|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  15 16 [17] 18 19   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: cvece u saksiji
24.3.2011 21:24:20   
Anoniman
Lu, da ostavim napolju danas posadkeno seme gerbera i zacinskog bilja ili da unesem. Ne verujem da u Beogradu ovih dana bas ima mraza. Ili da unesem u kucu preko noci?

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 401
   RE: cvece u saksiji
25.3.2011 10:57:10   
Anoniman
Ako posadim napolje, verovatno moram da ih vadim pred zimu, tako da cu najverovatnije u neku saksiju ili sl.pa pred zimu u garazu (tamo je oko 10 stepeni).

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 402
   RE: cvece u saksiji
25.3.2011 11:04:56   
Anoniman
Pcelice, ja mislim da lukovice moras da vadis u svakom slucaju, pa onda tako da ih ostavis, a ne u zemlji. Javicu ti uskoro,jos sam u fazi istrazivanja i prikuljanja podataka

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 403
   RE: cvece u saksiji
25.3.2011 11:31:09   
Anoniman
Vazi, hvala. A sto se mora nije tesko, samo moram to da upisem negde da ne zaboravim.user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 404
   RE: cvece u saksiji
25.3.2011 21:42:17   
Anoniman
Imal li neko orhideje, treba mi pomoc

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 405
   RE: cvece u saksiji
25.3.2011 21:59:23   
Lu
IZVORNA PORUKA: MaliMis

Lu, da ostavim napolju danas posadkeno seme gerbera i zacinskog bilja ili da unesem. Ne verujem da u Beogradu ovih dana bas ima mraza. Ili da unesem u kucu preko noci?

Ja bi unosila još uvijek, ili pokrij najlonom  saksiju, tako će i brže izniknutiuser posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 406
   RE: cvece u saksiji
25.3.2011 22:01:11   
Anoniman
Tnx Lu, unecu user posted image

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 407
   RE: cvece u saksiji
25.3.2011 22:02:50   
marija32
IZVORNA PORUKA: MaliMis

Imal li neko orhideje, treba mi pomoc


Imam ja mini, ali ne znam nista o njoj, cerkina je i ona je prska svaki dan i 1x nedeljno sipa malo vode.

_____________________________

Ljubav su moja deca, a sve drugo je emotivna reakcija.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 408
   RE: cvece u saksiji
25.3.2011 22:10:50   
Anoniman
Ima onu ko sto sada mozes da nadjes na svakom cosku. Siroki zeleni listovi i dna stapa sa cvetovima? Znas li da li je presadjivala i da li je dodavala zemlje. Moju sam kupila u providnoj saksiji i bas vidim da ima malo zemlje, a poceli su da mi se suse pupoljci nakon sto sam je potopila (procitala sam da se ne zaliva vec da stavis u vodu pa ona uzme koliko joj treba).

(odgovor članu marija32)
  Direktna veza do poruke: 409
   RE: cvece u saksiji
25.3.2011 22:13:03   
marija32
Mi smo joj skoro kupili, nije presadjivala, treba da stoji na svetlom mestu i ne na promaji, za zalivanje sam cula da ide ovako, nisam znala za to stavljanje u vodu. Sada cu malo da pretrazim net, pa javljam. http://www.orhideje.net/v2_odrzavanje.php

< Poruku je uredio marija32 -- 25.3.2011 22:14:44 >


_____________________________

Ljubav su moja deca, a sve drugo je emotivna reakcija.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 410
   RE: cvece u saksiji
25.3.2011 22:14:06   
Anoniman
Meni je na svetlu, ali mislim da ne sme na direktno sunce, mozda da joj nadjem drugo mesto ili malo da spustim roletne kad bas udari user posted image

(odgovor članu marija32)
  Direktna veza do poruke: 411
   RE: cvece u saksiji
25.3.2011 22:15:14   
marija32
Evo gore neki link, ima sveuser posted image

_____________________________

Ljubav su moja deca, a sve drugo je emotivna reakcija.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 412
   RE: cvece u saksiji
25.3.2011 22:20:51   
Anoniman
ja opet nista ne nadjoh za zalivanje user posted image ali cu je u svakom slucaju presaditi cim ode u mirovanje.

Tnx user posted image

(odgovor članu marija32)
  Direktna veza do poruke: 413
   RE: cvece u saksiji
25.3.2011 22:22:33   
marija32
Ima draga ispod u onim forumima kao, nasla sam da se prska svaki dan...citava nauka o orhidejamauser posted image

_____________________________

Ljubav su moja deca, a sve drugo je emotivna reakcija.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 414
   RE: cvece u saksiji
25.3.2011 22:32:13   
Anoniman
Glupost, simptom trudnoce user posted image To ce sacekati jutro

(odgovor članu marija32)
  Direktna veza do poruke: 415
   RE: cvece u saksiji
27.3.2011 14:43:47   
Anoniman
Marija, hvala ti puno na pomoci oko orhideje, zivnula je i bas lepo isgleda, poprskam joj ujutru malo listove i malo prsnem i u zemlju, spustam roletnu da ne bude na direktnom suncu dok ne kupim one zastore i smanjila sam promaju u stanu

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 416
   RE: cvece u saksiji
27.3.2011 20:54:12   
Anoniman
Malo je losija slicica ali se vidi da je zivnula

user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 417
   RE: cvece u saksiji
27.3.2011 21:59:46   
marija32
Draga, nema na cemu, prelepa ti je orhideja i drago mi je sto je zivnula!Ima li lepih vesti kod tebe?

_____________________________

Ljubav su moja deca, a sve drugo je emotivna reakcija.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 418
   RE: cvece u saksiji
27.3.2011 22:08:14   
Anoniman
Mislis na cvece ili na user posted image . ako mislis na ovo drugo, trudna sam user posted image i uzasno mi je smesno kad to kazem user posted image

(odgovor članu marija32)
  Direktna veza do poruke: 419
   RE: cvece u saksiji
28.3.2011 11:06:40   
Anoniman
Ja sam sinoc poradila one moje kale i gladiole u saksije. Lakse mi tako nego na jesen da ih trazim po zemlji.user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 420
   RE: cvece u saksiji
28.3.2011 12:28:12   
marija32
IZVORNA PORUKA: MaliMis

Mislis na cvece ili na user posted image . ako mislis na ovo drugo, trudna sam user posted image i uzasno mi je smesno kad to kazem user posted image


Evo, najezila sam se, CESTITKE OD SVEG SRCA! Sve najbolje ti zelim!!!!!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ljubav su moja deca, a sve drugo je emotivna reakcija.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 421
   RE: cvece u saksiji
28.3.2011 12:39:25   
Anoniman
Hvala user posted image

I ja sam moje kale posadila u saksije. Ja doduse ni nemam gde dtugo ali ovo mi je prvi put i nadam se da ce mi uspeti. Posadila sam jednu crnu i jednu belu. Ove crne su mi mnogo lepe i njih planiram za dnevnu ako uspe. Akoliko sam procitala ona ce cvetati tek 2 godine ?

(odgovor članu marija32)
  Direktna veza do poruke: 422
   RE: cvece u saksiji
28.3.2011 18:00:18   
Anoniman
Ne znam kad ce da cvetaju. Prosle godine sam kupila rascvetalu pa mi je pustila mladu koju sam presadila pa valjda ce procvetati ove godine.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 423
   RE: cvece u saksiji
31.3.2011 10:23:59   
Anoniman
Nice i jedna kala user posted image user posted image user posted image user posted image Eno provirile zilice

Mene bas hoce ove godine.

Dajte zene sta mi je najbolje da zasadim sad user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 424
   RE: cvece u saksiji
31.3.2011 10:25:58   
Anoniman
Gde si kupila seme od kale?To me skoro pitala Sandrina85..

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 425
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  15 16 [17] 18 19   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  15 16 [17] 18 19   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here