|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: opremanje kuhinje
13.3.2012 11:43:46   
New Mom
Znam, i nama su svi bili skeptici kad smo rekli skroz crna (čak i projektanti).
A koliko je koštala? Uh, puno... Oko 4 hiljade evra sa svim aparatima (doduše, uz kredit naravno i na 12.rata)

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu cockic)
Direktna veza do poruke: 151
   RE: opremanje kuhinje
13.3.2012 11:49:40   
Sanchy
A koji materijal je u pitanju?To je jako visoka cena...moja kuhinja je duplo veca viseci deo i dva donja dela ,jedan ispod viseceg drugi ispod sanka,viseci deo sa podizacima,donji deo na dva mesta klizaci ostatak normalan,medijapan,od aparata imam frizider 500 e ,sporet 500 e i aspirator hauba 200 e,i sve me to kostalo zajedno sa kuhinjom 2500 e...e sad valjda ne racunas i manje aparate tipa za espreso,sokovnik,gril tosteruser posted image ...bas je visoka cena

(odgovor članu cockic)
Direktna veza do poruke: 152
   RE: opremanje kuhinje
13.3.2012 11:57:29   
New Mom
Frižider, ploča, rerna, mikrotalasna, sudomašina, aspirator = oko 1800 evra.
Sudopera granitna plus česma = 200 evra.
Materijal je plastificirani medijapan, ali imam dodatke. Npr. tanem box, fioke sa usporivačima, podizači koji zadržavaju položaj (ne znam ime, ali u svakom slučaju nisu oni gasni), a svaki od njih je po nekih 40-45 evra.
Ploča je granitna.

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu Sanchy)
Direktna veza do poruke: 153
   RE: opremanje kuhinje
13.3.2012 12:02:02   
Sanchy
pa da i moji podizaci su bili oko 45 evra,ja imam tri radne ploce jednu ispod viseceg dela,jednu na sanku i jednu ispod sanka...duzine su po dva metra to je sest metara ploca,slagacu od cega su,mozda jos nisam racunala sudoperu i cesmu oko 150 e i to je onda 2750 e bez sudo masine,a od istog materijala nam je kuhinja ..mislim da ste malo skupo platili ..stvarno je lepa to stoji naravno...u stvari u pravu si ..nisam racunala ni plocice tu smo stavili porcelanske zidne kao kamen izgledaju i bile su oko 40 e kvadrat cini mi se kad to dodam ida imam tu masinu za sudove sto mi fali to bi bilo taman oko 4000 ,puno ..nisam ni razmisljala o tome izgleda,s tim sto nasa kuhinja ima 12 kvadrata ja mislim ,nije mi muz sad tuuser posted image

< Poruku je uredio Sanchy -- 13.3.2012 12:14:39 >

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 154
   RE: opremanje kuhinje
13.3.2012 12:22:29   
Anoniman
NM, kako je prići šporetu kad je onako zavučena? Mi imamo kuhinju sličng oblika s tim da je nama bio dodatn problem kosina zida koja je tolika da je dubina an jednom kraju 66 a na drugom 50. Tako da sam ja na takvu poziciju gde je tebi ploča d šporeta stavila rernu pa vrata naležu delom na radnu površinu kad se otvore (radna površina uša sa te strane, čini mi se da je 40).

(odgovor članu Sanchy)
  Direktna veza do poruke: 155
   RE: opremanje kuhinje
13.3.2012 12:24:12   
Anoniman
I da, nikad nemojte uzimati mat materijal za frontove. Da sam bila pametna i ja nij naptavila od sjajnog, sad ne mogu da prebrišem nego svaki put Arf i zelena strana sunđera pa ribaj.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 156
   RE: opremanje kuhinje
13.3.2012 12:28:28   
Snelle
IZVORNA PORUKA: gae_gr

NM, kako je prići šporetu kad je onako zavučena?


Možda to i jeste poenta, da što manje prilazi šporetu user posted image
NM, ja ne mogu da vidim user posted image  Aj mi baci slike na mail user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 157
   RE: opremanje kuhinje
13.3.2012 12:29:24   
Anck Su Nmaun
Gae Eto i io smo kontrast pa Skroz bela kuhinja,bez sjaja ( ne volim nesto) al se isto nista na njoj ne vidi, sem kad je Taca umetnik neki dan zvrljnula markerom...al tu ni jedna boja ne pomaze user posted image

< Poruku je uredio Anck Su Nmaun -- 13.3.2012 12:30:35 >

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 158
   RE: opremanje kuhinje
13.3.2012 12:30:08   
New Mom

IZVORNA PORUKA: gae_gr

NM, kako je prići šporetu kad je onako zavučena?

Kako zavučena? Možda se dobro ne vidi. Elementi sa desne strane su 40cm, normalno se priđe. Bar ja.
user posted image

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 159
   RE: opremanje kuhinje
13.3.2012 12:32:36   
Anoniman
E samo jeloš ugao slike bio. Učinilo mi se da je ploča skroz u ćošku.

(odgovor članu New Mom)
  Direktna veza do poruke: 160
   RE: opremanje kuhinje
13.3.2012 12:39:30   
New Mom

IZVORNA PORUKA: Snelle

NM, ja ne mogu da vidim user posted image  Aj mi baci slike na mail user posted image

Poslato.user posted image

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 161
   RE: opremanje kuhinje
13.3.2012 13:46:55   
mama kukunka
uzdravlje je zamastili!!
Bas je lepa!!

(odgovor članu crazymama)
Direktna veza do poruke: 162
   RE: opremanje kuhinje
13.3.2012 13:58:11   
Lu

IZVORNA PORUKA: New Mom

Znam, i nama su svi bili skeptici kad smo rekli skroz crna (čak i projektanti).
A koliko je koštala? Uh, puno... Oko 4 hiljade evra sa svim aparatima (doduše, uz kredit naravno i na 12.rata)

Kuhinjica je extra, prostor super iskorištenuser posted image
I neka si uzela što ti se sviđa i kod mene je kupatilo crno i svi su mi govorili "sretno sa čišćenjem", čistim ga koliko bi čistila i bijelo i zeleno, a tako ćeš i ti kuhinjuuser posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 163
   RE: opremanje kuhinje
13.3.2012 22:11:43   
crazymama

IZVORNA PORUKA: gae_gr

I da, nikad nemojte uzimati mat materijal za frontove. Da sam bila pametna i ja nij naptavila od sjajnog, sad ne mogu da prebrišem nego svaki put Arf i zelena strana sunđera pa ribaj.


moji frontovi su mat i zadovoljna sam, samo naprskam pronto i prebrisem magicnom krpom...

_____________________________

"Wanting to be someone else is a waste of the person you are. I'd rather be hated for who I am than loved for who I am not"
Curt Cobain

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 164
   RE: opremanje kuhinje
13.3.2012 22:26:07   
pepeljuga
I moji su mat i nista se ne vidi, lako se odrzava, mozda je do boje, moja je bledo zuta i siva, skroz je super za odrzavanje. NM, super je iskoriscen mali prostor, moja kuhinja je takodje mala pa znam kolika je umetnost iskoristiti mali prostor a da imas sve sto ti treba od uredjaja. Ja bas nikako ne volim nista crno ali to je stvar ukusa i bitno je da se vama svidja ali bas je slatka mala kuhinja user posted image

_____________________________

I''m sweet, romantic and traditional. I''m a bit prissy and naive, and I wont set_tle for less than a picture perfect life. (Charlotte York)

(odgovor članu crazymama)
Direktna veza do poruke: 165
   RE: opremanje kuhinje
13.3.2012 22:31:53   
Sanchy
I moji su mat ,krem boja ,lako ih odrzavam,nista se i ne vidi dok se bas ne zagledas ako se nesto i zaprlja...verovatno ima veze koja boja je u pitanju...

(odgovor članu pepeljuga)
Direktna veza do poruke: 166
   RE: opremanje kuhinje
13.3.2012 22:43:07   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: gae_gr

Evo i naše kuhinje, mi smo uspeli da iskoristimo naš minijaturni prostor na najbolji mogući način, posebno što je zid gde su frižider i rerna kos (sa jedne strane je dubina 50 a sa druge 66).
Sto još nismo našli onakav kakav smo zamilsili pa smo kupili najjeftiniji dok ne pronađemo stakleni sa metalnim nogama, odgovarajućih dimenzija, a da se pri tom razvlači (mnogo tražim, al valjda ću naći).
Mikrotalasna ovih dana treba da se preseli iznad rerne a da se vrata tog elementa skrate.
I onda ostaje da štrči samo beli frižider dok ne crkne pa kupimo inox...

user posted image

user posted image



Evo je moja zeleno-srebrna mat. Onako malo hrapavo deluje ta površina i večito sam sa sunđerpm u ruci. I stolice su mi isto tako mat i hrapave i moraju da se ribaju umesto da se prebrišu...

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 167
   RE: opremanje kuhinje
13.3.2012 23:20:37   
pepeljuga
Definitivno je do boje, tvoja boja je jaca pa se verovatno vise vide otisci prstiju i sl. i pored toga sto je mat materijal.

_____________________________

I''m sweet, romantic and traditional. I''m a bit prissy and naive, and I wont set_tle for less than a picture perfect life. (Charlotte York)

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 168
   RE: opremanje kuhinje
14.3.2012 9:19:58   
NadaR
Divna ti je kuhinjica NM ! Mislim da to nije puno sa aparatima. Bas cu pitati mm za koliko bi je on uradio .user posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu pepeljuga)
Direktna veza do poruke: 169
   RE: opremanje kuhinje
14.3.2012 11:07:13   
majathegreat
IZVORNA PORUKA: New Mom


IZVORNA PORUKA: gae_gr

NM, kako je prići šporetu kad je onako zavučena?

Kako zavučena? Možda se dobro ne vidi. Elementi sa desne strane su 40cm, normalno se priđe. Bar ja.
user posted image


Odlicno izgleda i lepo je osmisljen raspored. Samo bi bode oko ta lajsna kod sporeta zar nisu mogli tu plocu izjedna da urade..
Ja sledece godine radim svoju i kontam da ce tako da kosta oko 5000.00 eur, s tim da definitivno necu staklokeramicku plocu. Nisam imala lepo iskustvo sa njom, ispala mi kutlaca na samu ivicu ploce i pukla je, pa je mi to smetalo strasno, a kad smo se selili, dok smo je vadili pukotina se nacisto prosirila, a i nisam bila uopste opustena sa njom.

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 170
   RE: opremanje kuhinje
14.3.2012 13:07:18   
crazymama
gae, slatka ti je kuhinjica, a za stolice tacno znam kakva im je povrsina, to mora da se riba!

_____________________________

"Wanting to be someone else is a waste of the person you are. I'd rather be hated for who I am than loved for who I am not"
Curt Cobain

(odgovor članu majathegreat)
Direktna veza do poruke: 171
   RE: opremanje kuhinje
25.3.2012 22:35:59   
madre
zene, napravili smo nacrt nase nove kuhinje i doslo je vreme da se izaberu materijal i boje...
zanima me kakav je medijapan za odrzavanje? i ja se nesto razmisljam o zelenoj boji, ali nekako bih da mi donji i gornji deo bude razlicite boje, pa se jos premisljam... nasla sam neku ivericu bezkaste boje sa lepim radom, pa sam mislila da mi to bude donji deo, a gornji zelena iverica... ili cela kuhinja u zelenom medijapanu, samo okvir iverica... ala sam zapetljalauser posted image


_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu crazymama)
Direktna veza do poruke: 172
   RE: opremanje kuhinje
25.3.2012 22:39:28   
New Mom

IZVORNA PORUKA: madre

zanima me kakav je medijapan za odrzavanje?


U staroj kuhinji sam ga imala 11 godina i sad opet evo. Meni nije problem, stvarno. Sad imaš milion sredstava koje možeš da koristiš. Pa čak i tečnost za staklo i fiber krpa su dovoljni.

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 173
   RE: opremanje kuhinje
25.3.2012 22:47:47   
madre
NM, pretpostavljam ja da nije tesko odrzavati, nego mene zanima koliko cesto ga treba odrzavatiuser posted image zapravo, kazu da se prsti poznaju, da se mnogo lakse prlja od drugih materijala, pa ja ne bih bas da ulozim u kuhinju da izgleda lepo i elegantno a da se svaka strokica vidiuser posted image da li je tos istina?
a da tvoja kuhinja, je ultra giga mega modernauser posted image i jos crna... ja ne znam sta cu sa crnim autom, nisam zelela ni jedan drugi, ali me je posteno namuciouser posted image


_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 174
   RE: opremanje kuhinje
25.3.2012 22:53:31   
New Mom
Prethodna je bila siva i ta me je više namučila nego ova (ova je plastificirana a ona samo premazana nekim specifičnim lakom). Na onoj se sve nekako više raspoznavalo, a očekivala sam da će crna biti problem. Ova je kao ogledalo i mnogo lakše se obriše nego ta koju sam imala. Više se vidi da padne prašina nego prsti.
A koliko često? Ne znam šta da ti kažem. Ja inače to vikendom sređujem bez obzira kakva je (čak i sa mešanjem KL u sve touser posted image ).

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here