|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 4 [5]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Silikonske bradavice
10.1.2016 20:54:18   
isidora88
ja imam aventove S velicina. procenis na osnovu bradavica, moje su male i kratke pa bebac nije znao da uhvati, a i bio je lenj za sisanje... sad ih opet nosim u porodiliste pa cemo videti kako ce nova beba prihvatiti i da li ce mi trebati uopste

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 101
   RE: Silikonske bradavice
10.1.2016 21:39:33   
IvanaSK RR
Moj sin je isto bio lenj za sisanje.. I moje su bradavice male, i ja razmišljam o toj veličini, bas nisam pametna..

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 102
   RE: Silikonske bradavice
10.1.2016 22:58:07   
jess021
Isi, ako su to najmanje mozda ti ne odgovaraju. Meni su u porodilistu rekli da kupim najmanje jer ja bradavice skoro da i nemam i uopste mi nisu odgovarale. One srednje su mi extra.

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 103
   RE: Silikonske bradavice
10.1.2016 23:32:52   
Azra_
Ja se zbunih... Nisam ni znala da ima veličina. Rekla mužu da kupi, doneo neke Nuk i super su me služile. Beba se navikla, posle i nije htela bez njih da sisa.user posted image

_____________________________

˝ Ko sam? Šta sam? Ja sam samo sanjar, čiji pogled gasne u magli i memli... Živio sam usput, kao da sanjam, kao mnogi drugi ljudi na toj zemlji.˝

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 104
   RE: Silikonske bradavice
11.1.2016 8:00:14   
IvanaSK RR
I meni je muz uzeo u apoteci pre osam godina, mada ja mislim da su bile vece... Ipak, razlicito odgovaraju svima izgleda.

(odgovor članu Azra_)
Direktna veza do poruke: 105
   RE: Silikonske bradavice
11.1.2016 8:50:02   
vocicana
Moram da vidim negde kako to izgleda, znam za njih, cula sam, ali videla nisam.
Uh, dojenje....bas brinem, to mi je verujte najveca briga.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 106
   RE: Silikonske bradavice
11.1.2016 9:00:05   
nikiteki
Ja sam koristila silikonske bradavice

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 107
   RE: Silikonske bradavice
11.1.2016 9:05:55   
vocicana
Videla sam kako to izgleda na netu sada, a nisam ni jednu mladi mamu imala u okruzenju koja je to koristila, sada vidim I srecna sam sto postoje tako korisne stvari. user posted image , nadam se da mi nece trebati, ali ako se desi, bar da znam sta da radim, to mi je stvarno najveca briga.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu nikiteki)
Direktna veza do poruke: 108
   RE: Silikonske bradavice
11.1.2016 9:25:29   
nikiteki
Ja sam morala da koristim jer su mi bile u uvucene bradavice pa dete nije moglo da sisa

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 109
   RE: Silikonske bradavice
4.2.2016 15:31:09   
BubaBubica
Baš sam danas zadala sebi zadatak da pronađem marku silikonskih bradavica koje sam koristila prošli put jer sam zaboravila user posted image pukom srećom uspela sam da nađem, u pitanju je marka Canpol, ja mislim da su to najtanje koje postoje. Imala sam i Apple baby i Aventove kad nisam mogla da nađem ove a pocepale su se, ali su jako debele i nije uspevala da ih uhvati. Možda ovog puta uspem bez njih ali ne smem da rizikujem pa moram da ih ponesem u porodilište.

(odgovor članu nikiteki)
Direktna veza do poruke: 110
   RE: Silikonske bradavice
1.3.2016 18:22:36   
Animsaj9
i ja sam koristila Aventove vece dok smo bili u porodilistu , nekih mozda dva dana dok se bradavice nisu izvukle , a kasnije su mi pomagale dok sam imala ragade da malo zarastu

(odgovor članu BubaBubica)
Direktna veza do poruke: 111
   RE: Silikonske bradavice
1.3.2016 20:10:29   
Sanjalicaaa
Moj bekan od tri meseca je počeo sa grize, tj. više onako jako povuče bradavicu. Juče me je baš bolelo. Kaže mi mm što ne staviš silikonsku bradavicu? Mislite li da to ima smisla?

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu Animsaj9)
Direktna veza do poruke: 112
   RE: Silikonske bradavice
1.3.2016 20:49:54   
IvanaSK RR
Sanjalice, bolje i sa vestackim nego da ti povredi bradavicu pa da bude problema posle.

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 113
   RE: Silikonske bradavice
1.3.2016 21:41:17   
Mala Elena
Sanjalice, nemoj da mu to dozvolis, obavezno prekini dojenje kad to radi...svi nekad imamo taj problem ali uvek izvuci dojku i da, mozes neko vreme stavljati silikonsku mada nije iskljuceno da i o nju nece cesati zube...

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 114
   RE: Silikonske bradavice
1.3.2016 21:59:08   
branki*
Sanjalice,kad te ugrize,prekini,pa nastavi opet.kad god ugrize,prekidaj.boka je nesto bila krenula da grize par puta,ali brzo prestala.mozda nece hteti silikonsku.mozes da probas.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 115
   RE: Silikonske bradavice
2.3.2016 9:30:17   
Sanjalicaaa
Hvala vam. Nisam znala da treba da se prekine. Ne desava se cesto, ali jednom u par dana da.

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 116
   RE: Silikonske bradavice
2.3.2016 16:08:36   
Animsaj9
i ja sam imala ragade , bile su dosta bradavice uvucene i kad god su se pojavile stavim silikonsku na dan, dva , mazem i prodje

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 117
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 3 4 [5]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 4 [5]
Idi na:







Kalendar vakcinacije
Vaše dete trebate vakcinisati kako bi njegov organizam stekao imunitet na neke od težih zaraznih bolesti. Vakcina je pre...
Kupanje bebe - lep događaj za celu porodicu
Kupanje umiruje bebu, pravi joj ritual – beba vremenom nauči da posle kupanja treba duže da spava. Mnoga deca uživaju u ...



image
AnaTamara
Preporuka budućim mamama!
Porođaj je sve bliže, pripremaju se stvarčice, između ostalog i Fitolat, koji mi je mnogo pomogao sa prvim detetom, uspeli smo da uspostavimo laktaciju!  Više >>
image

Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here