|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: opremanje kuhinje
11.3.2009 10:20:30   
Anoniman
Moja nije tog oblika. Čujem to se zove "dvoreda" user posted image , zamislite pravougaonik koji nema kraće stranice, a kuhinjski elementi su na dužim stranicama pravougaonika.

(odgovor članu Jeca*)
  Direktna veza do poruke: 26
   RE: opremanje kuhinje
11.3.2009 11:21:50   
prase

IZVORNA PORUKA: Jeca RR

Mihi, nisam sigurna da li me pitas za ovaj program ciji je link dat gore (inace, upravo sam pokusala da ga instaliram i uspela sam, ali nece da ga pokrene vec izbacuje poruku da se mora instalirati nova verzija programa user posted image ). Programi tog tipa su vise za "igranje", najcesce. Problem je sto oni "rade" uglavnom sa gotovim elementima pa ti ne mozes da napravis neki po svojoj zelji, vec samo slazes kao lego kockice. Kazem najcesce. Htela sam ovaj da probam, ali eto nije mi se dalo user posted image



Moja greška... Nisam probala, a postavila sam link user posted image Izgleda da je problem shareware licenca, prvi put kada sam posetila tu stranicu mislila sam da je free a ne shareware. Nije ni bitno. Uglavnom, jeste to igra kao sa kockicama, ali mi koji pojma nemamo da koristimo standardne programe za projektovanje (da ne pominjem 3D) možemo bar neki utisak da steknemo sa ovako nekim primitivnim varijantama softvera. Pogledala sam malo po www, ima raznih verzija, može da bude zanimljivo samo ako je user friendly inače je gubljenje vremena. Baš sam sada download-ovala neki IKEA softver, nije baš user friendly do daske a i ne sviđa mi se što možeš da koristiš samo njihove elemente... ma, svaki ima neku manu user posted image

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: opremanje kuhinje
11.3.2009 12:07:54   
NadaR
Jeco kao da slusam svog supruga,od rijeci do rijeciuser posted image
Ova rostiljska napa nije ni nesto posebno prakticna,lijepo izgleda ali zauzme puno prostora,
user posted image


_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Anastazija)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: opremanje kuhinje
11.3.2009 14:32:13   
mihi
Hvala Jeco puno sve sam ovo odštampala pa ću da oratim pažnju aspirator neću stavljati jer imam prozor a i vrata na kuhinji. E još jedno pitanje htela sam da stavim špatulet i u kuhinju i u dnevnu sobu u novom stanu. Ja imam špatulet u kuhinji sada i super sam zadovoljna jedino što ne znam za  dnevnu sobu a  čini mi se da će izgledati hladno? A zgodno je jer se manje prlja a lakše briše a znam već da će Miloš kao i Luka voziti bajs i trotinet po sobi šta ti misliš? Hvala na besplatnim savetimauser posted image .

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: opremanje kuhinje
11.3.2009 15:19:02   
Anoniman
Šta je špatulet? user posted image

(odgovor članu mihi)
  Direktna veza do poruke: 30
   RE: opremanje kuhinje
11.3.2009 15:26:45   
mihi
To je neka glatka smesa koja se razvuče po zidu može biti jednobojna ali ima neki sjaj u sebi i pere se odlično. A može da bude recimo siva sa roze nitima ili bež sa nekim braon končićima ili ima milion kombinacija ali to nije ona periva boja za zid.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: opremanje kuhinje
11.3.2009 15:42:57   
Jeca*
Evo informacije o špatulatu KLIK
Ne znam šta da ti kažem, ne znam kako ti izgleda soba. Ako ti se dopada, što da ne. Možeš na neko vreme da probaš. Ima i raznih fenomenalnih tapeta, ovih modernih. Ima zaista raznih varijanti, ali uglavnom su jako skupe. A vrlo je diskutabilno kako najbolje zaštiti zidove od deceuser posted image

(odgovor članu mihi)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: opremanje kuhinje
11.3.2009 15:49:51   
Jeca*
Mihi, poslala sam ti jedan link na pp

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: opremanje kuhinje
21.10.2009 21:08:48   
kosmajac1
veoma lepo

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: opremanje kuhinje
6.11.2009 8:53:05   
Lu
Ovo je tema o kuhinji pa ću ovdje da vas pitamuser posted image
U koliko vremena mijenjate filter na napi,recimo da kuhate nešto bar jednom dnevnouser posted image

(odgovor članu kosmajac1)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: opremanje kuhinje
6.11.2009 9:13:25   
Trcosava
lu to je onaj ''sundjerasti'' filter?

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: opremanje kuhinje
6.11.2009 11:27:57   
Lu
Da,ja koristim od vilede,na njemu piše da s mjenja svakih 6 mjeseci,ali meni ne bude strašno prljav nakon 6 mjeseci,onako malo siv iako kuham svaki dan,pa me zanima u koliko vremena vi mjenjateuser posted image

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: opremanje kuhinje
6.11.2009 11:30:19   
Trcosava
ja sam imala ranije onaj ''perivi'' filter, metalni i čini mi se da sam ga prala na 3 meseca (a nisam tad provodila vreme u kuhinji, koliko da skuvam kafu user posted image user posted image user posted image user posted image ili puding)

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: opremanje kuhinje
6.11.2009 11:31:57   
Lu
user posted image
Kod mene je ova napa,skine se ovaj mrežasti metalni dio i stavi spužva.

< Poruku je uredio lu -- 6.11.2009 11:32:23 >

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: opremanje kuhinje
6.11.2009 11:33:26   
gagana83
Mozda prodje i vise od 6 meseci pa tek onda zamenimuser posted image Ranije sam kuvala retko-na 2-3 dana,sad kuvam skoro svaki dan pa cu verovatno morati cesceuser posted image

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: opremanje kuhinje
6.11.2009 11:35:05   
gagana83
IZVORNA PORUKA: lu

user posted image
Kod mene je ova napa,skine se ovaj mrežasti metalni dio i stavi spužva.

Isto


_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: opremanje kuhinje
10.2.2010 13:53:18   
Trcosava
TREBA  MI HEEEEEEEEEEEELP
naime rešismo da kupimo šporet, pošto je ovaj rikavela, a parica za novu kompletnu kuhinju nemamo - tako da samostojeći špporet nam sada radi radnju
a imam nedoumicu, tj interesuje me da li je neka od vas imala iskustva sa ''matrix'' aparatima? Konkretno šporetima user posted image
našla sam jedan ''candy'' i jedan ''matrix''


_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: opremanje kuhinje
10.2.2010 13:54:58   
Anoniman
jok ja mila moja ja imam šporet "končar" ako se ne varam a sve ostalo gorenje ...

vidi stvarno...kako se to desilo da mi je šporet končar majku mu ...sad me zadeverauser posted image

(odgovor članu Trcosava)
  Direktna veza do poruke: 43
   RE: opremanje kuhinje
10.2.2010 14:00:08   
Trcosava
user posted image gorenje skupo u sloveniji user posted image
aima i neka marka ''korting'' kao gorenje ih ''zastupa'' ili šta već... i oni su ok sa cenom
a ja sam izbirljiva
mora da bude kombinovan (plin-elektrika)
da bude energijski razred A
da ima ventilatorsku rernu (tj turbo rerna)


_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: opremanje kuhinje
10.2.2010 14:02:36   
Anoniman
a kod mojih kući je kombinirani gorenje (PLIN-STRUJA)

i sve sam te razumjela do te rečenica a ovo dalje razred A i turbo rerna - ništa te draga moja ne razumijem user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Trcosava)
  Direktna veza do poruke: 45
   RE: opremanje kuhinje
10.2.2010 14:03:55   
Anoniman
a usput i ovdje je gorenje skupo ...al su brate najbolji ...da kucnem i ne ureknem 

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 46
   RE: opremanje kuhinje
10.2.2010 14:06:29   
Trcosava
user posted image energijski razred označava potrošnju elektrike, a turbo rerna je da ima onaj ''ventilator'' u rerni
(A najmanje potroši, B malo više, C najviše)


_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: opremanje kuhinje
10.2.2010 14:10:19   
Anoniman
aaaaaaaaaaaaaaaaa.... meni je samo bitno da to fercera user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image čudo jedno od domaćice user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Trcosava)
  Direktna veza do poruke: 48
   RE: opremanje kuhinje
10.2.2010 14:13:25   
Anoniman
ja imam CAndy rernu i zadovolljna sam (ima ventilator)
Cekaj da nadjem sliku
a ploca grejna mi je gorenje..

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 49
   RE: opremanje kuhinje
10.2.2010 14:14:31   
Anoniman
evo ti link s raznim šporetima i cijenama imaš 5 stranica pa ćeš valjda naći šta zanimljivo

KLIK

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here