|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Šta kada znate za tuđu prevaru?
6.3.2011 13:56:57   
Anoniman
Mrzim to!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Zena mog najboljeg druga mi je pre tri godine nabila svoju svaleraciju na savest..Rezultat toga je bio da ja kod svog druga nisam otisla tri godine jer nisam smela da ga pogledam u oci. Sad se razveo. I ja opet ne mogu da ga pogledam u oci...Mrzim je sto mi je to uradilauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu jeca.vestica)
  Direktna veza do poruke: 76
   RE: Šta kada znate za tuđu prevaru?
6.3.2011 15:47:02   
choopa choops
Sta kada znam za tudju prevaru?

Nista, govorim tiho i nosim psa sa sobom...


_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: Šta kada znate za tuđu prevaru?
11.6.2011 17:02:14   
oxy7
Eh, ova tema mi treba!
Danas sam srela muža svoje drugarice u vrlo "zanimljivoj" situaciji. Bila sam sa malenim kod moje sestre od tetke koja živi u dijelu grada u koji rijetko zalazim, a i moja drugarica i njen muž su sasvim na drugom kraju. Izađem iz taksija, vidim njihov auto i misleći da su oni oboje unutra, zaletim se da se javim.

Medjutim! U kolima on i klinka od jedva 20 ljeta. On se pogubio, ja još više, smrsim nešto i zbrišem. Posle pola sata zove me na mob, da me moli da ćutim o svemu, da će mi sve objasniti (kao da meni to treba)...Uh...Baš se osjećam glupavo! I molim boga da me drugarica baš danas ne nazove...

Šta mislite?

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Šta kada znate za tuđu prevaru?
11.6.2011 17:05:02   
Olga75
Oxy , gadno , ja sam jednom rekla pa sam ispala svakakva a jednom davno meni nisu rekli a puno njih je znalo pa sam se osecala bas rogata user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu oxy7)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: Šta kada znate za tuđu prevaru?
11.6.2011 17:09:39   
Alexis79
Uf oxy  bas zajebato.
Ja sam po prirodi lajava i sve sto na um to na drum.
Ali sto se tice ove teme tu sliku imam a ton nemam.

Nikad nikom nisam rekla a znala sam i sad znam .
Uostalom to su njihove stvari kako god se umesas bice pogresno.


_____________________________

25.09.2012 Ognjen,Emilija i Aleksa

Postali smo tata i mama !

Always look on the bright side of life....


(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: Šta kada znate za tuđu prevaru?
11.6.2011 17:10:45   
ksenija81
Cutim... Ne mesam se nikome...

_____________________________

Bog ne stavlja prepreke za koje nije siguran da možeš da predješ...

(odgovor članu Alexis79)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: Šta kada znate za tuđu prevaru?
11.6.2011 17:12:13   
Shishica
Ajao.. nezgodno ako kazes pa te on napadne ili se izvuce kod zene, a ti ispadnes svakakva..
A ako ne kazes pa ona sazna.. bice haos kako joj nisi rekla...

Ja mislim da ja ne bi rekla..pa ako se desi ovo drugo objasnila bi joj..

_____________________________

":)) Blesava mama...stavila bebu u stomak :))) .."
-Pazi Ema da ne padnes, budi pazljiva!
-Ne brini mama. Budicu pazljiva!

(odgovor članu Alexis79)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: Šta kada znate za tuđu prevaru?
11.6.2011 18:50:09   
oxy7
Mislim da ću ćutati, ali znam da ću se osjećati odvratno kad god vidim moju drugaricu, a to je jednom nedeljno, a čujemo se i češće. A tek kad vidim njega....konjina od 35 godina sa klinkom, to mi je uvijek bilo odvratno...sram ga bilo!

Ja bih vjerovatno poludjela da meni ne kažu, ali opet, znam da ga ona voli, ne želim da ispadnem kreten. Baš se ružno osjećam. Maloprije sam pričala sa mm, on kaže "to je neka glupost, gledaj svoja posla". I on me iznervirao!

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: Šta kada znate za tuđu prevaru?
11.6.2011 18:56:27   
PoisonEve
Uf! Bas teska situacija!user posted image Mislim da to zavisi od osobe...koliko smo bliski sa njom,kako se slazemo,kakvog je temperamenta...ne znam!
Mozda bi nekako nagovestila,ne bas rekla...ne znam

(odgovor članu oxy7)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: Šta kada znate za tuđu prevaru?
11.6.2011 18:57:59   
Vika
Jakooo teška dilema! Moje iskustvo je sledeće: kumi i jednoj od najbližih prijateljica sam rekla da joj je dečko sa drugom u vezi, i čak iako je to trebalo da joj bude jasno pre nego meni jer je nije pozvao na svoj ispraćaj posle 2 godine veze(!?) izbegavajući da joj se javlja mesec dana pre tuluma, nije bila blagonaklona prema meni.

Ima dobra izreka " nije kriv onaj ko je radio, već onaj koji je video"

(odgovor članu oxy7)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: Šta kada znate za tuđu prevaru?
11.6.2011 20:21:12   
zoća
sa ovim se slažem.Imala sam situaciju nisam pričala o tome oni su i dalje u braku,deca ne trpe,a sve je bila samo avantura sa njegove strane
IZVORNA PORUKA: mihi

Ne treba se mešati uopšte!!!!!!


(odgovor članu mihi)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: Šta kada znate za tuđu prevaru?
11.6.2011 20:37:55   
indy_25
Ni ja nikad ne bi rekla nikom iako je bas tesko znati nesto i gledati tu osobu u oci a znas da je muz ili zena vara ali to su samo njihove stvari. I ja vjerujem da svaka zena ciji muz ima ljubavnicu moze sama da osjeti da joj niko ne govori e sada dali ce ona zatvoriti oci pred tim ili ne zeli samoj sebi da prizna istinu to je samo njena stvar.

(odgovor članu zoća)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: Šta kada znate za tuđu prevaru?
11.6.2011 21:00:13   
Shishica
Ja mislim da ce taj magarac sad dobro porazmisliti.. i prelomice ili na jednu ili drugu stranu.
Ili ce nastaviti da se svalerise, ali dobro se skrivajuci ili ce takav zivot zauvek ostaviti kajuci se..

Ali tako nesto da mi muz priredi.... ja bih se skrhala do smrti... strasno..

_____________________________

":)) Blesava mama...stavila bebu u stomak :))) .."
-Pazi Ema da ne padnes, budi pazljiva!
-Ne brini mama. Budicu pazljiva!

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: Šta kada znate za tuđu prevaru?
12.6.2011 1:36:11   
Klarita
Ako je neki prostak moze da krene i da odvraca zenu od Oxy, puni joj glavu protiv nje ili ko zna sta...

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: Šta kada znate za tuđu prevaru?
12.6.2011 6:45:01   
iris_m
IZVORNA PORUKA: zoća

sa ovim se slažem.Imala sam situaciju nisam pričala o tome oni su i dalje u braku,deca ne trpe,a sve je bila samo avantura sa njegove strane
IZVORNA PORUKA: mihi

Ne treba se mešati uopšte!!!!!!



indy_25
Ni ja nikad ne bi rekla nikom iako je bas tesko znati nesto i gledati tu osobu u oci a znas da je muz ili zena vara ali to su samo njihove stvari. I ja vjerujem da svaka zena ciji muz ima ljubavnicu moze sama da osjeti da joj niko ne govori e sada dali ce ona zatvoriti oci pred tim ili ne zeli samoj sebi da prizna istinu to je samo njena stvar.
-------------------------------------------------------------------------------
user posted image

< Poruku je uredio iris_m -- 12.6.2011 6:46:18 >

(odgovor članu zoća)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: Šta kada znate za tuđu prevaru?
12.6.2011 8:23:25   
bebać

IZVORNA PORUKA: oxy7

Eh, ova tema mi treba!
Danas sam srela muža svoje drugarice u vrlo "zanimljivoj" situaciji. Bila sam sa malenim kod moje sestre od tetke koja živi u dijelu grada u koji rijetko zalazim, a i moja drugarica i njen muž su sasvim na drugom kraju. Izađem iz taksija, vidim njihov auto i misleći da su oni oboje unutra, zaletim se da se javim.

Medjutim! U kolima on i klinka od jedva 20 ljeta. On se pogubio, ja još više, smrsim nešto i zbrišem. Posle pola sata zove me na mob, da me moli da ćutim o svemu, da će mi sve objasniti (kao da meni to treba)...Uh...Baš se osjećam glupavo! I molim boga da me drugarica baš danas ne nazove...

Šta mislite?


oxy a kakav je on kao lik inače ono,kao muž suprug,prijatelj ma kao čovek prvo???

E živo me interesuje,takvi su najgoriuser posted image user posted image

_____________________________

"Žena nikada ne može biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela”

(odgovor članu oxy7)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: Šta kada znate za tuđu prevaru?
12.6.2011 9:13:46   
oxy7
Pa on je ok lik, imaju dva dječaka, dosta im je posvećen, vozi u školu, vrtić, na treninge, radi, zarađuje za porodicu. Imali su njih dvoje neke krize, ali prije nekoliko godina, samo ne zbog treće osobe, već su stvari između njih (u kombinaciji sa svekrvom) krenule bez veze, ali su to izgladili. Ja se obično viđam samo sa svojom drugaricom, ali kad je on kod kuće ili kad dođe sa njom, uvijek je zabavno, opušteno. Da je neki kreten, bilo bi drugačije, možda lakše.

Mislim da ću ćutati, ona sigurno pojma nema i ne pretpostavlja ništa, znam jer smo bliske, rekla bi mi.
Ja očekujem još neki poziv sa njegove strane, čak sam mislila da će to sinoć učiniti, jer nisam baš ništa odgovorila kad me zamolio da ćutim...Noćas nisam spaval kako treba zbog toga, pih! Gdje baš na njih da naletim...a sigurno je mislio da je siguran jer je u nekom desetom kvartu...

(odgovor članu bebać)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: Šta kada znate za tuđu prevaru?
12.6.2011 9:20:08   
zoća
user posted image user posted image
IZVORNA PORUKA: oxy7



Mislim da ću ćutati

(odgovor članu oxy7)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: Šta kada znate za tuđu prevaru?
12.6.2011 9:20:21   
bebać
Ja bi mu 'provukla' kroz uši,da se mane toga jer kako si ih ti vidjela sutra će neko drugi ko neće htjeti šutati(iz ovog il onog razloga)...ne da mu prijetiš,ali da ga ne ostaviš mirnim...mislim ako nije 'zagrizao' još da će te poslušatiuser posted image

Žao mi je te tvoje drugarice,mislim da je u takvim situacijama najbolje kad žena zna...bar ne ispadne glupa k'o ćurka...ipak,nisam pametna

Ali opet ću reći, ebo ih ćaća i muškarce,nikad mira sa njimauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Žena nikada ne može biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela”

(odgovor članu oxy7)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: Šta kada znate za tuđu prevaru?
12.6.2011 9:22:32   
indy_25
Oxy nemoj da govoris jer je to vjerovatno neka za jednu noc ili avanturica ili su se muvali onako bezveze, sto ona nikad nece ni saznati a da je neka ljubavnica znala bi to ona sama vjeruj mi.

(odgovor članu oxy7)
Direktna veza do poruke: 95
   RE: Šta kada znate za tuđu prevaru?
12.6.2011 9:48:00   
moja ciklama
IZVORNA PORUKA: oxy7
Mislim da ću ćutati, ona sigurno pojma nema i ne pretpostavlja ništa, znam jer smo bliske, rekla bi mi.


oxy7, bliske kažešuser posted image .
Evo mog primera:
drugarica, (ako druženje, ocenjujem od 1 do 5 ona je 3), mi se upzna sa komšijom u novembru, u decembru pere sudove na slavi, a za 9 meseci rodi bebu..ona 20, on 26..meni od početka situacija bila sumljiva, ali reko desila se ljubav..
u tu ljubav sam verovala do njenog porodjaja, jer sam ga iste noći zatekla sa drugom u ljubljenju, pa nakon par meseci sa drugom u autu, i onda odlučim da joj sve kažem, zbog čega me mamam zaključa u sobu, (a to je baš retko primenjivalauser posted image ) i kaže: Ej dete, gledaj svoja posla, zna ona više od tebe, tako jojj odgovara. Moj bunt u 21 godini, svima Vam je jasan.user posted image
6 godina kasnije, ona ponovo ostaje trudna..opet ja mislim ljubav cveta..porodila se. I opet ga srećem, ali ovaj put, u samom centru grada, sa nekom fensi ciciom, verovali, ili ne, okrećem glavu, muka mi je od budale, a on prilazi i javlja mi se i pita, ko je zgodna cica, samnomuser posted image .
Pojma nemam šta sam rekla, ali sam ga se otarasila..dodjem kući, i ispričam mm celu situaciju, i on mi kaže: gledaj svoja poslauser posted image
Posle 4 dana, zove mene drugarice da mi kaže da ga je ukebala da je vara, da sve zna, meni se noge tresu, 3h dok sam pričala sa njom, jer ne znam, da li ona zna, da sam ja znala..umirem od srama, a ona završava, nakon 3h histerisanja: Odlučila sam da rodim TREĆE dete, i da sve zaboravimo! user posted image
Ja sam danima razmišljala o njoj, i onda sam se set_ila, ona kod roditelja nije imala ni sobu, ponavljala je 3 godinu frizeerske, on joj je omogućio ogromnu kuću, hranu da bira, vozačku dozvolu, GolfaIV, frizerski salon..sve je dobila osim ljubavi, i ona u tome uživa..moje je pravo da mi se dopada ili ne, ali nisam merodavna da osudjujem..

Rekla bih, samo sestri i kumi, i verovatno, nikom više!
Surova istina.


< Poruku je uredio moja ciklama -- 12.6.2011 9:50:42 >


_____________________________

Ko ne doživi to na svojoj koži onda ne može ni da zamisli kako to ume da boli i koliko to ume da te promeni.

(odgovor članu oxy7)
Direktna veza do poruke: 96
   RE: Šta kada znate za tuđu prevaru?
12.6.2011 9:56:20   
oxy7
Ne djeluje mi da je to nešto ozbiljno, baš neka klinka, bez veze, ali sa muškima nikad ne znaš, polude nekad za sasvim čudnim primjercima.

Ciklamo, znam da ona ne bi tek tako prešla preko toga, što ne znači da ne bi oprostila. Ona od njega ne zavisi, zaposlena je i obrazovana osoba, iz super porodice. Znam da ga baš voli. I definitivno sam odlučila da ćutim...Ipak, oni su u braku 10 godina, puno je to, nije sklon prevarama, to bi se znalo, Podgorica nije veliki grad.

E sad, šta se dešava samo oni znaju, ali ja ne bih da uzmem bilo kakvu ulogu koja može da utiče na brak i djecu.

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 97
   RE: Šta kada znate za tuđu prevaru?
13.6.2011 13:01:44   
nina26

IZVORNA PORUKA: oxy7

Eh, ova tema mi treba!
Danas sam srela muža svoje drugarice u vrlo "zanimljivoj" situaciji. Bila sam sa malenim kod moje sestre od tetke koja živi u dijelu grada u koji rijetko zalazim, a i moja drugarica i njen muž su sasvim na drugom kraju. Izađem iz taksija, vidim njihov auto i misleći da su oni oboje unutra, zaletim se da se javim.

Medjutim! U kolima on i klinka od jedva 20 ljeta. On se pogubio, ja još više, smrsim nešto i zbrišem. Posle pola sata zove me na mob, da me moli da ćutim o svemu, da će mi sve objasniti (kao da meni to treba)...Uh...Baš se osjećam glupavo! I molim boga da me drugarica baš danas ne nazove...

Šta mislite?



Oxy cuti kako znas i umes.

Tako sam ja jednom najuser posted image a. Mlade smo bile, jedna od najboljih drugarica zatrudni, sve super, meni javlja moja drugarica da je videla doticnog kako se ljubi na javnom mestuuser posted image

Ja nisam smela da joj kazem jer je user posted image , reko ajde reci cu sestri njenoj ipak ona bolje zna sta da radi, pa ako joj kaze,kaze, ako ne, cutacemo. I ona joj prenese, tu nastane haos, ja rekoh gotovo, razvesce se od njega, jer ja bih to svakako ucinila. Ako te neko vara dok si user posted image ja tu nemam sta da trazim!
Al ne lezi vraze, pomire se oni, ajde njen je zivot, kad ja dodjem jednom kod njih kuci, sretnem njega on izlazi, i ne javi mi seuser posted image
Ona mu je naravno rekla da sam joj ja to ispricala, iako bih ja za nju poginula i nikad ne bih otkrila njeno ime, a plus ne zivim u tom gradu i jbt radio je to na javnom mogao je svako da ga vidi.

No nebitno, on je mene tu izbegavao par godina, posle se malo otkravio ali opet je sve to formalno.

I eto ja ispadoh budala za medalju!! Da sam ja na njenom mestu bila, ja bih zelela stvarno da mi to neko kaze, pogotovu sto cekam dete, pa ko ga shisha, dete cu zadrzati i odgajacu ga sama...Ali to sam samo ja..

Kao sto Ciklama, rece, jbg lagodan zivot pored njega je ucinio svoje.

Posle par godina, pita ona mene, da li bih joj ponovo rekla ako bih saznala nesto??
Moj odgovor je bio: NI ZA ZIVU GLAVU!

(odgovor članu oxy7)
Direktna veza do poruke: 98
   RE: Šta kada znate za tuđu prevaru?
13.6.2011 13:53:05   
oxy7
Nina, potpuno si u pravu, ćutaću kao zalivena...
Inače, juče sam saznala da se naša zajednička drugarica po drugi put razvodi od istog muža. Prvi put suse razveli jer se frajer javno šetao sa raznim cicama, a ona prekidala kontakt sa svima koji bi joj to rekli, pa je kao shvatila tek kad se odselio kod druge.Posle godinu dana pomire se, ponovo vjenčaju, dobiju drugo dijete i sada ista priča...Ovog puta ga je zatekla na djelu...A i dan danas ne priča sa jednom drugaricom koja joj je rekla prije pet godina šta se dešava.

(odgovor članu nina26)
Direktna veza do poruke: 99
   RE: Šta kada znate za tuđu prevaru?
13.6.2011 13:54:59   
Ana RR
Oxy, dva puta su se venčavali??? O živote!

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu oxy7)
Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here