|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4] 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Silikonske bradavice
13.11.2012 23:22:56   
pandina

IZVORNA PORUKA: Olga RR

dobro ih zatvoris a pre upotrebe doooobro prebrises asepsolom , dezdermanom , iskuvas ili kako vec sterilises pa ces videti da li su za upotrebu . Koristices ih ti , mislim tvoje su neces ih uzimati od drugog


Uradjeno sve po uputstvu :)

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: Silikonske bradavice
14.11.2012 11:39:10   
Anoniman
Ja moram da kupim nove, ove od prve trudnoće izgledaju katastrofa, a pošto nisam puno dojila, leva bradavica mi je i dalje malo uvučena...

(odgovor članu pandina)
  Direktna veza do poruke: 77
   RE: Silikonske bradavice
11.3.2013 20:47:42   
mica0
j a koristim od pocetka i N se navikla na nju

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Silikonske bradavice
12.4.2013 0:27:52   
Skockica
Meni je jos u porodilistu sestra rekla da imam lose bradavice i da uzmem aventove small bradavice i mozda ih ja ne bi ni kupila da nisam imala uzasne ragade. Stavim ono, vidim mali se muci da povuce, nekako su bile bas duboke i ja batalim. Samo sam se redovno mazala lanolinom i ragade su nestale.

_____________________________

Moja sreca nosi dva imena: Vasilije i Marc-Gabriel <3 <3

(odgovor članu mica0)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: Silikonske bradavice
12.4.2013 11:09:28   
Modessty
skočkice nisu ti pokazali kako da ih pravilno koristiš. Kad staviš stisneš malo da izadje malo mleka u nju i onda beba napravi vakum i vuče bez problema. Odlične su kada imaš uvučene bradavice, ragade ili prevelike grudi (kao ja). Samo ako ti neko ne pokaže teško se sama snadješ

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Skockica)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: Silikonske bradavice
14.4.2013 22:03:47   
pandina
6.5 meseci sam dojila sa silikonskim bradavicama. Ruke se pozlatile onom ko ih je stvorio!

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: Silikonske bradavice
5.7.2013 8:33:27   
minnica
ja ponovo koristim silikonske bradavice, jer je koža na mojim jaaako osetljiva. sa ćerkom sam neka tri meseca koristila aventove, a posle dojila bez, a sad sam uzela neke tigex i odlične su. zasad ću ovako, jer ako mi napravi rane, od dojenja nema ništa. koliko vidim, ni bebi ne smetaju i lepo vuče. user posted image

_____________________________

No need to run and hide
It's a wonderful, wonderful life

(odgovor članu pandina)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: Silikonske bradavice
24.7.2013 16:02:31   
janabons
I ja koristim silikonske bradavice i prezadovoljna sam,pokusavala sam da se skinemo sa njih, bebi to ne pravi problem,prihvati ona i bez,ali meni se odmah pojave ragade. Tako da nastavljam sa njimauser posted image

_____________________________

10.06.2013.- kao poklon mami i tati za godisnjicu rodila se nasa Jana :-))))

(odgovor članu minnica)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: Silikonske bradavice
25.7.2013 8:38:48   
Peace*
Koleginica mi je trudna. Koje silikonske bradavice su najbolje?
Ja sam svojevremeno koritila Avent, ali se nisam snalazila sa njima.

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu janabons)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: Silikonske bradavice
25.7.2013 8:59:28   
minnica
avent ili tigex, meni su dobre i jedne i druge. nukove su nezgodne, nekako ne mogu lepo da prijanjaju i bezveze su mi one okrugle, mislim da su canpol.

_____________________________

No need to run and hide
It's a wonderful, wonderful life

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: Silikonske bradavice
25.7.2013 9:00:10   
minnica
i ja je obavezno pokvasim pre upotrebe da bolje prijanja.

_____________________________

No need to run and hide
It's a wonderful, wonderful life

(odgovor članu minnica)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: Silikonske bradavice
25.7.2013 9:01:29   
janabons
Meni aventove i canpol nisu odgovarale, ja koristim nuby

_____________________________

10.06.2013.- kao poklon mami i tati za godisnjicu rodila se nasa Jana :-))))

(odgovor članu minnica)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: Silikonske bradavice
25.7.2013 9:56:57   
bea83
ja sam koristila canpol, bile su mi ok, ali M veličina, L su prevelike za bebu koja je tek rodjena

(odgovor članu janabons)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: Silikonske bradavice
25.7.2013 10:00:41   
Peace*
Hvala

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu bea83)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: Silikonske bradavice
18.9.2013 8:12:11   
makic80
Pozdrav mamama :D Ja sam koristila silikonske,aventove...tacnije jos uvek ih koristimuser posted image Moja malecka nece bez njih da sisa. One su super,ne znam kako bih je dojila da ih nema...ali treba ih na vreme skinuti. Kada sam krenula da je dojim bez njih,u drugom mesecu,njoj se zapusio nosic i bilo joj je lakse da sisa sa njima,naravno. E vec u trecem mesecu nije vise htela bez njih da sisa. To je bilo plakanje do zacenjivanja cim shvati da joj nema silikona! Pokusavala ja duze vreme i odustala...I sada tako sisamo,muka mi je vise od ciscenja silikonskih,uvek moram da ih nosim,imam uvek rezervni par gde god da podjemo,ali moja beba je sretna i zadovoljna. Eto to je moje iskustvo i nadam se da ce nekom koristiti.
Pozz

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: Silikonske bradavice
18.9.2013 8:26:45   
minnica
Ja sam sa prvim detetom koristila oko tri meseca, počela posle da joj nudim bez i uspela sam da je odviknem. Sad sa drugim sam počela bez, pa su krenule bradavice da se ranjavaju, pa sam ih uzela. Do pre dve nedelje je sisao sa njima. Prvo sam mu nudila siku sa bradavicom dok ne utoli glad, a posle je skidala i prihvatio je. Na kraju se potpuno odvikao.

_____________________________

No need to run and hide
It's a wonderful, wonderful life

(odgovor članu makic80)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: Silikonske bradavice
19.9.2013 13:23:58   
nina0104
Baby joy me spasavaju zajedno sa multimam balm vec 13 meseci. oko 225 dinara su par leto shop

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: Silikonske bradavice
20.9.2013 4:10:05   
Meisje
A kod mene je situacija levo bez,desno sauser posted image i nema sanse da skinem,cim pokusam boli me uzasno. Sta je tu problem ne znam ali bas me interesuje sta ce biti kad ona skapira,sta ce joj se vise svideti..

(odgovor članu nina0104)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: Silikonske bradavice
24.7.2014 18:07:22   
degu
mene su spasile u bolnici kad mi je jako nadošlo mleko a bradavice se izravnale skroz i nekako su mi dizale samopouzdanje jer vidim mleko u njima. Beba se gadila poprilično al ih je prihvatila jer curi mleko user posted image međutim ja sam počela da primećujem da ne osećam da mleko nadolazi, kao da imam sve manje mleka i možda je bilo umišljanje al sam počela bez njih i sad stvarno stalno osećam kako mleko nadolazi. Negde sam i našla da se smanjuje količina mleka kad se doji s njima, u svakom slučaju bile su mi super rešenje za kratko vreme, sad uživamo bez njih.

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu Meisje)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: Silikonske bradavice
10.9.2014 12:06:46   
mika79
Ja ih trenutno koristim jer su mi bradavice izranjavane. Što degu kaže nekako ne osećam da mleko nadolazi sa njima. Često ih i skinem u toku podoja jer moja beba neće lepo da zine na početku.

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 95
   RE: Silikonske bradavice
10.9.2014 12:34:35   
degu
Neka, i ja sam ih koristila, samo ih skidaj, na kraju ćeš ih se rešiti.

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu mika79)
Direktna veza do poruke: 96
   RE: Silikonske bradavice
10.1.2015 0:29:04   
Kaca katja
Mi imamo mjesec dana i bebac je navikao na silikonske, da li one mogu uticati da dodje do smanjena mleka i njegovog nestajanja vremenom?

(odgovor članu pandina)
Direktna veza do poruke: 97
   RE: Silikonske bradavice
10.1.2015 8:49:08   
Trcosava

IZVORNA PORUKA: Kaca katja

Mi imamo mjesec dana i bebac je navikao na silikonske, da li one mogu uticati da dodje do smanjena mleka i njegovog nestajanja vremenom?

Reći će neka mama iz svog iskustva već, ali evo moja zaova ih koirsti već 7 meseci. Nije joj se smanjilo mleko

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Kaca katja)
Direktna veza do poruke: 98
   RE: Silikonske bradavice
10.1.2015 23:49:11   
wivern
Ja sam ih koristila mesec i po dana jer mi je na jednoj dojci uvucena bradavica a bebac nije bio dovoljno jak da je izzvuce. Sad sikimo bez, a nikakav problem sa mlekom nisam imala dok sam ih koristila tj sa smanjenjem mleka.

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 99
   RE: Silikonske bradavice
10.1.2016 20:29:51   
IvanaSK RR
Ja sam u prvoj trudnoći koristila Aventove i bile su mi ok. Sad bi opet kupila i ponela ih sa sobom u porodiliste (i njih i pumpicu), ali ne znam koju velicinu da uzmem.
Ne mogu ni da se setim kako da izaberem velicinu.

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4] 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4] 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kalendar vakcinacije
Vaše dete trebate vakcinisati kako bi njegov organizam stekao imunitet na neke od težih zaraznih bolesti. Vakcina je pre...
Kupanje bebe - lep događaj za celu porodicu
Kupanje umiruje bebu, pravi joj ritual – beba vremenom nauči da posle kupanja treba duže da spava. Mnoga deca uživaju u ...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here