|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Choriocenteza
10.3.2010 19:02:41   
Tetka Džafi
So far, so good, drage maje. Što kaže Bebuska, to je pre neprijatna, a ne bolna intervencija, nakon koje sam dobila terapiju i savet da mirujem par dana.

Inače, i meni su prodali tu foru da će mi, nakon lokalne anestezije sprejom, dati i injekciju anestezije, što je zapravo bila igla za vađenje čupica. Sama intervencija zaista traje manje od minut, a ja verujem i da sprej nije bio anestetski, već obično dezinfekciono sredstvo user posted image

Opasnost od pobačaja je u svom vrhuncu u narednih 48 sati, a rezulate će mi poslati na e-mail u petak. Eto,

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: Choriocenteza
10.3.2010 19:07:50   
Anoniman
Čekamo sa tobom petak! user posted image

(odgovor članu Tetka Džafi)
  Direktna veza do poruke: 77
   RE: Choriocenteza
10.3.2010 19:45:08   
dacica
tetka Dzafi...bice to u redu...drzimo palceve....user posted image user posted image meni jos niko nije pustio tel od dr.Mikovica gde to radi...

_____________________________

kakve su nam misli.......takav nam je zivot....!!!!!!!!!!

(odgovor članu Tetka Džafi)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Choriocenteza
11.3.2010 6:30:23   
Tetka Džafi
@Bebuska, da li ti je bio tvrd stomak posle intervencije? Tako sam se brinula, sinoć mi je bio nekako tvrd, i čini mi se ipak neosetljiv na dodir (biće da je onaj sprej bio anestetski user posted image )

Sinoć me je malo i bolelo, imala sam u jednom trenutku i pritisak na hm, debelo crevo, kao kod porođajnog napona, uplašila sam se pobačaja, ali evo, ne krvarim, pa se tešim.

Od jutros mi je super, ne boli me ništa i mirnija sam.

@Tasha, @Dacica, hvala na obodravanju user posted image sad će odbrojavanje do petka


(odgovor članu bebuska)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: Choriocenteza
11.3.2010 11:20:52   
bebuska
Tetka Dzafi nemoj da brines sve je to normalno i ja sam bila ko na iglama dva dana pa sam svasta umisljala...Ipak drugi dan od intervencije sam imala onako kao braonkasto krvarenje na dnevnom ulosku, nista strasno ali sam se bila uspanicila da sam ja jedna od tih 1 il 2% slucajeva sto zavrse spontanim. Odmah sam ih zvala ali su mi rekli da mirujem i da to nije nista strasno zna da se desi posle intervencije i hvala bogu bilo je sve ok i evo sad cu za koji dan u 6. mjesec. user posted image Zato opusti se i javi rezultate, vjerujem da je sve ok i navijam da sad bude djevojcica.user posted image

_____________________________

Pre nego sto krenete da trazite srecu, proverite - mozda ste vec srecni. Sreca je mala, obicna i neupadljiva i mnogi ne umeju da je vide!

(odgovor članu Tetka Džafi)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: Choriocenteza
12.3.2010 15:59:02   
Tetka Džafi
Zdrava devojčica!

(odgovor članu bebuska)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: Choriocenteza
12.3.2010 16:05:00   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Tetka Džafi

Zdrava devojčica!


user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Tetka Džafi)
  Direktna veza do poruke: 82
   RE: Choriocenteza
12.3.2010 16:53:36   
bebuska
Super user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Pre nego sto krenete da trazite srecu, proverite - mozda ste vec srecni. Sreca je mala, obicna i neupadljiva i mnogi ne umeju da je vide!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: Choriocenteza
12.3.2010 17:00:40   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Tetka Džafi

Zdrava devojčica!


Bravo...neka tako i ostane ...!user posted image

(odgovor članu Tetka Džafi)
  Direktna veza do poruke: 84
   RE: Choriocenteza
12.3.2010 17:10:46   
Tetka Džafi
Ah, hvala vam! Sad mogu i ticker da napravim i da se konačno prebacim na neku drugu temu user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: Choriocenteza
12.3.2010 17:20:22   
dacica
cestitamuser posted image user posted image user posted image sad uzivaj....a,mene to tek ceka....user posted image

_____________________________

kakve su nam misli.......takav nam je zivot....!!!!!!!!!!

(odgovor članu Tetka Džafi)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: Choriocenteza
12.3.2010 17:21:47   
dacica
jel radio neko kod dr.Ljubica...ja neznam gde cu...i koliko treba ranije da zakazem...sad sam 7ned..

_____________________________

kakve su nam misli.......takav nam je zivot....!!!!!!!!!!

(odgovor članu dacica)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: Choriocenteza
12.3.2010 17:22:01   
Verus
user posted image bravo za zdravu devojcicu!!!  dacica bice sve u redu videces!!

(odgovor članu dacica)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: Choriocenteza
12.3.2010 17:26:31   
Tetka Džafi
Ja sam pre dva dana radila kod Ljubića! Predivan, blagonaklon, nasmejan, staložen i stručan. Toplo preporučujem, zaista. I zivkala sam ih juče i gnjavila, a zašto sam dobila da pijem ovo, a što me boli ovde... oni su stvarno super, strpljivo su mi na sve odgovorili.


(odgovor članu dacica)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: Choriocenteza
12.3.2010 17:27:57   
Tetka Džafi
@Dacica, dovoljno je nedelju dana ranije. Ti predložiš dan, a oni će te onda nazvati dan ranije da ti potvrde vreme.

(odgovor članu dacica)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: Choriocenteza
12.3.2010 17:30:26   
Anoniman
cestitam user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Tetka Džafi)
  Direktna veza do poruke: 91
   RE: Choriocenteza
12.3.2010 18:08:11   
dacica
dzafi koliko te je kostalo kod njega

_____________________________

kakve su nam misli.......takav nam je zivot....!!!!!!!!!!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: Choriocenteza
12.3.2010 19:32:52   
Tetka Džafi
31.000,00

(odgovor članu dacica)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: Choriocenteza
12.3.2010 19:38:22   
Snelle
Tetka Dzafi, sve čestitke i od mene user posted image Želim ti laku i lepu trudnoću user posted image

(odgovor članu Tetka Džafi)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: Choriocenteza
23.3.2010 19:29:03   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Tetka Džafi

Zdrava devojčica!


Tek sada vidim! Jupiiiiiiiiiiiii! user posted image

(odgovor članu Tetka Džafi)
  Direktna veza do poruke: 95
   RE: Horiocenteza
8.4.2010 13:51:56   
cipiripi
veceras cu znati da li moram da radim biopsiju horionskih cupica jer mi je ustanovljena mutacija MTHR na genu...
citala sam da svi kazu da to ne utice na bebu, a moja dr kaze da se ne zezam sa tim...idem veceras i do hematologa pa cu znati sta i kako user posted image


_____________________________

saljem ti bebi prasinu draga! Nek uspe!!! ... by Verus ! :D

A sad Ivona kaze "Verus..al si mi zaprasnjavilaaaa mamuuuu" !!!!

:D :*:*:*





(odgovor članu mihi)
Direktna veza do poruke: 96
   RE: Horiocenteza
8.4.2010 13:53:51   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: cipiripi

veceras cu znati da li moram da radim biopsiju horionskih cupica jer mi je ustanovljena mutacija MTHR na genu...
citala sam da svi kazu da to ne utice na bebu, a moja dr kaze da se ne zezam sa tim...idem veceras i do hematologa pa cu znati sta i kako user posted image



user posted image user posted image

(odgovor članu cipiripi)
  Direktna veza do poruke: 97
   RE: Horiocenteza
8.4.2010 13:56:12   
pahulja76

IZVORNA PORUKA: cipiripi

veceras cu znati da li moram da radim biopsiju horionskih cupica jer mi je ustanovljena mutacija MTHR na genu...
citala sam da svi kazu da to ne utice na bebu, a moja dr kaze da se ne zezam sa tim...idem veceras i do hematologa pa cu znati sta i kako user posted image



e cipi, toliko smo cekale na user posted image a sad nam svasta nalaze user posted image , radi sve st otreba al ne razmisljaj previse o tome, vec samo osmeh na lice user posted image

(odgovor članu cipiripi)
Direktna veza do poruke: 98
   RE: Horiocenteza
8.4.2010 13:58:40   
cipiripi
meni bi prosto bilo neobicno da me ne cackaju i ne pronalaze svasta user posted image


_____________________________

saljem ti bebi prasinu draga! Nek uspe!!! ... by Verus ! :D

A sad Ivona kaze "Verus..al si mi zaprasnjavilaaaa mamuuuu" !!!!

:D :*:*:*





(odgovor članu pahulja76)
Direktna veza do poruke: 99
   RE: Horiocenteza
8.4.2010 14:00:16   
pahulja76

IZVORNA PORUKA: cipiripi

meni bi prosto bilo neobicno da me ne cackaju i ne pronalaze svasta user posted image



e, lepo kazes user posted image i meni je tako

(odgovor članu cipiripi)
Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Ne postoji trofej za prirodni porođaj ili ...
To su najbolje riječi koje mi je suprug mogao reći u rađaoni.
Krvarenje u prvom tromesečju trudnoće
Krvarenje u prvom tromesečju trudnoće je znak da postoji mogući problem.



image
pamaja
Fitolat je obavezni deo moje torbe za porodilište.
Fitolat sam otkrila u prvoj trudnoći. Pošto imam blizance, veoma mi je bilo važno da uspostavim pravilnu laktaciju. Još dok sam bila u porodilištu suprug mi je doneo Fitolat. Ja sam bila oduševljena. Mleko je pravilno nadolazilo, nisam imala mastitis niti bilo kakvih tegoba. Koristila sam ga tokom čitavog perioda dojenja. Moji blizanci su dojene bebe, bez adaptiranih mleka zahvaljujući Fitolatu. Sada su to zdravi sedmogodišnji dečaci. Uskoro nam stiže i seka, tako da će Fitolat biti obavezni deo moje torbe za porodiliste.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here