|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Osip
18.1.2011 23:43:48   
Snelle
Bubo, može biti da joj je koža izuzetno oset_ljiva pa je odreagovala na nešto i sad treba vremena da se to smiri. Nemoj paničiti.
Čistiš li joj lice čajem od kamilice?
I da, dok se to ne povuče, nemoj joj stavljati nikakvu kupku u vodu za kupanje i samo pamuk koristi od garderobice!


< Poruku je uredio Snelle -- 18.1.2011 23:44:36 >


_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 176
   RE: Osip
18.1.2011 23:45:30   
Brana
Ne brini se,dr.ce ti reci sta je u pitanju ali cim se to povuce pa nestane znaci da ga nesto uzrokuje pa ce dr.najbolje reci ali nije to nista opasno moj Laki je imao velike pecate na licu a oko usiju tako sitno i sve se povuklo nakon par dana,nisam ga mazala kremicama po licu i nista sinteticko mu nisam oblacila samo cist pamuk!user posted image

< Poruku je uredio Brana -- 18.1.2011 23:46:42 >

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 177
   RE: Osip
18.1.2011 23:45:45   
Jele

IZVORNA PORUKA: Snelle


Čistiš li joj lice čajem od kamilice?



e da, ili kad je kupate, isperete je kamilicom na kraju. nama je kod strahinje pomagalo.

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 178
   RE: Osip
18.1.2011 23:46:09   
Anoniman
Svako veče je kupamo . Kozmetika ista , prašak isti . Hrana uobičajena ... Spava na peleni , pelene otkuvavam i peglam ...

Umivala sam je kamilicom kada joj je lice bilo normalno , sada kad je ovakvo umivam je belim slezom , kažu da je bolji za lice , ali nisam primetila da je smirio stvar ... Smirilo se malo kada sam joj fiziološkim rastvorom ispirala lice , vratiću se ja opet na kamilicu ...

< Poruku je uredio BubaMira -- 18.1.2011 23:48:31 >

(odgovor članu Jele)
  Direktna veza do poruke: 179
   RE: Osip
18.1.2011 23:52:29   
jovicaa
meni je pedijatar rekao da do osipa dolazi od toplote(takvog)
danas sam bila i kazu da je normalan, slicno izgleda kao ninin, cas se povuce, cas razgoropadi. ja mislim da dok god se on pojavljuje i nestaje nije opasan, da je neka infekcija ne bi nestajao u toku dana
tako dont worry bubiceuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 180
   RE: Osip
18.1.2011 23:53:49   
jovicaa
mislim kod nas je tako odvratno toplo da me ne cudi da se osipa, ja se ceo dan osecam sugavo od vrucine... tako da ako imas parno grejanje to je to.. a i hoce od glupih kapa i nama je tu poceo na celu i na slepoocnicama od kape

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 181
   RE: Osip
18.1.2011 23:56:12   
jovicaa
a sad atek vidim da je svrbi, pa onda je bolje vodi, ja nisam primetila da aleksandra svrbi... uuu al sam ispamovala ovu temu saduser posted image

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 182
   RE: Osip
19.1.2011 0:04:04   
Anoniman
Nisam sasvim sigurna da je svrbi , ona rukicama mlati po llicu , kao da trlja okice (ono kad se bebe bude pa se kao rasanjuju) , ponekad protrlja lice , mada zaista to radi dosta češće otkako se osula ... Ne znam , uf ... Danas se recimo nije pipkala po licu , juče jeste , baš sam konfuzna ... Inače , imamo gradsko grejanje ... I ovih dana greju ali dosta slabije nego inače ...

Ma , moram je voditi kod dr , nema mi druge user posted image

< Poruku je uredio BubaMira -- 19.1.2011 0:05:49 >

(odgovor članu jovicaa)
  Direktna veza do poruke: 183
   RE: Osip
19.1.2011 12:00:40   
Anoniman
Povukao se osip jutros ! Sinoć sam joj , u toku kupanja , malo i lice istrljala Seba Medom . Jutros ima ek tek po koju tačku , valjda se neće vratiti .

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 184
   RE: Osip
19.1.2011 12:55:37   
Anoniman
Mateji su izasle 2 vece gnojnice na levom obrazu,oko njih su nacickane-ne mnogo,sitnije,kao kod Nine.Imao je pre neki dan i na stomaku,ali mu se povuklo samo od sebe. Ne znam da li ovo da smatram osipom,ove sitnije se ne vide,ne pada mi svetlo,a one su bas sitne.user posted image Mnogo me nerviraju.user posted image

(odgovor članu Jele)
  Direktna veza do poruke: 185
   RE: Osip
19.1.2011 14:02:07   
Anoniman
Ja planiram Ninu da vodim kod Dr ak se ponovi ... Povuklo se malo jutros , ali nije sasvim ... I znam Cind kako te izluđuje , i mene isto user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 186
   RE: Osip
19.1.2011 21:51:27   
jovicaa
i aleksadru se ponekad kao malo zagnoji po neka ta bubuljicica i onda malo bukne ali ubrzo se povuce pa ne smatram to opasnim. to je od toplote ili je ciscenje tako mi je rekao pedijatar i nije za brigu..  

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 187
   RE: Osip
19.1.2011 21:53:22   
jovicaa
danas sam primetila slicne bubuljicice sa untrasnje strane butina( u pelenskoj regiji).. valjda nije neki osip, tek smo ojed zalecili..
imaju li vase bebe to?

< Poruku je uredio jovicaa -- 19.1.2011 21:54:01 >

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 188
   RE: Osip
19.1.2011 21:57:09   
Brana
IZVORNA PORUKA: Cindarella

Mateji su izasle 2 vece gnojnice na levom obrazu,oko njih su nacickane-ne mnogo,sitnije,kao kod Nine.Imao je pre neki dan i na stomaku,ali mu se povuklo samo od sebe. Ne znam da li ovo da smatram osipom,ove sitnije se ne vide,ne pada mi svetlo,a one su bas sitne.user posted image Mnogo me nerviraju.user posted image

srce slatko!
E tako je moj Laki imao indenticno,pa sam vec pisala da ne smaram sta je dr.rekao!Ali samo da ti kazem da ne brines nije nista opasno povucice se samo ali ipak konsultuj dr.user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 189
   RE: Osip
21.1.2011 21:45:35   
Anoniman
Brano,pocele su da se povlace,ostale samo krastice,a ove stine me iritiraju,napravile se kao ispupceni mitiseri,bas mu je tu hrapavo.user posted image

(odgovor članu Brana)
  Direktna veza do poruke: 190
   RE: Osip
21.1.2011 21:52:20   
Anoniman
Ove sitne,sto se jedva naziru jer je lose i svetlo,a i kamera,imao je i po stomaku i malo po ledjima,mazala sam mu pavlovicevu i povukle su se,ali su jos prisutne na licu.user posted image user posted image
Ovih dana ga je svrbelo,jer se vidi da pokusava da cese,stalno je tu gurao rukice.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 191
   RE: Osip
21.1.2011 22:08:19   
Brana
super,vazno je da se povlace!user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 192
   RE: Osip
21.1.2011 23:05:38   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: Cindarella

Brano,pocele su da se povlace,ostale samo krastice,a ove stine me iritiraju,napravile se kao ispupceni mitiseri,bas mu je tu hrapavo.user posted image


Isto !
Nini su se povukle , tek po negde koja takva kao što ti opisuješ , znači da mackam Pavlovićevu ...

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 193
   RE: Osip
21.1.2011 23:08:48   
JMPM
Eheeeeej,kad se setim ovoga...imao je skoro tri meseca tufnice po sebi od kada se rodio.To je ciscenje koze,tako da nista ne brigesajte user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 194
   RE: Osip
28.3.2011 17:19:53   
Anoniman
Sad smo došli od lekara . Nina se danas oko 3h naprasno osula po stomaku i leđima user posted image .

(odgovor članu JMPM)
  Direktna veza do poruke: 195
   RE: Osip
28.3.2011 17:21:57   
Sanjica26 RR
Od cega se osula?

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 196
   RE: Osip
28.3.2011 17:24:18   
Anoniman
Dr kaže da je najverovatnije što smo promenili kupku user posted image

(odgovor članu Sanjica26 RR)
  Direktna veza do poruke: 197
   RE: Osip
28.3.2011 17:42:49   
Anoniman
Evo sad mogu da pišem . Osula se . Poveli je kod dr i ona kaže da od hrane nije , jer je probala samo par kašika pirinčanih pahuljica , a i ovaj osip ne izgleda kao alergija na hranu . Kaže da joj je koža suva pa nas je pitala za kupku , a mi jesmo to promenili user posted image . Evo sad sam je izmazala Sebamed kremom protiv osipa , pa ćemo videti .
Je l'' imala nečija beba sličnu reakciju ?

< Poruku je uredio BubaMira -- 28.3.2011 17:54:44 >

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 198
   RE: Osip
28.3.2011 18:39:57   
zoća
Moja Katarina je Bubo imala osip od promene kupke osula se kao gegrafska karta od tada do dana današnjeg je osetljiva sada ima gotovo 15 godina i kupa se sa kikovom kupkom
IZVORNA PORUKA: BubaMira

Evo sad mogu da pišem . Osula se . Poveli je kod dr i ona kaže da od hrane nije , jer je probala samo par kašika pirinčanih pahuljica , a i ovaj osip ne izgleda kao alergija na hranu . Kaže da joj je koža suva pa nas je pitala za kupku , a mi jesmo to promenili user posted image . Evo sad sam je izmazala Sebamed kremom protiv osipa , pa ćemo videti .
Je l'' imala nečija beba sličnu reakciju ?


(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 199
   RE: Osip
28.3.2011 18:42:37   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: marijajo

Gde izlazi taj osip?
Mia je imala po bradi i ispod brade,a pre neki dan po stomacicu.



Zoćo , mi promenili kupku , ja uzela Bekolino (do sada je bio Chicco) . Kupali smo je par večeri i ništa joj nije bilo . Kaže dr trebaloi je vremena da baš isuši kožu . A i ja sam ćurka , primetila sam da su mi ruke extra suve nakon što okupam Ninu tom kupkom user posted image

(odgovor članu zoća)
  Direktna veza do poruke: 200
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kalendar vakcinacije
Vaše dete trebate vakcinisati kako bi njegov organizam stekao imunitet na neke od težih zaraznih bolesti. Vakcina je pre...
Tata "podojio" bebu dok se mama op...
POROĐAJ ponekad ne prolazi kako žene planiraju.



image
AnaTamara
Preporuka budućim mamama!
Porođaj je sve bliže, pripremaju se stvarčice, između ostalog i Fitolat, koji mi je mnogo pomogao sa prvim detetom, uspeli smo da uspostavimo laktaciju!  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here