|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  13 14 [15] 16 17   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: cvece u saksiji
16.2.2011 19:36:45   
*Alexx*
Ja sam iznela ispred ulaza jedan fikus i drvo zivota. Mali stan, a cvece poraslo, nisam ga imala gde. I inace nam je ceo sprat u sobnom cvecu. I zamislite - neko je taj fikus (u stvari, nije fikus, vec dracena) u subotu ujutru LADNO ukrao! A mi na poslednjem spratu, nije nista usput, nego je ciljano dosao i uzeo. Jos onako u lepoj saksiji... Ja sam ostala sokirana! user posted image


_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 351
   RE: cvece u saksiji
16.2.2011 19:38:08   
Olga75
joj , mene kad neko cvece nervira onda ga i nesvesno ubijem user posted image iili ga ne zalivam ili ga potopim
Sad imam dve vrste dracena , bendzamin , drvo zivota , nesto slicno drvetu zivota , bananu i jos svasta , na ivici je zivota ali ce se oporaviti cim dodje lepo vreme user posted image


_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu lenaa)
Direktna veza do poruke: 352
   RE: cvece u saksiji
16.2.2011 19:42:18   
lenaa
Alexx ma lakse nekom da ukrade nego da kupi ili ceka da poraste user posted image user posted image user posted image ima svakakvih ljudi
Olga i ja tako radim, al nije cvece nista krivo nego me nervira kad mi sveki donese tako nesto a i ne pita me dal to cvece volim i jos mi i dever za jedno sto mi je dala kaze da je otrovno, ijuuuu a veliko je i nemam ga gde i moracu nekako da ga se resim kad mi beba pocne da puza ili seta , mada je mozda bolje samo da ga vratim svekrvi

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 353
   RE: cvece u saksiji
16.2.2011 20:03:23   
moja ciklama
Kod mene preživelo Drvo Života i Krasula.

_____________________________

Ko ne doživi to na svojoj koži onda ne može ni da zamisli kako to ume da boli i koliko to ume da te promeni.

(odgovor članu lenaa)
Direktna veza do poruke: 354
   RE: cvece u saksiji
23.2.2011 11:07:27   
Anck Su Nmaun
Uskoro treba da predjemo u novi stan , a terasna ograda  nam je  onako u preckama, sto razmisljam da je idealno da kacim svoje biljkice,  sad sem onih duguljastih saksija nisam nalazila nesto lepo, jel ima neko ideju?

(odgovor članu moja ciklama)
Direktna veza do poruke: 355
   RE: cvece u saksiji
23.2.2011 11:22:30   
Olga75
one puzece muskatle , pa jos kad su bujne u punom cvetu , diiivno ili puzece petunije , surfinije valjda , meni je to prekrasno. Mozes da stavljas naiznemicno , nesto sto cveta i visi pa nesto zbunasto zeleno user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 356
   RE: cvece u saksiji
23.2.2011 11:25:16   
Snelle
Anck, kod nas nažalost i nije neki izbor, barem ja nisam nailazila na nešto pametnije od tih klasičnih saksija. Jedino da odeš kod nekoga da ti napravi po želji. Vidi OVO što je interesantno!

_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 357
   RE: cvece u saksiji
23.2.2011 12:17:33   
Anck Su Nmaun
Olga , nisam u tom fazonu cveca user posted image user posted image user posted image user posted image ja sam kaktusarka...i imam ih jako puno, imam i police ali ne bih da zauzima terasu jos plus deca da se igraju sa mojim kaktusima user posted image user posted image user posted image user posted image
Pa mi ovo deluje kao idealno resenje, lepo okacim sa spoljne strane i divota....vidim da cu se napaptiti dok to ne resim!

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 358
   RE: cvece u saksiji
26.2.2011 10:24:36   
Anoniman
Da li neko ima iskustva sa ovim orhidejama

user posted image

Imam jedan deo u stanu gde sada drzim neko cevece koje je prezivelo majstorske radove, a koje bih rado premestila u neke druge prostorije. Nosila sam se mislju da ovde stavim bonsai, ali nisam u Beogradu uspela da nadjem neki lep, sve su nesto zakrzljali.

user posted image

Mislim da bi ove orhideje isle bas lepo u nekoj zivahnoj boji. Inace suncan mi je taj deo stana celo popodne, ali nije blizu prozora


(odgovor članu Anck Su Nmaun)
  Direktna veza do poruke: 359
   RE: cvece u saksiji
26.2.2011 10:27:49   
Olga75
MMisu , ja sam pokusala da gajim orhideje ali su mi poumirale a selila sam ih k'o macka macice user posted image . Moja mama svoju drzi na prozoru sa juzne strane , hm , dobija direktno sunce do ranog poslepodneva i lepo joj cveta , ima je vec trecu godinu . 

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 360
   RE: cvece u saksiji
26.2.2011 10:29:47   
Snelle
Mišu, moja svekrva je imala taj Phenelopsis (kako ih ja volim user posted image ) i samo joj je prve godine cvetao. E sad da li je do vrste problem ili do svekrve ne znam user posted image

_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 361
   RE: cvece u saksiji
26.2.2011 10:30:25   
Olga75
problem je sigurno do svekrve user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 362
   RE: cvece u saksiji
26.2.2011 10:32:51   
Snelle
IZVORNA PORUKA: olga75

Moja mama svoju drzi na prozoru sa juzne strane , hm , dobija direktno sunce do ranog poslepodneva i lepo joj cveta , ima je vec trecu godinu . 


Znači ipak je problem do moje svekrve user posted image

Pa da Olga, to ti kažem user posted image


< Poruku je uredio Snelle -- 26.2.2011 10:33:33 >


_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 363
   RE: cvece u saksiji
26.2.2011 10:47:56   
Anoniman
Hvala devojke. Probacu, pa vam javljam. Mora biti do svekrve user posted image

(odgovor članu Snelle)
  Direktna veza do poruke: 364
   RE: cvece u saksiji
2.3.2011 13:22:28   
Lu
IZVORNA PORUKA: bebać

Eh kako vrijeme odmiče htjela ja to priznati ili ne,postajem sve veća i veća kućanicauser posted image user posted image Hajde da si malo dignem cijenu,moderna kućanicauser posted image user posted image ...nisam više toliko očajnauser posted image

Pa sam nadošla na ideju da ove god. to jest ovog proleća sadim cvijeće na balkonu.Imam dva balkona,a ovaj jedan mi je baš veći,napravljen samo za sjedenje i dosta je osunčan...znači sunce je na njemu ujutro od 11 pa naveče do 7(ljeti)...

Hajd mi sad predložite kakvo cvijeće da posijem u saksije(i koja je sva ta procedura)...ništa ne znam,amater sam totalniuser posted image user posted image

Ja bih te saksije pokačala po ogradici.Prijateljica(čiji starci drže staklenike) mi reče da pokušam sebi da proizvedem petunije.Da su mnogo zahvalne i lijepe.

Ajte žene da vas čujem,imal ko na balkonu ljeti cvijeća?


_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 365
   RE: cvece u saksiji
2.3.2011 13:30:42   
bebać
Ovdje samo mogu da se smijem postovima od Eugi i vašem bosiljskom gripuuser posted image user posted image

i neki dragoljub se pominje vazdauser posted image

< Poruku je uredio bebać -- 2.3.2011 13:33:26 >


_____________________________

"Žena nikada ne može biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela”

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 366
   RE: cvece u saksiji
2.3.2011 13:32:49   
bebać

IZVORNA PORUKA: daca77

A evo i mog cveca...spustila sam ga, jer je vetar duvao pre par dana...
user posted image
user posted image
user posted image
Kako vam izgleda?




Hoću ovo,ali da visiuser posted image jel može? Jesul ovo petunije?

_____________________________

"Žena nikada ne može biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela”

(odgovor članu daca77)
Direktna veza do poruke: 367
   RE: cvece u saksiji
2.3.2011 13:36:05   
Lu
Imaš viseće surfinije, ove su tek na početku, narastu još najmanje duplo, treba ih zalivati cvetalom za surfinijeuser posted image

user posted image  



_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu bebać)
Direktna veza do poruke: 368
   RE: cvece u saksiji
2.3.2011 13:38:58   
bebać
Ajde LU mogu i te,fine su...vidim i da vise,kakva je procedura?Trebam da kupim saksije,jel onu zemlju za cvijeće i te surfinije u sjemenu što se sade?Kakve su cake,i u kom mjesecu se to radi?

Kažem ti da sam amater,nemam pojma....i moj balkon ima baš puno puno sunca,hoćel ostat žive na njemu?

< Poruku je uredio bebać -- 2.3.2011 13:39:30 >


_____________________________

"Žena nikada ne može biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela”

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 369
   RE: cvece u saksiji
2.3.2011 13:40:39   
Lu
Ne prepoznaješ ove surfinijeuser posted image user posted image
Ja sam ih kupila skoro tolike, koštaju 5 km u rasadniku, sve sa tom saksijom što visiuser posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu bebać)
Direktna veza do poruke: 370
   RE: cvece u saksiji
2.3.2011 13:41:35   
Lu
Kod mene su te u suncu cijeli dan, južna strana, a kod tebe je sjenovito, nije stalno sunce.
One se skroz objese dole, bude cvijet na cvijetu i imaš raznih boja, samo je bitno svaki dan zaljevati i jednom nedjeljno sa cvetalom.

< Poruku je uredio Lu RR -- 2.3.2011 13:42:35 >


_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 371
   RE: cvece u saksiji
2.3.2011 13:42:44   
bebać

IZVORNA PORUKA: Lu RR

Ne prepoznaješ ove surfinijeuser posted image user posted image
Ja sam ih kupila skoro tolike, koštaju 5 km u rasadniku, sve sa tom saksijom što visiuser posted image



ta saksica i taj viseći pribor i zemla i cvijet-SVE košta 5km? Jel?

_____________________________

"Žena nikada ne može biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela”

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 372
   RE: cvece u saksiji
2.3.2011 13:45:37   
Lu
IZVORNA PORUKA: bebać


ta saksica i taj viseći pribor i zemla i cvijet-SVE košta 5km? Jel?

Nema nikakvog pribora, saksija visi...da koplet tako doneseš i objesiš.user posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu bebać)
Direktna veza do poruke: 373
   RE: cvece u saksiji
2.3.2011 13:48:15   
bebać

IZVORNA PORUKA: Lu RR

IZVORNA PORUKA: bebać


ta saksica i taj viseći pribor i zemla i cvijet-SVE košta 5km? Jel?

Nema nikakvog pribora, saksija visi...da koplet tako doneseš i objesiš.user posted image



jao LU,pa ja sam mislila da je to k'o vrag skupouser posted image ...nekako mi lijepo izgleda,kontala sam da je jedna pa najmanje 20km....a meni trebaju neke 4 one duguljaste saksice isto viseće...ima i takvih,jel da?

_____________________________

"Žena nikada ne može biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela”

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 374
   RE: cvece u saksiji
2.3.2011 13:49:21   
Trcosava
Lu one jesu lepe, ali meni lično samo kad su u takvim saksijama. Kad su na balkonu pa preko padaju mi se ne sviđa.
Možeš da probaš i sa visećim minđušicama, imaš viseće karanfile koji do kasno u jesen, čak i početak zime su zeleni i cvetaju....

user posted image

user posted image

user posted image


_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 375
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  13 14 [15] 16 17   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  13 14 [15] 16 17   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here