... Moze biti znak user posted image Samo vi pisite vase simptome, da imam u cemu da se pronalazim user posted image user posted image

(odgovor članu Inica)
Direktna veza do poruke: 2449
   RE: Znaci trudnoće
1.2.2011 10:36:09   
sandrina 85

IZVORNA PORUKA: morena

Ma tih dana kad očekuješ M ni ne možeš imati neke druge simptome, jer je rano. Jedino da pustiš da ti kasni neko vrijeme, onda s epočnu pojavljivati čudni simptomi. Mene su, npr.počela bolit leđa, što mi je bilo čudno, ostalo sve isto. Meni je uvijek u PMS-u bilo muka. E i da, imala sam temp oko 37 cijelo vrijeme tih dana, to je to. Mjerite temp, to vam je najbolji pokazatelj.

Zene... toplomere u ruke user posted image

(odgovor članu morena)
Direktna veza do poruke: 2450
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  96 97 [98] 99 100   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  96 97 [98] 99 100   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Praćenje ovulacije - iscedak iz vagine (ce...
Kako pratiti prirodni ciklus žene i određivati plodne dane pomoću iscetka iz vagine?
Praćenje ovulacije - telesna (bazalna) tem...
Kako pratiti prirodni ciklus žene i određivati plodne dane pomoću merenja telesne (bazalne) temperature?



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here