|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Šta kada znate za tuđu prevaru?
18.12.2010 22:04:25   
indy_25
Mislim da svaka zena prevaru osjeti na svojoj kozi tako da joj niko to ne treba ni govoriti tako da vjerovatno sama zna sta joj je ciniti. Prevare se itekako osjete u braku.

(odgovor članu magnetic)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Šta kada znate za tuđu prevaru?
18.12.2010 23:28:29   
usamljena
Iskreno? Jednom sam otisla sa kumicom na kaficu i na samom ulazu u kafic vidim njega i nju! On i supruga su kucni prijatelji mojih roditelja, mladji bracni par ali eto - lepo im sa mojima user posted image On naravno nije bio sa suprugom vec sa mladjanom plavusom. Ja sam povukla kumicu u stranu i nisam znala sta dalje- ako izadjem znace da sam videla  a sta da radim kad ostanem? Ne mozes da ne gledas!
Uglavnom nikome nisam smela reci, nikome! Nisam htela da "podje" od mene. Supruga mu je inace bila jaaaaaaaako ljubomorna, pa bila bi u stanju reci da sam izmislila. Proslo je neko vreme i oni su se rastavili jer je ona saznala da je varao na svakom koraku. Pricala je i samnom ali ni tada nisam nista smela reci.
A sta reci i kako postupiti? Nista ne moze biti ispravno- cutis, krivo ti jer ne bi volela da se meni to desava iza ledja a ''ajd reci bice lazes, nije, ...ili u najgorem slucaju razvod! Pa da se i zbog toga krivim.
Mislim da je cikica misljenja da sam ga ja odala, a u stvari njegova bivsa mi je rekla da mu je nasla masu poruka u mobitelu . Sam se oda.
Kako Indi kaze oset_imo mi to


< Poruku je uredio usamljena -- 18.12.2010 23:31:27 >


_____________________________

Hvala Vam
Sve ce jednom biti juce




(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Šta kada znate za tuđu prevaru?
19.12.2010 0:03:52   
Mishica 77
Bilo bi mi teško ali ne bih ništa rekla jer taj što kaže, uvek ispadne us*an! user posted image

_____________________________

Čovek koji nema dudu, zeca i žabu nije čovek..... :-))

(odgovor članu usamljena)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Šta kada znate za tuđu prevaru?
19.12.2010 0:08:29   
minavb
Moj kum se svalerao. Ceo grad je znao, samo njegova zena nije. Nisam htela da joj kazem, nije moja stvar a i nas dve se nikad nismo vidjale, niti zivkale i caskale. Uvek sam bliskija bila sa kumom i njega stvarno volim, bez obzira sto je budala. Niko iz njihovog drustav nije hteo da joj kaze. Na kraju je saznala, razvode se.

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Mishica 77)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Šta kada znate za tuđu prevaru?
19.12.2010 15:53:54   
LillyT
IZVORNA PORUKA: Mishica 77

Bilo bi mi teško ali ne bih ništa rekla jer taj što kaže, uvek ispadne us*an! user posted image


Slažem se, ali... ako pokušam da se zamislim u toj situaciji, volela bih da ja znam da se švaleriše, a ne da mi priajteljica ćuti o tome. Ili možda i ne bih... ne znam, nisam bila u toj situaciji...


_____________________________

Zgodna nisam, ali nezgodna jesam

...and all I can do is try

(odgovor članu Mishica 77)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Šta kada znate za tuđu prevaru?
21.12.2010 12:44:54   
jabudic
Ne znam da li bih rekla, to je nezahvalna uloga, mozda bih rekla sestri, ili bas bliskoj prijateljici, jer mi je glupo da ja znam, a one da zive u zabludi...
A sto se mene licno tice, uvjek bih voljela da mi neko kaze...

(odgovor članu LillyT)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Šta kada znate za tuđu prevaru?
26.1.2011 1:32:32   
Alexis79
Ja kao da sam pretplacena na te tudje prevare user posted image .
''Ladno bi mogla da otvorim detektivsku agenciju.

Naletim na prvog komsiju pre neki dana  kako se drzi za ruku sa nekom ribom.( a to mu nije zena)
Sav je pobledeo kad me je video.

Mislim mene iskreno bas briga ,jer mi nikad u kucu usli nisu samo se javimo kad se sretnemo.
A on se od tad nesto profinio pa se nudi da mi ponese kese kad god se sretnemo u zgradi.
To mi je tek smesno.

A zamislite da samo banem tamo kod njih na kafu (posto me ta njegova zena stalno zivka),ala bi se iznenadiouser posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio Alexis79 -- 26.1.2011 1:33:55 >


_____________________________

25.09.2012 Ognjen,Emilija i Aleksa

Postali smo tata i mama !

Always look on the bright side of life....


(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Šta kada znate za tuđu prevaru?
26.1.2011 8:07:02   
Ana007
Bila sam u situaciji da sam znala,ali sam ćutala(kako ne bih povredila tu osobu) i to je bila moja najveća greška,odbilo mi se od glavu.Danas da sam u takvoj situaciji,ukoliko je neko bliži u pitanju rekla bih i to bez problema,a ukoliko je neko koga slabo znam ili za koga mi je svejedno,ćutala bih i gledala svoja posla.Isto,pu pu ukoliko mi se muž švaleriše,a neko zna,volela bih da mi kaže a ne da ćuti,a njemu bih posle noge slomila i to motkomuser posted image

_____________________________

Ovde treba napisati nešto zabavno... ﺕ

(odgovor članu Alexis79)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Šta kada znate za tuđu prevaru?
26.1.2011 13:25:13   
Anoniman
Cutim i prezirem tu osobu.
Cutim jer se to mene ne tice.
Prezirem jer je taj neko dozvolio da ga vidim i time ponizio svoju suprugu/supruga.

(odgovor članu Ana007)
  Direktna veza do poruke: 59
   RE: Šta kada znate za tuđu prevaru?
1.2.2011 10:04:16   
Anoniman
Imam problem vec odavno u glavi. Naime znam za jednu prevar to jest prevaru moje svekrve i 10 gmladjeg momka njene ljubavi iz prolosti. Ne mogu nikako da je odam i da kaem mm a kad sam pred njim osjecam se najvecim izdajnikom njega ipak mij on sve. Vjerovatno se zna ko sam ja inace ja to i ne krijem nego zbog muza stavih anoniman da ne bi provalio slucajno.

Sa svekrvom sam super i to mi je rekla u tajnosti i jednom je dosla kod mene kad mm nije bio kuci nego na putu ona je spavala kod mene a po danu se nasla sa njim. Postala sam i saucesnik na neki nac. Svekar mi je dobar covjek i zao mi je sto je to tako ali ona kaze da je on nju citav zivot varao i oostavljao je samu s djecom (udala se od svojih 16) i onda su se oni razveli i ona nadje ovog mladjeg . Medjutim posvadja se s ovim mladjim i vrati se mom svekru. I sada nakon toliko godina oppet je pocela sa tim mladjim ali njemu iza ledja :(

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 60
   RE: Šta kada znate za tuđu prevaru?
1.2.2011 10:09:23   
lanajelena
Joj zeznuta situacijauser posted image

Sa jedne strane bi trebala da mu kazes a sa druge svekrva ima tvoje poverenje(naravno da ti je vise stalo do tm ali opet to ce njega mozda da povredi)...ala sam ti pomogla user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Šta kada znate za tuđu prevaru?
1.2.2011 10:12:15   
Anoniman
LJ mm vec nesto sumnja i rekao mi je to prekjuce bas i ga je zao puno ga to boli mama mu ima vec unucice a tako. Rekao je ako je uhvati na djelu da ce se odreci nje mislim ako je uhvati s njim. A  opet ne mogu da je izdam nikako jer je stvarrno volim a ona jeste malo pukla usla je u klimaks i stvarno je poludila ponasa se ko da ima 25 a moj svekar je tako slijep. Ja sam njoj govorila da ga ostavi ako ne moze sa njim a ona kaze ne moze jos uvijek jer ne zna sta ce biti s ovim hoceli je ozeniti jer je on 10 g mladji od nje.

(odgovor članu lanajelena)
  Direktna veza do poruke: 62
   RE: Šta kada znate za tuđu prevaru?
1.2.2011 10:13:05   
indy_25
Joj jesam glupa user posted image

< Poruku je uredio indy_25 -- 1.2.2011 10:14:01 >

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Šta kada znate za tuđu prevaru?
1.2.2011 10:13:16   
Didy
Jooooj, baš grozno što tebe u sve to uvlači... Ja bih rekla mm, ne mogu ništa da mu prećutim, a opet ne znam kakav je tvoj muž i kako će odreagovati... Ili pričaj otvoreno sa svekrvom i reci joj da ti smeta što ti to znaš i da osećaš da treba da kažeš svom mužu, njenom sinu. Možda je najbolje da mu ona kaže ako te već toliko to muči. Mene bi mučilo...

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Šta kada znate za tuđu prevaru?
1.2.2011 10:15:01   
viking
Anonimna, baš nešto razmišljam o ovom tvom postu... Nisam ni sama 100% ubeđena u ono što ću napisati, ali... prvo mi na pamet pada da su to ipak svekar i svekrva, drugim rečima - ljudi u godinama. Kapiram da kad dođeš u pozne godine, naročito kada su te generacije u pitanju koje su odrastale uz druge vrednosti nego mi sada, i nije ti baš stalo. Drugim rečima, pusti ljude da ostare zajedno, ako je njima tako dobro.
Da su to mladi ljudi, pa ajde, glupo bi bilo da pustiš nekoga da provede život sa nekim ko ga vara. Ovako, oni su svoje već prošli, njima je sada bitnije da u starosti ne budu samo nego bilo šta drugo. Recimo tako.

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Šta kada znate za tuđu prevaru?
1.2.2011 10:15:14   
indy_25
user posted image

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Šta kada znate za tuđu prevaru?
1.2.2011 10:16:20   
NadaR
Ja iskreno ne bih rekla!

Ti ces u svakom slucaju biti kriva .

Kriva jer si izdala povjerenje i kriva pred tm jer si vec dovoljno cutalauser posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Šta kada znate za tuđu prevaru?
1.2.2011 10:17:29   
lanajelena
IZVORNA PORUKA: indy_25

Joj jesam glupa user posted image


user posted image user posted image

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Šta kada znate za tuđu prevaru?
1.2.2011 10:17:49   
Didy

IZVORNA PORUKA: Anoniman

LJ mm vec nesto sumnja i rekao mi je to prekjuce bas i ga je zao puno ga to boli mama mu ima vec unucice a tako. Rekao je ako je uhvati na djelu da ce se odreci nje mislim ako je uhvati s njim. A  opet ne mogu da je izdam nikako jer je stvarrno volim a ona jeste malo pukla usla je u klimaks i stvarno je poludila ponasa se ko da ima 25 a moj svekar je tako slijep. Ja sam njoj govorila da ga ostavi ako ne moze sa njim a ona kaze ne moze jos uvijek jer ne zna sta ce biti s ovim hoceli je ozeniti jer je on 10 g mladji od nje.


Ja ženu donkele razumem, pogotovo ako je takva situacija da ona nije zadovoljna svojim sadašnjim brakom. Jedino ne razumem zašto čeka šta će ovaj drugi odlučiti... Idi svojim putem, pa ako treba i sama da bude. Ako misliš da tm to neće razumeti na pravi način i da će nastati samo problemi, onda mu bolje nemoj ništa govoriti dok tvoja sveki sama sa sobom ne vidi šta će.


_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Šta kada znate za tuđu prevaru?
1.2.2011 10:18:13   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: viking RR

Anonimna, baš nešto razmišljam o ovom tvom postu... Nisam ni sama 100% ubeđena u ono što ću napisati, ali... prvo mi na pamet pada da su to ipak svekar i svekrva, drugim rečima - ljudi u godinama. Kapiram da kad dođeš u pozne godine, naročito kada su te generacije u pitanju koje su odrastale uz druge vrednosti nego mi sada, i nije ti baš stalo. Drugim rečima, pusti ljude da ostare zajedno, ako je njima tako dobro.
Da su to mladi ljudi, pa ajde, glupo bi bilo da pustiš nekoga da provede život sa nekim ko ga vara. Ovako, oni su svoje već prošli, njima je sada bitnije da u starosti ne budu samo nego bilo šta drugo. Recimo tako.


Viking ne bi ja rekla da mi glavu neko odsjece bilo da je neko mladji ili stariji negop mi krivo sto sam ja u sve to uvucena.

(odgovor članu viking)
  Direktna veza do poruke: 70
   RE: Šta kada znate za tuđu prevaru?
13.2.2011 23:12:14   
Vika
jednom sam rekla pa mi se olupalo o glavu! Verujem da više ne bih jer "nije kriv onaj što je uradio, već onaj ko je video"

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Šta kada znate za tuđu prevaru?
13.2.2011 23:17:11   
Brana
Vika u pravu si!
Ja ako bi to bila moja rodjena sestra ili neko jako blizak sigurno bih rekla a ako bi bio neko sa kim nisam tako bliska ne bih rekla jer bi sigurno ispala ja kriva sto kaze Vika.

(odgovor članu Vika)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Šta kada znate za tuđu prevaru?
13.2.2011 23:33:31   
Anoniman
Vika, potpuno si u pravu. Ja sam jednom u gradu nabasala na dečka svoje najbolje drugarice sa drugom. Kad sam joj rekla naljutila se na mene. Ko da sam ja kriva što sam videla, a ne on što je prevario... 

< Poruku je uredio snek -- 13.2.2011 23:34:09 >

(odgovor članu Brana)
  Direktna veza do poruke: 73
   RE: Šta kada znate za tuđu prevaru?
13.2.2011 23:48:01   
indy_25
Ja inace ne volim da se petljam u tudje zivote ni u nekim drugim stvarima a pogotovo u ovakvim. Jedino ne volim kad znam takve stvari u jednoj ruci me grize savjest a u drugoj ne bi mogla prevaliti preko jezika nekom nesto tako pa po cijenu ne druzenja. Jednom se moja prijateljica najbolja naljutila na mene zbog toga al kad je shvatila moju situaciju brzo mi je oprostila. A najgore je sto je njen decko rekao kad su raskinuli tvoja drugarica najbolja me vidjela s drugom a nije ti rekla.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: Šta kada znate za tuđu prevaru?
6.3.2011 13:43:23   
jeca.vestica
E eto, najbolje da se pravis i da ne vidis kad vidis, da pobegnes. I nista da ne pricas ako bas i vidis osim ako ti nije rodjena sestra u pitanju. Glasnik uvek nagrabusi!

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

ime za princa
MAMINJA



balša (32%)

aljoša (68%)


Ukupan broj glasova: 69

Hvala za glasove. Glasao/la si za sve aktuelne ankete. Izradi svoju anketu!
Click Here