|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  21 22 [23] 24 25   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Osip
24.7.2015 16:15:29   
vonavoj
Daj joj aerius..i moja je sva tako u tackama..plus ima ujede od komaraca..ja tapkam puder,sydokrem..neki hiper zn mast.. Ali ne vredi..

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 551
   RE: Osip
24.7.2015 16:24:30   
daca77
A cime ja da mazem svoju bebu? Ispod desnog oka, u predelu podocnjaka ima sitne kvrzice boje koze, ali jako cesto po nekoliko njih pocrveni i tako je vidljivo crvenilo ispod oka. A zaboravila sam dr da pitamuser posted image

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 552
   RE: Osip
24.7.2015 18:46:48   
milicicak
Mariya, meni lici na osip od vrucine. Mozes da das aerius ako je puno svrbi ali synopen ili hiperhama gel bi mogli da pomognu. Nama je sudokrem ublazio situaciju.
Jedini lek je izbegavanje vrucine i znojenja uz cesto tusiranje.
Daco, ne bi trebalo nista da mazes. Proci ce. A kod tih stvari oko oka je veca verovatnoca da ce joj nesto upasti u oko i iziritirati ga nego sto ce pomoci da se situacija smiri.
Mini buba danima osuta od vrucine... Sta vredi sto radi klima i sto se stalno tisiramo kad se probudi u goloj vodi...

< Poruku je uredio milicicak -- 24.7.2015 18:49:42 >

(odgovor članu daca77)
Direktna veza do poruke: 553
   RE: Osip
24.7.2015 22:21:50   
vonavoj
Daco,nista se ne maze oko ociju..procice..
Joj,moja je sad sva osuta...namackala sam je celu..ovaj hiper jeko zn je isti proizvodjac kao hipergel..a ima riblje ulje,zno,pantenol,neven ulje..a,e vitam..samo sto sad smrdi na ribu..

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 554
   RE: Osip
24.7.2015 22:46:11   
branki*
Daco,ne mazi nicim.
Meni boka isto ima osip od vrucine....dzaba sve,kad je ovoliko vruce.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 555
   RE: Osip
25.7.2015 8:40:55   
World
Moji su se osuli od sunca skroz, sve su istackani.. cak sam i ja dobila neke tackice po ovim mjestima gdje je malo uhvatilo sunce..

_____________________________

Kakva bi tišina nastala kad bi ljudi govorili samo ono što znaju.

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 556
   RE: Osip
27.7.2015 2:49:56   
dunja RR

IZVORNA PORUKA: milicicak

Mariya, meni lici na osip od vrucine. Mozes da das aerius ako je puno svrbi ali synopen ili hiperhama gel bi mogli da pomognu. Nama je sudokrem ublazio situaciju.
Jedini lek je izbegavanje vrucine i znojenja uz cesto tusiranje.
Daco, ne bi trebalo nista da mazes. Proci ce. A kod tih stvari oko oka je veca verovatnoca da ce joj nesto upasti u oko i iziritirati ga nego sto ce pomoci da se situacija smiri.
Mini buba danima osuta od vrucine... Sta vredi sto radi klima i sto se stalno tisiramo kad se probudi u goloj vodi...



I mi smo izgleda zapatili osip od vrućine. Mi nemamo klimu, ali kupujem je, odlučila (mm je bio protovnik), međutim dosta više ..dete mi se osulo ..
Ne znam da li da ga sutra vodm kod dr., ili da namažem Hiperhama gel, sada pročitah, imam ga?
Inače, ne deluje mi da ga svrbi, samo ružno izgleda, najviše se osuo po licu, ispod miške, ručice i guza, čak i po piši.
Imam i sudokrem, ono što smo dobili u porodilištu, ali on beše ima kortikosteroide? ne bih njega, ne znam ..
S inače mrzi mazanje (ne znam da li tako sve bebe), pa sam mu juče namazala samo desnu stranu dok je spavao, Cortinatom, i čini mi se da je malo bolje.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 557
   RE: Osip
27.7.2015 7:27:32   
vonavoj
Dunja dr ti nece nista novo reci..nema sudokrem kortikosteroide..
I ja mazem cortinat,ali slaba vajda od svega kad su i dalje vrucine..
Mozes da uzmes bebi talk,ako ne voli da se maze..napuderises ga!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 558
   RE: Osip
27.7.2015 8:22:27   
majared
I moje dete se osulo od vrucine. Problem resavam tako sto ga cesce tusiram. Osip se nije skroz povukao ali je znatno slabijeg inteziteta. Uvece mu namazem tanak film Pavloviceve masti i cini mi se da mu je bolje

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 559
   RE: Osip
27.7.2015 8:50:10   
vikiveki
Dunja, većina dece ne voli to mazanje i mackanje ali kada spavaju idealna je prilika da se namažu,tako sam i ja mojima kao i ti S. uvek kreme mazala dok spavaju.Uvek mi je prva opcija bila Pavlovićeva, ako ona ne pomogne onda sam mazala druge kreme.

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu majared)
Direktna veza do poruke: 560
   RE: Osip
28.7.2015 16:55:19   
choopa choops
Jeste da je ovo tema za bebe, ali meni se M osuo ima par dana, po čelu i naprijed po vraatu. Ne svrbi ga. Sitne tačkice, suve i grube na dodir. Mazala sam ga pomalo sa raznim kremama (flogocid, synopn, hiperhama). Razmišljam da li da ga ipak vodim kod dr? Ide na plažu i snce skoro svaki dan user posted image Nisam sigurna da li je uopšte od sunca?

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 561
   RE: Osip
31.7.2015 14:28:39   
World
" target="_blank">http://user posted image

_____________________________

Kakva bi tišina nastala kad bi ljudi govorili samo ono što znaju.

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 562
   RE: Osip
31.7.2015 14:32:21   
World
Da li vam ovo lici na onaj osip nakon temperature?

_____________________________

Kakva bi tišina nastala kad bi ljudi govorili samo ono što znaju.

(odgovor članu World)
Direktna veza do poruke: 563
   RE: Osip
31.7.2015 21:17:29   
Christabel
World, ako mislis na onaj virus (rozeola valjda), sto tri dana traje temperatura a cetvrti je osip, mija starija je to imala kao sitne crvene tackice svuda po telu a bile su u ravni sa kozom, ne kao bubuljicice.

Nego da te pitam... tvoj post sa prethodne strane od 28.maja ... Jesi li saznala od cega je osip oko usta bio, jesi li mazala necim i kad se povuklo? K.ima nesto slicno od popodne tj.cinilo mi se sa dva tri dana ima tu sa strane malo suvlje pa danas ima poneku crvwnu bubuljicicu i jos na par mesta oko usta

(odgovor članu World)
Direktna veza do poruke: 564
   RE: Osip
31.7.2015 21:24:07   
World
Nemam pojma od cega je bilo, tako je danima trajalo i nestalo samo. Na kraju mislim da je ipak bilo od toga sto je sve zivo trpao u usta, a sad ipak bira sta ce gricnuti.. user posted image
Nisam mazala nista.

_____________________________

Kakva bi tišina nastala kad bi ljudi govorili samo ono što znaju.

(odgovor članu Christabel)
Direktna veza do poruke: 565
   RE: Osip
31.7.2015 22:32:22   
mirkam
World bice da je od vrucine.
Mom M je prije nekoliko dana izaslo slicno na dnu ledja, dio koji pokriva pelena. Vidjela sam da ga svrbi i malko je bilo crvenkasto.Povedem ga kod dr i ona mi kaze da je od vrucine,znoja, narocito sto je dio koze koji pokriva pelena.Rekla mi je da nije strasno da mazemo acidi boricidom, dala nam neku kremicu sto se pravi u apoteci i za dva dana je proslo.

(odgovor članu World)
Direktna veza do poruke: 566
   RE: Osip
31.7.2015 23:08:08   
choopa choops
Pa ne znam, moji su ovakav osip imali i od vrućina-znojenja. Nikad nisu imali osip od temperature, pa ne mogu ni da uporedim.

Inače, M i dalje ima osip po čelu samo manje, a ja ga i dalje ne mažem, a i idemo na plažu/sunce. Mazala sam mu Sudocrem, ali jednom dnevno. Nisam ga ni vodila kod dr, ne znam ni hoću li, s obzirom da niti ga svrbi, niti peče, a i ne izgleda stoliko strašno, samo kao malo tvrđa koža sa ekcemom nekim...user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu mirkam)
Direktna veza do poruke: 567
   RE: Osip
31.7.2015 23:27:22   
World
NIsam ja nista mazala nicim inace.. znam kako je kad se ospu od sunca, malcice je drugacije, a posto sam nije isao na sunce, a 4 dana imao temperaturu, ovo se pojavilo 5 dan, a samo je po stomaku, ne znam od cega bi moglo biti.. nije jeo nista novo..

_____________________________

Kakva bi tišina nastala kad bi ljudi govorili samo ono što znaju.

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 568
   RE: Osip
1.8.2015 8:11:04   
Rosita
Ja pisah tamo, odvela sam D pedijatru zbog T i rece mi da kod letnjih virusa koji idu sa T moze da ide osip.

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu World)
Direktna veza do poruke: 569
   RE: Osip
1.8.2015 10:39:25   
Christabel
World, hvala!

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 570
   RE: Osip
3.8.2015 20:09:01   
Mariya
Da apdejtujem. Dala sam joj Aerius, za 2 dana je bila kao nova pa sam sad skoro sigurna da to nije bio osip od vrućine. Mada na slici izgleda tako ali uživo nije. Sad ostaje samo da utvrdim da li je bilo od Nivee ili od sunca i kupanja. A pošto se otad kupala i sunčala i nije se osula znači - krema jeuser posted image

(odgovor članu Christabel)
Direktna veza do poruke: 571
   RE: Osip
3.8.2015 22:03:00   
branki*

IZVORNA PORUKA: branki RR

Daco,ne mazi nicim.
Meni boka isto ima osip od vrucine....dzaba sve,kad je ovoliko vruce.

Tacno je bio osip od vrucine...ovo par dana sto je bilo zahladnelo i malo prijatnije,povukao se osip sam od sebe.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 572
   RE: Osip
8.8.2015 17:28:56   
World
Ovaj osip kod nas je bio onaj posle temperature, trajao 2 dana i nestao. MEdjutim, sad imamo novu situaciju, ovo nije bas osip ali ne znam gdje da ga stavim. Prvu ovakvu je dobio prije desetak dana, sada ih ima negdje 6-7 po citavom tijelu, svaki dan nikne po neka nova. Ne znam sta je, lici mi na vodene ospice, ali ne cese se i mislim da bi se dosad sav osuo valjda. Ima li neko ideju sta bi ovo moglo da bude?

user posted image

_____________________________

Kakva bi tišina nastala kad bi ljudi govorili samo ono što znaju.

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 573
   RE: Osip
16.11.2015 11:49:46   
choopa choops
I je dobila nekakv osip. Tek sam sad primjetila kad sam je presvlačila. Ima po nogicama, stomaku malo, rukama. Sad ću slike da postavim. Dala sam joj prvi put malo kajmaka prije jedno sat vremena. Ne znam da li je od toga ili je bio tu i prije???user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu World)
Direktna veza do poruke: 574
   RE: Osip
16.11.2015 11:55:37   
choopa choops
Ne radi slikomat, probacu ovako...
user posted image
user posted image
user posted image

Ništa se ne vidi na slikama.user posted image

< Poruku je uredio choopa choops -- 16.11.2015 11:57:11 >


_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 575
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  21 22 [23] 24 25   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  21 22 [23] 24 25   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Popularna ruska imena za bebe i njihovo zn...
Jedan od najuzbudljivijih delova iščekivanja bebe je odabir imena. Ako ste trudni, a razmišljate o ruskom imenu za bebu,...
Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here