|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: opremanje kuhinje
25.3.2012 22:58:52   
madre
jednom nedeljno?! pa, to cak i ja moguuser posted image ja mislila da mora svaki dan da se brise da ona ne bi izgledala musavo... a mozda i mora, nego nisi valjda poludela da to radis?user posted image
suma sumarum, teza je za odrzavanje od iverice, odnosno, laksa za prljanjeuser posted image je l tako?


_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 176
   RE: opremanje kuhinje
25.3.2012 23:01:41   
New Mom
Mora ako imaš dete koje ti prilepi čokoladu i crta tako po njoj.user posted image

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 177
   RE: opremanje kuhinje
18.1.2013 22:24:18   
Tea2
Devojke,kakva su vam iskustva sa ugradnom rernom?Na sta da obratim paznju?

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 178
   RE: opremanje kuhinje
19.1.2013 15:20:18   
Tea2
Ili da kupim sporet...Multifunkcionalna rerna....ravna ploca....dajte savet...

(odgovor članu Tea2)
Direktna veza do poruke: 179
   RE: opremanje kuhinje
19.1.2013 16:50:29   
isidora88
ja imam ugradnu candy, ja sam gledala sam izgled i cenuuser posted image
za ono sto ja kuvam mi je super, e sad za profi kuvarice ne znam sta sve rerna treba imauser posted image
ja sam za ugradne jer mi je estetski lepseuser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Tea2)
Direktna veza do poruke: 180
   RE: opremanje kuhinje
19.1.2013 17:15:11   
magnetic

IZVORNA PORUKA: Tea2

Ili da kupim sporet...Multifunkcionalna rerna....ravna ploca....dajte savet...

Ja imam sporet Hansa,Nemacka marka.Svi ga mnogo hvale i ja sam bas zadovoljna.

_____________________________

Dunja 27.07.2010.
Visnja 23.01.2012.

(odgovor članu Tea2)
Direktna veza do poruke: 181
   RE: opremanje kuhinje
19.1.2013 20:03:47   
Tea2
Mrzim pranje onih dugmadi na sporetu...Hocu li to izbeci ako ovojim rernu i sporet?Postoje neka uranjajuca dugmad...Ravna ploca-kako izgleda kada nesto kipi iz serpe?

(odgovor članu magnetic)
Direktna veza do poruke: 182
   RE: opremanje kuhinje
19.1.2013 20:44:55   
isidora88
Kupi ravnu plocu sa komandama na dodir,nema nijednog dugmeta :) kad iskipi samo se prebrise,nema ribanja kao na klasicnom sporetu.mi trenutno imamo ugradnu plocu ali sa ringlama,s* ranje nevidjeno,nikad vise ga nr bih kupila. Imala sam plocu i ono je milina za ribanje naspam ove.

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Tea2)
Direktna veza do poruke: 183
   RE: opremanje kuhinje
19.1.2013 21:11:14   
Sanchy
Uzasno,moras da sacekas da se ohladi pa posebnom spravicom koja ima zilet na vrhu da izgrebes to sto ti je pokipelo pa onda nekim od onih sredstava za ravnu plocu i ubrusom da prebrises...sve u svemu kad mi ovaj sporet crkne kupujem najobicniji sa najnormalnijim ringlamauser posted image ...sad videh da Isidora ima totalno drugacije iskustvo od mene ,ne znam sta joj je kipelo ali meni odprilike sveuser posted image pa stvarno samo da prebrisem nema sanse da skinem,mm jedva sastruze sa tim ziletom..ocigledno nisam neka domacicauser posted image

< Poruku je uredio Sanchy -- 19.1.2013 21:13:20 >

(odgovor članu Tea2)
Direktna veza do poruke: 184
   RE: opremanje kuhinje
19.1.2013 22:05:42   
Tea2
Kod mene rucak stalno kipi po sporetu,zamisljam kako ce teci supa po kuci.Ta specijalna sredstva za ciscenje...ociste li to sto pokipi?

(odgovor članu Sanchy)
Direktna veza do poruke: 185
   RE: opremanje kuhinje
19.1.2013 22:11:28   
Sanchy
To sto pokipi ,bar meni,to sredstvo ne moze da skine ,mora da se sastruze tom spravicom pa onda da se izglanca tim sredstvom,veruj mi da mi to tako ide na zivce da to uvek radi mm ,pet puta mi je bilo lakse ocistiti obican sporet ..a vidis Isidora ima drugacije iskustvo,ne znam stvarno ,onda sam ja stvarno mnoooogo losa domacica

(odgovor članu Tea2)
Direktna veza do poruke: 186
   RE: opremanje kuhinje
19.1.2013 22:15:43   
Tea2
Gde se kupuje ta spravica za ribanje?

(odgovor članu Sanchy)
Direktna veza do poruke: 187
   RE: opremanje kuhinje
19.1.2013 22:40:58   
MarijaBg
IZVORNA PORUKA: Tea2

Devojke,kakva su vam iskustva sa ugradnom rernom?Na sta da obratim paznju?



Ako pravis kuhinju po meri, uzmi sve ugradne aparate. Mnogo je bolje da rerna bude gore, ako imas mesta, u visini ociju i van domasaja deci user posted image Mi imamo Gorenje plocu i rernu, zadovoljna sam, rerna je sa dosta funkcija, troduplim staklom, fino radi... Spolja nije vruca kad se pipne. A ploce su sve katastrofa za ciscenje, meni stalno kipi ili bar pomalo kaplje dok se nesto krcka i svako drugo vece moram da je baaaas izribam. Dok sam imala obican sporet, lepo uzmem zicu i vim i izribacim ga onako muski, spadne sve za minut, a sad po 10 glancam plocu user posted image Spravicu za struganje dobijas uz plocu.
Meni je sad zao sto nisam uzela plocu pola plin - pola ravnu, bas mi nedostaje plin user posted image

< Poruku je uredio MarijaBg -- 19.1.2013 22:41:57 >

(odgovor članu Tea2)
Direktna veza do poruke: 188
   RE: opremanje kuhinje
19.1.2013 22:49:03   
Sanchy
Tu spravicu dobijas samo ako kupis Gorenje uz druge se ne dobija...ja uz indesit nisam dobila i ne secam se tacno gde sam kupila ali mm kaze da ima da se kupi po farbarama i da je on tamo kupio...eto i Marija se slaze sto se tice ciscenja stvarno je zez..

(odgovor članu MarijaBg)
Direktna veza do poruke: 189
   RE: opremanje kuhinje
20.1.2013 11:48:34   
Tea2
Koje su prednosti ravne ploce u odnosu na ringle?

(odgovor članu Sanchy)
Direktna veza do poruke: 190
   RE: opremanje kuhinje
20.1.2013 11:56:44   
Sanchy
Iskreno ja ih ne vidim osim sto su modernije sto po meni nije nikakva prednost..I jos nesto moj stric je elektricar i rekao mi je ako mi crkne ploca mogu ceo sporet da bacim jer da se zameni kosta dzak para a ringla ako jedna crkne zamenis je i cao..i da ne smes nista iz frizidera direktno na ravnu plocu pa da ukljucis jer postoji mogucnost da pukne ploca ,sto je isto mana u odnosu na ringlu gde to radis bez problema...sve u svemu ja licno ravnom plocom uopste nisam odusevljena ali eto javice se ovde jos neko pa ti saberi utiskeuser posted image

< Poruku je uredio Sanchy -- 20.1.2013 11:59:28 >

(odgovor članu Tea2)
Direktna veza do poruke: 191
   RE: opremanje kuhinje
20.1.2013 12:13:12   
Lilla
IZVORNA PORUKA: Sanchy

Iskreno ja ih ne vidim osim sto su modernije sto po meni nije nikakva prednost..I jos nesto moj stric je elektricar i rekao mi je ako mi crkne ploca mogu ceo sporet da bacim jer da se zameni kosta dzak para a ringla ako jedna crkne zamenis je i cao..i da ne smes nista iz frizidera direktno na ravnu plocu pa da ukljucis jer postoji mogucnost da pukne ploca ,sto je isto mana u odnosu na ringlu gde to radis bez problema...sve u svemu ja licno ravnom plocom uopste nisam odusevljena ali eto javice se ovde jos neko pa ti saberi utiskeuser posted image


Slozila bih se. I pored ovog sto je Sanchy napisala, dodala bih jos i da je ravnu plocu teze odrzavati, makar meni jeste. Te neki specijalni sprejovi, te ne smiju obicne spuzvice, a dovoljno je da voda kapne i ostane fleka. Grrr...

< Poruku je uredio Lilla -- 20.1.2013 12:14:28 >


_____________________________

"Divno je biti nekome nesto, divno je biti tebi sve...Sve dok te drzim cvrsto za ruku, nikog na svijetu ja se ne bojim!"

(odgovor članu Sanchy)
Direktna veza do poruke: 192
   RE: opremanje kuhinje
20.1.2013 13:10:06   
Tea2
Jos su ove ploce sa ringlama i jeftinije,oko petnaestak hiljada.Opasno se dvoumim.Da stavim na glasanje?

(odgovor članu Lilla)
Direktna veza do poruke: 193
   RE: opremanje kuhinje
20.1.2013 13:32:40   
Torbica
Ja sam zadovoljna sa mojim, Gorenje, kombinovani je, na ravnoj ploci su i dve plinske ringle ravno skroz sa dva stalkica koji se lako pomere, multifunkcionalna rerna sa ventilatorom. Malo je bio skuplji, skoro 70 hiljada, ali vredi svaku paru. Meni najvise rerna znaci, tri pizze odjednom ispecem, kiflice i muffine po dva pleha od rerne, po dva bureka odjednom, jos nisam probala tri. Uglavnom, najnormalnije odrzavam tu ravnu plocu, obicnim deterdzentom i obicnom krpom, dosad sam samo jednom koristila taj zilet, doduse retko mi nesto kipi,a i kad pokipi odmah obrisem, ne cekam da se ohladi. E sad, mozda stvar prakse, pre ovog sam imala isto sa ravnom plocom, Gorenje ali obicna rerna, od 2007-e, i nista mu ne fali, samo mi je rerna postala mala, pa sam ga dala svekijima a mi se letos ponovili. Ja ne volim obicne ringle nikako, mnogo se teze odrzavaju, kad udje prljavstina u one proreze izmedju ringle i sporeta da poludis.. Ovo samo prebrisem i milina. No, koliko ljudi toliko cudi, meni je ok ravna ploca.


_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu Tea2)
Direktna veza do poruke: 194
   RE: opremanje kuhinje
20.1.2013 16:15:39   
Ana RR
Meni nije nikakav problem održavanje ploče, koristim frosch za staklokeramiku koji je uz to i za inox (a moj ceo šporet je na žalost od inoxa, tu se nemoj zeznuti) i onda sve odjednom izglancam.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 195
   RE: opremanje kuhinje
20.1.2013 20:34:05   
Tea2
Sjajno,jedna dilema je resena-kupujem odvojeno rernu i ringlu.Samo jos da se odlucim oko dileme ravna ploca ili ringla.Napravila sam i anketu.Ana,hvala.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 196
   RE: opremanje kuhinje
20.1.2013 20:47:53   
Ana RR
Što se mene tiče, definitivno ravna ploča. Jedino bih se odlučila za kombinovanu varijantu, pola ploča pola plin jer plin baš znači.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Tea2)
Direktna veza do poruke: 197
   RE: opremanje kuhinje
20.1.2013 22:00:50   
MarijaBg
Potpisujem Anu.
Da ne bude zabune, bez obzira na problematicno ciscenje, ravne ploce su lepse, bolje, na njima se lakse kuva... Ustvari najveci problem je sto ne smeju da se grebu zicom, pa je ciscenje malo otezano, a vidi se svaka tackica jer je staklo... Ma samo da je moja pola plin, bila bi savrena user posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 198
   RE: opremanje kuhinje
21.1.2013 2:10:03   
Sanchy
I ja koristim frosh za staklokeramiku i moj sporet je od inoxa i uopste mi nije lako da ga ocistim,bez grebalice plocu nema sanse....ali kao sto rekoh meni stalno nesto prska,pokipi itd,,pa mozda zato,,,,,i da svaka tackica se na onom inoxu vidi a to me posebno nervira ali dobro sad kad sam ga kupila to je sto je,dobro pece,ploca je jaka brzo spremim sve,,,dakle jedini problem je ciscenje

(odgovor članu MarijaBg)
Direktna veza do poruke: 199
   RE: opremanje kuhinje
17.5.2013 7:50:20   
Trcosava
Aj sad da vas pitam ja nešto - da li neka ima staklo umesto pločica (između elemenata)? Meni je jedan deo kuhinje pod pločicama, a drugi pod lamperijom i počinjem sve više da se zanimam za stakla, ali nigde ne nalazim cenovnik. Naravno da zavisi od velčine stakla, ali i ono mora da ima cenu na metar (dužni, kvadratni...)

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Sanchy)
Direktna veza do poruke: 200
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Značaj gvožđa tokom trudnoće
Tokom trudnoće, potrebe za gvožđem se povećavaju jer se volumen krvi povećava radi podrške rastućoj bebi. Takođe, gvožđe...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

LAPAROSKOPIJA
zvezdica009

Zatrudnela sam nakon sto su mi laparoskopijom ocistili jajovode, a konstatovana je endometrioza

DA (34%)

NE (66%)


Ukupan broj glasova: 283

Hvala za glasove. Glasao/la si za sve aktuelne ankete. Izradi svoju anketu!
Click Here