|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Šta kada znate za tuđu prevaru?
7.5.2009 21:40:28   
Anoniman
ma ja i nemam nameru da se mesham do daljnjeg....nek rade shta hotje...nisam i netju se meshati....user posted image

(odgovor članu mihi)
  Direktna veza do poruke: 26
   RE: Šta kada znate za tuđu prevaru?
7.5.2009 21:41:43   
sneza24
I ne treba se mesati uopste.Ali imala sam jednu drugaricu koja se vidjala sa jednim deckom a on ne samo da ju je varao nego se vidjao sa njom kad je on hteo ili kad mu se je****.I meni i jos jednoj drugarici bilo zao nje i mi pocele da joj pricamo stalno kako je on ovakav onakav,a ona dalje od njega nije videla nista.Jednom  nam se naljutila iz cista mira i otisla kuci i nije htela da prica sa nama.I ona se udala za tog decka i sad cekaju bebu.Ali ja ga znam i znam da se ne bi jos zenio da ona nije ostala trudna.

(odgovor članu mihi)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Šta kada znate za tuđu prevaru?
7.5.2009 21:54:29   
lucia
ja za svaku svoju blisku drugaricu znam kakva je,ako bi ostavila decka zbog prevare rekla bih joj, a ako znam da bi ostala s njim onda ne bih jer bi joj to samo otezalo situaciju a opet bi bila s njim,sto da se muci onda bezrazlozno. ne bih se plasila da izvucem ja deblji kraj jer verujemo jedne drugima bezrezervno. naravno govorim o vrlo bliskim prijateljicama,ovim daljim ne bih rekla niti bi se petljala uopste

(odgovor članu sneza24)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Šta kada znate za tuđu prevaru?
7.5.2009 23:13:44   
Verus
Tesko je odluciti....ja i dan danas ne znam sta bih, pricala sam sa par drugarica i one kazu da treba reci, a opet, ako se pomire, posle moze meni da se obije o glavu sa njihove strane, to sto sam se mesala....jos ce ispasti kako sam to rekla da bi ih razdvojila??  Sva sreca ovo mi se jos nije dogodilo.

(odgovor članu lucia)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Šta kada znate za tuđu prevaru?
7.5.2009 23:16:50   
Lu
A ja ne kužim to "obiće mi se o glavu",
ako sam rekla istinu bez obzira pomirili se ili ne,nema mi se što obiti o glavu nisam ništa slagala...
njima će se obijati cijeli život ako se pomire poslije togauser posted image

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Šta kada znate za tuđu prevaru?
9.7.2010 20:36:30   
dunja RR
ovde smo pisale, slična temauser posted image ....

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Šta kada znate za tuđu prevaru?
9.7.2010 21:55:16   
Lilly*
IZVORNA PORUKA: OTI

Jednom se otvorila rasprava izmedju dve drugarice i mene: da li bi jedna drugoj rekle da je muz ili decko vara?
jedna je smatrala da uvek najgore prodje onaj koji je rekao tako da ne bi rekla nikad
druga drugarica i ja smo se slozile da bismo jedna drugoj rekle i ne samo to nego da ocekujemo jedna od druge da kazemo ako nesto znamo...i da je to prijateljstvo.

Sta vi mislite?
koliko tu nagrabusi onaj koji je rekao?

Moj stav: rekla bih ukoliko mi je ta osoba bliska (kuma, sestra, najbolja drugarica). Pa cak i da nagrabusim i ja, rekla bih!!!!
Jer to smatram prijateljstvom.

IZVORNA PORUKA: Mimče

REKLA BIH OBAVEZNO ponarocito ljudima koji su meni bliski i bitni  i to bih ocekivala i od njih , bolje da nagrabusim zbog recenog nego da moj neko posle jako pati ,a oni dalji sto su mi na zdravo zdravo- zasto bih se ja petljala u to , ionako se sve sazna od nekoga ko im je blizi .....

IZVORNA PORUKA: Nena81

Ako sam 100% sigurna da muz vara zenu, rekla bih bez obzira na to dal bi nagrabusila ja il bi nase prijateljstvo otislo u aut.
Isto ocekujem i od mojih prijatelja jer ako nesto volim i postujem to je iskrenost ma koliko ona po neki put zna da bude surova i da zaboli.
I rekla bih bez obzira dal je u pitanju sestra kuma prijateljica ..bilo ko ko je meni drag i blizak.

A da li nagrabusi onaj koje rekao, to zavisi koliko druga osoba ume da ceni iskrenost tog tipa.

IZVORNA PORUKA: Nedja

Rekla bih, i najblizim, i onim malo daljim drugaricama. Po cenu prekidanja prijateljstva, ne bih mogla da nosim to u sebi, i da gledam kako muz moje drugarice pravi budalu od nje, pogotovo sto, ako to znam ja, znaju sigurno i jos neki ljudi. Da dozvolim da joj se smeju ili je sazaljevaju iza ledja? Nema sanse. Ove moje najblize znaju za to, i nikada se ne bi naljutile na mene kada bih im i nagovestila da sumnjam. A ove dalje...meni bi savest bila cista. To mi je vazno. I naravno, bila bih takticna.

IZVORNA PORUKA: OTI
iz teme prevara

IZVORNA PORUKA: lanajelena

slazem se sa bubaMirom,preispitaj sebe
ranije sam mislila da ne bih oprostila sad nisam sigurna,ali najvaznije mi je da on misli da ne bi nikada...Mrzim muskarce koji mogu tako nesto da naprave trudnici ili porodilji pri tome ne mislim na tm anonimna,jer ako je samo poruka nije nista strasno,znam slucaj jedne devojke koja je isla kod bivseg na kres varijantu u stan gde zivi sa zenom koja je tog momenta bila u porodilistu,e to je nesto najodvratnije...ona sad ima sm i dete i htela sam da je pitam kako bi se ti osecala da cujes da je tm doveo neku u tom trenutku ali nije moje da se mesam 




IZVORNA PORUKA: Nena81

Ja prva bih volela da znam ako mm radi nesto meni iza ledja, jer mi je jadno i bedno da ljudi oko mene to znaju i da mi se podsmevaju...jadna ona ni nezna ..i sl izjave 

IZVORNA PORUKA: OTI

da, slazem se.
smatrala bih izdajom da mi drugarica ne kaze to.

moj tata je rekao svom prijatelju da ga zena vara (jer je video svojim ocima i danima se borio sa sobom da li da kaze)...
i taj prijatelj nije sa njim razgovarao tri godine dok nije sam otkrio...onda se javio a zenu oterao...

i ja ocekujem od prijatelja da mi kazu...ko mi zeli dobro reci ce mi...tako gledam i na druge: koga cenim kao osobu i zelim mu dobro, reci cu mu
mada ,kazu: "muz(zena) zadnji sazna"



IZVORNA PORUKA: Dora

Da,naravno da bih rekla. To smatram prijateljstvom.

IZVORNA PORUKA: dobro bice iz bajke

I ja bih rekla!!!To jes rekla sam kumi koju sam vencala,znala sam da je mm vara oko dva meseca,imaju dvoje dece ,bilo mi je jako tesko ali rekla sam joj..Nije ok,da ona po ceo dan bude sama sa decom,da pere ,pegla,kuva,a da on izvodi svoju novu devokju,i da ga boli uvo za njegovu decu i njegovu zenu..Kuma mi se zahvalila i ostale smo prijateljice,ona mu je sve oprostila,on je kao ostavio tu devokju,i posle par meseci ponovo je poceo sa njom..Razveli su se..Ne mogu da verujem izbacio je svoju decu iz stana i doveo tu  da zivi tu..
Ja mislim da sam ispravno postupila  i ako se mm bunio..Nije mi dao da joj kazem..

IZVORNA PORUKA: maslinica

ja bi rekla definitivno, pa nek se ljuti, odljutit ce se..jednom prilikom mi je drugarica na to rekla...'' hvala sto si mi unistila blagdane' jer sam joj rekla sta sam videla u mob njenog decka, sasvim slucajno.
ljutila se neko vreme, a onda je rekla hvala...
i da, volela bi da mi se kaze, najgori je osecaj da svi znaju, a da si ti budala koja nista ne zna i jos ti se ta neka negde smeje, to je najadniji osecaj.
nije meni sto me vara, meni tu radi sujeta i muka sto se neka druga nasladjuje..
dozivela sam jednom,ne od mm, od bivseg momka...uh kako sam bila jadna!


IZVORNA PORUKA: cipiripi

Ja ne bih rekla jer nije moje da kazem!
Vise imam muskaraca prijatelja, nego drugarica!
U toj njihovoj vezi ocito nesto ne shtima i postoji ogromna doza glume kad mogu da kriju te stvari..
Pored glume, verovatno je tu i nezainteresovanost jedno za drugo, neka teska i dosadna rutina..ko zna sta sve..
Moguce frustracije i kompleksi da se lece na meni i "mojim dobrim namarama" apsolutno mi ne pada napamet..

A druga stvar..slazem se da je ovo mali svet...sve se sazna..
On/ona mogu da se varaju .. a sta je pozadini svega toga i ko je zapravo tu "kriv" onaj koji "oda tajnu" ne zna i nikad nece saznati jer je to nesto sto se duboko cuva u samo njihova 4 zida..

IZVORNA PORUKA: bebironcic

Ja sam uvek za istinu pa kakva god bila!Ja sam za to da se kaze,ocekivala bi to od mojih blizih,kao sto bi i ja rekla!A,da li bi nadrljala i ispala crna ovca sto sam rekla ...o tome nisam razmisljala,ali bi mi bar savest bila cista!
Samo sto bi sigurno danima i nocima razbijala glavu razmisljanjem kako toj osobi da kazem da je muz/zena vara?!To je ono sto bi me sigurno bockalo,jer su to jako skakljive teme ....nisam bila u takvoj situaciji...ali nikad se ne zna sta nosi dan a sta nosi noc!Ja bi kao rekla,ali je pitanje da li bi imala srcku da tako nesto uradim?!


IZVORNA PORUKA: Verus RR

u potpunosti se slazem...  posle se pomire, pa onaj ko je rekao pojede g****
IZVORNA PORUKA: cipiripi

Ja ne bih rekla jer nije moje da kazem!
Vise imam muskaraca prijatelja, nego drugarica!
U toj njihovoj vezi ocito nesto ne shtima i postoji ogromna doza glume kad mogu da kriju te stvari..
Pored glume, verovatno je tu i nezainteresovanost jedno za drugo, neka teska i dosadna rutina..ko zna sta sve..
Moguce frustracije i kompleksi da se lece na meni i "mojim dobrim namarama" apsolutno mi ne pada napamet..

A druga stvar..slazem se da je ovo mali svet...sve se sazna..
On/ona mogu da se varaju .. a sta je pozadini svega toga i ko je zapravo tu "kriv" onaj koji "oda tajnu" ne zna i nikad nece saznati jer je to nesto sto se duboko cuva u samo njihova 4 zida..


IZVORNA PORUKA: bebironcic

Kao sto bi mi ocekivali od nekog da nam kaze istinu,ako je nesto video,cuo,daleko bilo,da se pomerim s'mesta,tako bi sigurno i neko nas blizi ocekivao da tako nesto cuje od nas!

IZVORNA PORUKA: pcelica Maja

Rekla bih sigurno,a ako se naljuti to znaci da ne zna da ceni pravu stvar!

IZVORNA PORUKA: aster

Rekla bih samo rođenoj sestri. Za ostale bih se pravila da ne znam, bar tako mislim  Nadam se da neću biti u situaciji da odlučujem o tome da li da saopštim ili ne takve stvari.

IZVORNA PORUKA: New Mom

Apsolutno da, jer po meni takav i treba da bude pravi odnos sa nekim - iskren i potpun. Polazim od sebe, želela bih da se meni tako uzvrati, bez obzira koliko boli. Više vredi nego nečije uljuljkivanje i šarena laža.

IZVORNA PORUKA: lanajelena

sestri sigurno a mislim i drugaricama(najblizim) jer to isto ocekujem i od njih ,dugo bi mi trebalo da to prevalim preko usta ali bi rekla...moja jako dobra drugarica je imala super momka kojeg sam ja bas gotivila,medjutim pocela je sa nekim drugim i tako bila u dvostrukoj vezi,njen momak me je cesto zvao da pijemo kafu i pricao mi satima kako ne zna sta se sa njom desava verujte mi da sam i njemu mislila da kazem(to i moja drugarica zna),natuknula sam mu da je ponekad prati ali je ipak ona moja drugarica a i svi njegovi drugovi su znali,niko mu nije rekao
Oti drago mi je da te je moj post podstakao na novu temu samo da objasnim ja devojku koja je prevarena nepoznajem niti njenog muza koji joj je to napravio,znam samo tu ljubavnicu(zivele u istoj zgradi) ali posle te price nismo u najboljim odnosima iz vise razloga 

IZVORNA PORUKA: afrodita

IZVORNA PORUKA: Verus RR

u potpunosti se slazem...  posle se pomire, pa onaj ko je rekao pojede g****
IZVORNA PORUKA: cipiripi

Ja ne bih rekla jer nije moje da kazem!
Vise imam muskaraca prijatelja, nego drugarica!
U toj njihovoj vezi ocito nesto ne shtima i postoji ogromna doza glume kad mogu da kriju te stvari..
Pored glume, verovatno je tu i nezainteresovanost jedno za drugo, neka teska i dosadna rutina..ko zna sta sve..
Moguce frustracije i kompleksi da se lece na meni i "mojim dobrim namarama" apsolutno mi ne pada napamet..

A druga stvar..slazem se da je ovo mali svet...sve se sazna..
On/ona mogu da se varaju .. a sta je pozadini svega toga i ko je zapravo tu "kriv" onaj koji "oda tajnu" ne zna i nikad nece saznati jer je to nesto sto se duboko cuva u samo njihova 4 zida..



e bas pojede g****
slazem se u potpunosti
cipiripi


IZVORNA PORUKA: kaliopi

Pojela sam istu stvar iz prethodnih postova ...
Ali neka veze, ispašću čovek pa neka ga opet pojedem.






_____________________________

Nemoj plakati, bata je tu

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Šta kada znate za tuđu prevaru?
9.7.2010 22:02:03   
Anoniman
joj zene, nisam znala...
a trazila sam..
cudan naslov ove teme..
zato nisam nasla..

izvinjavam se ..pogotovu LILLY koja je sve morala da kopira...

(odgovor članu Lilly*)
  Direktna veza do poruke: 33
   RE: Šta kada znate za tuđu prevaru?
9.7.2010 22:03:10   
Lilly*
Hej Oti, nije problem user posted image

_____________________________

Nemoj plakati, bata je tu

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Šta kada znate za tuđu prevaru?
27.8.2010 21:08:21   
Anoniman
Ja znam za tuđu prevaru . Međutim , ovde Ona nije prevarila ni muža , ni decu , prevarila je druge ljude kojima je pomoć bila potrebna . A ja sam joj pomogla , nesvesno . I sad ne mogu sebi da dođem od šoka .

Kada sam došla u ovaj grad , upoznala sam Nju . Odmah mi je , posle prvog "zdravo" ispričala svoju tešku , izbegličku priču , rovove , preskakanje leševa , tugu , čemer , jad . Jako sam se potresla nad njenom sudbinom , a posebno nad pričom o njenom 12-godišnjem bratu koji je celu tu agoniju rata prolazio bolestan , i to od tumora na mozgu . Nisam mogla da verujem šta je snašlo tu šestočlanu porodicu ... Ona je uvek izgledala krajnje izmučeno , jadno , čudno je pričala kroz svoju nevešto sklepanu protezu kojom je dopunjavala prazninu između jedina 2 preostala prirodna zuba u vilici ... Ima 25 godina , zapuštena je , stalno bolesna i bez zuba . Ponudile smo se , nas par devojaka , da je povedemo kod frizera , da joj skupimo pare za zubara , ali ona to nije želela , kao da je volela tu svoju bedu , čuvala je taj svoj izgled , kao dragocenost ... Nikom nije bilo jasno zašto  . Bilo mi je jako , jako žao . Priča o bratu je prelila kap . Rešila sam da pomognem , jer sam znala da mogu ... Aktivirala sam meni jako , jako bliske ljude koji vode svoju humanitarnu organizaciju . Priča o nesrećnom dečaku se razmilila po Srbiji brzinom svetlosti , i njemu je počela da stiže pomoć sa svih strana ... U robi i novcu , nikako zanemarljiva ... Stajala sam pored Nje je kada je na njen  račun , a za brata , uplaćena pozamašna svota novca strane valute , koja se brojala u hiljadama ... Ljubila me je i skakala od sreće ...

Prošlo je par meseci . Mi smo se i dalje družile , bile bliske , i valjda je ta bliskost učinila Nju neopreznom ... Izletala se , prvi put , kako ima svoju kuću komada 1 , kako deda i baba imaju svoju kuću u okolini NS ... Pa posle izvesnog vremena , opet greška iz nepažnje : drugi deda hoće da proda neku kuću tu u okolini i da kupi stan u NS, u gradu ... Ja je gledam iz mog podstanarskog ugla , i ne verujem ... Posle par nedelja - opet penal : tata je bratu za 18 rođendan kupio skuter !!! Čekaj , onaj tata koji ne radi nigde , onaj tata , muž nezaposlene majke ??? Dobro ... Idemo dalje ... Priča se širi na povrće i voće , uvek sveže , koje ona u svako doba dana može da pribavi iz svog plastenika ... Ja i dalje mislim da nisam dobro čula ... Ali , ako sam gluva , nisam slepa , i dobro sam videla kada je došla na posao svojim novim automobilom ...
Ćutala sam par sati , dok je ona pričala kako to "ipak nije samo njen auto, nego je to tata kupio njoj i braći " ...

I na kraju - najveći šok od svih : njen bolesni brat (Bože , oprosti mi što ovo pišem) uopšte ne boluje od tumora ... Dečak je rođen sa mentalnom retardacijom , a otac , ponosni ratni veteran sa četničkom bradom , koji bi dan danas najviše voleo da opet uvati top pa opali po 'Rvatima - nije , od sramote , smeo da kaže da mu se rodio retardirani sin ... "Tumor na mozgu" je , ipak , drugačije zvučalo ...  I pribavljalo što šta stvari  ... I nikom nije bilo sumnjivo koji to dečak može da preživi 12 godina sa tumorom na mozgu ... Pa , eto , ni meni nije bilo sumnivo ... Ali sada , sada sumnjam da ću ikada više verovati ljudima .

Ta priča se završila kao hepiend - nesrećna porodica dobila preko potrebnu pomoć . Ali samo nas par znamo istinu , pravu istinu . I teško spavamo sa njom . Kako li tek spava ONA i njena porodica ? Bebećim snom , čini mi se ...

Izvinjavam se svima na Anonimnosti , izabrala sam tu opciju samo i jedino da bih zaštitila sebe i druge koji su nesebično učestvovali u toj humanitarnoj akciji . Stvar je gotova , "dobro delo" učinjeno . Nema nazad . Sramota me je što su neki drugi ljudi , kojima je pomoć  ZAISTA potrebna - ostali kratkih rukava . Sramota me je , ali najviše svoje naivnosti . Nisam znala , jednostavno , nisam znala ... user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Lilly*)
  Direktna veza do poruke: 35
   RE: Šta kada znate za tuđu prevaru?
27.8.2010 22:22:25   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Anoniman

Kako li tek spava ONA i njena porodica ? Bebećim snom , čini mi se ...





Verovatno mirno spava. Nakon svega, ako je TADA nije bilo sramota, zašto bi bilo sada? user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 36
   RE: Šta kada znate za tuđu prevaru?
27.8.2010 22:42:53   
liliana
user posted image

_____________________________

" BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 37
   [Obrisana poruka]
27.8.2010 22:55:18   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu liliana)
  Direktna veza do poruke: 38
   RE: Šta kada znate za tuđu prevaru?
18.12.2010 21:35:58   
Alexis79
Ja sam danas saznala za tudju prevaru tj. potvrdile su mi se sumnje.

Poslovni saradni mm je mrtav hladan na proslavu firme doveo "devojku".
A i on i zene rade za istu firmu samo je ona na trudnickom (pre 3 meseca su dobili trece dete).

Nervira me to sto sam upletena u celu pricu.I sto smo sa  njim i njegovom zenom izlazili van posla da se druzimo.
Nesto kao  mm i on su poslovni saradnici ali oni su mojih godina i kao smo poceli da se druzimo.

Nista cesto ali ipak se privatno vidjamo.

Bio je on meni sumnjiv i pre jer mi je narucivao neke parfeme za koje znam da nije dao svojoj zeni ,ali nisam htela da se mesam.

Ali sad je doveo tu klinku koja kao menje njegovu zenu koja je na trudnickom.
A svojoj zeni to nije rekao i jos je uzeo jednu sobu za njih dvoje za prenociste.user posted image

Pomenu je mm da kao to nikom ne prica jer eto njemu je glupo.Mozes mislit njemu glupo  ????????????I sad sam uvucena u tudje lazi.

Sto je to uopste morao i da pominje,lakse mi je bilo dok nisam znala.
Pretpostavljala sam ,ali nisam bila sigurna.

E sad znam i nemam pojma kako da se ponasam jer ja ne umem da sakrijem gadjenje koje trenutno osecam prema njemu.

A zene mu je stvarno super i tako mi se ponekad poverava za neke stvari.
Bas sam se nasla u neobranom grozdju

< Poruku je uredio Alexis79 -- 18.12.2010 21:37:23 >


_____________________________

25.09.2012 Ognjen,Emilija i Aleksa

Postali smo tata i mama !

Always look on the bright side of life....


(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Šta kada znate za tuđu prevaru?
18.12.2010 21:41:16   
Alexis79
Znam ja da ja to ustvari treba da precutim i da se ne mesam ,ali .......takva kakva sam strah me je prebacicu mu nesto.

Ili cu poceti da ih odbijam kad nas negde zovu pa ce onda njegova zena da me zivka i da se pita zasto sad odjednom necu sa njima da idem tamo negde.

'bem ti musko i to neizivljeno. 

_____________________________

25.09.2012 Ognjen,Emilija i Aleksa

Postali smo tata i mama !

Always look on the bright side of life....


(odgovor članu Alexis79)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Šta kada znate za tuđu prevaru?
18.12.2010 21:43:07   
magnetic
Uopste nisi u zavidnoj situacijiuser posted image

_____________________________

Dunja 27.07.2010.
Visnja 23.01.2012.

(odgovor članu Alexis79)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Šta kada znate za tuđu prevaru?
18.12.2010 21:45:15   
Anoniman
UF!

(odgovor članu magnetic)
  Direktna veza do poruke: 42
   RE: Šta kada znate za tuđu prevaru?
18.12.2010 21:46:27   
Alexis79
Kad smo dosli kuci ja krenula da vicem a mm onako snuzdeno me gleda i kaze :"Pa ti si besna kao da sam ja prevario tebe ,a ne on svoju zenu.A znas dobro kako je njegova zena ljubomorna"

Pa mislim ocigledno da zena ima pravo sto se toga tice.

_____________________________

25.09.2012 Ognjen,Emilija i Aleksa

Postali smo tata i mama !

Always look on the bright side of life....


(odgovor članu magnetic)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Šta kada znate za tuđu prevaru?
18.12.2010 21:47:54   
Anoniman
Ali ona ne bi trebala biti ljubomrna nego ljuta! user posted image
Moš misliti, gaji NJEGOVO dete kod kuće, a on tako!

(odgovor članu Alexis79)
  Direktna veza do poruke: 44
   RE: Šta kada znate za tuđu prevaru?
18.12.2010 21:49:31   
Alexis79
Ma ona gaji troje njihove /njegove dece ,i to je ustvari ono zbog cega sam ja najvise besna.



_____________________________

25.09.2012 Ognjen,Emilija i Aleksa

Postali smo tata i mama !

Always look on the bright side of life....


(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Šta kada znate za tuđu prevaru?
18.12.2010 21:53:56   
indy_25
Nikad ali nikad ne bi se mjesala u tudje zivote taman da mi je neko najmiliji u pitanju i da znam za neku prevaru.

(odgovor članu Alexis79)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Šta kada znate za tuđu prevaru?
18.12.2010 21:56:15   
bratzz
Znam kakav je to osecaj i sama sam bila u dilemi sta uraditi u takvoj situaciji samo je meni bilo lakse jer js ne poznajemprevarenu zenu ali znam da je prevarena.
Situacija je sledeca:
Mm radi povremeno u inostranstvu kad ga posalje firma i bude odsutan od kuce nekad duze nekad krace i ne ide sam ide sa kolegama. Jednom smo se zapricali i on mi je ispricao ako je njegov kolega prevario svoju trudu zenu tako sto je platio kurvu user posted image a inace im je trebalo malo duze da dodju do te trudnoce! Kad sam to cula pao mi je mrak na oci,jer je to i meni moglo da sse desi ili se desilo a meni nema ko da kaze i to je ono sto me jos vise nervira. <a user posted image
Iako ne znam tu osobu licno mogla bi da je kontaktiram preko facebooka ali na karaju karajeva ko sam ja da rusim njihov brak i da uzrujavam trudnicu, a ipak mi je odvratno to saznaje user posted image i jako mi je zao te zene, a da se meni tako nesto desilo volela bi da saznam a mm bi dobio svoje user posted image

< Poruku je uredio bratzz -- 18.12.2010 22:00:13 >

(odgovor članu Alexis79)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Šta kada znate za tuđu prevaru?
18.12.2010 21:56:32   
magnetic
takodje

_____________________________

Dunja 27.07.2010.
Visnja 23.01.2012.

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Šta kada znate za tuđu prevaru?
18.12.2010 22:03:02   
Alexis79
Najgore je ziveti u zabludi ,ali ja znam da ovoj zeni nista necu reci .

Kad malo bolje razmislim ,ne znam da li bih ikom i rekla.
Imala bih utisak kao da je ja nesto licno povredjujem .l

_____________________________

25.09.2012 Ognjen,Emilija i Aleksa

Postali smo tata i mama !

Always look on the bright side of life....


(odgovor članu magnetic)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Šta kada znate za tuđu prevaru?
18.12.2010 22:03:44   
bratzz
IZVORNA PORUKA: Alexis79

Ma ona gaji troje njihove /njegove dece ,i to je ustvari ono zbog cega sam ja najvise besna.




I ja sam besna ali ne smem da se mesam! Odvratni su mi svi ljudi koji varaju!!!user posted image

< Poruku je uredio bratzz -- 18.12.2010 22:04:15 >

(odgovor članu Alexis79)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here