|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Podrška za trudnice
2.3.2010 10:04:26   
mejvis
user posted image user posted image user posted image

Znala sam da je tako!!!

(odgovor članu LillyT)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Podrška za trudnice
2.3.2010 10:40:05   
Mimče
joj žene vi baš pričate o lepim stavrima bebcu presvlačenju organizaciji. Ja sam čvrsto odlučila da budem sama i da os svoje plate platim ženu da mi sredi kuću, opere, ispegla i složi bebece stvari (već to radi kod moje seke i nije skupa) a mame i jedna i druga da samo budu dragi gosti , jer sam shvatila da ja s njima samo šizim.
Nego ja sam vam fuj danas juče sam ceo dan imala glavobolju jaku i povraćala sve što sam stavila usta i imala napade grčeva. Sutra idem kod dr na pregled ali baš me je strah za bebca jedva čekam da ga vidim i čujem na uz pa da mi lakne.

(odgovor članu mejvis)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Podrška za trudnice
2.3.2010 11:35:26   
Unica
i ja da se upisem za podrsku... posto je pitanje dana kad cu se poroditi a i pocela sam da se otvaram nadam se da cu bar ugrabiti neko pristojno vreme da ima ko da me zasmejava sms-ovima dok se ne porodim user posted image
Loth. i LillyT ce prenositi...


_____________________________

Bolje je biti vrabac, nego papagaj koji tripuje da je slavuj.

(odgovor članu Mimče)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Podrška za trudnice
10.3.2010 14:27:44   
buhla
KLIK user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Proverite da li ste zaista dobar čovek. Pomozite onima koji vam ne mogu uzvratiti.
Dušan Radović

(odgovor članu Unica)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Podrška za trudnice
10.3.2010 14:29:28   
buhla
IZVORNA PORUKA: lothroniell

KLIK


_____________________________

Proverite da li ste zaista dobar čovek. Pomozite onima koji vam ne mogu uzvratiti.
Dušan Radović

(odgovor članu buhla)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Podrška za trudnice
10.3.2010 14:33:02   
eugenija
IZVORNA PORUKA: Unica

i ja da se upisem za podrsku...



Jaoj pa ja nisam videla nove postove ovde! Hvala Buhlici što je digla temu sa fenomenalnim klikom od Loth! Ma to je uvezana podrška na delu!user posted image


Unice, a tebi ide porcija uštipaka od meneuser posted image

user posted image



_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Unica)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Podrška za trudnice
10.3.2010 14:35:49   
lothroniell
Joj ogladnela sam sad! user posted image

_____________________________

¸¸ja volim sve što se kreće jer sve što se kreće kreće se po zakonima mirovanja i smrti volim sve istine koje nisu obavezne jer prava istina je stidljiva kao miris.¸¸

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Podrška za trudnice
10.3.2010 15:00:01   
Unica
IZVORNA PORUKA: eugenija

IZVORNA PORUKA: Unica

i ja da se upisem za podrsku...



Jaoj pa ja nisam videla nove postove ovde! Hvala Buhlici što je digla temu sa fenomenalnim klikom od Loth! Ma to je uvezana podrška na delu!user posted image


Unice, a tebi ide porcija uštipaka od meneuser posted image

user posted image




mmmmmmmmmm, hvala eugi... user posted image

evo za sve buduce mame da se malo razneze i nasmeju...

KLIK


_____________________________

Bolje je biti vrabac, nego papagaj koji tripuje da je slavuj.

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Podrška za trudnice
10.3.2010 15:08:33   
lothroniell
Awwwww!!! user posted image user posted image user posted image

_____________________________

¸¸ja volim sve što se kreće jer sve što se kreće kreće se po zakonima mirovanja i smrti volim sve istine koje nisu obavezne jer prava istina je stidljiva kao miris.¸¸

(odgovor članu Unica)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Podrška za trudnice
18.8.2015 12:46:20   
lanica82
Drage moje,
na održavanju sam trudnoće, imala sam pobačaj pre godinu i po dana i sada mi je svaki dan strepnja. Dan po dan strepim od svakojakih problema, virusa, prehlada.. U kući moje svekrve je do pre dva dana bilo slučajeva stomačnog virusa a ona se najavila i zove nas tamo, i doktorka mi kaže da to ne preporučuje, naravno, ali nikako da izađem na kraj sa mužem! I on želi ovo dete ali nikako da shvati ozbiljnost situacije i misli da ja preterujem! Očajna sam... i pod još većim stresom zbog njega... user posted image

(odgovor članu lothroniell)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Podrška za trudnice
18.8.2015 13:12:00   
Sanjalicaaa
Sve te razumem. Isti je i moj muž. Kažem da mu bratanc ima stomačni virus da nije pametni da idemo, on kao pa šta, nije to toliko strašno. Kažem ne smem na bazen, ne smem da se kupam, ma nista ne shvata ozbiljno. Naravno da želi i on dete ali me izluđuje po nekad user posted image

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu lanica82)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Podrška za trudnice
18.8.2015 13:45:46   
lanica82
Ne znam koliko još imam snage da se borim... lepo ću sledeći put da ga povedem kod doktorke da mu ona objasni ako može...

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Podrška za trudnice
18.8.2015 14:45:01   
dijana1*
Mnogi muskarci nazalost ne mogu da shvate trudnocu i drugo stanjeuser posted image
Meni stvarno nista nije tesko ali nekada se bas naljutim zbog bezobrazluka. Npr. lezimo i gledamo tv i on mi kaze ima li kisele, hoces li mi nasuti jednu casu. E pa necuuuuu!!!! Imas noge i ruke isto kao i ja a dok ja ustanem to je procedura. I lepo mu objasnim sta mi smeta.... par dana vodi racuna pa ponovo po starom dok ga ne opomenemuser posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu lanica82)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Podrška za trudnice
18.8.2015 14:49:07   
Maraj
Lanice draga gledaj sebe koliko mozes! Nemoj popustiti. Niko ti sutra hvala nece reci. Reci otvoreno necu doci zbog toga i toga ili ne bi bilo pametno da ove nedelje dodjete pricala sam sa dr. Najbolje da se vidimo sledeće nedelje kada virus prodje.
a ti muškarci bas znaju biti user posted image

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Podrška za trudnice
18.8.2015 15:16:44   
lanica82
Bas to pokusavam, da injemu objasnim da svako vodi svoj zivot i kada se nesto lose desi (kao sto senama vec prosle godine desilo) svako ce reci "bas mi je zao" i nastavice svoj zivot a ti si taj koji pati i na svojoj kozi sve oseti.. Nadam se da ce se osvestiti, svakako sam svesna da je moram da vodim svoj zivot kako najbolje mogu i da se za svoju bebu borim!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Podrška za trudnice
18.8.2015 15:27:22   
Sanjalicaaa
I ja sam razmišljala da povedem mm kod lekara da čuje da ne smem teško da podižem, da moram da ležim, da mi preti prevremeni porođaj. Često mu ljutito stavim do znanja šta mi smeta. Al što kaže Dijana onda bude obazriv dva dana, pa opet po starom.

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu lanica82)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Podrška za trudnice
18.8.2015 15:43:53   
dijana1*
Jaooo a najgore mi je kada me pita a stooo? ( kao sto ne mogu)user posted image
Vidim da mu bude zao i zna da je ispao kreten ali ja od toga nemam nista.
Prvu trudnocu sam se ponasala kao da i nisam trudna pa cvrc dva meseca ranije se porodila. Kad je beba bas bila u teskom stanju svi se razbezali , niko ne moze da podnese pritisak.
U drugoj trudnoci kada je dr rekla STROGO mirovanje svi su pomogli pa i mm. A sada u trecoj se i on malo opustio a i ja za sada ne kukam.
Ali da neke stvari moram da mu nacrtam, moram.
Tako da tih 9 meseci samo gledajte sebe i radite onako kako se vi osecate. A muzeve, svekrve, mame, tetke, komsije.... stavite u stoti plan.

_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 67
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Idi na:







13 znakova da očekujete dečaka
Da li je moguće da postoje očigledni znaci koji nam mogu reći da ćemo biti ponosni roditelji malog dečaka? Čitajte dalje...
Uobičajeni pregledi i analize u trudnoći
Pred vama je spisak svih uobičajenih pregleda i analiza koje se rade u trudnoći i približni period kada se oni rade.



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here