|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  78 79 [80] 81 82   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Cipele i torbe
4.3.2016 18:39:59   
dunja RR
Meni je Tamaris najudobnija cipela na svetu, obožavam ih! Imam dva para, ovo su jedne, i našla sam ih na neom super popustu, u pola cene, poslednji par, i to baš 38. Nije mi bilo u planu da kupujem cipele, ali nisam mogla propustiti po toj ceni takvu cipelu:

user posted image


A druge su pliće i poluotvorene, i oblače se na šnalu/čičak. Štikla im je otprilike ista, ali se ne oset__i. Pre trudnoće sam 3 sata na svadbi igrala u tim otvorenijim, a imala sam osećaj kao da sam u patikama. I fantastično stoje i jedne i druge, posebno ove dublje, prate liniju stopala i zgloba.

< Poruku je uredio dunja RR -- 4.3.2016 18:42:00 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 1976
   RE: Cipele i torbe
4.3.2016 18:42:15   
IvanaSK RR
Dunja, lepe su. I ja volim ovaj fazon.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 1977
   RE: Cipele i torbe
4.3.2016 18:43:29   
Animsaj9
svidja mi se dunjina prva torba , ekstra !

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 1978
   RE: Cipele i torbe
4.3.2016 19:04:08   
vonavoj

IZVORNA PORUKA: Sanjalicaaa

Meni bas treba nova torba. Mislim da cu dobiti jednu Mistral za 8. mart.

Eto,nekome sam pomogla!

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 1979
   RE: Cipele i torbe
4.3.2016 19:18:56   
Mala Elena
Dunja, torbe mi se svidjaju...a gde kupujes te cipele i jel su sve na taj fazon ili ima drugacijih modela?

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 1980
   RE: Cipele i torbe
4.3.2016 19:54:31   
dunja RR
ME, ja sam ove uzela u radnji MANIA, ima ih nekoliko na Bulevaru, pa sam slučajno naletela. Ima raznih modela, i ova moja dva para nisu nimalo slična, jedino što su oba preudobna. Inače, u radnji su uvek žene od mojih godina, znači od 40 pa do 60 user posted image , Ali mislim da je to zato što mi matore pre svega tražimo udobnost, bar ja tako kontam, možda i grešim. I kvalitet, ove cipele bukvalno večno traju, toliko su dobre. Ima ih vidim i OVDE, ali mi se čini da su skuplje nego u radnji, jer sam ja ove dublje platila 4.000.

< Poruku je uredio dunja RR -- 4.3.2016 19:57:45 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 1981
   RE: Cipele i torbe
4.3.2016 20:16:28   
mama krava
Ja danas zamalo da kupim jednu DJ u outletu tamo u Terazijskom prolazu....cna obi;ja 1590din...

Sto li je ne kupih...pitam se sad?user posted image

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 1982
   RE: Cipele i torbe
4.3.2016 20:43:07   
milicicak
Dunjci, lepa ova druga torba, bas bas lepa. Ja akam jednu Moninu torbu evo vec peta zima i nista joj nije. A imam i dve Benetonove i jos jednu no name koje menjam leti.
A sto se obuce tice, Airstep i Ara su meni zakon ko da nista nemam na nogama. Prosle godine sam merkala neke Tamarisove crvene sa visokom stiklom, jos se jedem sto ih nisam kupila...
A DJ, fala ali ne fala, mama je imala neku nije trajala ni godinu dana.
A zaljubila sam se u Ovu :(

< Poruku je uredio milicicak -- 4.3.2016 20:49:12 >

(odgovor članu mama krava)
Direktna veza do poruke: 1983
   RE: Cipele i torbe
4.3.2016 20:48:04   
mama krava
Sto bre Milicicak....?

Ja bas imam jednu DJ od pre 10 god, bez boje i super mi je, kao neka imitacija prevrnute koze, a iznutra neka sara pa ima dva lic. Jedino se rucke sjebale pre par godina od nosanja pa sam ih zamenila!

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 1984
   RE: Cipele i torbe
4.3.2016 20:51:06   
milicicak
Ne znam, milkice, mami ta nije potrajala pa ih od tad preskacem... Sta cu, imam predrasude user posted image

(odgovor članu mama krava)
Direktna veza do poruke: 1985
   RE: Cipele i torbe
8.3.2016 8:34:08   
vonavoj
Au Dunja,sad si mi pokazala jos torbi od jellyfish,sad sam u trilemi!
OVA i treba mi neka manja, kao OVA

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 1986
   RE: Cipele i torbe
8.3.2016 8:38:56   
NadaR
Auuu , Von ! user posted image I sama bih se tesko odlucila .

Ja u potrazi za obicnim ravnim cipelicama za proljece . Nista mi se ne dopada . user posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1987
   RE: Cipele i torbe
8.3.2016 8:41:27   
emicaa
Von prva user posted image čak mi se i boja svidja.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 1988
   RE: Cipele i torbe
8.3.2016 8:44:03   
vonavoj
Meni se boja svidja,a sve imam crne torbe!user posted image Da menjam malo!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 1989
   RE: Cipele i torbe
8.3.2016 9:05:55   
branki*
Von,meni se dopada prva.druga ne,jer prosto ne ide uz mene.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1990
   RE: Cipele i torbe
8.3.2016 9:10:43   
milicicak
Von, meni je druga pun pogodak, prava prolecna, bas mi se dopada :)

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 1991
   RE: Cipele i torbe
8.3.2016 9:21:23   
Sanjica26 RR
I meni se svidja prva.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 1992
   RE: Cipele i torbe
8.3.2016 9:45:10   
vonavoj
Ladno mi ne radi fb,i ne mogu da udjem ni u slike torbi,vi ih normalno vidite?

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1993
   RE: Cipele i torbe
8.3.2016 12:07:19   
dunja RR
Von, vidim, meni prva!

Nego, možeš i da im pišeš, autorka torbi je jako ljubazna i brzo odgovara. Možeš još reći šta ti treba i koja veličina, pa će ti ona dati predloge.


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1994
   RE: Cipele i torbe
8.3.2016 12:13:49   
vonavoj
Pisale smo,divna je!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 1995
   RE: Cipele i torbe
8.3.2016 13:59:53   
choopa choops
Evo malo kontre user posted image
Druga definitivno!
Prva (ukoliko mislimo na ovu neku sivu čudne boje) mi se uopšte ne dopada user posted image

< Poruku je uredio choopa choops -- 8.3.2016 14:00:51 >


_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1996
   RE: Cipele i torbe
8.3.2016 14:05:38   
milicicak

IZVORNA PORUKA: choopa choops

Evo malo kontre user posted image
Druga definitivno!
Prva (ukoliko mislimo na ovu neku sivu čudne boje) mi se uopšte ne dopada user posted image

Choopo user posted image i meni se svidja druga, kao sto vec rekoh user posted image gvirnula sam i na fb, bas ima dobrih modela a meni ce eto uskoro rodjendan pa bih mogla mm da prosledim neki link user posted image

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 1997
   RE: Cipele i torbe
8.3.2016 14:12:45   
vonavoj
4:3user posted image

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 1998
   RE: cipele
8.3.2016 18:58:30   
aleksandrici
I meni više puta.Imam i volim da nosim i cipele sa štiklom ili bez nje.Čizme ravne ili sa potpeticom.Crne,braon,boja kože,prevrnuta koža i odgovarajuća torba.Torbe ,pismo tašna,ranac ili kako se već zove.Toliko ih imam,skupljam,volim,obožavam.Sve su divne i sve povremeno uklapam u svoji odevnu kombinaciju.Mada isreno da Vam kažem bude i dana kad jednostavno se uhvatim za jednu torbu,jedne cipele i to traje celu nedelju.Bude naravno i onih momenata kad jednostavno 2x u toku dana promenim torbu.Desi mi se promenim torbu a zaboravim ključeve ili nešto bitno pa se nerviram i kažem sebi da ne volim promene kad nisu kompetne.Međutim to me malo drži,do sledeće prilike.Uživam u svojoj obući koju imam na pretek i u svojim torbicama.Mislim da mi nedostaje i volela bih da dobijem onu plavu,koju Vi poklanjate.Nadam se da ču biti konsrtuktivna i moći da je osvojim.Mnogo je lepa a i boja mi odgovara.

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 1999
   RE: Cipele i torbe
8.3.2016 19:00:50   
aleksandrici
Verujte da i ja imam taj problem pa se pitam što baš sad.Rešila sam da budem aktivbna,dam svoj doprinos forumu,ulepšam sebi dan.Brine me ovo sa fb,nadam se da će kvar nestati ili kako se već zove.Do sad nisam imala takav problem.Ako neko zna šta se dešava nek javi,biće mi lakše.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 2000
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  78 79 [80] 81 82   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  78 79 [80] 81 82   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kupaći kostimi za trudnice
photo
Dugo toplo leto je pred nama, i eto vam razloga da idete na plažu i pokažete vaš stomak u jednom od ovih prelepih modela...
Uživajte u svojim trenucima uz NIVEA Lumin...
photo
Beograd, 28. aprila 2024. – Male nepravilnosti na našoj koži poput strija i pigmentnih fleka od sunca često znaju da nam...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here